מנצ'סטר סיטי- הגאווה של מנצ'סטר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י eastlands, ‏30/7/04.

1. robson Member

ואני רק רציתי לומר שמה שלא קורה לנו בינתיים העונה המצב בשיטי יותר גרוע, ככה שיש סיבה טובה לחיוך קטן......
    חוץ מזה, מר eastlands לא מפריע לך שהפכתם לפח הזבל של הסקאוזרס ?

2. eastlands Member

בטח שזה מפריע ,אחד מקמנמן בדרך החוצה ,הוא כל הזמן פצוע השני פאולר אחרי היום ,כניראה הולך להיתיבש על הספסל ואים קיגאן יתפטר החודש ,כפי שציינתי זה באויר .
    כל החבורה תיתפרק. למאמן חדש שיגיע לא יהיה כסף לשחקנים וזה טוב מאוד ,ילכו לצעירים שם ישנם הרבה כישרונות (האקדמיה הטובה בעיר) אני מאמין שאפשר לישרוד בפרמייר עם צעירים ובתוספת הקיים (ג'יימס ,דיסטאן ,מילס ,ברטון,שוני ,אנלקה ,סיביירסקי,מאקן) .
    אני מציאותי הרי אין לנו 30 מיליון לשפוך על סקאוסר משובח . גם אצלכם ברפש ניגמר עידן ומתחיל עידן הליגיון ועוד במיליונים וללא מחשבה (4 חלוצים בימקום לקנות קשר ).
    ובניגוד לארסנל שקונה בהיגיון ,ורואים יד מכוונת .

3. eastlands Member

אוי דארן דארן הקרבי ,ורק לחשוב שמכרנו אותו בעשירית מחיר שקנינו את פאולר.דארן הוכיח היום שהוא שחקן פרמייר ,בניגוד לדעתו של קיגאן , קיגאן הולך עם פאולר עד הסוף ,ויכול מאוד להיות שהפסד בפאלאס בשבת יסיים את הרומן שהתחיל בגדול עם זיקוקים וכדורגל מדהים ,ומיסתיים בדמעות.
    בפורומים של אוהדי הסיטי כבר מדברים על היום שאחרי קיגאן ,כולם מאוד מעריכים את שעשה עבורנו עד לאותו יום שחור(החתמת פאולר).
    השמות המוזכרים -סטראכן ,ג'ואל. אני היתי מעדיף את ג'ואל שעושה עבודה פנטסטית בוויגאן

4. Julian Joachim Member

איסטלנד אתם שילמתם לפאולר גרושים. לא ברור לי על מה אתה מדבר.

5. eastlands Member

העיסקה היתה 6 מיליון , 3 בקניה ועוד 500 אלף על כל 15 הופעות , כך ש4 מיליון כבר עברו אליכם , עוד הופעה אחת ועוד 500 אלף יעברו , מאוד יכול להיות שרובי ישב על הספסל בשבת גם מהסיבה הזאת . בכול מיקרה זה בדיוק ב6 מיליון יותר ממחירו האמיתי 0.000000

6. eastlands Member

בבדיקה שערכתי רובי עומד כרגע על 59 הופעות ,כך שלמעשה 4.5 מיליון כבר שולמו,אני מקוה שזהו הסוף , בכול מיקרה אם יש לך קשרים עם הנהלת לידס ,שכנע אותם להחזיר את רובי ללידס בבקשה ,אני אשלם על המונית , וגם אשכנע את ההנהלה שלנו לתת לו מענק עזיבה מכובד.

7. KirkH Member

סטראכן היה יכול לקחת את ניוקאסל - והעדיף להישאר בחוץ. ככל הנראה, הוא מחכה לכישלון נוסף של הדביל מגרמניה על מנת להגשים סוף סוף את חלום חייו ולאמן את הנבחרת הסקוטית. ספק אם הצעה מהשיטי תגרום לו לוותר על זה.

8. eastlands Member

אם סטראכן חושב שלאמן את סקוטלנד זה יותר מכובד מניוקאסל או מסיטי ,שימשיך לחכות הוא בודאי יקבל את המישרה הזאת יום אחד ,ואולי אז הסקוטים האומללים ינצחו יום אחד את איי פארו וישתתפו בפסטיבל בירות באירלנד בקיץ, ןאז אולי סטראכן יגשים חלום רטוב מוויסקי

9. robson Member

חשבתם אולי שסטראכן חולם על הג'וב הנחשק ביותר בעולם הכדורגל ?....מנג'ר מנצ'סטר יוניטד....כמו כל מאמן בעולם.....הרי מתישהוא פרגי יפרוש.....

ו-eastlands תעביר מסר להנהלת השיטי שיקנו את רדנאפ ואז יוכלו להשלים את הטריו של כל הזמנים רדנאפ, מקמאנמן, פאולר....

10. KirkH Member

השאלה היא מתי, סטראכן מדבר על נבחרת סקוטלנד כמטרה. אם פרגוסון עוזב את יונייטד לפני פוגס אז ברור שהוא מועמד, אבל לא נראה לי שזה הקו המוביל שלו.

מה גם שכמו שזה נראה כרגע, תפקיד היורש של סר לוזר מאוד מאוד קרוב לידיים של סטיב ברוס, לא?

11. eastlands Member

אנחנו מעונינים בדניס לאו ,הוא הבטיח לכבוש שוב עם העקב כמו ב74 עת ששלח את הרפש לליגת המישנה, היתם מאמינים ולא הקפיאו את הליגה ,טוב בעידן פרגו(סקאם)סון בטח היו דואגים לסידור . על מה הוא כעס בשבת? כבר חודש אתם משווים בתוספת זמן עם הידיים .
    דש לסיבסטרה ,מיתגעגע לגארי (הכחול) נוויל עד לדרבי הוא חייב להיות כשיר ,בונים עליך גארי - פרגו דפו למכירה 50 מיליון חסר לך חלוץ ,את בליון תעביר לסוסים צריך חבר לצוקי ,מסכן הסוס הזה לראות פנים זועפות ואדומות לועסות מסטיק ויורקות כל היום .

אגב אני מכיר את הילד המיסכן שאוסף את המסטיקים שהבהמה זורק בסוף מישחק אצלכם בתיאטרון הרפש ,את הג'וב קיבל אח של צ'אדוויק איייייכס

12. robson Member

אגב, אני מכיר את הפיזיותראפיסט של אינגה האלאנד, הוא מוסר ד"ש לחלוץ האימתני גואטר.

13. eastlands Member

בקושי תחילת ספטמבר וכל מה שנישאר לכם זה נקמה על התבוסה בדרבי האחרון, ארסנל וצ'לסי לא רואות אותכם גם ביום בהיר , ליברפול עקפה בסיבוב ונישארתם על קרב מקומות 4-6 עם ניוקאסל,ספרס ווילה . וכל זה עם חלוצים שניקנו בכמעט 100 מיליון -הולנדי צוללן,צרפתי בכיין,שיפשאגז מכוער וסקאוזר חמוד.
    וכך אתה מוצה את עצמך בפורום הסיטי מנסה להיתעודד עם בדיחות על האלאנד ,רובסון תיראה מה ניהיה ממיכם, עוד מעט גם השופטים יפסיקו לתת לכם לכבוש עם הידיים , פרגו מאבד שלוה שוב (על מי?) -פראוד אוף אול יורופ- ולמרות הכל אוהב אותך גארי נוויל

14. robson Member

נו לפחות בימים סגריריים אלה תמיד יש את השיטי שיעודדו את רוחנו....

15. THE STRETFORD END Member

איסטלנד היקר
    הרי עמוק בפנים אתה יודע שאנחנו עוד נחזור בגדול עוד העונה,בפגרה אמרת לי רק אל תקנו את רוניי אני לא יעמוד בזה אז אל תשכח שאלטמן הקטן אוטוטו חוזר,אני כבר רואה אותו רץ ליציעים הריקים בבו קאמפ אחרי שהוא משפיל בדרך את בן ת'אצר ודני מילס.

במיוחד בשבילך רשימת התארים ב 28 השנים האחרונות של שיטי:
    They won the Shamrock Trophy in 92
    They've got the greenest grass in the whole of the world

וכמה עובדות על הקהל של שיטי:
    They empty Stockport when they play at home
    They invade their pitch when they win 3 points