מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. one united Member

קיי, קצת על פורסון בבקשה

2. k_700 Member

לא חושב שיש שם משהו מעבר לכל מה שראית ממנו בקיץ.
    חזק, מהיר, לא מתחכם עם הכדור. יכול לתת אלמנט של פיזיות בעזרה למגן, לא שחקן מבריק ביצירתיות או באיום על השער(כן יכול להגיע לריבאונד בהתקפה או בקו שני).
    יהיה סוג של דני וולבק צעיר ששיחק על הקו.
    למשחק מחר זו אופציה טובה אם לא אמאד כי זה כן יאפשר להמשיך לשחק מהר על שטח כמו שעשינו במשחקים האחרונים(ריבוי שערים ומצבים).

אם לא זה אני מאמין שהוא היה דוחף או את אנטוני להרכב או את אריקסן/מקטומיני להרכב ואז מעיף את ברונו לאגף והאופציה לשחק עם פורסון היא לדעתי משמעותית עדיפה על חשבון האופציות האלה.

אני הייתי משלב את פורסון מוקדם יותר בעונה הזאת על חשבון כל הדקות המתות שקיבל פליסטרי(שהיה צריך להיות מושאל מהקיץ וכרגיל הבינו את זה באיחור).

בלונג שוט אני אהיה מופתע אם פורסון עושה פה קריירה ארוכה, לצערו הוא נפל על העמדה הכי עמוקה בכשרון שיש לנו באקדמיה. חשוב להזכיר שהוא עוד לא האריך חוזה והוא מסיים את החוזה הקרוב בקיץ.

נערך לאחרונה ב: ‏23/2/24
    one united אוהב/ת את זה.
  3. alexshw Member

4. MaxAaRons Member

אני מסכים עם כל מילה שלך על ברונו.
    אבל בסופו של דבר לספורטינג זה לא משנה אם יש לה את ברונו או אין לה.
    כי האיש שם שמחזיק הכל זה אמורים, בלי אמורים הם לא מדגדגים את בנפיקה ופורטו.

ברונו לא ספק זה האוברייטד הכי גדול ביונייטד ובדיון הזה.
    אתה צדקת מהרגע הראשון לגבי השמעאק הזה.

5. MaxAaRons Member

6. k_700 Member

נראה לי שלספורטינג ממש כייף בלי שני שחקנים.
    האחד- מתאוס נונס והשני מנואל אוגרטה(זוכרים? המלפפון ״החם״ של הקישור האחורי- צ׳לסי, 70 מליון, פסז׳ 65 מליון).
    איפה שני אלה ואיפה יולמן שעלה גרושים ומחזיק שם את הקישור.

בלי אמורים בספורטינג צריך שחקן בסגנון של ברונו, כזה ששנתיים היה השחקן הכי טוב בפורטוגל שעשה הכל, כדי לגרד פער של 10+ נקודות מהאלופה.

7. MaxAaRons Member

שמע לפני כמה ימים קרבאח זיינה את בראגה.
    הליגה הפורטוגזית היא ליגה אשפתית ברמה שמכבי חיפה ומכבי תל אביב הנוכחיות ,שאגב עלו לשלב הבא בקונפרנס מתחרות על מקום 4 עם בראגה.
    ליגה שרק אתה מתלהב ממנה ואני בכלל חושב שהבאנטר עליך שההייטרים מריצים שאתה מספיק לראות את כל הליגות תקף פה.
    אני חותך אם אתה רואה פמליקו-ארוקה,או סנטה קלרה -גימארייש -הכנס שם של קבוצת פח פורטוגזית -כנ"ל.

אז אוגרטה , ראמוס ,ויטסל , האלק,נאני,קוארסמה ,מאריו,לינדלוף,גקסון מרטינז,ועוד ועוד היו גדולים על הליגה אבל הם פחים ב5 הליגות הבכירות.
    וואו !!! הוכחת נקודה פה!!! מי שיוצא מהליגה הפורטוגזית ב99 אחוז מהמקרים הוא מגה אוברייטד !!
    כל הכבוד לך!!

פרננדס מגה אוברייטד שהיה בינוני באודינזה , נתן שנה וחצי טובות בפורטוגל ואז עוד שנה ביונייטד.
    כבר תקופה ארוכה הוא חזר להיות השחקן הבינוני באיטליה.
    זה צריך להיות המחליף של ניקו בפיורנטינה.

8. k_700 Member

לא רואה אף פעם משחק של פמליקאו, ארוכה או ניים קבוצה קטנה אחרת אלא אם הן משחקות מול אחת מהגדולות שם. ככה שמזיז לי את הביצה איזה באנטר מריצים עליי פה. מצחיק שכמישהו עדיין רוצה או צריך חוות דעת על שחקן כזה או אחר משם ישר מתייגים אותי(וזה כולל אותך).
    שמישהו יאהב אותי כמו שישראלים אוהבים באמת לקשר בין אהבה לכדורגל ישראלי לאהבה למשחק האמיתי.
    אתם רואים ענף ספורט אחר, שום דבר ישראלי לא מתקרב לכדורגל ברמה גבוהה.

הליגה בפורטוגל זה דבר דינאמי.
    היום יש שם פחות כשרון ממה שהיה לפני שנתיים ועדיין זה אחד מפסי היצור שכל אירופה מסתכלת על וטאלנטים מדרום אמריקה ממשיכים לבחור להגיע דווקא לשם כתחנת מעבר ראשונה. אני לא אתפלא אם בשנה וחצי הקרובות נזכה לראות לפחות עוד 4-5 העברות גדולות מהליגה הזאת.

מכל ליגה אני יכול לכתוב את המשפט שמי שיוצא ממנה לרוב הוא מגה אוברייטד מהסיבה הפשוטה, כמה שחקני על יש לך בצמרת של אירופה? 60-80? ברור שאם 5-10 אחוז הם שחקנים אדירים אז הרוב אוברייטד.

נראה לי שצמרת השחקנים הפורטוגלים או הזרים מפורטוגל שמפארים את רשימת הסגלים הטובים באירופה מדברת בעד עצמה.
    בספק אם יש ליגה שתרמה כמות יפה יותר של שחקנים איכותיים ב5-6 שנים האחרונות מפורטוגל.

נערך לאחרונה ב: ‏26/2/24
  9. MaxAaRons Member

https://x.com/DeadlineDayLive/status/1762100702233714991?s=20
    חחחחחחח פאתטים האיניוס האלו.

בקיצור דיווחים מהצהובונים שהכתבלבים שלהם קיבלו הנחיות מהסיר שהם עומדים לבלוע לו את האיבר הרופס.
    הוא רוצה לקפל את :
    וארן,היטון,קאסמירו,אנטוני,מגאברי,דוני,סאנצו,ביסאקה,לינדלוף,ראשפורד הגיי,מרסיאל האפס.
    בסך הכל מהשחקנים הנ"ל אין שחקן שיש בו תועלת, להוציא את קאסמירו שהוא לא שווה את ה400 אלף בשבוע ואת ה40-50 מיליון שאפשר לקבל עליו בגיל 33 עם כל הכבוד לו.

מדובר ב11 שחקנים,אני הייתי מקפל גם את פרננדס,מאונט,מרטינז ,אוננה,שואו אבל אי אפשר שהכול יהיה מושלם בחיינו העלובים :)

10. k_700 Member

ספויילר:
    זה לא קרה.

11. MaxAaRons Member

קיי700 , יכול להיות שהמהנדס שמדינת ישראל צריכה להגיד לו תודה שהוא משלם מסים, צדק בקשר לברונו פרננדס?
    או שהמדינה צריכה לשים עליו אלף קילו של איבר גלילי+פרננדס הוא כוכב הסובל מקבוצה לא מספיק טובה סביבו.
    וכמובן המילה שיש פה משתמש שזורק כל תגובה שלו אין "מעטפת" במועדון.

12. k_700 Member

יכול להיות שמישהו צריך לדאוג לחסום לך את הטוויטר? אתה מהדהד לי פה פייקים.

אגב, כל הכתבה של לוקהורסט ממוחזרת כבר בפעם ה600 בחודש האחרון. כמה מפתיע שאנשים מהסוג שלך הם הקליק הבטוח לפח מיחזור הזה.
    פחות או יותר כל מי שכבר השם שלו הוזכר 600 פעמים החוצה מוזכר גם שם. אין פה איזה חדשות מרעישות, מרוב השמות האלה גם ניסו להפתר בקיץ שעבר.

וראן, היטון ומארסיאל כמובן לא יקופלו הם מסיימים חוזה ובמועדון הודיעו שלא יאריכו להם עוד לפני שרטקליף אושר כבעלים.

13. k_700 Member

אז בעקבות המון דיונים שהיו פה לגבי המצב שלנו לקראת הקיץ בעקבות הרכישה ואחרי חלון ינואר מנומנם.
    the sweadish rumble השקיע פוסט טוב שמשקלל את המצב עשרת המועדונים העשירים בעולם(הוציא את ברצלונה שלה יש את הבעיות הפיננסיות מול הלה ליגה) בנסיון להעריך מה התקציב שכל קבוצה יכולה להעמיד.

*חשוב להסביר, זה לא מה שהוא חושב שהמועדון יוציא אלא מה היכולת להוציא אל מול ההגבלות.
    ניוקאסל תצטרך להיות באיזור המאוזן. טוטנהאם לא תוציא את ה600 מליון מתוקף הבעלות שיש לה.
    הוא נתן שם כמה הערכות משלו, כמו עליה של 15% במשכורות של השחקנים בארסנל, בונוסים וכאלה וטוטנהאם שעושה טופ 4 וזה כמובן משפר את המצב שלה.
    https://twitter.com/SwedishRumble/status/1762270373125452224

14. MaxAaRons Member

https://x.com/SwedishRumble/status/1760814442416046364?s=20
    הנה למשל מידע מעניין , הבן זוג שלך ראמבל עושה פה breakdown יפה , בתנאים מסוימים אנחנו נוכל לשפוך כסף בערימות (עד 400 מיליון)

Erik ten Hag backs 'unstoppable' Antony despite Manchester United being willing to cut their losses | talkSPORT
    אני לא מבין איך החולה נפש הזה לא פוטר כבר לפני חודש.
    לא מספיק הוא גם קבר את המועדון בפיירפליי+גזר קופונים של עשרות מיליוני יורו.
    עוד יש לו בושה לשבת בראיון ולהגיד מול מצלמות על הגבריאל אוברטן לעניים הזה שעונה לשם "אנטוני" unstoppable.
    אדוני ישמור.

15. k_700 Member

זה תסריט אופטימי מדי ה400-500.
    זה יוצא מנקודת הנחה שהכל הולך ממש חלק בקיץ שאפילו את מגאברי העפת ואת סאנצ׳ו מכרת לא סתם הורדת כשאתה משלם 60 אחוז מהמשכורת שלו.
    אני מתקשה לראות אותנו מוכרים את סאנצ׳ו. נקודת הפתיחה שלהם מבחינת החוזים היא מצוינת ותשתפר עוד יותר אחרי שנסיר לכל הפחות את וראן, מארסיאל ומגווייר, אבל מבחינת הריסל ווליו בסגל הזה, זו עדיין עבודה קשה מאוד שהפכה לעוד יותר קשה אחרי השואה שהעבירו אותנו מורטאו וארנולד.

לגבי שאר הדברים שנכתבו שם, כבר הבאתי את זה ממקורות אחרים לפני כששאלו אותי איך ההשקעה של רטקליף משפרת את המצב מול הffp.

נערך לאחרונה ב: ‏27/2/24
    MaxAaRons אוהב/ת את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 2, אורחים: 5)

1. one united