מנצ'סטר סיטי 2008/2009- הטירוף מתחיל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י BLUE MOON, ‏6/7/08.

1. cityblues beter dead than red

גם אני ראיתי את זה באתר של one היום,לך תסמוך על אתר שמסתמך על ידיעות של אופירע ואוסף חדשות מהדיילי מייל ומהניוס אוף דה וורלד.
    אבל מצד שני השמועות שרצות חזקות מידי.
    אם יש שחקן שרציתי שניקח מהחלאות זהו טבס.שחקן שלא מתפשר,שחקן אלים,אגרסיבי,בעל משחק ראש משובח למרות גובהו והכי חשוב-שחקן שישנא את סקאמי בשנה הבאה.
    עם שחקן כזה גם לא נגיע לאירופה במסגרת ההגינות אך לחוד של סיטי חסר הרוע שיש לחלאות וטבז יביא לנו את האכזריות הזאת משם.

את לואיזו אני לא מכיר.הפחד שלי (שכנראה יתממש) הוא לראות את אלאנו הולך ואני משוכנע שהוא יוציא את המיטב שבו בקבוצה שיוז לא מאמן וחבל.

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר נכנסו לעניין של ברזילאיים שמסוכסכים עם יוז אז מה עם ג'ו שאמור לחזור אלינו מאברטון?
    ואם אני לא טועה אז גם בן-חיים צריך לחזור מסאנדרלנד(שיישאר שם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx ).

הקיץ רק התחיל וכבר בארי תכול וטבז מתקרב :aaa031:
    מה שנשאר זה רק להיפטר מכמה לא נחוצים כמו בנג'אני וואסל ונתחיל עונה חדשה עם אופטימיות לא מוכרת.

3. cityblues beter dead than red

ג'ו כנראה יושאל לעוד עונה באברטון כי אף אחד לא משמיע קולות של "תחזור".
    בן חיים כנראה ימכר לסם השמן בבלקבורן-סם אוהב את השחקנים שלו רעים אפורים ומכוערים.
    ושוב אלאנו-אני מעדיף אותו מאשר את רוביניו.כי אני מעדיף שחקן יעיל מאשר מלהטט.
    אלאנו עוד לא הראה אצלנו עשירית מהפוטנציאל שלו שאותו אפשר לראות במשחק נבחרת ברזיל.
    הסיבה להיותו עצור ומהוסס בסיטי טמונה במאמן פחדן ושרלטן.
    רוביניו?מצידי שילך לברצלונה שם-חרגול אחד ישמח לקבל אותו.

4. RealStretford Member

עיקר שלפי פלטיני הכסף של סיטי מאיים להרוס את הכדורגל.

5. קינג לדלי Member

14 גולים של רוביניו ועוד המון בישולים זה לא יעילות ?
    תבדוק טוב את הירקות בחדרה...

פיטר,פלטיני ירד היום גם על ריאל.

נערך לאחרונה ב: ‏12/6/09
  6. Strawberry Fields Member

בארי מוצג...

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/06/11/article-1192289-054DEBCA000005DC-152_468x313.Xxx

7. city4ever Member

ב-10 חודשים אחרונים הרבה אנשים דיברו על כך שסיטי תהרוס את הכדורגל עם הכסף הגדול. לבעלים של סיטי יש את הכסף הזה! זכותו להוציאו על מה שבא לו.

לפני פחות מחודש התחיל נשיא של קבוצה הרבה יותר מפוארת שלא בטוח שיש לו גב כלכלי כמו לסיטי, ברכש הרבה יותר מסיבי ופתאום זה בסדר???? או לפחות הרבה יותר ראוי????? שמישהו יסביר לי למה.

ייתכן וזה מצביע על המוסר הכפול של הגילדה השלטת בכדורגל העולמי?!?!

8. wolf89 Member

אם הבעלים שלכם היה קונה את קאקא, רונאלדו ווייה, אתם בעצמכם הייתם נגעלים מזה.

אבל אוהדי ריאל, זה באופי שלהם הכסף ג'אנק הזה.

9. Strawberry Fields Member

מועדון גדול יותר, ארון תארים גדול יותר, סגל שחקנים עם שמות גדולים יותר גם לפני הקיץ הזה...
    אבל הכי חשוב המועדון כעסק מייצר הכנסות גדולות יותר מכם (התלות העצמית שלכם קטנה משלהם) ולכן יש לריאל גם לגיטימציה גדולה יותר לצאת למסע רכש שכזה.
    מנצ'סטר סיטי אינו מועדון גדול אז בינתיים אם היא תרכוש שחקנים גדולים המניע שלהם לבחור אתכם על-פני מועדונים גדולים יהיה תאוות בצע (כי כסף זה כל מה שיש לכם להציע כרגע) וזה... ראוי לגנות.

10. RealStretford Member

אתה ממש חצוף.

יש לנו ארון תארים גדול מאד................זה שהיא ריקה בכלל לא קשורה לעניין.

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aaarofl: :aaarofl: :aaarofl:

-----
    רוביניו רוצה את טבז לצידו.

http://www.skysports.com/story/0,19528,11661_5377365,00.html

ראיון עם גארת' בארי (שלובש את החולצה של העונה הבאה?).

http://www.mcfc.co.uk/default.sps?pagegid=...&newsid=6634379

12. Cup of Tea Liverpool, UK

מי אמר שהומור של בריטים לא מצחיק?! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    :aaa12:

13. RealStretford Member

אי-ההצלחה שלנו (המסתמנת) להחתים את גלן ג'ונסון מדגים את הבעיה שיהיה לנו בשוק ההעברות השנה. רוב השחקנים הבכירים רוצים צ'מפיונס ליג ועכשיו, ומקשה עלינו להגיע למה שנחשב "הארץ המובטחת". מקווה שבסופו של דבר בעוד שנה הוא יצטער על ההחלטה.

14. Gass12 Member

תגובה מעולה ומנומקת. ריאל תכסה את ההשקעה העצומה בתוך שבוע של מסע באסיה גאדג'טים וכאלו.
    השיטי צריכה לצבור מעמד ארצי ועולמי עד שתתחיל לייצר הכנסות שאפשר יהיה בכלל להכניס
    למאזן.עד אז פשוט ישאבו נפט מהר יותר :)

15. eastlands Member

תשובה מנומקת ,איזה מנומקת ? הכסף של הסיטי הרבה יותר בטוח , והכוונה היתה בכלל לתגובה של פלטיני על הנסיון שלנו להרוס את הכדורגל ,לעומת התגובה המתונה יותר כשריאל השתוללו .

סיטי לא צריכה מאזן ולא נעליים, הכסף שלנו הוא הכי בטוח בעולם ,אנחנו היחידים בעולם בלי מינוס של פאונד אחד .