מנצ'סטר יונייטד 2021/22 - הבדיחה הזו כבר לא מצחיקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

אבל רקריטמנט טים מצאו רק את רייס. רק הוא מתאים. תקשיב לגאוני העברות.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

2. k_700 Member

התבלבלת, המאמן שלך מסמן את רייס ומבחינתו זה הקשר לשבור עליו קופות חסכון. מה לעשות בקיץ שכבר הבאת לו 140 מליון אירו, לא נשאר כסף לזה.

בסופו של יום כשסולשאייר יסיים פה את הסיפור ויעברו לבדוק בציציות התנהלות מול כל שם ושם חשוב להזכיר שהוא קיבל דווקא 100 מליון פאונד בשביל שני קשרים שמשחקים באמצע.
    הבחירות והעדיפויות שלו הזויות ומספרות את כל הסיפור.
    3 שנים והוא לא באמת הבין איזה גול עצמי זה מרכז הקישור שיש לו, בכל ואריציה שלא נקמבן.

3. oranfu Member

הזמן שלו כבר קצוב ואפשר להבין את זה מעצם העניין שיש גל של התייחסויות לעתידו בתקשורת.
    יש גיבוי, אין גיבוי, זה לא משנה. עצם ההתעסקות בנושא אומרת שזה נגמר.
    בין אם התקשורת מתעסקת בזה בגלל שמעמדו מעורער או שמעמדו מתערער כי התקשורת מתעסקת בזה - הסחף כבר נוצר.

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הזמן שלו קצוב, אבל זה לא אומר שהוא על סף הסוף. הסחף ברור, המסרים ברורים, אבל יונייטד מועדון טיפש שלא קולט דברים ולכן סולשיאר יכול לסחוב אצלנו בשקט עוד חודשים.

5. alexshw Member

יכול, אבל עוד מלפני תחילת העונה לא היה ברור לי איך הוא שורד אחריה, ונדמה שרכש של רונאלדו פשוט קירב את זה במספר חודשים.
    גם זה סתם ויכוחי סרק על תאריך פיטורים מדויק. במועדון כמו יונייטד יש מעגל כישלון. אצל כל מנג'ר קודם פוסט פרגי הייתה ברורה הנקודה, שזה הולך לשם בקרוב. אז היה כמה חודשים לפה ולשם ועם מוריניו אפילו הקבוצה זרקה עונה לפח, רק כדי לא להודות בטעות בזמן, אבל זה עדיין לא מנע את הבלתי נמנע.

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/21
  6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיין משוכנע שהמון תלוי בשבוע הקרוב. כמדומני שחלק מהטמטום של הגלייזרים הוא הנטייה להסתכל על דברים 'משפילים' כטריגר לפיטורים, מוריניו אחרי ההפסד הביתי נגדנו, מויס אחרי הפסד ביתי לאברטון, אולי יש עוד דוגמאות.

לא רואה איך הוא שורד הפסד לאטאלנטה שמעמיד כבר בסיכון אמיתי את העלייה לשמינית + הפסד לנו באולד טראפורד.

7. alexshw Member

הטריגר של דוד משה(וזה היה הפסד בגודיסון פארק, לא משהו משפיל במיוחד בתוצאה, יכולת חרא רגילה) היה סעיף ברור בחוזה שחסך להם עשרות מיליונים. אם הסעיף הזה היה ידוע בזמן אמת, אז אפשר היה ממש לנבא את התאריך.
    לא צריך לחפש דמיון מוחלט, אבל זה מעגל כישלון די ברור ויש לי ספוילר, אצל מאמן חדש, כל מאמן חדש ולא משנה מתי יבוא, תהיה שוב "מהפכה"/"בנייה מחדש" ווטאבר. ככה זה כשאין היררכיית כדורגל.

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/21
  8. k_700 Member

אין לו שום דרך להנצל.
    הדרך היחידה זהצלהוציא תוצאות לא פחות ממדהימות מצעדת המוות שמחכה לו בחודש הקרוב.
    אטאלנטה, ליברפול, סיטי, ויריאל, צ׳לסי, טוטנהאם.
    בעוד שני מחזורים הוא יכול למצוא את עצמו במרכז הטבלה אחרי הפסדים לשתי היריבות הכי גדולות ועם רגל בחוץ מליגת אלופות.

אגב, ירדו היחסים לזידאן וקונטה.
    במקביל רומאנו גם מצייץ שהם לא יסרבו אם יציעו להם חוזה.

9. Andrei Kanchelskis Member

זידאן וקונטה? לא אתפלא אם הגלייזרים כבר סיכמו עקרונית עם אדי האו. אומנם מאמן שאני מאוד מעריך בשל התמדתו בכדורגל התקפי אבל רחוק מהלהתאים למועדון לחוץ כמו שלנו. תכלס? אני מעדיף אותו עכשיו על הקווים כמאמן זמני עד סוף העונה מאשר את הליצן הנורבגי, הבעיה היא שאצל הגלייזרים מינוי זמני עלול להפוך חיש קל למינוי קבוע....

10. k_700 Member

לא היה לך את הבדיחה של אדי האו עליהם גם לפני 5 ו7 שנים? נשבע שמרגיש לי דז'ה וו.
    אם יש משהו שהם מנסים כל הזמן לשנות זה את "התדמית" שלהם בעיני האוהדים של הקבוצה ומי שאמורים לגרום לעסק להראות "משגשג" כלפי חוץ.
    כלומר, הם די שומעים לרחשי הקהל הרחב.
    קשה לי להאמין שזה לא יהיה אחד מהשמות הבכירים שמוזכרים(זידאן, קונטה, רודג'רס, פוצ'טינו) שזה גם מה שפחות או יותר קונצנזוס אצל האוהדים שלך. הם עדיין צריכים לשדר עסקים של כאלה "שמקשיבים לרחשי הקהל" אחרי הסופרליג והסיבוב המוצלח שהם הצליחו לצאת ממנו בדקה ה94.
    עצם זה שפתאום כתבים בכירים מדברים על זה שזידאן וקונטה לא יסרבו אם יקבלו הצעה לדעתי מסגיר מי מבין ה4 הם השניים שהם בלי ספק ינסו לפנות אליהם(ואולי כבר פונים/פנו)/

11. Andrei Kanchelskis Member

אנחנו לא יכולים לדעת עד כמה אמת יש בשמועות על המועמדים הללו ואנחנו גם לא יכולים לדעת האם מישהו מהם באמת ינחת פה כבר העונה. בסופו של דבר יצטרכו למנות פה מאמן חדש גם אם זה יהיה רק קרטייקר ואדי האו הוא רק דוגמא אחת למאמן זמני פוטנציאלי, אחרי מה שקרה עם סולשיאר אני לא מסוגל לסמוך על הגלייזרים בכל מה שקשור להמשך דרכו אצלנו של מאמן זמני.

12. k_700 Member

בסדר, אדי האו קריטיקר.
    רלוונטי כמו אלן קרבשילי לתפקיד כרגע.
    אבל שאפו שבחנת את הזכרון שלי.

13. Andrei Kanchelskis Member

אדי האו בהשוואה לסולשיאר אף פעם לא נחשב לבדיחה כמאמן פוטאנציאלי אצלנו. האו אולי לא יאמן אף פעם אצלנו או בכל מועדון גדול אחר אבל מדובר במאמן עם דרך ברורה(סגנון משחק,טקטיקה וכ''ו...) שהצליח לעשות קסמים במועדון פיצפון(בורנמות')ואין לי ספק שהוא עוד ישוב בעתיד לפרמיירליג. סולשיאר לעומתו אחרי הפרק העגום אצלנו יחזור קרוב לוודאי לליגה הנורבגית וגם שם ספק רב אם זה לאיזושהי קבוצת צמרת בכירה.

נערך לאחרונה ב: ‏19/10/21
  14. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

התדרוכים מבפנים עולים מדרגה. המחנה של ראשפורד על הדברים של סולשיאר, השחקנים על האימונים, עכשיו המאמנים על האימונים. אנחנו בשלב בניית הנרטיבים והאשמים.

יש ציוצים נוספים באותו חשבון, לרבות תלונות על כך שהשער נגד אברטון צויר כנובע מ"גאונות אישית" כשהוא בעצם תוצר על עבודה ביאמונםי. העובדה שהם מתלהבים מהמהלך הזה מראה כמה פשטנית וגרועה העבודה שלהם. מהלכים זה נחמד, אבל זה לא תחליף לסגנון.

Sir Alex Ferguson ו-alexshw אוהבים את זה.
  15. alexshw Member

מאמץ על מושקע בלהציג שחור כלבן. לא זוכר עוד מועדון עם כזו השקעה בתעמולה.
    קל יותר להשקיע בכדורגל עצמו. תעמולה בכדורגל דבר חסר ערך. בסוף יש מגרש ועליו רואים את כל העבודה. זה ענף שקוף הרבה יותר מפוליטיקה.

איש מקצוע טוב לא צריך להסביר בתקשורת למה הוא טוב. רואים את זה גם ככה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Gianzola01 אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.