מנצ'סטר סיטי 2008/2009- הטירוף מתחיל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י BLUE MOON, ‏6/7/08.

1. Jack Wilshere Member

נו, התייחסתי לכך. אני מוכן להסכים שצ'ורלוקה שחקן הגנה טוב יותר, ובכל זאת - אני מאמין שיש לבן-חיים סיכוי להתברג להרכב בין אם כבלם ובין אם כמגן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/7/08
  2. Rudess Member

ברור שבן חיים צריך לשאוף להרכב אבל יהיה לו די קשה להיכנס להרכב כבלם כשיש לך שני באנקרים כמו ריצ'רדס ודאן (שרק לאחרונה האריך את חוזהו בסיטי לעוד 4 שנים).

3. Jack Wilshere Member

יאללה מה עשיתם מריצ'ארד דאן... מה הוא קנבארו? נכון שמעמדו בקבוצה איתן, כך שהוא באנקר בהרכב, אבל בן-חיים לא נופל ממנו מבחינת איכות המשחק. למה שתפרגנו לישראלים... לאברם אף אחד לא פרגן פה... עכשיו אתם לא מסוגלים לפרגן לבן-חיים... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/7/08
  4. Rudess Member

כי אני ועוד כמה פה לא פרובינציאליים ולא צריכים לפרגן בכוח לשחקן בגלל שהוא ישראלי. צריך לפרגן לפי איכויות ויכולות. אם בן חיים לא היה נופל מדאן, כנראה שהוא היה בלם פותח בקבוצות יותר טובות מבולטון וונדררס. הוא עשה טעות גדולה כשהלך לחמם את הספסל בצ'לסי.

5. Jack Wilshere Member

תראה... לא קבעתי חד-משמעית שבן-חיים בלם יותר טוב מריצ'ארד דאן, אבל ניסיתי להראות שיש לו סיכוי לקנות לעצמו מקום בהרכב, להראות שהוא בלם טוב סך-הכל. עם כל הכבוד להגנה של הסיטי, הם ספגו בעונה החולפת 53 שערים. לא צריך לעשות משחקני ההגנה שלהם יותר ממה שהם (ואני מודע לכך שריצ'ארדס היה פצוע חלק ניכר מהעונה). גם אם מרביתם עדיפים על-פני בן-חיים, הוא אלטרנטיבה ראויה.

6. Rudess Member

ברור שיש לו סיכוי, אבל הסיכוי קטן מאד. כמו שאמרת הוא אלטרנטיבה ראויה, ואלטרנטיבות בד"כ יושבות על הספסל. בכל מקרה, אני מאחל לו בהצלחה, ואם הוא יתפוס בזכות היכולת מקום קבע בהרכב של הסיטי, אני אהיה פה הראשון לפרגן לו על כך.

7. George Best Member

בכדורגל הכל יכול להיות.
    בן חיים חתם בצ'לסי בזמנו בתור בלם שלישי, וזה לא בגדר נס לראות פציעה ממושכת של אחד הבלמים(בדיוק כפי שהייתה בקבוצה עונה קודם לכן), עבודה סולידית של טל בזמן הזה - והופל'ה יהיה קשה להוציא אותו מההרכב(במקרה של טרי זה קצת בעיתיי כמובן)..
    לכל מי שהספיק לשכוח - בן חיים היה נהדר בבולטון, היה לאחד הבלמים המוערכים ע"י רבים בתקשורת וגם בקרב המאמנים(ועובדה שהוא שם חם כל עונה),
    ואחרי שהבחור רצה להתקדם הוא היה צריך לבחור.קבוצה ענקית כמו צ'לסי, משכורת שהוא יכול לקבל רק שם ומאידך - ידיעה שהוא עשוי לבלות על הספסל כמו הרופא של הקבוצה, או ללכת לצפון אנגליה, לכורי הפחם בשם ניוקאסל יונייטד, ככל הנראה להרכב הראשון וכמובן שבמשכורת פחותה ב50% מאשר בצ'לסי(אולי הגזמתי, אבל הכוונה ברורה).
    לא בטוח שהוא עשה טעות.טל ניסה את מזלו באחת הקבוצות הגדולות בתבל, והוא ידע שהזדמנות כזו ככל הנראה תיפול פעם בקריירה,
    אם הוא יעזוב עכשיו אז לא קרה אסון גדול, סה"כ עונה אחת שהוא שיחק פחות, אך מצד שני "הרוויח" כשגילה מה זה לשחק בקבוצה ענקית, להתאמן עם השחקנים הטובים ביותר(גם אם זה לעבור בין קונוסים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx ),
    הוא בהחלט יכול לתפוס לעצמו מקום בהרכב של שיטי, אבל הוא צריך להיות סבלני וברגע שיקבל את הצ'אנס לא לעשות טעויות, אותן הוא די הרבה לעשות אצל סגנית אלופת אנגליה ואירופה.

8. XabiAlonso Member

בסיטי, לא יהיה לו את הלחץ של צ'לסי ולדעתי הוא דווקא יכול לתפוס מקום של קבע בהרכב הפותח, דבר שבצ'לסי לא היה לו סיכוי לעשות.

9. Red Left Winger Member

לדעתי סיטי/טוטנהאם/בלקבורן/ ניוקאסל כל קבוצה כזאת מחוץ לטופ 4 זאת האפשרות האופטימלית בשביל בן חיים.
    הוא הראה בבולטון שהוא בלם יציב ובאמת מהשחקנים הישראלים הבודדים שאני באמת מעריך מקצועית.
    לדעתי רוטציה של בן חיים,דאן וצ'ורלוקה באמצע כשריצ'ארדס בימין יכולה לתרום המון לשיטי של עונה הבאה.
    נקווה רק שמייקל בול ימשיך לריב עם דגל הקרן בצד שמאל.

10. ManUtd Fan Member

רק אני לא מבין ממש את ההשוואה הין בן-חיים לצ'ורלוקה? כמעט בכול המשחקים של שיטי שראיתי, הקרואטי שיחק בעמדת המגן הימני או בעמדת הקשר 50/50 (שם אגב הוא נתן תפוקה מצוינת). ברוב הפעמים (יכול להיות שבכול המשחקים שראיתי, אבל אני לא בטוח) פתחו בעמדת הבלם ריצ'ארדס ודאן או ריצ'ארדס ואונוהה/דאן ואונוהה.

בקשר לעסקה עצמה, יכול לעזור לבן-חיים כי בשיטי הוא בטוח יקבל יותר דקות משחק מאשר בצ'לסי (יש לפניו שלושה בלמים שם, בשיטי אני מאמין שיהיו רק שתיים). אגב, לדעתי הוא לא מספיק טוב בשביל לשחק כמגן (אני לא ממש זוכר, אבל כששיחק בבולטון כמגן זה היה מגן שמאלי, ולא היו הרבה משחקים כאלה אם זכרוני אינו מטעה אותי)...אף על פי שזאת אופציה יותר טובה ממייקל בול עץ.

11. cityblues beter dead than red

זה עוד אחד מהסיבות שאני לא רוצה אותו אצלנו.
    הדיון שלנו יהפוך לדיון הלגיונרים בסגנון "סיטי ובן חיים מתארחים באנפילד אצל יוסי"
    רק צצה ידיעה על אפשרות מעבר וכבר מתחילים פה ויכוחים עקרים על כך שטל טוב יותר מדאן ,צ'ורלוקה וריצ'ארדס.
    תשאירו את סיטי של מחוץ לזרקורים של אופירה ואתר one ואני אסתדר איכשהו עם השידורים הדלים.

12. Red Left Winger Member

אתם מוותרים על ההזדמנות להיות "הקבוצה של המדינה"? :aaa031:

תחשוב על כל השנאת יונייטד שזה עלול לעורר בארץ http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

13. Strawberry Fields Member

cityblues -
    בסוף מתרגלים לזה או יותר נכון לומר - בסוף מתעלמים מזה.
    מה שבאמת חשוב הוא שאחוז השידורים הישירים עולה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

14. cityblues beter dead than red

לחלאות יש יותר שונאים מאוהדים,לפחות באנגליה,וגם האוהדים,חלקם הגדול לא ממש אוהדים אלא כאלה שמקבלים מאבא או קונים לבן חולצה של רונאלדו עם סמל ומפרסמים שהם אוהדים.

דניאל אגר
    גם ברקוביץ' היה אצלנו,אבל שהוא הגיע היינו בליגה השניה כך שלא "סבלנו" מחשיפה מוגברת מעיתונות הסלב המקומית.לפני שהספקנו לעכל את השידורים הרבים כשעלינו לפרמייר אייל כבר דאג לעצבן את קיגן.
    וחזרנו לאלמוניות הישראלית שאני כה אוהב.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/08
  15. cityblues beter dead than red

למי שרוצה להתענג על הנצחון שלנו ברפש ביום כיפור שלהם מוזמן להכנס עכשיו לספורט 2

תענוג צרוף.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/08