מנצ'סטר סיטי 2007/8

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י RealStretford, ‏1/6/07.

1. קינג לדלי Member

עוד פעם לרדת ? לא נמאס לכם ? ....

2. RealStretford Member

נמאס לי כבר מן הבולשיט סביב החייכן השמן. שנפסיק להשפיל את עצמנו, נגיד לו שיילך כבינימט, ונתעסק בעולם המציאותי. והוא, שימצא אידיוטים אחרים שיבזבזו כסף עבורו.

3. George Best Member

סיטי שיחררה את הטריו ג'ובאני, אמפנזה ופול דיקוב,
    ואיזאקסון חתם בפ.ס.ו.

4. cityblues beter dead than red

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/08
  5. Jack Wilshere Member

RealStretford,

אם תשים שנייה בצד את האגו כאוהד, תוכל לראות שרונאלדיניו יכול לעשות את ההבדל בין הצלחה לכשלון בעונה הבאה. הוא משתוקק להוכיח לקהילת הכדורגל, שהספידה אותו, שהוא לא שכח לשחק. הקבוצה שרונאלדיניו ישחק בה בעונה הבאה - תרוויח. שמן, רזה, אחרי עונה איומה, הקופיף עודנו אחד השחקנים הטובים בעולם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/7/08
  6. קינג לדלי Member

גם אני חשבתי שהוא משתוקק.
    אם הוא היה משתוקק הוא היה עובד קשה מאוד הקיץ ואפילו לוקח מאמן כושר פרטי.
    בפועל הוא רק מזרגג ואוכל פג'ואדות.
    אני טענתי שהוא יכול להראות את סיטי לעולם עם השם שלו ושהוא יהיה כוכב ענק שם אבל הוא צריך כנראה אתגר גדול כדי לחזור למרכז ומילאן היא אתגר גדול.
    אני כבר לא בטוח שאם הוא יגיע לסיטי הוא לא יתייחס אליהם כמי שקטנים עליו וישחק באופן לא מחוייב.

7. RealStretford Member

נדמה לי שהאדם שבעה מכדורגל וחיי ה'כוכבות' ויותר מעוניין "לחיות" מאשר לשחק. הרי חוכמה (שכלית)אינה חובה לשחקן. אני מעדיף קבוצה שתבנה בבטחה מאשר 'כוכב' שיחסל את מסגרת השכר ויגרום לקנאה ואי-שקט בחדר ההלבשה.

חתימת ג'ו צעד מבריק. חתימת ריצ'ארד דאן על חוזה חדש, עשה לי את השבת. ככה עושים, צעד צעד.

שבת שלום

8. קינג לדלי Member

גם לי החתימה של דאן עשתה את השבת...
    אני אסתפק בלדלי בלי ברך.

9. SeRgInHo Member

לא יודע אם סיטי צריכה את רונאלדיניו. מבחינה שיווקית זה יוסיף לסיטי המון, אבל מבחינה מקצועית קשה לי לראות אותו מצליח שם. יוז צריך להביא שחקנים שיאכלו את הדשא ויילחמו עד לטיפת הדם האחרונה. רונאלדיניו הוא רחוק מזה.

שיהיה בהצלחה לסיטי העונה. אחת הקבוצות החביבות עלי בליגה.

ובהצלחה גם לעופר שפתח עסק חדש (פיצרייה). http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

10. eastlands Member

חלום רונלדיניו כנראה כבר מאחורינו , אין לי ספק שהקבוצה תמשיך להתחזק בחודש הקרוב , אבל הכי עושה לי את הקייץ עד עכשיו זה -מארק יוז לא להאמין איך הגלגל מסתובב לו ,ויוז נחת אצלנו , אבל התחושה הכללית היא , שהוא האיש הנכון בסיטי .
    הארט ,דאן ,ריצ'ארדס ,צ'ארלי ,נידאם -שלד אחורי חזק ויצוק .
    יוז מחפש קיצוני ,כרגע מדברים על קולין קאזים ,מי זה ?
    לדעתי חייבים מגן שמאלי (גארידו ובול לא מספיק טובים) ,לדעתי זו העמדה הכי נחותה בסיטי כרגע .

זהו כרגע , אין הפחדות בינתיים ,אמנם אירופה מתרגשת ,לקראת החזרה שלנו ,אבל עוד מוקדם ,עם הצהרות למינהם .
    החום הורג אותי ליד התנור של הפיצרייה ,אבל אני מתגבר ,הכל קטן עלי ,סיטי שלי הולכת קדימה העונה ,אין לי ספק בכלל ,פראנקי משדר שקט , ויוז משדר מקצוענות , עידן הבן שלי כבר יודע לספר לכולם ,אנחנו הדבר הבא בכדורגל ,אנחנו סיטי , מנצ'סטר סיטי ,התכולים.

11. Jack Wilshere Member

קולין קאזים הוא קאזים קאזים ריצ'ארדס, אשר שיחק לפני שתי עונות בשפילד יונייטד. נכון לעכשיו הוא שחקן של פנרבחצ'ה, אשר משחק במדי נבחרת טורקיה (יש לו סיפור חיים מעניין מאוד). הוא הרשים מאוד ביורו, לפחות לדעתי.

הנה כתבה חביבה עליו שהתפרסמה במהלך היורו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/7/08
  12. KirkH Member

במה קאזים הרשים בדיוק?

אני חושב שהוא לא מתאים לרמה של הפרמיירליג. הוא אולי זריז וחזק יחסית אבל אין לו יכולת סיום שמגרדת את הרמות שאליהן הסיטי שואפת ובטח שלא את היכולת ליצור בעצמו מצבים מהאגף. הוא יכול להיות אולי סופר-סאב מהספסל למקרים בהם רוצים להוסיף שחקן עם רוח לחימה וטמפו - לא מעבר.

13. Jack Wilshere Member

על מה אתה מדבר? הוא הסתדר נהדר עם להאם, אחד המגנים הטובים בעולם, במשחק של טורקיה נגד גרמניה, גם נגד פורטוגל הוא היה נהדר. הוא צעיר מאוד, בן 21. יש לו פוטנציאל. לא אמרתי שהוא שחקן מהשורה הראשונה בעולם, אלא שהוא הרשים אותי. יש לו בהחלט מקום בסיטי. אם הסיטי היו מכוונים בעונה הבאה לאליפות, אז הייתי אומר לך שהם צריכים שחקן בקליבר אחר, אבל הכל יחסי.

14. KirkH Member

גם נהדר זה יחסי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

15. Jack Wilshere Member

אפשר לחשוב שלכל הקבוצות בליגה יש קיצוניים סופה. זה לא כזה מופרך שהוא היה תורם יותר ממאלודה העונה בצ'לסי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx