מנצ'סטר סיטי 2009/10 - פותחים את הקיץ בגדול

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏17/6/09.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://mbintanghp.files.wordpress.com/2009/06/silva.Xxx

רכש שני לקיץ: דוד סילבה

קשרה בן ה-24 של ולנסיה ונבחרת ספרד יגיע ויחתום על חוזה ל-5 שנים, ולנסיה תקבל עבורו סכום שנע בין 25 ל-30 מיליון פאונד, כנראה שרוקה סנטה-קרוז לא נכלל בעסקה, סילבה יחתום רשמית כאשר ספרד תסיים את משחקיה במונדיאל.

הסטטיסטיקה של סילבה בשנים האחרונות:

09/10: 30 משחקים, 8 שערים, 7 בישולים.
    08/09: 19 משחקים, 4 שערים, 8 בישולים.
    07/08: 34 משחקים, 5 שערים, 6 בישולים.
    06/07: 36 משחקים, 4 שערים.

----
    לדעתי שחקן קצת אוברייטד, אין ספק שהוא מוכשר אבל אני בספק אם יתאים לפרמיירליג, הוא נמוך(1.70) ונראה די חלש וגם עבר פציעות, מה גם שההגעה שלו בנוסף לרכישה המסתמנת של יאיא טורה רק דוחקת החוצה את איירלנד ורייט-פיליפס שאותם מנצ'יני לא סופר, קשה לי להתלהב, הייתי יותר שמח אם מילנר היה מגיע במקומו או שולדימיר וייס היה מקבל צ'אנס משמעותי בעונה הבאה.

בכל מקרה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wlcm.Xxx

2. מראדונה Member

שדרוג ענק.
    איזה הבדלים ביו לבין פיליפס.תמיד עדיף שחקן חכם וטכני על שחקן אידיוט ומהיר.

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

שדרוג אדיר למנצ'סטר סיטי. אני מאוד אוהב את המשחק של דוד סילבה ואת החכמת רחוב שלו. הוא מסוג השחקנים שגם אם הוא לא טוב, הוא בכל זאת עוזר לקבוצה וזה לא דבר של מה בכך. אני חושב שאם הצעד הראשון המהיר שלו, יהיה לו קל יותר לשחק בליגה האנגלית, שבה המגינים מתקיפים את השחקן עם הכדור ישר ולא נותנים את המטר כמו בליגה הספרדית. השאלה היא האם הוא יהיה מסוגל להיות בריא לארוכה של העונה כולה.
    אני לא יודע לאן מכוונת השנה מנצ'סטר סיטי, אבל רכישות מהסוג הזה יכולים לקחת אותה רחוק. אגב, יאיא טורה ילבש תכלת בעונה הבאה?

4. ELIRAN767 Member

אח איזה חלק התקפי מחכה לנו השנה,סילבה טבז רובניו אדביור=מפחיד.

5. yakov_y YNWA

מנצ'סטר סיטי עושה טעות עם דוד סילבה.
    לא מספיק שדוד סילבה נפצע כל עונה בליגה הספרדתית פעמיים - שלוש לתקופה ארוכה, הוא עוזב לפרמייר ליג, ליגה שהסיכויים שהוא יצליח בה הם קלושים כשאין לו פיזיות.

אני כאוהד ולנסיה שמח מעזיבת דוד סילבה, ולנסיה הכניסה חתיכת סכום לקופה הריקה שלה וכמה שאני אוהב את דוד סילבה ויש לו מסירות מדהימות הוא נפצע יותר מידי וזה נמאס.

רוקה סנטה קרוז לא נכלל בעסקה ? זה בטוח ? איזה פראיירים ולנסיה.
    מקבוצה כמו מנצ'סטר סיטי אפשר להוציא את שון רייט פיליפס, רוקה סנטה קרוז ו-15/20 מיליון יורו.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

המטרה היא מקום אחד למעלה לפחות, אם בעונה שעברה מנצ'יני יכל לתרץ בכך שלא בנה את הקבוצה הקיץ הזה הוא מקבל כל מה שרצה ולמרות שטוטנהאם תשתדרג וארסנל וליברפול קבוצות גדולות עם סגל חזק ומסורת ארוכה בצמרת זאת תהיה אכזבה לא לסיים במקום שמוליך לצ'מפיונס.

לגבי יאיא טורה, 90% אחוז שיגיע וסביר להניח שעד סוף השבוע זה יהיה רשמי אלא אם צ'לסי תעשה מהלך מפתיע.

7. George Best Member

מאמן מצוין (חא בטוח בכלל שמנצ?יני הוא אחד כזה) בהחלט מסוגל גם ללכת הכי רחוק שיש עם הסגל הזה, שודאי עוד יחוזק..

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה ששלושת משחקי הדרבי השנה עם השערים בדקה ה-90 ותוצאות מביכות כמו הפסד חוץ להאל ותיקו ביתי מול ברנלי הוכיח שמבחינה מנטאלית זה עדיין גדול על מנצ'סטר סיטי לומר את המילה הגסה "אליפות", ביחס לשנים קודמות מקום רביעי זה הטופ(וגם בגלל שהסגל הוא די חדש מלבד כמה ותיקים).

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה אומר לגבי אדם ג'ונסון אגב? יהיה לי מאוד חבל בהסתכלות על נבחרת אנגליה בעתיד שהדקות שלו ילכו לאיבוד בגלל ההבאה של דויד סילבה.

10. Robin_Van_Persi Member

שנה הבאה מנצ'יני הולך לשחק ללא שחקני אגף?
    משמע משהו כזה?
    --דה יונג
    בארי-טורה
    ---סילבה
    -טבז-אדביור-

11. Cup of Tea Liverpool, UK

גם אני מצטרף לשאלה של תומר איפה ואיך אדם ג'ונסון משתלב (כמובן שנצטרך לחכות ולראות, אבל אפשר לנסות לנתח את המצב.) ?
    שחקן כזה לא באנקר בהרכב בפרמיירליג... כואב הלב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

12. ELIRAN767 Member

תגידו מה עם רובניו הוא מתככון לחזור?

13. קינג לדלי Member

סיטי עושה רכש של אליפות נשבע לכם.

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

יאיא טורה שחקן מעולה אבל סיטי באמת צריכה עוד קשר אחורי בפרט לאור היכולת המעולה של דה יונג העונה?

15. Cup of Tea Liverpool, UK

כשיש לך כל כך הרבה כסף, אתה לא תמיד קונה רק מה שאתה צריך. אלא גם מה שהספסל שלך צריך.