מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל הנביא טען גם כאן שהכל זה ההנהלה.
    הוא בכלל לא הכיר אותו למרות שהוא הולנדי, ומאמן השוערים החדש, ורוד, וההולנדים מבאיירן, כולם שחקנים ואנשים של ההנהלה החדשה והצוות החדש וזה סתם צירוף מקרים שכולם הולנדים וחלקם גם שיחק תחת טן האח.
    מה לא ככה?

2. MaxAaRons Member

זירקזי שחקן מזעזע.
    אין מילה אחרת - מעניין לי תתחת הזיוני מוח והמגילות שקיי עומד לכתוב לנו למה זירקזי תןתח. ואצל מאמן אחר הוא יתן מספרים של קווין פיליפס הנורבגי.
    אבל ראבק - שחקן שיש לו 30 שערים בקריירה בבוגרים.
    מה לא היינו בסרט הזה עם הוילנד?
    שהיו מביאים איזה איוון טוני או קלברלט לווין לפחות עזוב אוסימן.

אגב מושון מה דעתך על דה ליכט?
    שמע אני אגיד לך ואחזור על זה שוב - לטעמי לא טוב ממגוויר.
    שזה בהחלט בלם סולידי. אבל לא סתם רצו את טודיבו\בראנתוויט קודם.
    איניוס לא עד כדי כך מטומטמים.

3. alexshw Member

לשמחתי מזמן לא רואה מה הנביא רושם ובוא נשאיר את זה ככה -)

4. k_700 Member

כן ברור, זירקזי זה שחקן של טן האח הוא כפה על ההנהלה להביא אותו בוטו או שהוא מתפטר.
    גם ברור שטן האח פיטר בעצמו את העוזרים שלו ואת כל המאמנים שהביא ואמר להם תחתימו לי את רוד ואן ניסטרלוי שיהיה לי לעוזר.
    בדוק.

קרפטון, וויטוול ושאר האנשים שמדברים עם גורמים במועדון מחרטטים, תסמכו על משה אוחיון.

5. k_700 Member

למשה, כמו תמיד יש שתי הודעות שכבר נקלטו על דה ליכט לכל מקרה שיגיע.
    באחת רשם שביחס למחיר זו עסקה טובה על שחקן טוב וכמובן שעוד הודעה שאומרת שזה רכש קלאסי של שחקן הולנדי עלוב ששיחק תחת טן האח, חסר עמוד שדרה והיה צריך להגיע טופ קלאס לעמדה בכסף הזה.

כנ״ל על זירקזי.
    בהודעה אחת סיפר שראה פעם משחק שלו בבלגיה וזה שחקן מעניין מאוד שמגיע במחיר נמוך אחרי עונה טובה ועל זה הוסיף שלל של הודעות שמדובר בחלוץ שלא יודע לשים כדור בשער שבכלל הגיע לפה ולא להפועל ב״ש רק כי הוא הולנדי ולדמיין שבסכום שלו(הוא הרי לא יבין לעולם שסכום ששחקן נרשם בספרים זה אף פעם באמת רק סכום העברה שעובר)יכולת להביא לפה את אוסימן או אמבפה.
    הוא עכשיו בדיוק מברר איך מוחקים את כל המלטדאון שהעביר פה בקיץ על איך לא הלכנו על טוני כי טוני החליט לפרוש מכדורגל בגיל 28.

נערך לאחרונה ב: ‏1/9/24
  6. MaxAaRons Member

קיי במה דה ליכט עדיף על מגוויר חוץ מהגיל?
    בלם סולידי ותו לא.

מרטינז בכלל היה אשפה היום והיו לו המון משחקים כאלו נגד שיטי,ספרס,ליברפול,ניואקסל ועוד
    מגה אוברייטד השחקן הזה.

7. k_700 Member

כמעט בהכל היום.
    יותר איכותי במאבקים, יותר איכותי עם הכדור, מתקל יותר טוב, יותר מהיר בהגנה מול שטח.
    והוא רק בן 25, כלומר הוא עוד יכול לשפר דברים. מספיק שיהיה רק בלם טוב בליגה ואתה תאכל פה כובע סומבררו אם לא תחנק לפני עם הכובע שתצטרך לבלוע על קווין פיליפס הנורבגי.
    הופעה חיובית שלו לשחקן בהופעת בכורה שנזרק לשחק מול לוע ההתקפה הלא מוערכת של ליברפול(וכשיש לו כרגע את הקשר האחורי הכי גרוע בליגה מלפניו).
    מרטינז היה חלש יותר וקאסמירו הפקיר אותו פעם אחת אז איחר בגליץ׳, חוץ מזה היה מצוין. שום גול לא באשמתו כמו שמשה החסר מושג הזה מלמל שם.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב, זה לא רק השחקן אלא גם התאמה לקבוצה ולשיטה.
    מה זירקזי נותן לך בשיטת המשחק הנוכחית של טן האח?
    למה לעזאזאל לשרוף עליו כסף כשחסר לך סקורר?

זה כמו הרכישות של אוננה, מאונט והויילנד, שרפת המון כסף על שחקנים שבהווה לא משדרגים אותך בכלום.
    רכשת שחקנים במעל 400 מיליון ולא השתפרת בכלום בשנתיים האלה, בדיוק להפך, ובלי שני הילדים שעלו מהאקדמיה זה אפילו היה יותר בולט.

אתה כבר שנתיים בלי סקורר, שזה הבסיס של הבסיס, והנביא מדבר איתי על ״8״ היברידי ומשחק הרגל של אוננה והבילד אפ של זירקזי והכישרון של הויילנד שעוד כמה שנים כניראה אולי יתפוצץ, אבל מישהו אמין שישים את הכדור ברשת (שמעתי שזה חשוב), זה פחות חשוב.

אתה כבר שנתיים בלי מגינים, והנביא מדבר איתי שמהמגן הימני שהרגע רכשת מבאיירן אפשר להיפטר בקלות בקיץ, כאילו זה המטרה שלנו, להיות רואי החשבון של המועדון ולחשוב מאיזה רכש נוכל להיפטר עם ההפסד כספי הכי מינימאלי, במקום לחשוב איזה מגן יקדם אותך מקצועית.

גם עם הקשר האחורי, הנביא מדבר על שחקן שנוכל להיפטר ממנו בעתיד ושגם אם יעלה סכום גבוה מה שחשוב שהוא טוב מהקיים גם אם הוא בינוני/מוגבל.

והבעיה שהנביא מייצג את ההתנהלות הנוכחית של המועדון.
    בונים לי את הבניין מהקומה העליונה, במקום מהבסיס.
    אתה מכיר קבוצה שיכולה לנצח ולהצליח בלי סקורר אמין? בלי שוער אמין ולא מעניין מה משחק הרגל שלו? בלי קשר ״6״ איכותי? בלי מגינים איכותיים?

MaxAaRons אוהב/ת את זה.
  9. MaxAaRons Member

קשה להגיד שמרטינז אוברייטד ?
    ושדה ליכט בלם בינוני מאור "איכותי עם הכדור" "יותר מהיר בהגנה מול שטח".
    מגוויר אחד לאחד השחקן הזה איטי מאור ,משחק רגל סביר,נטייה לשלשל בשלומיאליות.
    "יותר איכותי במאבקים" מה זה אומר?

תגיד... גם אוגרטה איכותי במאבקיםץ

10. k_700 Member

מי קבע שאין לך סקורר אמין? אתה? טן האח? אתה וטן האח?

מה עם התיאוריה שלראשונה קנו פה שחקנים מתוך מחשבה איך הם יכולים להראות בקבוצת כדורגל טובה מבלי תלות במאמן?
    הרי אתה בעצמך אומר מה הויילן, זירקזי, אוגרטה מתאימים למאמן הזה?
    ואני מסכים, הם לא. שלושתם לא שחקנים שלו, שלושתם הוצעו ונדחפו על ידי המועדון ולא על ידיו.

זה רשום בטאבו שאת כל הקריירה שלהם שחקנים בני 21-23 יעבירו אצל טן האח?
    אצל הנהלה רצינית הוא לא מגיע לאוקטובר כמאמן ואם שרד עם כמה תוצאות הוא יפוטר בכריסמיס ואז יגיע מאמן חדש שעם מעט מאוד התאמות יוכל לגרום לכל אחד מהם להיות asset רציני לסגל הזה, במיוחד אם נזכרים מה היה פה לפניהם.
    למה שאהבל מהסוג שלך יבין את זה בכלל?
    הרי לא אכפת לך מה מקורות אמינים מדווחים, אתה החלטת שטן האח החליט פה על כל רכש ואיתר כל רכש ושאם הם לא משחקים נכון ונותנים גולים אז הם חרא של שחקנים.
    הכל שחור או לבן.

כותב לי בתחילת המשחק שהוא לא מבין מה התלונות על ההרכב ואז אחרי חצי שעה מתבכיין על ההרכב ועל איך אפשר לשחק כדורגל עם מרכז קישור של קאסמירו- מאיינו- ברונו.
    יש יותר ליצן מזה?

מיסטר משה הייד ודוקטור ג׳קיל אוחיון.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב רגע שמות.
    קיץ קודם היה צריך להגיע קודם כל ולפני הכל חלוץ.
    גם אם היית נשאר עם דה חאה במקום אוננה ומוותר גם על מאונט וגם הויילנד.
    בכסף של שלושתם היה נוחת קין או אוסימן בוודאות.

בקיץ הנוכחי היה צריך להגיע קודם כל קשר ״6״ איכותי.
    גם אם זה אומר לא להחתים 2 בלמים בקיץ אחד ושמגוויר יהיה הבלם השלישי ולא הרביעי שלנו.
    במקביל היה צריך ללכת בכל הכוח על אוסימן או טוני שהיו על המדף גם על חשבון זירקזי.

במקום למלא את הסגל בשחקני רוחב או כאלה שאולי יהיו שם עוד כמה שנים, היה צריך ללכת על שחקני טופ, גם אם זה אומר במקום שלושה שחקני רוחב שחקן טופ אחד.
    בסוף הוצאת לא מעט כסף כי שחקן רוחב ועוד שחקן רוחב ועוד שחקן רוחב בסוף מגיע להרבה מאוד כסף, אבל בנית קבוצה לרוחב,, קבוצה בלי עמוד שדרה איכותי ובלי שחקנים איכותיים שיסחבו אותה.

ההבדל בין דה חאה לאוננה ובין אריקסן למאונט ובין דאלוט למאזראוי ובין ראשפורד להויילנד לא שווה את הכספים שהשקעת על אותם שחקנים.

נערך לאחרונה ב: ‏1/9/24
    MaxAaRons אוהב/ת את זה.
  12. k_700 Member

שהוא יותר מהיר היום, לכן יגיע ליותר מאבקים וינצח יותר מהם.
    אני באמת לא מבין איך אפשר להתפס על המשחק שלו היום. נראה מצוין.
    מגווייר נראה טוב במשחק הראשון מול פולהאם והרבה פחות טוב מול ברייטון, אפשר להבין שלא פתח. במחצית השנייה נראה סביר, הוא כיום צריך להיות בלם רביעי לא מעבר.

יורו זה הכשרון הכי גדול שיש לנו להגנה אבל מאוד יכול להיות שדה ליכט או מרטינז הבלמים הכי טובים בהווה.
    בכל אופן זה מגוחך מבחינתי לבכות שאין לנו בלמים עכשיו כשיש לנו שלושה בלמים מצוינים שמשחקים בסגנון משחק מפגר עם המון שטח בין הקשרים, בין הקישור להתקפה ובלי קשר אחורי.

כמה פעמים ההגנה של ליברפול נתפסה בשנה שעברה כשהיה לה קשר אחורי מעפן וסגנון ישיר יותר?

13. MaxAaRons Member

קיי מטריל אותנו.
    בחייאת ראבק - אין אף אחד בפורום ויש פה איזה 200 בני אדם עם דופק שיגידו לך שאוננה ומאונט שחקנים לרמות האלו.
    וזה שהוילנד זה איזה חלוץ על או כשרון על (להוציא הזוי אחד מהפורום האיטלקי).
    קיי גם בהתחלה אמר שאנטוני יכול להפוך לקיצוני של 60 מיליון פאונד שכבר כל הפורום ראה שאנטוני חתול בשק.

14. MaxAaRons Member

קיי אני צפיתי במגוויר בעונה הקודמת לוחץ טוב וזוכה בכדורים אפילו עם הכבדות.
    זה גם עניין של מיקום וביטחון.

עכשיו שמע אם תגיד לי מרטינז יותר זריז ומהיר וגם שחקן הגנה יותר raw עם משחק רגל עדיף על של מגוויר ? סבבה.
    אני בדה ליכט רואה את מגוויר רק צעיר יותר ,עם שיער בלונדיני וחיי על הייפ של כמה משחקים בגיל 18.
    לטעמי מרטינז צריך היה להיות הבלם ה3 ויורו הבלם השני והבלם הראשון היה צריך להיות טודיבו \בראנתוויט,ודה ליכט....? ביציע של באיירן.
    קבל רמז? גם ההנהלה שלחה חשבה כך אבל נאלצה להתפשר ולתת לטו פח לגזור את הקופון שלו.

15. k_700 Member

באמת חשבתי שאנטוני יוכל לשדרג את המשחק שלו.
    אף פעם לא הצדקתי את המחיר שלו ובפורום ההולנדי התלהבתי הרבה יותר מגאקפו כשאמרו לי שם שהוא כשרון יותר גדול(מוזמן לבדוק).
    טעיתי איתו, הוא לא שווה כלום בליגה הזאת. גם לא 20 מליון.

אוננה ומאונט שניהם כבר הראו שהם יכולים לשחק כדורגל ברמות הגבוהות של הצ׳מפיונס בקבוצות גדולות.
    טן האח דורש ממאונט להיות שחקן שלוחץ כמו חולה נפש והוא מקבל ממנו משחק לחץ ופציעות אחרי שני משחקים.
    מאמן כדורגל אחר יכול לשחק איתו אחרת ולנצל אותו אחרת.

רק בעולם שלך מדמיינים שמאונט זה שחקן שאף פעם לא הראה כלום ונקנה על סמך חיוך כובש וסוכן טוב.
    הויילן אכן כשרון על שאנחנו לחלוטין לא יודעים לנצל את הכוח שלו בהגעה לשער ובפואצ׳ריות.

שים אותו אצל סלוט או בכדורגל של צ׳לסי ותראה כמה קל לו לדחוק שערים.
    כתבתי גם שזירקזי הגיע שאני ממש לא חושב שטן האח מכיר את השחקן ויודע איך להשתמש בו.
    התרגשתי ואני עדיין מתרגש כי טן האח לא פה לנצח.

לספור לך גם כשלונות?
    מה עם החלוץ הזה של זאגרב שעוד שנייה משתלט על הליגה ולשנינו אין מושג איפה הוא משחק אחרי ששיחק בביצים של סאותהמפטון?
    מה עם מתאוס נונס, מתי הוא משתלט על הליגה?
    מה עם הלאנד? טעים הזין שהוא דוחף לך לגרון בכל שבוע?