מנצ'סטר סיטי 2009/10 - פותחים את הקיץ בגדול

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏17/6/09.

1. ArsenalFan Member

מנצ'יני כנראה ישחק עם שלישייה באמצע- דה יונג, בארי ויאיא טורה, ושלישייה מקדימה, שבה סילבה וטבס יהיו מאחורי אדבאיור. אני גם לא הייתי דואג ממש לאדם ג'ונסון לאור הרכישה של דויד סילבה. זה יותר מסמל את סוף דרכו של SWP בסיטי, אולי גם את סוף דרכו של קרייג בלאמי בסיטי.

מה שיותר מעניין זה שמנצ'סטר סיטי צריכה, כמו כל קבוצות הליגה, לעמוד החל מהשנה במכסה של 8 שחקני Home-grown לפחות בתוך סגל של 25 שחקנים (או יותר נכון, עד 17 שחקנים שהם לא Home-grown). זה אומר שהם צריכים לכלול בסגל או שחקנים אנגלים או שחקנים מכל לאום אחר, שבילו לפחות 3 שנים עד גיל 21 בקבוצה שרשומה בהתאחדות האנגלית או הוולשית. נכון לעכשיו, הסגל של סיטי עומד בקריטריון הזה יחסית בקלות, אבל המעמד של כמה שחקנים בסיטי כרגע לא ברור ואפילו מעורער: איירלנד, ריצ'ארדס, רייט פיליפס, בלאמי, מייקל ג'ונסון (אם עוד מישהו זוכר אותו שם...), מי מבטיח שמנצ'יני ירצה להמשיך עם לסקוט, אפילו עם ג'ו הארט עדיין לא ברור לגמרי מה יהיה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/7/10
  2. George Best Member

אל דאגה, במקרה הכי גרוע הם יקנו את החוק וישנו אותו...

3. Ampelmann Member

מצד אחד, רכש מאוד מעניין של הסיטי לקראת העונה הבאה.
    מצד שני- בדיוק אחרי שראינו כמה הנבחרת האנגלית זקוקה נואשות לטיפוח כשרונות מקומיים וכמה שהליגה הספרדית זועקת לשחקנים שיקראו תיגר על ההגמוניה הברצלו-ריאלית, מנצ'סטר סיטי שעד לפני שנתיים התגאתה בעיקר במחלקת נוער בועטת וולנסיה שהיתה האלטרנטיבה היחידה לריאל ובארסה עושות מהלך שדופק עוד מסמר בארונות של שתיהן.

4. cityblues beter dead than red

עזבו אותכם מספקולציות ומהרכבים הזויים-עד שאני לא רואה שחקן יוצא מהמשרדים להצטלם עם חולצה-אני לא מאמין.
    מה תגידו על זה?צירוף מעניין מאוד מזכיר לי את הצמד קפאלו/פירס רק מקווה שיהיו ווינרים-להבדיל.

נערך לאחרונה ב: ‏2/7/10
  5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.mirror.co.uk/upl/m4/jan2009/3/4/AB912BC5-DFCB-32F3-D0341D1426F4EACD.Xxx

סופית: גם יאיא טורה חתם במנ' סיטי

אחרי ז'רום בואטנג ודוד סילבה מגיע רכש שלישי לקיץ זה - יאיא טורה, קשר ברצלונה וחוף השנהב חתם ל-5 שנים ויצטרף אל אחיו הבכור קולו טורה שהצטרף בשנה שעברה, יאיא טורה שיחק בשנתיים האחרונות בברצלונה, זכה איתה השנה באליפות ובעונה שעברה בטרבל, לפני זה שיחק במונאקו, אולימפיאקוס, מטאלורח דונייצק ובוורן הבלגית, יש לו העונה 23 משחקי ליגה, שער אחד ו-4 בישולים.

6. avdz7 Member

רכש גדול טורה.
    לגבי הרכש של דויד סילבה, הוא שחקן מצויין, אמנם אני בספק גדול להשתלבותו בליגה, אבל מה יהיה עם אדם ג'ונסון? אולי אחד מהם יוסט לצד ימין של הקישור?
    דרך אגב, סיטי מקושרת לבלמה הברזילאי של בנפיקה דויד לואיז.

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

טורה שחקן מעולה אבל אני לא מבין את הדחיפות בלקנות קשר אחורי, נייג'ל דה יונג עשה עבודה מצוינת בתקופה שלו בהרכב בסיטי (לא סתם אני מדבר בלשון עבר, כי התקופה הזאת נגמרה ברגע שטורה חתם) ועכשיו זה סתם ייבש אותו על הספסל. מה גם שזה יוצר עוד עומס במרכז השדה... לא מובן.

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מנצ'יני בחצי עונה שלו כאן הרבה לשחק עם 3 קשרים באמצע לפני השלישיה הקדמית רק השנה בתור הקשר הנוסף היה לו את איירלנד בכושר לא טוב ואת ויירה הקשיש, אני מאמין שאנחנו נראה את דה-יונג כקשר הורס ואת טורה ובארי מעליו, גם אדם ג'ונסון לא ידחק החוצה השנה הוא יחד עם טבס היה השחקן הכי בטוח בהרכב, מה גם שהשעונה יהיה את הליגה האירופאית עם הרבה משחקים, רכש טוב של מנצ'יני.

9. מראדונה Member

מה לא מובן כאן?
    יש לך אופציה לשפר עמדה ולהחתים שחקן יותר איכותי,למה לא לעשות את הצעד הזה?

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

שלישייה של דה יונג-טורה-בארי במרכז השדה זאת שלישייה הגנתית מדי וקשה לי לראות שלישייה כזאת עובדת, בעיקר בבניית המשחק ממרכז הקישור. בכל הנוגע להגנה אין ספק ששלושתם יספקו מרכז שדה בלתי עביר, זה כן.

ואיך אתה רואה את אדם ג'ונסון משתלב בהרכב כזה? בהנחה שמה שאתה אומר זה נכון, הקישור וההתקפה ייראו ככה:

-----דה יונג-----
    ---בארי--טורה---
    טבז----------סילבה
    -----אדבאיור-----

אני לא רואה את אדם ג'ונסון פותח בהרכב על חשבון אדבאיור (ואז טבז בחוד) ובטח שלא על חשבון הארגנטינאי והספרדי.

11. מראדונה Member

מנצ'יני ישחק עם שלישייה אחורית וסילבה מתחת לשני החלוצים,בדיוק כמו שנהג לשחק באינטר.
    אני לא חסיד של המערך הזה וסיטי כנראה לא תשחק כדורגל גדול בעונה הקרובה,אבל הגנה חזקה כן תהיה לה זה בטוח והיא תהיה מאוד מאורגנת טקטית.

12. Rudess Member

13. SeRgInHo Member

הבואטנג הזה שלכם שחקן שחקן. גם תותח על וגם יכול לשחק בכל העמדות בהגנה. יש לכם באנקר בהרכב ל 10-12 שנים הבאות.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הגזמת בכלל אה?
    בוא נחכה, נראה איך הוא משתלב בכלל בסגנון האנגלי.
    עושה רושם שיש פוטנציאל, זה כן.

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.footballshirtculture.com/images/Man%20City%20Umbro%20Home%20shirt%2010%2011%20Leaked.Xxx

תלבושת הבית לעונה הבאה? עדיין לא יצאה הודעה רשמית אבל אני אהבתי, מזכיר את התלבושת שהייתה לנו בעונה עם אריקסון.