מנצ'סטר סיטי 2008/2009- הטירוף מתחיל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י BLUE MOON, ‏6/7/08.

1. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אכפת להם? הם רוצים הצלחה מיידית, ויש להם את הכסף בשביל זה. ואל תשכח שמועד ההעברות אפילו לא התחיל.

2. cityblues beter dead than red

יש כבר פוטושופ
    http://images.mirror.co.uk/upl/m4/jun2009/6/4/gareth-barry-pic-dm-getty-683586924.Xxx

התמונה הבאה תהיה של טבז...

3. קינג לדלי Member

רואים שזה הגוף של אלאנו הרזה...

אגב,בארי ירוויח בסיטי 6.7 מיליון לעונה !
    130 לשבוע !

פשוט מדהים.

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/...y.html?ITO=1490

נערך לאחרונה ב: ‏4/6/09
  4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן. כשכסף הוא ממש לא בעיה, מה מפריע להם לקנות את בארי עכשיו? מעבר לשיא הוא לא למרות מה שנכתב כאן, וגם אם הוא לא שחקן לעוד חמש שנים, אז ייתן שנתיים טובות. מקסימום יחליפו אותו אז...

בכל מקרה, אני לא רואה אותו כשכיר חרב. סיטי אמנם סיימה את העונה האחרונה אחרי וילה, אבל אף אחד לא יכול לומר שאין לה לפחות את הפוטנציאל לעבור את וילה כבר בעונה הקרובה. מעבר לזה? מי יודע. כשיש לך כל כך הרבה כסף, הכל אפשרי.

5. THE STRETFORD END Member

נראה לי שאני היחיד אבל גארת' בארי מעולם לא עשה לי את זה,
    תמיד נע סביב הבינוניות,
    הוא לא בדרגה של הגרארדים או הלאמפרדים שיכול להנהיג קבוצה שלמה סביבו,
    תמיד יש לי הרגשה שברגעי מפתח הוא נעלם,
    אולי בשיטי רואים בהחתמה שלו שידרוג מסויים,יכול מאוד להיות שהוא אכן כזה עבורם
    אבל עד דרגה מסויימת,עדיין לא החתמה שאחת הגדולות היתה עושה בכדי לשפר את ההרכב...להוציא את בניטז בליברפול אבל
    כבר ראינו שיש לו נטייה להחתמת שחקנים הזוייה משהו ככה שהוא יוצא מן הכלל.

6. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיטי מתחילה לשלם משכורות כמו 4 הגדולות,כבר התקדמות.

7. eastlands Member

אל תשכח מי המנג'ר שלנו , האיש הכי אפור בעולם .
    הוא גם מחוייב העונה לטופ 6 , כך שהמטרה שלו היא גם להחליש את הירבות למיקום בכדי לשמור על התחת שלו באיסטלאנדס .
    לדעתי בארי שחקן של המון עבודה עם רגל שמאל מעולה וזה יכול מאוד לעזור לנו באגף שמאל ,גם הקרנות והבעיטות המסובבות שלו הם עוד תרומה לקבוצה .

8. RealStretford Member

נדמה לי שיכול להיות שהפורום של סיטי תהיה הפורום היחידי ב ASOCCER שיותר פעיל בפגרה מאשר בעונה!!

אגב, אחרי השפל של תלבושת UMBRO ב96, אני אוהב את מה שאני שומע, קורא, ורואה לגבי שנה הבאה

9. AronB Member

גארת' בארי עשה את השטות שלו כשעבר לסיטי וזה הכל. לפי דעתי הוא סגר לעצמו דלת לטופ 4 וגם להרכב הראשן בנבחרת. בכל אופן שיהיה לו בהצלחה, ולא בהצלחה לסיטי - שממשיכה לחשוב שהצעות מרובעות על שחקנים יגרמו להם להגיע, במקום זה שיבנו קבוצה איכותית מאפס, לא כולם רוביניו.

10. KirkH Member

סליחה, אבל מה זה בדיוק מאפס? לזרוק את כל הסגל ולבנות מחדש?

הם עשו בדיוק את זה עם אריקסון ועכשיו מגיע שלב השידרוגים. מה לעשות שכדי לעשות את הקפיצה הזו מחלומות על אופ"א לאשליות על צ'מפיונס ליג צריך ללכת ולהביא את השחקנים הכי טובים שאפשר וגם לשלם עליהם?

סגר לעצמו את האפשרות לטופ 4? איזו אפשרות זו הייתה בדיוק? לשבת על הספסל של שלוש מהארבע או לחיות בסרט שונגר אשכרה יוציא כסף על שחקן אחרי גיל 23?!
    בנבחרת הוא בין כה וכו תלוי ביכולת של למפארד, ג'רארד או אפילו בפציעות של שחקני כנף שמאל ככה שזה בכלל טיעון מגוחך. אם הוא הגיע לנבחרת מוילה הוא יגיע אליה גם ממנצ'סטר - כל עוד ישחק בהתאם.

11. AronB Member

להתחיל מאפס זה קודם להיות באנקר באופ"א, לבנות קבוצה שבכלל תצליח לאיים על הקבוצות הגדולות, לבנות קבוצה עם איכות של שחקנים ולא לנסות וללכת על כל הטובים ובסוף להתפשר על בינוניים (לא מדבר על בארי).

ב', כן - סגר לעצמו את אפשרות הטופ 4.
    ונגר בקיץ הקרוב כנראה ירכוש בלם מנוסה ויכול להיות שגם קשר אחורי, אז זה נכון שבטבע של ונגר זה לא כל כך מתאים אבל זה אפשרי. ואני בכלל לא אמרתי ארסנל, אלא ליברפול.
    ליברפול באה להציע לו חוזה, באותו מחיר ובליברפול הוא כן היה מצליח, למה?
    כי הוא היה התחליף הראשוני לצ'אבי אלונסו, מסצ'ראנו ולא הייתה בכלל תחרות מאחוריו (לוקאס?), תוסיף לזה את העובדה שצ'אבי אלונסו אולי עוזב אז בכלל...

12. KirkH Member

זה שהעיתונאים ואתה החלטת שהסיטי הולכת על אליפות זה אחלה - אבל עם כל הכבוד, הם כולה החתימו את גארת' בארי. מה בדיוק השתנה ועל מה לעזאזל אתה מדבר..

בעונה שעברה בארי היה יכול ללכת ולהיות באנקר בהרכב של הסקאוזרס בתנאי שצ'אבי אלונסו היה נמכר. עכשיו יש לו צ'אנס להתמודד על עמדת המחליף הראשון. ליברפול או לא ליברפול, יש שחקנים שמעדיפים לשחק כדורגל מלקרוא את השם שלהם בעיתון בסגל של קבוצת צמרת.

בארי אף פעם לא היה ואף פעם לא יהיה כוכב. הוא שחקן טוב אבל לא אחד שיכול להוביל בעצמו קבוצה. סיטי מתאימה לו כמו כפפה.

13. RealStretford Member

חשבתי הרבה דברים בחיי.
    חשבתי שיכול להיות שאעשה MENAGE A TROIS עם בר רפאלי וג'סיקה אלבה.
    חשבתי שאזכה בלוטו
    חשבתי שאוכל לאכול כמו חזיר בלי לדמות לחזיר
    חשבתי שהיריבה העירונית יירד לקונפרנס.

אבל שמישהו יקנא בסיטי, את זה באמת לא חשבתי אף-פעם.

ממש חזון אחרית הימים

14. Cup of Tea Liverpool, UK

למסגר. הודעה ענקית!
    עכשיו דעתי בנושא: אני לא בטוח שהוא מקנא, אבל אוהדי ארסנל יודעים היטב שאם יש קבוצה שעלולה ליפול בטעות מהטופ 4 בשנים הקרובות בגלל המדיניות שלה בעיקר ברכש ובכלל ועצם העובדה שהשנה אם אני לא טועה היא הייתה יותר חודשים לא בטופ 4 מאשר כן, זו ארסנל. ובין השאר זו הסיבה גם לדעתי שרודס כ"כ לחוץ והחל לייצר לעצמו אנטי-ונגר כי הכסא מתחיל לרעוד. ארסנל עדיין אחת הקבוצות החזקות בעולם אבל היא צריכה כח הרתעה ודרך משכנעת להמשך דרכה במועדון הטופ העולמי שגם מושך שחקנים עם שמות גדולים ואת הדרך הזו, כרגע אין לה.

15. KirkH Member

אמממ... זו די ההגדרה לקינאה.