מנצ'סטר סיטי 2008/2009- הטירוף מתחיל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י BLUE MOON, ‏6/7/08.

1. Sir Alex Las' Killa

http://img77.imageshack.us/img77/4111/stephenirelandlh1.th.Xxx

אירלנד, פאה של שקרים?

In September 2007, Ireland was at the centre of controversy when, days prior to the Republic of Ireland crunch match against the Czechs, he asked to speak to coach Steve Staunton and told him he'd have to go home because his maternal grandmother had died. Staunton quickly agreed and a private jet was chartered for Ireland's return.

However the media quickly discovered that Ireland's grandmother was not dead, at which point Ireland announced it was his paternal grandmother who died but yet again, reporters discovered that Ireland's paternal grandmother was also still alive, and her relatives had threatened to sue one newspaper that reported her death. Ireland changed his story again, saying one of his grandfathers had divorced and it was his second wife who had died. That was also quickly discovered to be untrue.[12]

Ireland eventually came out with the truth, admitting he had invented a reason to leave the Irish team in order to visit his girlfriend in Cork. "I decided at that stage that I must tell the truth and admit I had told lies," Ireland said. "I realize now it was a massive mistake to say my grandmothers had died and I deeply regret it."

Irish coach Staunton was furious at Ireland, who was described by one friend as "living in a world of lies." The coach's mood wasn't helped by the fact Ireland lost 1-0 to the Czechs, which effectively ended their hopes of qualifying. Ireland said his girlfriend had miscarried and that "caused us to panic." The FAI as well as football fans over the country were left to wonder why he hadn't simply told the truth, as a miscarriage would have been sufficient to allow Ireland compassionate leave.

"Jessica (his girlfriend) said she was very lonely and wanted me to come home. She thought they might let me home quicker if they thought my grandmother had died," Ireland explained.

He has not played for Ireland since this controversy.

http://en.wikipedia.org/wiki/Stephen_Ireland#Controversy

2. SkiMan Member

לפי העיתונות הספרדית רונאלדיניו קרוב מאד לסיטי.
    הוא העדיף לחכות למילאן אבל מאס בסחבת שלהם בעניינו והחליט ללכת על אופציית מנצ'סטר סיטי.

3. Claret&Blue Member

אני לא יודע איזו עמדה מייעדים לו התכולים. השיטה של רייקאד בברצלונה התאימה לו כמו כפפה, זה שחקן שבונים עליו ומסביבו קבוצה.

4. אבו Member

אם רונאלדיניו אכן יינחת בסיטי, מה שכל החיצים מצביעים על המסלול הזה כרגע(אם כי, יש סיכוי שזה עדיין יישתנה), הוא אמור להשתכר בכ-200,000 אלף פאונד לשבוע!!!

טירוף!!!

5. cityblues beter dead than red

מדובר בדיווח ממקור ספרדי.אולי מדובר באופליירה אסייגו,כתבת ספורט צהובה במיוחד בספרד?
    מאין לכם שזה לא אמצעי לחץ לזרז הליכים במילאן?
    לא מאמין עד שאני רואה.

6. 亚历山大帕托 Member

אתה קורא לשטות תקשורתית חיצים?

אפשר לצאת מהסרט, דיניו לעולם לא יגיע למועדון כמו מנצ'סטר סיטי כל עוד יש קבוצות כמו מילאן וצ'לסי שמתעניינות בו.

7. George Best Member

אני לא חושב שהסיכויים גבוהים במיוחד,
    אבל "לצאת מהסרט" זו הגזמה.
    הרי ברור לך שאת השכר המפלצתי הזה לא מילאן ואפילו לא צ'לסי תשלם לו(ממש לא),
    ואם סיטי תגיש הצעה שתספק את בארסה בעוד צ'לסי ומילאן ישארו מאחור -
    במועדון הקאטלוני יגידו לו "שיטי או שאתה נשאר פה ביציע" והופל'ה המשתמש ג'ורג' בסט מקבל איחוד של אחד השחקנים השנואים עליו ואחד המועדונים השנואים, אם לא השנוא מכולם.

8. 亚历山大帕托 Member

יש בעיה עם ההנחה הזאת.

א. רונאלדיניו מסכים לקיצוץ בשכר על מנת לנחות במילאן, שהוא במקרה המועדון הגדול היחיד בו חולצת ההרכב מובטחת לו.
    ב. לבארסה אין שום מילה ודיניו עצמו מחזיק את לאפורטה בביצים בכל הנוגע לעתידו. הבעיה היחידה שיש לדיניו היא לגרום למועדון שהוא רוצה לשחק בו לרצות בו גם. הוא יכול לבטל (או יותר נכון, "לקנות") את החוזה שלו עם בארסה לפי החוקים החדשים של פיפ"א, ואז לאפורטה יישאר בלי 15-20 מ' יורו שהוא יכול להצליח לגרד ממילאן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/7/08
  9. George Best Member

מי יתן ואתה צודק ורגלו של קופיקו לא תדרך במגרשי הפרמיירליג הקדושים...
    אבל שכחת שלשיטי יש את האצטדיון המטופח ביותר!
    וחוץ מזה הם גם אימת אירופה, תשאל את איסטלנד, בחיי.

10. פול סקולס Member

:aaagath: אריאל אתה גדול..

אני חושב שהוא לא יגיע לסיטי, הוא חייב לחזור לעצמו על במה גדולה,
    הוא לא יכול להרשות לעצמו להחזיר את הביטחון בקבוצה כמו הסיטי,
    אפילו אם הוא יבקיע 30 גולים בעונה הוא עדיין לא יישתתף באיזה שהוא מאבק על תואר,
    מקסימום הגעה לגביע אופ"א, הוא שחקן שצריך את כל המסביב בשביל התדמית והביטחון,
    מבחינתו עדיף עונה טובה במילאן\צ'לסי ושות' מאשר עונה פנומנלית בסיטי.

11. George Best Member

מסכים לגמרי,
    אבל אני בניגוד לסוכן הכתום כן רואה מצב(שוב, לא גבוה במיוחד) שקופיקו נוחת באצטדיון של העירייה ואיסטלנד כבר מכין סטיקרים "אירופה תתכוני", "הענק מתעורר".

נערך לאחרונה ב: ‏14/7/08
  12. eastlands Member

איזה ליצן ,את הסטיקרים האלה כבר מזמן הדפסתי ,כל ילד בפורום מדקלם אותם כבר שנה ,כולם יודעים שהענק כבר התעורר ,אפילו החברים שלך ברפש ,שבכו ביום הזיכרון שלכם בגלל הענק המתעורר.

לא יודע איך לאכול את רונלדיניו , בהתחלה התלהבתי ,אחר כך נרגעתי והבנתי שאנחנו ברירת מחדל עבורו ועבור אחיו ,שמנצל אותנו להתמכחות עם מילאן.

רק להזכריכם אוהדי החלאות ,הרפש וההצלחות - אתם במצב מביך מאוד מאוד עם שחקן העונה בעולם ,כמעט אותו שם ,קצת קצר יותר , כרגע הוא טוען שהוא עבד , באוקטובר הוא אמור לחזור לדשא ברפש , אני שכל כך רציתי לראות אותו מככב בספרד ,לפתע מעדיף לראות אותו חוזר ,לרקע שירי ההלל של אוהדי העבד ,נשמע מבטיח לאאלה .

13. nerya5890 Member

יותר מדי רעש סביב החייכן, מצד אחד - שחקן ברמה שלו ,
    זה מה שסיטי הייתה צריכה, מצד שני - במצב הנוכחי שלו בנוסף לסגנון המשחק של יוז- אני לא רואה
    איך זה ילך. הסכומים שמציעים לו הם מטורפים... בינינו אני מעדיף קודם כל לראות מגן שמאלי ראוי באיסטלאנדס מאשר את רונאלדיניו.
    בשורה התחתונה סיטי צריכה שחקן עם שם גדול -
    אבל השם שלו הוא לא רונאלדיניו, אני פשוט לא יודע איך לאכול אותו.
    צריך מישהו שהוא נמצא ביכולת טובה ולא עומד בגדר סימן שאלה עם קילוגרמים עודפים.

14. אבו Member

הגאושו הוא עדיין שחקן ענק, ההווה והמראה לא נראים טוב כיום, אבל רונאלדיניו אף פעם לא היה שחקן שחי חיים ספורטיביים למופת. הוא סבל מעונה קשה, ולא רק באשמתו(פרנק רייקארד).

אני דווקא בדעה שבסיטי יש לו יותר סיכויים לפרוח ולהראות את היכולות שלו מהעבר, בניגוד למילאן ששמה ייקבר סופית, בדיוק כמו ריבאלדו, שגם הוא עזב את קאטלוניה בגלל בעיות אישיות.

גאון כדורגל הוא תמיד היה- לא מבין את אוהדי סיטי שמטילים ספקות ברצונות שלהם לראות שחקן ברמה הזאת.
    תיהיה בטוח שאם יגיע לפרמייר ליג, הוא יקבל לא פחות "מסביב" מאשר הוא יקבל באיטליה.
    וסיטי תשתתף השנה בגביע אופ"א, להזכירך.

-------------
    העדכון האחרון בסאגה אני מניח ידוע לכולם: ברצלונה אישרה רשמית שקיבלה הצעות רשמיות ממילאן וסיטי, כאשר ברור שההצעה של סיטי היא הגבוהה יותר. הכל בידיים של הגאושו.
    200 אלף בשבוע? אלוהים אדירים, זה כמעט מה שקובי מקבל. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/7/08
  15. קינג לדלי Member

אתם צריכים להבין שבשביל להביא אותו סיטי צריכה להציע סכום אסטרונומי.
    כמעט פי שלוש ממה שיציעו לו בקבוצות אחרות,מהסיבה שאחרי הכל זה סיטי.
    אי אפשר לומר לו שיש קבוצה גדולה,ושמארק יוז מאמן והילד ג'ונסון מככב.זה לא יקנה אותו.
    את רונאלדיניו בסיטי יקנה רק הכסף וכסף מטורף.
    בשום מצב אחר הוא לא היה חושב על זה אפילו.עובדה שעדיין הוא רוצה לחתום בהרבה פחות כסף רק כדי לשחק בקבוצה שקוראים לה מילאן.

לסיטי ולאוהדים שלה לא צריך להיות איכפת באיזה מחיר הוא מגיע.עוד לפני שהוא ידרוך על הדשא הוא יהיה השחקן הכי גדול בהיסטוריה שלכם.
    הוא ימלא את המגרש כל שבוע ותהיה אווירת קרנבל איתו.