מנצ'סטר סיטי - הגאוה של מנצ'סטר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י eastlands, ‏11/6/05.

1. THE STRETFORD END Member

MUFC - 1878
    "היתבלבלתי, שגיאת דפוס חחח באמת.
    אגב איפה אני יכול למצוא את הביוגרפיה שלו אים יש לו?
    הבנאדם הזה פשוט אגדה."

קודם כל הוא בסך הכל אוהד!
    אומנם בשנים האחרונות קיבל מן מעמד של סלבריטאי זוטר בקרב אוהדי הכדורגל,
    החלו להכיר אותו בעיקר אחרי ששר שירי הלל לקאנטונה מחוץ לכותלי בית המשפט שאליו הגיע אריק קאנטונה לשימוע בעניין ההרחקה שלו אחרי הקונג פו(שידור ישיר בטלוויזיה),
    אכן מגיע לו קרדיט גדול על כתיבת כמה מהשירים הטובים ביותר שיש בשנים האחרונות(בעיקר לקאנטונה איתו הוא מיודד מעבר ליחסי אוהד-שחקן רגילים,השיר על אושה למשל ועוד),
    ב 93 במשחק האחרון בעונה נגד ווימבלדון בחוץ הוא התפרץ למגרש במחצית ערום לאחר שהבטיח בתחילת העונה כי יעשה זאת אם יונייטד תזכה באליפות,

יצא לי לדבר איתו מספר פעמים גם במנצסטר וגם בברצלונה לפני גמר גביע אירופה ב 99,בחור מאוד נחמד,
    הוא הציע לי לישון בביתו באחת הפעמים כשדיברתי איתו כשהוא שמע כמה כסף אני משלם בבית המלון,
    רוב הפעמים כשהייתי באולד טראפורד ישבתי כמה שורות מעליו,
    הוא חולה,חולה על הסמיתס,

אבל שוב בסך הכל אוהד כמוני וכמוך.

נערך לאחרונה ב: ‏26/6/05
  2. MUFC - 1878 Member

בסך הכול אוהד?
    תשמע עים כול הגלורי האנטרס והפיש אנד צ'יפס איטרס בישבילי הוא לא בסך הכול אוהד. הוא מודל לדוגמא.
    כמו (בלי להיתחנף חח) אתה בישבילי מודל לדוגמא. גר בישראל ועדיין רואה כול כך הרבה יונייטד ובטח לא פיש אנד צ'יפס איטר מימה שהבנתי, ואני מקנא ושמח שיש לנו בכול זאת אוהדים פאנטים.

הוא לא בדיוק מודל לדוגמא איך אני יסביר את זה...הוא מייצג בישבילי את האוהדים כפי שהם צריכים להראות ואני נורא מעריך אוהדים כאלה. הוא הנציג של אותם אוהדים.

ב- J stand יושב גם מארק גראהם אוהד נורא גדול שלנו שהזמין אותי לשתות איתו בירה כשאני יבוא לאולד טראפורד בקיץ כניראה וגם מחזיק את אחד האתרים הכי טובים שלנו
    http://www.keano16.btinternet.co.uk/

אגב סטרטפורד כמה עולה כרטיס ל- J stand ? וכמה לסטרטפורד אנד אתה יודע אולי?

חחח הלוואי שאני יהיה כמוכם, כשאני ישב באולד טראפורד אני יוכל להשוות תצמי אלכם. לפי האהדה אני יודע שאני לא פחות מכול אוהד אחר אבל זה לא ניחשב כול עוד אני אוהד מהבית ומפאב בת"א מקסימום אבל בקרוב אני נישבע אני יהיה שם...

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישה וסטרטפורד, השיחה שלכם מעניינת למדי, אבל לא בדיוק מתאימה לדיון של סיטי. קחו אותה בבקשה לדיון של היונייטד, שם מקומה...

4. city4ever Member

ניקי וויבר נפצע עוד פעם. איזה חוסר מזל...
    כמו כן, אונואה נפצע ולא יפתח את העונה.

5. THE STRETFORD END Member

6. eastlands Member

מאיפא הגרלתה את החארטה הזאת ,עד כמה אתם באמת אובססיבים עם השליטה שלנו בעיר , עצוב עצוב המועדון הכי הכי בעולם תמיד מרגיש מאויים בבית במנצ'סטר מקבוצה חמודה ומתוקה שלמרות שלא זכתה בתואר כבר 30 שנה , תמיד אוהדיה יחשבו לנאמנים ובעלי נוכחות גדולה יותר בעיר.

7. THE STRETFORD END Member

אתה יודע איך אומרים,תמונה אחת שווה אלף מילים!

8. eastlands Member

אתה דביל אמיתי - אני עדיין לא הבנתי מה אתה רוצה מהתמונה המסכנה הזאת , היא בסך הכל מסבירה עד כמה מטרידה אתכם העובדה שאנחנו בעלי נוכחות יאהבל .

9. eastlands Member

בשנת 90 היתי בדרבי ברפש ,ובמשך 20 דקות הסתובב אוירון מעל המגרש המצחין שלכם עם שלט ענק mcfc-pride of manchester בסך הכל מדובר בגימיק נחמד והרבה יותר מוצלח מהגימיק שלכם בקיפאקס (שלט שכניראה קופל אחרי שניה ,אגב היתי במשחק הזה ואני לא זוכר שלט כזה וכנראה מדובר בשלט שאורך חיוו ושל בעלו ארכו 7 מאיות שניה ).
    רק תעשו לנו טובה , עכשיו אחרי האמרקנזציה שתעברו תשאירו לנו עיר יפה ונקיה כמו שהיתה תמיד , ותחנקו לכם בסטראטפורד עם כל הרעל מאמריקה ,בייסבול,פופשמופ ,פפסי, לכו לכו לכם , פעם עוד היה אפשר להתעמת אתכם ואחר כך לאכול סוסג' ,די לריב עם דאלאס ופאמלה וטמפה ומוניקה איכס -חייזרים שמנים מכוערים מאיימים להגיע לעיר -זהירות אמריקן גארבג'.

10. HALLAND REVENGE Member

הייתי מוכן להגיע למפגש האוהדים,אפשר לקבל עוד פרטים?

ד.א-אני גר בערבה,שזו תהיה נסיעה ארוכה מאד עבורי,אבל מה לא עושים בשביל האהבה.

11. robson Member

דמעות חונקות את גרוני מרוב התרגשות..
    מה אדם מוכן לעשות למען קבוצתו האהודה..

12. eastlands Member

באתר הרשמי של אואזיס יש תמונות וקטעי וידאו מההופעה אתמול באיסטלאנדס , תמונות מדהימות וכולם מתכוננים להופעה הערב , אואזיס הנפלאים כרגיל על הבמה ענקים כבר יותר מעשור ,כמובן שהחולצות התכולות היו בכל פינה והאחים גאלאגר דאגו לאוהדי הסיטי בקריאות ואיזכורים , וכמובן ששאלו את הקהל הענק "האם יש כאן גם אוהדי גליזר" מסכנים מסכנים אוהדי הי....ד שאוהבים גם את אואזיס ,הלוואי שיכולתי להיות שם , האוירה בעיר מדהימה 3 קונצרטים רצופים אלפי אוהדים , העיר בשיא התפוסה ושוב הגאווה הגאווה של התכולים , הלהקה הגדולה הזאת לעולם לא הסתירה את הזדהותה עם הסיטי למרות החשש מאיבוד קהל( אולי הלהקה היחידה בעולם שלא חוששת מהזדהות כל כך ברורה עם מועדון כדורגל)- אוהב אתכם אואזיס למרות שהמוזיקה עכשיו לא מתקרבת להימנונים והלהיטים של 2 האלבומים הראשונים.

13. קינג לדלי Member

תה יכול לתת לינק ?....

14. city4ever Member

לפי שערי ההימורים באנגליה ניתן לראות כרגע מספר עובדות:

1. סיטי מקום חמישי ברשימת הקבוצות בעלות סיכויים לסיים בין שלושת הראשונות, אחרי ארבעת הגדולות.

2. סיטי במקום השמיני ברשימת הקבוצות שיסיימו בין 6 הראשונות , ביחס מאד סביר.

3. סיטי במקום הרביעי בין המועמדות להוביל את הליגה בסוף אוגוסט.

4. אין לסיטי כמעט סיכוי לאליפות.

מסקנות:

באנגליה מאמינים שהפתיחה של סיטי תהיה רצחנית והמומנטום מסוף העונה יימשך, אולם עקב היעדר עומק בספסל אין לסיטי סיכוי למשוך לאורך זמן. אם פירסי ימצא פתרון לנקודה זו יש סיכוי להפתעה חיובית (התברגות בצמרת הגבוהה), אולם הסיכוי לכך לא גבוה. יחד עם זאת, נראה שסיטי הקבוצה בעלת הפוטנציאל הגבוה ביותר, באופן יחסי, "להידחף" לצמרת (בנוסף אליה, לאור יחס שערי ההימורים, ניתן לציין את טוטנהאם וכמובן ניוקאסל).

15. KirkH Member

לא מצאת דברים קצת פחות משמעותיים להיתפס אליהם?!?

השיטי תהיה ראשונה בסוף אוגוסט? פתיחה רצחנית? לנצח שני משחקים זה אומנם מעל ומעבר עבורכם, אבל לא צריך להגזים...

באמת שלא מובנת לי האופטימיות הזו, גם בתקופה של סייכו בסיום העונה היה ברור שלקבוצה דרושים לפחות שלושה שחקני חיזוק, בא הקיץ, שחקנים עזבו, שחקנים נפצעו ומצד שני אף אחד אפילו לא הוזכר כמועמד להגיע לחללית - אם אלה היחסים של בתי ההימורים, הם עוד יפשטו את הרגל...