מנצ'סטר סיטי 2008/2009- הטירוף מתחיל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י BLUE MOON, ‏6/7/08.

1. בועז Member

תגידו, למישהו יש מושג למה לא יתקיימו המשחקים שהיו אמורים להתקיים בשוויץ? בדקתי לראות באתרים באינטרנט האם יש שידור בלווין של המשחקים ואז ראיתי שהתבטלו המשחקים נגד לוצרן ונגד באזל שהיו מתוכננים לימים הקרובים. יש סיכוי שזה בגלל המפגש במוקדמות אופא ב17 ליולי?

2. eastlands Member

יוז ביטל את הטיול לשוויץ בלי קשר , במקום נוסעים לגרמניה לשבוע בין המשחקים באיי פארו והגומלין.

17-איי פארו
    26- המבורג
    31-איי פארו בבית (בבארנסלי)
    2-סטוקפורוט-ח
    6-סלטיק -ח
    9-מילאן ב

3. cityblues beter dead than red

אולי במשחק הזה מול מילאן אדון רונאלדיניו ישחק מחצית אחת איתנו ומחצית אחת איתם ואז יחליט איפה הוא רוצה לשחק?

4. קינג לדלי Member

5. Jack Wilshere Member

6. Rudess Member

יאללה שיהיה בהצלחה לבן חיים בסיטי, ואולי ארסן ונגר יפתיע אותנו וירכוש את ריצ'רדס?! כנראה שנמשיך להשלות את עצמנו בקשר לריצ'רדס בארסנל.

7. eastlands Member

בן חיים אם יגיע יכול לעזור מאוד לחלק האחורי של הסגל , ריצ'ארס,צ'ארלי,דאן ,אונוהה כמובן לפניו ,אבל הפציעה של נידאם לא בפעם הראשונה הפכה לבעיה.
    בן חיים איכזב בפעמים שקיבל צ'אנס העונה , ובכל זאת שחקן סגל טוב לסיטי , התקשורת בארץ כמובן תספק כותרות לא לעניין (אני כבר סופר את הימים לדרבי הישראלי עם יוסי )

הכי חשוב מבחינתי -הארט ,ריצארדס, צ'ארלי,דאן ,חתומים לחוזים ארוכים ,לגבי עמדת המגן השמאלי ,אני מאוד מודאג , ובמיוחד אם יוז יתלהב מהמשחק החזק של בול .

קייץ ,חם , משעמם.

8. cityblues beter dead than red

לא רציתי שבן חיים ינחת אצלנו,לא מת על המשחק שלו,הוא משאיר חורים ענקים מול שחקנים שיודעים ללהטט.ובנוסף,שערים שנכבשים באשמתו פוגעים לו מאוד בבבטחון העצמי בהמשך המשחק.
    מצד שני אני אוהב את השאפתנות שלו,את העבודה הקשה והמשמעת העצמית שלו.בקיצור,טוב כשחקן סגל ולא שחקן הרכב.הבעיה עלולה להתעורר כאשר יגלה שאין באמתחתו מספיק דקות משחק,אם בצ'לסי הוא העיז להוציא הכל החוצה,מה יקרה אצלנו?אני מניח שיהיה לו חשש לדבר נגד יוז.

9. קינג לדלי Member

יש לי הרגשה שיוז רוצה שריצ'ארדס יהיה מגן העונה.
    אם זה נכון אז זה צעד חכם.
    עם כל הכבוד לצ'ורלוקה הוא יותר שחקן אמצע חכם ממגן.עם בלמים ראויים כמו דאן בן חיים צ'ורלוקה או אונוהה יש לסיטי אפשרות לשחק עם ריצ'ארדס בצד ימין ולתת לו להראות את כח הפריצה שלו.
    זה יעזור גם לנבחרת.

אני הייתי משחק עם צ'ורלוקה בקישור האחורי או בלם אחורי.

עמדת המגן השמאלי היא הכי דחופה.
    אמרתי לעופר היום שיש לי הרגשה שמייקל בול הוא מסוג השחקנים שיוז אוהב.
    אני מקווה בשבילו שאני טועה.

10. THE STRETFORD END Member

רובי,

איך הגעת להרגשה שבול עץ כמו מייקל בול זה סוג השחקנים שיוז אוהב אין לי מושג.
    בשביל שיטי אני מקווה שההרגשה שלך נכונה.

11. קינג לדלי Member

תשים לב שתמיד היו לו בהרכב איזה רוצח או שניים.
    רובי סאבג' או לוקאס ניל וכו...

אני דווקא מעריך שבול ישחק אצלו.

12. Jack Wilshere Member

אני לא משוכנע שלבן חיים אין מקום בהרכב של הסיטי. הוא יכול לשחק גם כמגן. הוא לא שיחק העונה כמעט בצ'לסי, אבל צריך לזכור שהוא התרשל איפה שכולם מתרשלים. הוא איבד את טורס באנפילד... מי לא מאבד את טורס? גאלאס דחף אותו כדי להתרומם מעליו במשחק נגדנו... אומנם לא ניתן לומר שהייתה לו עונה טובה, אבל אני לא רואה הבדל מהותי בין רמתו לבין רמתם של שאר שחקני ההגנה של הסיטי.

13. George Best Member

Praetor,

"אבל אני לא רואה הבדל מהותי בין רמתו לבין רמתם של שאר שחקני ההגנה של הסיטי."

אה וואלה?
    אין הבדל מהותי ברמה של הבלם הישראלי למיכה ריצ'ארדס?
    לרמה של צ'ורלוקה הנפלא?

אז נכון שבן חיים יכול לשחק גם כמגן, אפילו בצד שמאל כפי שעשה לא פעם בבולטון,
    אבל אל תשכח שיש גם את אונואה הכישרון המקומי הצעיר וכמובן את הקפטן ריצ'ארד דאן שמקומו בהרכב מובטח, אחרת אני לא רואה אותו חותם על חוזה חדש לפני כמה ימים.
    הסיכוי הקלוש של בן חיים להרכב כפי שזה נראה כרגע, זה לעמדת המגן השמאלי במקום מייקל בול.
    אחרת - ריצ'ארדס, צ'ורלוקה ודאן עדיפים עליו,
    השניים הראשונים בוודאות,
    לגבי השלישי - הקפטן של הקבוצה ואחד השחקנים היציבים בקבוצה בשנים האחרונות, שחקן העונה בשתיים מתוך שלוש השנים האחרונות של החלאות.

14. Jack Wilshere Member

אני מסכים איתך לגבי ריצ'ארדס. ריצ'ארדס בלם טוב יותר מבן-חיים, אין ויכוח. לגבי דאן, אני לא משוכנע שדאן בלם טוב מבן-חיים. מכל מקום, אין ספק שנוכח מעמדו של דאן בקבוצה, בן-חיים לא יבוא על חשבונו. צ'ורלוקה שחקן הגנה מצויין, אבל גם אם הוא יותר טוב מבן-חיים (ואני מוכן להסכים לכך), זה לא הבדל של שמים וארץ, כך שבן-חיים יכול להוות אלטרנטיבה לצ'ורלוקה. העניין הוא שבן-חיים יכול איכשהו להתברג להרכב של הסיטי, וזה מה שניסיתי לומר...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/7/08
  15. Rudess Member

אתה לא משוכנע שצ'ורלוקה ודאן יותר טובים מבן-חיים?! אתה מרגיש טושטוש כנראה אחרי המבחן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx רק בבקשה בלי השוואות של צ'ורלוקה לאחים נחמן ממכבי ת"א.