מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. MaxAaRons Member

מושון חשוב רק להוסיף עוד דבר על מאונט.
    הבנאדם הגיע עם שכר של 300 אלף בשבוע ו60 מיליון ליש"ט בשנת חוזה.
    עכשיו התרסיס אומר לי.
    "הוא יכול לשחק באגף כשאנחנו צריכים קישור מעובה ,יכול להחליף את ברונו,יכול להיות מחליף בכנפיים".
    תגיד לי .. בסכום העברה כזה ובשכר כזה... לא אמור לבוא איזה תותח שמשפר אותך והוא באנקר?
    תגיד לי מושון... אולי הדבר הטוב ביותר זה יהיה להעיף אותו לניוקאסל\וילה שיאכלו את הבלוף?
    כבר בקיץ הקרוב?

one united ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  2. k_700 Member

מאיזה חלק עובדתי נתחיל?
    מה400 דקות של מאונט בליגה העונה הוא פתח ב4 משחקים מה8 שהיה זמין להם.
    מכל מצבור המשחקים העצום הזה שגרם למשה, המבין הגדול, לקלוט שמאונט הוא לכל היותר שחקן לכנף שמאל ושחקן רוחבי בסגל, רק במשחק ליגה אחד אריקסן פתח בהרכב ומאונט הגיע מהספסל(סיטי, דרבי).
    במחצית מאונט נכנס ואפילו לא נכנס לאותו התפקיד של אריקסן אלא נכנס ושיחק את ה10.
    עד כאן בפינת השקרים שאפילו אריקסן הועדף בכל הזדמנות על מייסון מאונט כי מאונט לא הראה כלום.

בפתיחת העונה שיחקנו עם ברונו ומאונט כששניהם 10 לכל דבר(תסתכל על מפות החום) וקאסמירו הופקר לשחק באותם שני משחקים מאחורה לבד בקישור.

כן, מקטומיני מה7.10 כובש לא מעט שערים, חלקם חשובים מאוד ועל הדרך הקבוצה מציגה נתונים התקפיים בבוטום 4 בליגה כשאף שחקן התקפה לידו לא נראה מחובר לקרקע.
    המשחק ההגנתי שלנו על פני התקופה הזאת שהוא כביכול היה עולה בלאיין אפ קשר אבל משחק חלוץ היה הגרוע ביותר שהיה לנו פה מאז שטן האח הגיע והקבוצה מדשדשת בין מקום 9 ל11.
    יצא בחודש וחצי האחרונים מההרכב וגם התוצאות השתפרו וההתקפה? מלהיות התקפה שב20 מחזורים כובשת 24 שערים השתפרה בהרבה(עדיין לא ברמה הרצויה). פשוט שינוי קטן, העיפו את הקשר שלא מסוגל לעשות שום דבר שקשור לתפקיד שלו בקישור והחליפו אותו בקשר 8 שמשחק את התפקיד ונראה גם כמו אחד משלושת המצטיינים על פני התקופה הזאת(והוא גם בן 18).

אז עם כל האהבה אני עוטף אותו בנייר צלופן ושולח אותו מפה מבלי למצמץ בכלל. אם למאמן הנוכחי או הבא זה מפריע הוא יכול לעזוב ביחד איתו(והאירוניה פה זה שמקטומיני היה השם הראשון שטן האח רצה לשלח מפה בקיץ כולל לא לתת לו להצטרף עם כל הקבוצה לתחילת מסע המשחקים באמריקה, כששנה שעברה הוא שחקן סגל שולי שפותח במספר חד ספרתי של משחקים בליגה).

כמובן שאין מה להרחיב יותר לגבי השקרים שלך על אמראבט.
    לפחות אתה כבר לא כותב שרשמתי שהוא וורלד קלאס שיתמודד על הבלון ד׳אור וששווה יותר מקשרים אחורים ב100 מליון.
    לפחות זה. כי עד לא מזמן הרצת פה את השקרים שהעדפתי אותו על קשרים ב70-80.
    גם עם אמראבט נכתב מספיק. שיחק 600 דקות. פתח ב-7 משחקי ליגה, 2 מהם שיחק מגן שמאלי.
    5 שיחק קשר אחורי. חלק בינוני, משחק אחד טוב מאוד מול צ׳לסי בטוטאל לא שיחק מספיק דקות או קיבל ריצה נורמלית בהרכב כדי לחוות דיעה לכאן או לכאן. אם צריך להמר? כן הוא לא ישאר. זו עדיין עסקה מצוינת שעלתה לך פחות מ10 מליון אירו על משכורת מגוחכת כשבקושי נשאר לך 10 מליון אירו לקשר וגם אם לא היית מביא את מאונט עדיין לא היית יכול להביא את הפלאהינות והדקלן רייסים של הליגה(מה גם שהיית צריך בקיץ יותר 8 מ6).

אני מאמין שטן האח יתאבד עכשיו כמה משחקים עם השתיק הזה של לינדלוף כמגן שמאלי(ברור שזה לא יחזיק מעמד) וימשיך להטרף גם עם קאסמירו לבד בקישור עד שזה יפול מהרגליים או פשוט יורחק. נגיד בעדינות? כמו שקאסמירו נראה במשחקים האחרונים אין לאמראבט עבודה קשה מדי כדי להדביק את הפער שהשאיר שם הברזילאי.
    טן האח מקבל המון החלטות לא רציונליות העונה(כמו להתעקש לשחק משחק מעברים שנוגד לגמרי את הפילוספיה שלו בכל מחיר ובכל מגרש), ההתעלמות מרגילון ואמראבט לגמרי מתיישבת עליהן. התוצאות גם מדברות בשטח, הוא שרף פה חצי עונה לא כי אמראבט שיחק את החצי עונה הזו בהרכב והפסיד לו משחקים.

נערך לאחרונה ב: ‏22/2/24
  3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד לא יקח אותו, בטח כשהוא כל כך פציע.
    כמו עם אוננה, זה רק מזעור נזקים, נקווה שיהיו פחות חלשים, זה כל מה שאפשר לצפות.

הבעיה היא שאתה תגיע לקיץ שוב עם סגל מלא בבעיות אחרי שנתיים ששרפת מעל 400 מיליון.

בסדר זה לא נורא, אחרי שטען בביטחון מוחלט שאוננה מאונט והמרוקאי זה מה שאנחנו צריכים הנביא עבר לטעון שלהוציא 200 מיליון בקיץ ובמקום להתקדם לעשות שני צעדים אחורה זה בסדר כי כל מועדון בינוני בליגה הזאת מוציא היום מעל 200 כל חלון אז אולי המצב שלנו ומה שעשינו עם מעל 400 מיליון בשנתיים זה דווקא סבבה. כל המועדונים בליגה הוציאו 400 מיליון בשנתיים לא? או ששוב הנביא אונס ומעוות את המציאות כדי למזער נזקים מהנבואות המגוחחות שלו ששוב התרסקו.

כמו שכתבתי, רק 30 שנה רואה כדורגל ויודע לזהות התנהלות כושלת ברכש ממרחק, אני לא הנביא שיודע להכריז על מאונט כ״8 היברדי״ ועל אמאראבט כ״קאסמירו המרוקאי״ ועל אוננה ״כגניבה גדולה אחרת צ׳לסי היו חוטפים אותו״.

4. k_700 Member

בוא נבדוק שנייה מה קרה בליגה על פני שנתיים בהוצאות על רכש:

ארסנל-
    186 מליון אירו 22/23
    235 מליון אירו 23/24
    בסהכ:
    421 מליון אירו בשנתיים.

טוטנהאם-
    178 מליון אירו 22/23
    272 מליון אירו ב23/24

בסהכ:
    450 מליון אירו בשנתיים.

מנצ׳סטר סיטי-
    155 מליון אירו ב22/23(וזה כשאני רושם את עסקה ארלינד האלאנד בספרים ב59 מליון פאונד...בוא נצא מנקודת הנחה שזה כל מה ששולם שם).
    256 מליון אירו ב23/24.
    בסה״כ- 411 מליון אירו.

ניוקאסל-
    185 מליון אירו ב22-23.
    153 מליון אירו ב23-24(כשהם כבר מוגבלים חזק על ידי הffp).
    בסהכ: 338 מליון אירו בשנתיים.

צ׳לסי-
    611.49 מליון אירו ב22-23.
    468 מליון אירו ב23-24

בסה״כ:
    1.079 מיליארד אירו בשנתיים.

ליברפול-
    142 מליון אירו ב22-23.
    172 מליון אירו ב23-24.

בסה״כ- 314 מליון אירו הוצאות רכש בשנתיים לקבוצה הכי קמצנית בחלק העליון של הטבלה.

אסטון וילה-
    100 מיליון אירו ב22-23.
    111 מליון אירו ב23-24.

בסהכ: 211 מליון אירו בשנתיים.
    וזו קבוצה שלא מתקרבת לרמת ההכנסות של הטופ 6 המסורתיות באנגליה.

מנצ׳סטר יונייטד-
    243 מליון אירו ב22-23
    202 מליון אירו ב23-24.

בסהכ- 445 מליון אירו בשנתיים.
    מתקרבים לטוטנהאם.

סיימנו להריץ את השקר הזה שהתקציבים שהעמדת פה משאירים אבק לשאר הליגה והיו צריכים להקפיץ קבוצה שגירדה6 עם ראנגניק 6 מקומות בטבלה?

אגב, מצטער מראש שדיונים איתך תמיד שטחיים, תמיד מתייחסים לנקודה אחת במשוואה. זה תמיד כמו להגיב לטוקבקיסט שפשוט אין לו מושג איך לראות את התמונה הגדולה.
    בן אדם שמבין מהחיים שלו לא היה גורר בחיים את הדיון לשורה תחתונה של כמה הוצאת כי בעולם שאתה צריך לדעת איך לרשום את זה בספרים זה כבר ממזמן נתון שטחי שאפשר להציג במליון ואריציות שונות ולתקוף אותו ממליון צדדים שונים(פריסה ארוכה, חוזים נמוכים, מכירה של המון שחקני אקדמיה מצד שני וכדומה).
    אבל זה לא משנה כי איתך תמיד הדיון יהיה שטחי, תמיד תאחז בקונספירציות שמתיישבות עם ההגיון שלך(למשל כמו מקרה קיין והשיא של שירר, או הילדות והאשה ש״יעדיפו לחיות באנגליה״), העיקר שאתה רואה 30 שנה כדורגל וחושב שאתה מבין משהו מהחיים שלך, למקורות הרציניים ולעובדות אין שום משמעות.

5. MaxAaRons Member

אבל אתה מסכים שב445 מיליון שלך לא עשית כלום? בעוד שהיריבות בייפאר התחזקו לעומתך? להוציא את צלסקי.
    ונניח שאני מקבל את התזה שלך שביצעת את הרכש הכי טוב שאפשר בכל הקשור להוילנד.
    אתה בעצם מתרץ כך:
    "קשה עכשיו להצליח בליגה כי בניגוד לעבר , כל הטופ 7 מוציא הון תועפות"
    אז מה אתה לא חושב שאתה סותר את עצמך?
    מצד אחד אתה מבקר את היצור על יכולות האימון.
    מצד שני אתה מוכר סיפור שכל הרכש שלו מצוין (לאחרונה רק התחלת להתפכח בנוגע לאנטוני הפח).
    אין ספק שעם ה445 האלו אתה מעמיד קבוצה שתאתגר את הטופ 3 הנוכחי אם אתה מוציא את הכסף נכון , בלי קשר לכסף שהיריבות שלך מוציאות !!!
    אם היית פועל כך :
    נניח הוילנד.
    ווינגר אחר במקום אנטוני.
    מגן ימני במקום אוננה.
    קשר אחר במקום ה8 ההיברידי שלך (תתבייש לך).
    פ-א-ו ט-ו-ר-ס במקום מרטינז.
    קשר יותר צעיר במקום קאסמירו.
    מגן שמאלי במקום מלאסיה.

6. MaxAaRons Member

אבל אתה מסכים שב445 מיליון שלך לא עשית כלום? בעוד שהיריבות בייפאר התחזקו לעומתך? להוציא את צלסקי.
    ונניח שאני מקבל את התזה שלך שביצעת את הרכש הכי טוב שאפשר בכל הקשור להוילנד.
    אתה בעצם מתרץ כך:
    "קשה עכשיו להצליח בליגה כי בניגוד לעבר , כל הטופ 7 מוציא הון תועפות"
    אז מה אתה לא חושב שאתה סותר את עצמך?
    מצד אחד אתה מבקר את היצור על יכולות האימון.
    מצד שני אתה מוכר סיפור שכל הרכש שלו מצוין (לאחרונה רק התחלת להתפכח בנוגע לאנטוני הפח).
    אין ספק שעם ה445 האלו אתה מעמיד קבוצה שתאתגר את הטופ 3 הנוכחי אם אתה מוציא את הכסף נכון , בלי קשר לכסף שהיריבות שלך מוציאות !!!
    אם היית פועל כך :
    נניח הוילנד.
    ווינגר אחר במקום אנטוני.
    מגן ימני במקום אוננה.
    קשר אחר במקום ה8 ההיברידי שלך (תתבייש לך).
    פ-א-ו ט-ו-ר-ס במקום מרטינז.
    קשר יותר צעיר במקום קאסמירו.
    מגן שמאלי במקום מלאסיה.

7. k_700 Member

לא אני לא מסכים שעם ה445 לא עשית כלום.
    השגת בלם אחד מצוין, השגת את קאסמירו(לנקודת הזמן ההיא הוא היה רכש הכרחי ומצוין), השגת את הויילן, זכית בתואר, השגת עוד גמר, נכנסת לטופ 3, עם חלק מהרכש נכשלת(איפה זה לא קורה?) וחלק ממנו עדיין בסימן שאלה כי פשוט לא שיחק מספיק או פצוע כל העונה(מאלסיה למשל).

השאלה החשובה היא באיזה נקודה הית ביוני 22 בהשוואה ליריבות בצמרת של הליגה. אתם רציתם להחליף את כל הסגל אז. אתה מבין כמה זמן וכסף צריך כדי להפתר מכל הסגל?
    לדעתי זה clear cut שלליברפול, סיטי וארסנל היה סגל עמוק וטוב בהרבה משלך(כשפפ וקלופ מאמנים 2 מ-3).
    יש שיגידו שגם לצ׳לסי היה עומק שלא היה לך על רוב העמדות ב-11.
    כלומר כדי לסגור פערים היית צריך להוציא הרבה יותר או לבחון את זה על תקופה ארוכה יותר כמו שגם המערכות האלה נבנו על פני תקופה של יותר משנתיים.

אני שוב אגיד, לתרץ את הכשלון העונה או העובדה שאתה לא גבוה יותר בצמרת רק מתוקף הרכש הגרוע זו הכתב הגנה הכי טוב שתוכל לתת למאמן על עבודת אימון פושעת שהוא עושה העונה.
    הוא יקנה את הכתב הגנה הזה. אני בקושי רואה שחקנים בסגל שאנחנו משתמשים בהם כמו שצריך להשתמש בהם וזה כמובן מקבל ביטוי חזק יותר אצל שחקני רכש שלוקח להם הרבה זמן להשתלב.

אוהד מהספה תמיד יכול לשאוף שכל קיץ(בטח בקבוצה שגם לא קונה בינואר) יהיה מושלם ואף פעם לא תקנה שחקנים לא טובים.
    זה אף פעם לא מתכתב עם המציאות. בכל מערכת, בכל שלב קנו גם בלופים וגם שחקנים שגם אם לא עלו עשרות מליונים לא היו קשורים לרמה שהקבוצה שלהם שאפה להשיג.
    תצא מנקודת ההנחה שהדברים האלה ימשיכו לקרות גם עם הצוות החדש.

אני יודע דבר אחד, כשמאמן כדורגל עושה עבודה גרועה כמעט בכל חלקה, אין תעודת ביטוח לכלום.
    גם קשר אחורי צעיר יותר מקאסמירו יכול להבלע בבינוניות ולא למצוא את עצמו משחק בכלל(כי מקטומיני נכנס פתאום לרצף כיבושים ובמשחק ורבע שפתח לא הבריק).
    ביונייטד זה תמיד יקבל זרקור שונה כי האוהדים תמיד יהיו חשדנים כלפי כל רכש, בטח אם עלה הרבה ובטח אם אתה שחקן צעיר.
    הקריירה שלך ביונייטד נצבעת לפי שתי ההופעות הראשונות שלך. מומלץ להחליף את הדיסקט הזה, בטח כשכולנו גדלנו על שחקנים כמו פלטשר, אברה, וידיץ׳, קאריק שפתחו חלש(חלקם חלש מאוד) והשאר היסטוריה.

אגב, גם המאמן הבא/ההנהלה הבאה תצטרך להתמודד עם תקציבים מוגבלים. יכול מאוד להיות שגם למגן הימני הבא שלך ישאר תקציב של 15 מליון ואז תצטרך לחפש במסגרת סדר הגודל הזה(כלומר או שחקנים צעירים לפני פריצה, או אופציות טובות של שחקנים זולים בסוף חוזה/השאלות).

שורה תחתונה, 445 זה סכום יפה מאוד, אבל ביחס לנקודת ההתחלה שלך ואל מול מה שהיריבות שהיו מעליך הוציאו? זה לא דיל ברייקר.
    מה שצ׳לסי הוציאה זה דיל ברייקר.

טוטנהאם, שהסתלבטו בתחילת העונה שעושה לנו בית ספר ברבע תקציב כבר עברה אותך בהוצאות בשנתיים האלה.

8. one united Member

מאונט לא שחקן לאגף נקודה. הוא הובא ליונייטד כדי להיות 8 קלאסי שמשחק לפני קאסמירו ומאחורי ברונו.
    זה שבמעט ששיחק דחפו אותו ימינה לפעמים (ולעיתים את ברונו) זה רק כי אנתוני האפס לא פוגע.
    מאונט הגיע כדי להיות כוכב ביוניטד וזה כבר לא יקרה, מודה, גם אני שמחתי בהבאתו וחיכיתי ליכולות גבוהות הרבה יותר.
    גם לפני שנפצע ראו שזה לא "זה" וחבל.
    אנחנו לא סיטי שיכולים להביא קובצ'ים שלא יתרמו כלום, אנחנו חייבים במצבינו לפגוע ב 90% מהרכש וכרגע אנחנו נופלים עם רובם.
    אחרי שיהיה לנו הרכב חזק כמו לשלושת הגדולות היום, אפשר להתחיל להוסיף מאונטים,אמראבטים וכו'.

avdz7 ו-MaxAaRons אוהבים את זה.
  9. MaxAaRons Member

קיי תודה שהחכמת אותנו ודפקת לנו פה FInancial abstraction בנוגע לFFP.
    אולי יש סיכוי להמשיך לזרוק כסף.
    זה כמובן במידה וחברינו החדשים יקפלו את : מאונט,אוננה,אנטוני,קאסמירו,וראן,ראשפורד,פרננדס
    אתה מעיף את האוברייטדים,שחקני העבר,רכש כושל של טן האח.
    ובמצב כזה הספר הפיננסי יכול להתמלא בכשרון חדש שאולי יעלה אותנו לפסגה.
    הלאה -
    יקירי ,לא יעזור לך לטעון שיש ל3 הגדולות סגל טוב יותר, אם אני סוגר שחקנים נורמלים ב445 מיליון יורו האלו אני מתקבע במקום ה4 העונה , ומשתין בקשת על ספרס\וילה וכל מה שיש באיזור חיוג שלנו.

"אני שוב אגיד, לתרץ את הכשלון העונה או העובדה שאתה לא גבוה יותר בצמרת רק מתוקף הרכש הגרוע זו הכתב הגנה הכי טוב שתוכל לתת למאמן על עבודת אימון פושעת שהוא עושה העונה.
    הוא יקנה את הכתב הגנה הזה. אני בקושי רואה שחקנים בסגל שאנחנו משתמשים בהם כמו שצריך להשתמש בהם וזה כמובן מקבל ביטוי חזק יותר אצל שחקני רכש שלוקח להם הרבה זמן להשתלב."

So be it
    במעמד הפיטורים אני אטען שהרכש דפק אותו.
    יכולות האימון שלו אמנם מתבררות כפח בתקופה שלו כאן.
    אבל ברור ששחקנים טובים משפרים אותך , בדיוק כמו האפקט שאריקסן וקאסמירו נתנו לפני שהתחילו להתפגר , כמו גארנצו שפרץ לבוגרת , כמו מאיינו העונה , כמו שברונו הגיע מספורטינג.
    אתה באמת חושב שאם היה מביא 5-6 שחקנים אחרים מאלו שרכש ב300 מיליון יורו (נעזוב את הוילנד וקאסמירו בצד כרגע ) לא היה אימפקט שונה ?
    יומרני מידי בעיניי לחשוב כך, בכל אופן היה לנו פה עיתונאי מכובד שהעיר לנו שאנחנו מקשקשים על אותו הדבר.
    ***אז אני מצפה מאוד לקרוא את התגובה שלך , אך אשתדל לא להגיב לנושא \לנסות להטריל אותך.

"אגב, גם המאמן הבא/ההנהלה הבאה תצטרך להתמודד עם תקציבים מוגבלים. יכול מאוד להיות שגם למגן הימני הבא שלך ישאר תקציב של 15 מליון ואז תצטרך לחפש במסגרת סדר הגודל הזה(כלומר או שחקנים צעירים לפני פריצה, או אופציות טובות של שחקנים זולים בסוף חוזה/השאלות)."
    אתה מסכים איתי שיש לך יותר בלופים מהקבוצות שנמצאות מעליך או אפילו מטוטנהאם?
    ושיש לך פחות פגיעות?
    ושהשכר שאתה מחלק (אלכסיס , חברך ה8 ההיברידי,מרסיאל בזמנו,וארן) הוא מביך ביחס לשאר הקבוצות ?

"אגב, גם המאמן הבא/ההנהלה הבאה תצטרך להתמודד עם תקציבים מוגבלים. יכול מאוד להיות שגם למגן הימני הבא שלך ישאר תקציב של 15 מליון ואז תצטרך לחפש במסגרת סדר הגודל הזה(כלומר או שחקנים צעירים לפני פריצה, או אופציות טובות של שחקנים זולים בסוף חוזה/השאלות)."
    אם תמכור מגן ימני תוכל בטוח לקנות מגן ימני.

10. one united Member

........ולגבי הפציעה של הוילן, כמה שזה נשמע הזוי, אני עולה עם מקטומיני כחלוץ ולא זורק לשם ראשפורד+ אנתוני לימין.
    יאללה סקוט.

11. k_700 Member

לא זה לא ברור. שחקנים טובים כמו ברונו וגרינווד עם ראשפורד לא עזרו לסולשאייר.
    בסוף כשאתה עושה עבודה רעה, כשאתה לא מתאים את רמת הכדורגל לצורה שצריך לשחק עם השחקנים האלה אז זה לא מחזיק מים.
    תסתכל על צ׳לסי. יש בכלל ספק שאנזו וקאייסדו שחקנים מצוינים? יותר מחצי סגל נראה שם פח אשפה. תשאל את עצמך למה.
    תראה, האמת המוחלטת לא אצלי ולא אצל אף אחד. זה לשחק במשחקי אם.
    כן אני חושב שגם עם שחקנים אחרים במכת הפציעות הראשונה שנוצרה לו המוח שלו היה יכול לאבד קשר עם חללית האם וכתוצאה מכך היינו עושים את אותן טעויות שעשינו שעלו לנו בכל כך הרבה משחקים גרועים.
    למה, לשחק עם קשר אחורי 1 ולדחוף bulk של 5 שחקנים למעלה עם מקטומיני(הוא הרי תמיד היה מוצא דרך לשחק, הוא לא נפצע).
    או להמשיך לשחק עם קו הגנה נמוך אבל עם החלק הקדמי ללחוץ למעלה. אני חושב שבצורה ששיחקת, לא צריך לעשות יותר מדי כדי לתת לך נוק אאוטים.
    תוסיף לזה שכמעט בכל משחק בתקופה הזו הוא הגיב תוך כדי המשחק בצורה רעה. המאמנים ממול ממש הריחו באיזה דקות הוא יעשה את החרקירי בחילופים שלו ונתנו לו נוק אאוטים במחצית השנייה.

אני תמיד אתן את הדוגמא של קיין משנה שעברה. השחקן בעונת שיא, הוא אחד מהשחקנים הכי טובים בליגה והקבוצה שלו מסיימת 8 בלי לאתגר שום מפעל מהצד.
    מה לעשות? קורה.
    תסתכל גם על נונייז של שנה שעברה כשקלופ דחף אותו כמעט רק לאגף, ייבש אותו על הספסל ותסתכל על נונייז של העונה כשקלופ משתמש בו כמו שצריך. מאמני כדורגל יכולים לקחת גם כשרונות גדולים מאוד ולצמצם את התרומה שלהם בהתנהלות רעה.

אני מסכים על דבר אחד. במאי 22 ל-3 הקבוצות שנמצאות מעליי(הגדולות, כלומר סיטי, ליברפול, ארסנל) היה סגל הרבה הרבה הרבה יותר עמוק וטוב ממה שהיה לנו. וזה לא משחק בוואקום. אתה הוספת שחקנים טובים אבל גם הם התחזקו מאז.
    או בקיצור, זה לא באמת תהליך שלוקח שנתייים כדי לצמצם מהן את הפער הזה.
    אני חושב שלטוטנהאם יש סגל עמוק יותר היום, לא בטוח שיש לה יותר שחקנים טובים(לא חושב נניח שיש לה בלם ברמה של מרטינז אבל כן יש להם כמה בלמים בלבל-2 מתחת שזה הרבה יותר טוב ממה שיש לנו בנוסף לשני מגנים מצוינים), אבל אני לא רוצה להיות טוטנהאם אז זה לא מעניין אותי.

מסגרת השכר שלנו היום הוא הרבה יותר טובה ממה שהיה לפני שנתיים.
    אז היית בליגה משל עצמך ביחד עם סיטי היום אתה 3-4 בליגה ואחרי הקיץ הקרוב אתה אפילו תרד מקום-2 כשתפתר מוארן, כנראה קאסמירו, אולי סאנצ׳ו ומארסיאל שמסיים חוזה.
    יאמר לזכותו של טן האח שזו משימה שהוא שם לנגד עיניו מהרגע שהגיע לפה לייצר מסגרת שכר הגיונית שמבוססת יותר על בונוסים ממשכורות מנופחות. הוא גם היה מספיק חכם להבין שצמצום רף המשכורות פה יאפשר לו יותר גמישות בשוק.

אחלה, אתה אולי תמכור מגן ימני(אני בספק אגב שנחפש למכור אחד מהם בקיץ) אף אחד לא מבטיח לך שגם במקרה הזה לא ישאר לך 15-20 מליון למגן הימני הבא. זה תלוי בהרבה מאוד משתנים, כמו גודל השוק של המגן הימני, מה שישאר לך אחרי שאר הרכש, הטיימינג בחלון שאתה מחפש את המגן ועוד.

אגב, זה לא בהכרח דבר רע. אפשר גם לפגוע מצוין ברכש של מגן ימני ב-15 מליון.

נערך לאחרונה ב: ‏23/2/24
  12. k_700 Member

די נו.
    מילא לתקוע אותו חלוץ שני, אין שום סיכוי שכחלוץ בודד אתה לא מתבזה איתו.

ראשפורד יפתח חלוץ. מקווה שמאונט באמת קרוב לחזרה כמו שאומרים, יכול לתת פה זריקה רצינית אבל אני מקווה שכבר מול פולהאם זה זורק את אמאד קדימה.

13. one united Member

וואלה צודק! מרב שהמאמן שלך לא סופר אותו גם כאשר הוא בריא יותר מחודש אז לרגע שחכתי ממנו, אני לגמרי פותח איתו בצד ימין-הכל הולך חוץ "מהברזילאי"

14. DaveTheSave Member

מאוד מקווה שאמאד יקבל את הדקות בימין במצב כזה.
    נראה שהוא לא נספר בנתיים כלכך ובקושי רואה דקות

15. k_700 Member

בקיצור, יוצאות ההדלפות בדקות האחרונות שאומרי פורסון מאתמול מתורגל בשלישיה ההתקפית להרכב מחר.
    סביר מבחינתי.
    אם לא אמאד אני גם הייתי שם אותו בשמאל עם ראשפורד באמצע וגארנצ׳ו בימין.
    בעיקרון הוא יאפשר לקבוצה לשחק את המשחק מעבר המהיר. לא יעשה דברים מבריקים עם הכדור במסירה, כן יכול להיות כתובת לכדורים ארוכים, מהירות, פיזיות, אולי להתגנב מאחורי ראשפורד ולאיים.

טוב לפחות שזה לא ברונו באגף עם אריקסן בהרכב או אנטוני.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 5, אורחים: 6)

1. yonatan
  2. VAR
  3. one united
  4. SaSa