מנצ'סטר סיטי 2008/2009- הטירוף מתחיל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י BLUE MOON, ‏6/7/08.

1. AW forever Member

SGJC,

הממ, ובעונה הקודמת הובלנו רוב העונה את הליגה. ארסנל לא סיימה מחוץ לרביעייה הראשונה מאז שוונגר הגיע, כאשר ברוב המכריע של העונות סיימנו במקום 1 או 2. דווקא ליברפול זו האחרונה מבין הרביעייה שסיימה חמישית אז אולי דווקא הסקואזרים צריכים לחשוש...

2. Sir Alex Las' Killa

תזכיר לי מי היו היריבות הרציניות שלכם בדיוק באותם שנים? ואז הגיעו צ'לסי וליברפול. ופתאום ונגר לא כזה גאון והכסא שלו מתנדנד...

3. cityblues beter dead than red

עונת המלפפונים החלה וזוהי שעתם היפה של הצהובונים.
    הכתבים שלהם נבחרים על פי היכולת להפעיל את דמיונים ולתרגם אותם אל הנייר באופן שישכנע את הקורא באמיתות דמיונם.
    היכולת להפעיל את הדמיון צריכה להיות מציאותית באופן כזה שתאפשר לקורא לדעת שהאופציה שמוצעת לו היא ריאלית.
    ולכן בשנה האחרונה כתבי הדימיון מתעלקים על הנובו רישים ממנצ'סטר.
    הבעלים של נסיכות המפרץ מעניק פנקס צ'קים פתוח ליו"ר ולמנג'ר,אך הספקולציות עלומות מפני שמתנהלים המון מגעים חשאיים בין סוכנים לנציגי הקבוצה.
    ולכן בתקופה זאת מתחדדים תאי המוח של אותם כתבים וכל שחקן שעולה במוחם מהווה תרחיש אפשרי להחתמה.
    לתומי,הייתי שבוי בקונספציות אלו בחלון ההעברות של ינואר האחרון והשמות שהועלו היו חלומיות והרגשתי כמו בן של אבא מאוד עשיר שמציע לי לבחור איזו מכונית שארצה.
    בין השמות שהועלו באותו חלון היו:קאקא,דייגו,פורלאן,הנרי,וויה,בופון,רונאלדיניו ועוד שמות מפוצצים.
    השנה,לא עוד-כל ידיעה תגרום לי לגחך.
    בסיטי כמו בסיטי,אני לא מאמין שננצח עד שהשופט משמיע את שריקת הסיום.וכנ"ל בהחתמות,עד שהשחקן לא מחזיק את החולצה לאחר מעמד החתימה-אני לא מאמין.
    והיום-אני פותח את אותם אתרים מוצהבים אני קורא וצוחק...

סיטי רומה לרכוש את צ'אבי אלונסו מליברפול-ע"פ המירור
    זה רוברטו,קשרה של באיירן מינכן רואה את עצמו כשחקן סיטי-ע"פ הסאן.
    צ'לסי וסיטי רבות כשוות על דייויד וויה-ע"פ המייל
    סיטי תירכוש את צ'קו חלוצה של אלופת גרמניה הטריה אם עסקת סנטה קרוז לא תיסגר-ע"פ הטלגרף

יש עוד דוגמאות אבל אין לי כח לחפש.דבר שני הצהובונים האלה נותנים קישורים לתמונות שהרבה חברים פה לא הגיעו לגיל שמאפשר להם...

מה אגיד?הלוואי שהדמיון יעלה על המציאות.

C.T.I.D

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

באתר הרשמי של הסיטי פורסם שיהיה אפשר לקנות את התלבושות החדשות של עונת 2009/10.
    את תלבושת הבית יהיה אפשר לקנות החל מה18 ביולי.
    את תלבושת החוץ החל מאוגוסט.
    ואת התלבושת השלישית החל מאוקטובר.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

שבת מצוינת עברה על שחקני סיטי בנבחרות שלהם.

בניצחון של נבחרת אנגליה בחוץ על קזחסטן(0-4) הבקיע הרכש החדש גארת' בארי את השער הראשון לזכות אנגליה והשלים 90 דקות, SWP עלה מהספסל ושיחק 45 דקות וויין ברידג' לא שותף.

ריצ'ארד דאן ושיי גיבן שיחקו 90 דקות בתיקו של אירלנד בחוץ נגד בולגריה, דאן הבקיע את השער לזכות אירלנד.
    מרטין פטרוב וואלרי בוז'ינוב פתחו אצל בולגריה, בוז'ינוב הוחלף בדקה ה-59 ופטרוב הוחלף בדקה ה-61.

נייג'ל דה-יונג שיחק 79 דקות בניצחון הולנד 1-2 על איסלנד וכבש את השער הראשון לזכות הולנד.

בניצחון של נבחרת ברזיל 0-4 על אורוגוואי בחוץ אלאנו שיחק 66 דקות ורוביניו 85 דקות.

6. RealStretford Member

כשרואים את אלאנו משחק בנבחרת, אי-אפשר לתפוס שהוא יעזוב בגלל התעקשנות ילדותית של יוזץ פשוט אסון.

לדעתי השאלה פשוטה - את מי אני מעדיף בקבוצה שלי, אלאנו או גארט בארי.

7. cityblues beter dead than red

שניהם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

8. קינג לדלי Member

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

ונגר צריך להיות הראשון לחשוש. כרגע נראה שהקבוצה שלו היא זו שתשלם את המחיר במקרה שסיטי תתחזק מספיק בשביל להכנס לליגת האלופות.

10. Rudess Member

עם כל ההתחזקות הצפויה של הסיטי, הרי שייקח זמן לכל השחקנים החדשים להתחבר ביחד ולהצליח ואני לא מאמין שבעונה הראשונה הם יצליחו. מבחינתם גם מקום חמישי העונה יהיה הישג טוב, ובעונה שלאחר מכן כמובן להתברג לרביעייה הראשונה.

טוב שונגר מודאג, אני מקווה גם שהוא יגבה את הדאגות האלה במעשים, קרי חיזוק הקבוצה.

11. odobry Member

ייקח זמן? לא בטוח. תראה את צ'לסי כשהטייקון בא.

אני לא יהיה מופתע לראות את סיטי שוברת את החסימה של הטופ 4.
    השאלה זה לכמה זמן, וכמה עמוק.

אני מניח שנראה אותך במקומות 2-4 באוקטובר - דצמבר, אבל הם לא יחזיקו מעמד זמן רב ויפלו ל5 ואפילו 6 או 7. בסופו של דבר העומק והניסיון קובע, כמעט תמיד.

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

גארת' בארי חתם עוד לפני פתיחת חלון ההעברות כך שבאמת בקיץ הזה הכל אפשרי.
    סיטי היא לא קבוצה שצריך לבנות אותה מהיסוד בקיץ, יש בסיס טוב כמו גיבן, ריצ'רדס, קומפאני, זבלטה, דה-יונג, אלאנו, רוביניו, SWP, איירלנד, בלאמי ואפשר להכליל גם את מייקל ג'ונסון.
    הכל מונח עכשיו על הכתפיים של יוז שקיבל הזדמנות נוספת, גם בעונה החולפת הסגל היה סביר וסיימנו מקום 10 ופולהאם עם סגל אפור הצליחה לסיים במקום ה-7 תוך כדי שהיא תוקעת לנו 3 בCOMS כך שבאמת עדיף שלא נעלה ציפיות.

13. odobry Member

אני דווקא מעדיף לעלות ציפיות למנסיטי ולהתאכזב! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

14. Rudess Member

גם לצ'לסי לקח זמן להתחבר. ראניירי גיבש מספר רכישות טובות מאד, הביא את צ'לסי לחצי גמר ליגת האלופות ומוריניו הגיע וליטש והביא לצ'לסי אליפויות. להזכירך, אברמוביץ' הגיע לפני מוריניו.

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי שנתיים ברפש טבז יחצה את הכביש ויגיע לסיטי?
    עדיין לא שמעתי על זה מקור אמין אבל אני לא רואה סיבה שטבז לא יהיה החוד שלנו בעונה הבאה.

לואיזו מודה שהוא דיבר עם רוביניו לגבי מעבר אפשרי למנצ'סטר סיטי.

http://www.skysports.com/story/0,19528,11661_5370552,00.html