מנצ'סטר סיטי - הגאוה של מנצ'סטר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י eastlands, ‏11/6/05.

1. eastlands Member

דייקת בהכל מלבד המסקנה שכמעט אן לנו סיכוי לאליפות , פשוט אן לנו סיכוי בלי כמעט , האמת אני קונה את התחזית של הבוקיס ב2 ידיים ורגליים , התחלה טובה כנראה בגלל המשחקים הנוחים על הנייר , אבל אתה יודע הכל שווה לת... עם השריקה הראשונה נגד ברומיץ' בבית .
    האמת היא שאני יותר מפחד מהתחזית של "המומחה " לעיניני סיטי בפורום - סטראטפורד ועוזרו הנאמן רובסון שבכל עונה מנבאים לנו ירידה בטוחה היות ואנחנו הקבוצה הכי גרועה בתולדות הפרמייר .

2. eastlands Member

קירק - אל תשכח שאנחנו אוהדי סיטי מחפשים תמיד כל דבר חיובי להיתפס עליו ,ואם גורם אובייקטיבי כמו הבוקיס מנבאים לנו התחלה טובה , אז זה מאוד מעודד אותנו ושוה איזכור , לגבי התחזית שלהם והסיכוי שלהם ליפול - נכון אתה צודק לא התחזקנו ,אבל בינתיים גם לא נחלשנו , ואם שוני יעזוב (חס וחלילה) אני בטוח שבכסף כן יגיעו שחקנים , הבוקיס מסתמכים על הסיום של העונה הקודמת עם הרענון של פירסי וגם לעובדה שסאנג'י חוזר מפציעה ואולי גם סינקלר עוד יכול לעזור בקאדר .

3. THE STRETFORD END Member

איסטלנד,
    שוב פעם שכחת אתמול לשים קרם הגנה מהשמש?
    אני לא צריך להיות מומחה ולא רובסון,אם תסתכל על המציאות שיטי עד לפני כמה שנים היתה עולה ויורדת ליגות בתדירות גבוהה ככה שזו לא המצאה של אף אחד.

העונה עדיין בלי אף רכש,כשעתידו של רייט פיליפס בסופו של דבר ידוע(כמה זמן הוא עוד יישאר אצלכם),
    כשבחוד ההתקפה עדיין אתם בונים על פאולר,עם מנג'ר סימפטי על הקווים אבל בלי הרבה נסיון(ומעט הנסיון שהיה לו בפורסט לא היה מוצלח)אז האם צריך להיות גאון בכדי לחזות שיש מצב מאוד לא דימיוני ששיטי ייאבקו בתחתית?

4. THE STRETFORD END Member

ואני רק יוסיף את הדברים של פירס מהאתר הרשמי של שיטי לבי סיינקלר והסיני:

BLUES boss Stuart Pearce has tipped injury victims Jihai Sun and Trevor Sinclair to fill City's problem positions next season

Trevor can play up front and probably anywhere across midfield," Pearce told City's official wesbite.

"Jihai, because he is so comforttable on both feet, has played left back for us and did very well.

"He played right back for us, he can move into central defence and also in the centre of midfield.

"He can more or less play anywhere for us.

"It will be a case of sliding him into one or two positions during pre-season and seeing what we can get out of him."

ובכן אם הוא בונה על שני שחקנים שלא שיחקו למעלה מ 8 חודשים בגלל פציעה,סיינקלר גם לפני הפציעה ישב על הספסל אצל קיגאן בגלל היכולת שלו אז זה רק מחזק את הדברים שכתבתי לפני.

5. eastlands Member

סטראטפורד-תמשיך לחזק את עצמך , אגב כבר 3 שנים שאתה מנבא שאנחנו נירד התוצאות נגדך בגדול מקום 9 מקום 6 ורק שנה אחת מהשלוש הסתכנו קצת לקראת הסוף ושרדנו חודש לפני , והכי מצחיק שזאת היתה עונת הגאלאקטיקוס שלנו , מה שמחזק אותי עוד יותר ששמות כידוע לך לא מביאים נקודות .
    ואם בסאנגי' עסקינן אז עד לפציעה נגד צ'לסי הוא היה מעולה ,והוא בהחלט חיזוק משמעותי לעונה הבאה ובמיוחד שהוא משחק גם קשר וגם מגן , בקיצור הוא כמו רכישה ששוה 3 מליון וביתרון שהוא שרוף סיטי .
    לגבי סינקליר אני פסימי אבל יש הפתעות ,לזכותו שהוא נולד בוויטפילד ועמד בקיפאקס כילד .
    בקיצור אתה כרגיל חוזה דברים הפוכים מאשר אנשי המקצוע בעינייני סיטי - אבל אתה מדבר משיאה ולכן פרשנותך שוה לתחת.

6. THE STRETFORD END Member

תחת או לא תחת,עמוק בפנים אתה יודע שאתה משקר לעצמך,
    אני לא מנבא שתרדו אני מקווה שתרדו!
    סיינקלר לא פגע תקופה ארוכה לפני הפציעה,ישב לצד ברקוביץ ביציע(לא על הספסל)בעצם השיא האחרון שלו היה המונדיאל ב 2002 והוא אחרי פציעה ארוכה,
    ואם הסיני הוא שווה ערך בעינייך לשחקן רכש חדש(3 מיליון)ופתאום הוא גם שרוף שיטי(איך זה שאתה לא מדבר על כך שהוא נמצא בקבוצה רק בגלל הפוטנציאל השיווקי שלו בסין?כי אם הוא היה ביונייטד היית מיילל על כך ימים ולילות)
    אז מה אני אגיד לך,אני מאחל לכם "בהצלחה" עם שני התותחים הללו.

7. city4ever Member

עם כל הנבואות השחורות של אוהדי הפארסה באדום, המודל שלנו הוא לא הם ולא צ'לסי. אם נלך בדרך הזאת אין לנו סיכוי וראינו כבר לפני שתי עונות.

אנחנו צריכים לשאוף להגיע להישגים כמו אברטון. בדומה לה, אחרי שרוני עזב, גם אם SWP יעזוב לא בהכרח שניחלש. אמנם הוא השחקן הכי מוכשר (בעשר השנים האחרונות לפחות) ששיחק בסיטי, אבל ג'ואי בארטון הוא השחקן הכי חשוב במערך ועשוי להפוך לשחקן דוגמת רוי קין שבנה במו רגליו לפרגוסון את הקריירה (למי שלא יודע, פרגוסון היה דקה אחת מפיטורים בשנת 1990 - לולא שער שוויון בדקה ה- 120 בגביע - אותו שער התחיל את הטרגדיה המפוארת של הצלחות היריבה העירונית) והביא את יונייטד למה שהיא באמצעות "הנשמה" (השחורה - יש לציין) שלו.

8. robson Member

כל הזמן אתם מברברים את עצמכם לדעת על ג'ואי בארטון, אם עליו אתם בונים את התקוות שלכם לעתידה של השיטי אז אני יכול לישון טוב בלילה..הזכרתו באותו משפט עם קינו היא עוול לאירי החביב..

ומה הקשר עכשיו ל"כמעט" פיטורים של פרגוסון מלפני 15 שנה?..זאת היסטוריה עתיקה..

9. THE STRETFORD END Member

city4ever
    בוא ותנסה "לדייק" קצת יותר,
    מארטין אדוארדס הכחיש ומכחיש עד היום כי פרגוסון היה מפוטר לו יונייטד היתה מפסידה במשחק הגביע נגד פורסט ב90,אלו היו ספקולציות של עיתונים בדיוק כמו שיש היום!
    אגב באותו משחק ניצחנו 1-0 משער של מארק רובינס בסיטי גראונד!
    זה המשחק אגב שכביכול מדברים עליו שפרגוסון היה מפוטר או לא ולא גמר הגביע נגד פאלאס!

עכשיו,אם אתה חושב שגואי בארטון הוא השחקן החשוב ביותר של שיטי אז יש לך בעיה קשה בכדורגל,
    מכל הדיבורים עליו עוד לא ראינו ולו קמצוץ קטן ביותר שיכול לגרום ולחשוב שאכן ייצא משהו מהליברפולי הקטן הזה.
    אם עליו אתה בונה שיהפוך להיות משהו כמו רוי קין!!!אתה צריך ללכת לבית-חולים שיעשו לך סריקה במוח!

אגב פרגוסון לקח אליפות,גביעים,גביע אירופה עוד לפני שקין "בנה"לו את הקריירה!

בקיצור התגובה שלך מלאה בטעויות היסטוריות,
    גם אתה יכול ללכת למכור תותים.

10. eastlands Member

אתה גם מקוה וגם חוזה ,ואם אתה לא זוכר מה חזית לפני 10 דקות המצב שלך מדרדר , כל מה שלא הבנת זה שבניגוד לתחזית שלך אנשי מקצוע חוזים לסיטי עונה נטולת קרבות תחתית ,אבל כמו שאמרתי אתה מדבר משנאה , שמתחברת לתסכול ולסיוט שלא עוזב אתכם - ארסנל -בפנדלים - ליברפול בפנדלים גלייזר בלי פנדלים עם גפילטעפיש . עזוב אני מצטער הפצעים פתןחים ואני גומר לך אפילו את הפגרע - לך לך לים תשכח מהכל תשים קרם ,ותתפלל שוב שהקבוצה המסריחה שלך תשרוד את מתקפת היואל משה סלומון .בי בי סולד טראפורד לך תתפוס שמש .

11. city4ever Member

אולי באברדין לקח, לא באנגליה.
    ד"א המשחק שעליו דיברו היה בסיבוב הרביעי או החמישי בגביע. לא זוכר נגד מי. במשחק החוזר הזבלים האדומים ניצחו. חוץ מזה, גם העובדה שעלינו וירדנו ליגות זאת הסטוריה עתיקה, אבל הייתם חייבים לציין זאת...

באשר לבארטון, תסתכל מה עשינו איתו ומה בלעדיו , בעונה החולפת.

12. robson Member

תקשיב חבוב..
    קין הגיע ליוניטד אחרי האליפויות של 93, 94 הגביעים בתחילת שנות ה90 וכמובן גם גביע המחזיקות..כך שלא הייתי אומר שהוא בנה את הקריירה של סיר אלכס..

בקשר לשיטי שלך, רק בשלוש עונות האחרונות הם התמקמו בפרמייר ליג, לפני זה הם התנדנדו בין הליגות..לא הייתי קורא לזה היסטוריה עתיקה..

13. THE STRETFORD END Member

איסטלנד,
    "אתה גם מקוה וגם חוזה ,ואם אתה לא זוכר מה חזית לפני 10 דקות המצב שלך מדרדר"

גם יאצק נפל אבל תמיד קם!
    ואם תקרא את מה שכתבתי אז כתוב שם שאני צופה או מנבא ששיטי תאבק בתחתית(עם הסגל הקיים) אבל לא כתבתי מפורשות כי היא תרד ליגה אז אני חושב שהמצב שלך הוא לא בדיוק יציב!

city4ever
    "אולי באברדין לקח, לא באנגליה.
    ד"א המשחק שעליו דיברו היה בסיבוב הרביעי או החמישי בגביע. לא זוכר נגד מי. במשחק החוזר הזבלים האדומים ניצחו. חוץ מזה, גם העובדה שעלינו וירדנו ליגות זאת הסטוריה עתיקה, אבל הייתם חייבים לציין זאת..."

אל תתווכח איתי ליצן!
    רוי קין הגיע ליונייטד ב 94,פרגוסון לקח עוד לפני זה עם יונייטד אליפות93 f.a.cup ב 90 גביע הליגה ב 92 וגביע אירופה למחזיקות גביע ב 91!!!

הירידות והעליות שלכם זו היסטוריה עתיקה???כבר אמרתי לך שאתה צריך סריקה במוח!

נערך לאחרונה ב: ‏2/7/05
  14. city4ever Member

אוהדי יוXXX - ד הלא כל כך יקרים,
    יותר קשה להיות 10 שנים בפיסגה ולשמור על זה, מאשר לקחת אליפות מקרית. מה שקינו הביא לכם זה רצף של 11 שנים בצמרת. כל זה ייעלם עם דעיכתו ופרישתו. לשמחתנו ...

15. eastlands Member

מה זה משנה העובדות עכשיו , מה שלא הבנתם הוא שלסיטי יש שאיפות אחרות מסולד טראפורד , וההשואה עם רוי קין היא בקנה מידה ,ולדעתי בקנה מידה ברטון מתפתח לקשר אחורי מנהיג ,רע מלוכלך וכן .. מזכיר קצת באופי את היטלר שלכם , בכלל ביכולת של הזקן שלכם העונה הקנה מידה הולך להתהפך העונה . תמשיכו להתרפק על ההסטוריה תמיד כף להזכר בימים הטובים ,וכואב לחלום על העתיד ועל הפיספוס שבמכירת היקר מכל ליהודי ממולח .
    כמעט הקאתי כששמעתי את יואל אומר אתמול עד כמה הוא אוהד , ועד כמה הוא שמח בקניית שרק.