מנצ'סטר סיטי- הגאווה של מנצ'סטר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י eastlands, ‏30/7/04.

1. eastlands Member

אני מדבר על 29\6\1995 אולד טראפורד נגד רוטור ולגרד 29אלף,תפסיק לחפש תירוצים ,והסטיסטיקה של היונייטד איבניג ניוז אפילו לא מצחיקה .
    ממוצע הקהל של הסיטי ניקבע לפי התכולה (מלא) כבר למעלה מעשור,בכול ליגה ששיחקו ומיבלי ליזכות בכלום ,בכול פעם שהגדילו את מאין-רוד ב20 כיסאות שיחררו מרשימת הממתינים ,וגם אתה ישבת באותם כיסאות ותודה על התרומה 3-1

2. THE STRETFORD END Member

תירוצים?ליונייטד יש את ממוצע הקהל הגדול!!! ביותר מאז שנות ה-70(צריך לבדוק גם את שנות ה-60)למעט שנת89 שהיינו שניים לליברפול!!!
    בעונת 96,היציע הצפוני(מול הטלוויזיה)נבנה מחדש ל-3 קומות ותכולת האצטדיון ירדה,באותה תקופה שיחקנו נגד וולגרד בגביע אופ"א(נגמר 2-2,שמייכל השווה בדקה ה-90).

הסקר של המנצסטר איבנינג ניוז הוא אמיתי.

ד"ש מקונצלסקיס והשלישיה נגדכם ב 5-0.

3. Gooner Member

תגיד לי מה אתה מזכיר חמישיות שרק לפני כמה חודשים קיבלתם רביעיה מהקבוצה ה"מסכנה" הזאת.

4. THE STRETFORD END Member

א.מה זה עניינך?
    ב.לפני כמה חודשיים הם גם קיבלו 4

5. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם זה לא עינינו, כתוב את זה בהודעה פרטית. זה שאתה אוהד יונייטד, לא אומר שהפורום של אמא שלך.

6. eastlands Member

ניצחון 3-1 בולבס אמש ,יכולת מרשימה ועוד שער מדהים של הכישרון הכי גדול באנגליה .
    שון רייט פילפס- הפחד בעידן אברמוביץ הוא פחד שלא היה קיים פעם,לפי הערכות שוויו כבר היום 20 מיליון ,אני מקוה שמוריניו סיים עם קניות השנה ,ובשנה הבאה עם כל האהבה לשוני רייט ,הסיטי לא יוכלו לעמוד בפיתוי מה גם שעד אז הוא כבר יהיה קבוע בהרכב הניבחרת,גם עכשיו אני טוען שאים הוא היה בסגל לפורטוגל הינו חוזרים עים הגביע ,ובמיוחד שהוא היה משחק בתפקידו הטוב ביותר -על המישבצת של בקאם .
    בכל מיקרה ניצחון מעודד בנוסף לרייט הצטינו גם ברטון, בישהוף וברדלי רייט (האח הצעיר)
    ונצופה,וסיביירסקי.

7. eastlands Member

פחות מיום באויר וכבר יותר מ20 תגובות,כניראה שלמרות המיקום בטבלה,הסקאמס,והספרס
    עוד לא היתאוששו מהסטירות בשנה שעברה(אגב גם בדירוג השינאה של אוהדי סיטי בעיר
    היונייטד רישונים ללא מיתחרים,ובאופן מפתיע הספרס אכשהו מקום שני,אני אישית מסמפט את הספרס)
    הסינגפורים מחכים לנו בנובמבר ומייד אני ניזכר ב-9 בנובמבר2002

darby day...the score was level'then the GOAT was fed by neville' silly boy should know for sure ...feed the goat and he will score.
    מימרומי העיר אוהבים אותך לנצח גואטר.
    גם אותך גארי נוויל לא שכחנו אוהבים ומחכים לביקור השנתי.
    man city the only football team to come from MANCHESTER.

8. ArsenalFan Member

תגיד, eastlands, מעבר לכל הויכוחים על ההגמוניה במנצ'סטר, אתה באמת אופטימי לקראת העונה הקרובה? בסך הכל, בשנה שעברה נחלצתם מהירידה מאוחר מדי, ורוב הרכישות של קיגן התבררו ככשלונות מהדהדים ומזדקנים. עד כמה אוהדי סיטי באמת יכולים להיות אופטימיים?

כן, יש לכם את שון רייט פיליפס המעולה (אל תתפלא אם אפילו במהלך ינואר הוא יעבור לליברפול) ואת אנלקה שיסחוב לכם את ההתקפה, אבל מקמנמן מזמן אחרי שיאו ולא מראה שום דבר מיכולותיו, פאולר עוד גרוע ממנו, מרכז השדה בינוני (ג'ואי בארטון הוא נקודת אור בודדת, אבל לא מספיקה) ועוד לא אמרתי מילה על ההגנה. דני מילס זה החיזוק להגנה...?

9. eastlands Member

נתחיל מהשוער שאילמלה נפלנו עם סימן, וגיימס היה מגיע בתחילת העונה, היינו מסיימים מרכז טבלה.
    לגבי מילס עדין מוקדם ליקבוע הוא בן 27 ולפני שנתיים ,הוא היה בהרכב של אריקסון ביפן.
    במרכז השדה אני לא מודאג כי רייט ,ברטון וסיביירסקי יתנו את הטון ,ואים נרויח עונה טובה של מקמנמן(אני בספק),סינקליר,ריינה,סאן,או אחד מהילדים מהאקדמיה פלוד,קרופט.
    בהתקפה אנלקה בתוספת אחד מהשלושה-פאולר,וונצופ,מאקן ,או הפתעה בראדלי רייט פילפס האח הצעיר.
    באמת שאני אופטימי, כמובן שמרכז ההגנה מדאיג- דיסטאן ,דאן,בישהוף,סומייל יסדרו שערים ,אבל גם ניתן הרבה גולים(כמו אמרתי תמיד מעניין עים קיגאן).אפילו בעונה שעברה שסיימנו מקום 16 .בטבלת הכיבושים אנחנו מקום רביעי.
    השחקנים שנקנו בשנה שעברה ואיכזבו חייבים משהו למועדון ,ובעזרת המוטיבייטור הגדול מיכולם ניתן עונה טובה -מקום עשירי ,זכיה בגביע הליגה, ושער שיויון בטראפוד דקה תישעים מפנדל מפוקפק.

10. ג'רמיין דפו Member

מה זה אפשר לפתוח אשכול גם מנצסטר(צפרירים חולון)סיטי?האמת שבגללך איסטלנדס וגם בגלל האוהדים המדהימים של הסיטי היא הפכה להיות הקבוצה השנייה שלי כבר משנת 87 והאמת אם לא לאהוד אימפריה(יונייטד,טוטנהאם וכו..)אז הסיטי היא הקבוצה שהכי כיף לאהוד.אחוות המזוכיסטים שנוצרה בצד הכחול של מנצסטר הפכה אתכם לכת.אם פעם מישהו ירצה לעשות מחקר על אוהדי כדורגל,אהבתם העזה,וההתחברות לסמל במיוחד לאחר הפסדים וירידות ליגה אז הם האוהדים.כולנו ציפינו שקיגאן יהפוך את הסיטי מסיפור צבעוני לקבוצת צמרת אמיתית אבל הוא כרגיל בחר בדרך הקלה והביא שמות ששיחקו אצלו בנבחרת והסתבר שאין להם את האש להצליח.העתיד של הסיטי נראה רע למרות שאני חושב שהשנה הם יסיימו עונה שקטה באמצע.

11. גלילי Member

כן אבל זה סרט שהרבה מסופר בו על היריבות של שתי הקבוצות בעיר מנצ'סטר, לא נראה לי שהם סתם ידברו בולשיט שמה.

12. eastlands Member

ניצחון משכנע אמש ברידינג 4-1 ,(ניצחנו השנה כבר4-1)
    שוב פיגור 0-1 ,שערים של מאקן ,צמד לריינה,וסיביירסקי.
    שוני שיחק מגן,אנלקה בקישור וחלוצים מאקן ופאולר שהיצטיין.
    זהו עוד מישחק אחד בשבת נגד לציו בבית.
    פולהאם בבית התחלה סבירה למרות ששום דבר לא סביר איתנו.
    come on city

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה הסיטי משחקים רק נמושות? איזו מין הכנה זו?

14. Julian Joachim Member

בדיוק כמו נבחרת ישראל. זה טוב רק למוראל.

15. eastlands Member

בשבת נגד לציו ,
    הוטספר אני יודע שאתה משועמם ,לא פלא אחרי 13 שנה של שיעמום כבר בנובמבר.
    בכל אופן בשנה שעברה ניצחנו את ברצה שבוע ליפני וגם התחלנו טוב את הליגה .
    ואחר כך ניכנסנו למשבר ארוך שהיסתיים בליין 4-3 .
    כך שמישחקי האימון טובים לניסיונות,ומאוד משעממים כאוהד.
    היום ניראה את הספרס נגד פיינורד,אני מקוה שלא תשחקו עם הלבן והלוגו האדום המזעזע.
    עדיף שתעלו באפור.
    לג'ולון אני יכול להלוות לך מפה של הליגה שהיצתרפתם ,כמו שזה ניראה מהר מאוד תגיעו לגרימסבי וקרלייל .