מנצ'סטר סיטי 2009/10 - פותחים את הקיץ בגדול

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏17/6/09.

1. אבו Member

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/t...ity/8110456.stm
    זה סגור. חלוץ מצויין שכבר הוכיח את עצמו כמחורר רשתות בפרמייר ליג. העונה האחרונה שלו הייתה קצת קשה, בעיקר בגלל המצב שקבוצתו נקלעה וגם פציעות חוזרות ונשנות שעברו עליו. בהנחה שזה מאחוריו, יופי של רכש.

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו רק ב-20 ביוני וכבר 2 שחקנים בכירים שהיינו צריכים חתמו שזה מצוין, המחירים לא בשמיים וזה גם טוב.
    כרגע אנחנו עם סגל של 35 שחקנים בערך ועדיין לא התחילו לשחרר שחקנים מיותרים כמו ואסל, בנג'אני, גלסון, גרידו ובול והרשימה עוד ארוכה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/6/09
  3. RealStretford Member

לא ברור איך יגמר הסיפור עם טבס. לי אישית יש בעיה איתו, כמובן בגלל היחוס של השנתיים האחרונות (גם הלאום לא מוסיף), אבל אם (וזה "אם" גדול) הוא יגיע לסיטי אוכל לחיות עם זה, למשל בניגוד לכלב הפורטוגלי, שטוב ככל שיהיה, גם אם היה משלם לנו חצי מיליון לשבוע לא הייתי נותן לא לטנף את הדשא אצלנו. אבל בחזרה לטבס - אי-אפשר לא לתת לפחות קצת כבוד לאיש שמסתובב ל"מועדון הגדול בתולדות העמים והיקום (בע"מ)" ואומר להם - פאק יו.

Let's wait and see

4. Sergio_Ramos Member

קשה לי להבין איך סיטי עם כל הכסף הגדול שלה מסתפקת בלהחתים את סנטה קרוז, בהנחה שלא יגיע עוד חלוץ. סנטה קרוז לדעתי אפילו לא בדרג השלישי של החלוצים בעולם, ובשביל קבוצה מפוצצת בכסף, ציפיות ורצונות כמו סיטי היית מצפה לחלוץ עם שם גדול.
    אבל מה אכפת לי...

5. Dimitar Berbatov Member

סנטה קרוז חלוץ מצוין. חסר לשיטי עם כל הכשרונות בקישור ההתקפי כמו שון רייט פיליפס, רוביניו, פטרוב, אלאנו, חסר לה שחקן כמו סנטה קרוז עם משחק ראש מעולה, סקורר מהגדולים בפריימרליג, שיודע לשחק עם הגב לשער. אז מי אם הוא לא שם גדול כמו אטו או טבז שמקושרים לשיטי?רכש מצוין של יוז

נערך לאחרונה ב: ‏21/6/09
  6. KirkH Member

איזה חלוץ טוב יותר בדיוק התחנן להגיע?

כסף אולי קונה הכל, כרגע - הוא לא קונה לשיטי מעמד בכדורגל האירופאי. עד שלא יוכח שהעניין הזה מתקדם לאנשהו, לשחקנים הטובים באמת לא יהיה שום אינטרס להגיע לאיצטדיון של העירייה.

כרגע לקבוצות הגדולות בעולם אין שום בעייה להתחרות ברמת המשכורות שאלפי משלם, אז איזה אינטרס בדיוק יש להם לבוא פה בחום הזה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

7. cityblues beter dead than red

הלו קירקי.תירגע עם הזלזול שלך...
    אצטדיון העיריה,אצטדיון המועצה המקומית,אתה נשמע כמו ניטשה.
    להזכירך גם אתם התחלתם ככה עם הכסף הגדול רק שמזלו של אברמוביץ' שהוא קיבל קבוצה במעמד טוב יותר ממה שאלפי קיבל.
    אתה מספיק בקיא בהסטוריה של הליגה האנגלית בשביל לדעת מי זאת סיטי.
    סיטי לא תיבנה בשנה אחת וגם לא בשנתיים,צריך סבלנות ואלפי טרם הפגין מורת רוח מההישגים כי גם הוא פיקח.

סנטה קרוז החתמה מצויינת,חלוץ גבוה ומהיר,סקורר טבעי שהוכיח את עצמו בליגה ולא לחינם יוז (האפס) רודף אחריו מינואר.ת'אמת-אני מעדיף אותו על פניו של אטו.

לאותו אחד שקרא לסנטה קרוז חלוץ מהדרג השלישי-אתה קורא יותר מידי עיתונות ספורט ישראלית,תעשה לי טובה רק תסתכל
    שימו לב שרוב השערים שלו הם שערי חוץ-סיטי משוועת לכאלה והמשחק הראשון שלו בליגה (אם יהיה בריא) יהיה באצטדיון שהוא כ"כ מכיר.

8. קינג לדלי Member

אתה מעדיף אותו על אטו ???

אני מעדיף את אטו על כל חלוץ אחר בעולם.
    לדעתי זה יכול להיות שילוב קטלני של שניהם.
    סנטה קרוז חלוץ טוב אבל לא יותר מפאליוצ'נקו או קארו למשל.
    חלוץ כל כך סילוני כמו אטו רק יכול לשדרג אותו וכל אחד שלצידו.
    קראתי היום שדרוגבה מת שאטו יבוא לצ'לסי ואם זה יקרה לדעתי זאת תהיה אחת החוליות הקטלניות בהיסטוריה.
    אני כמעט בטוח שטבז יסגור אצלכם ויתרום המון אבל אטו לא סופר אותו.
    כדורגל היום זה מהירות ושיש לך אחד כזה סילון אתה יכול לעשות גול בכל זמן נתון כולל בדקות שהקבוצה שלך לא עוברת את החצי ומתגוננת.

9. KirkH Member

כן, בול אותו מצב.

לא לקחתם תואר שלושים ומשהו שנה בלי כסף, עם מיליארדי באטים ועם מיליוני דינרים. הצאר שם מיליונים רק כדי לקבל קבוצה שלקחה שני גביעים באנגליה, גביע אירופי והעפילה פעמיים לצ'מפיונס בארבע שנים שקדמו לרכישה - בול אותו מצב.

סנטה קרוז חלוץ מצויין. ועם או בלי קשר, אף שחקן מהטופ העולמי לא יגיע לסיטי ולא משנה איך יקראו לאיצטדיון שלה כל עוד לא יוכח ששווה להגיע לסיטי כי היא בדרך למעלה.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחקי החוץ הם עקב אכילס שלנו, פאקינג הפסדנו לווסט-ברום השנה ואם יוז יצליח לשנות את התפיסה מגיעות לו מחמאות ואם לו נתכונן לעוד עונה אפורה במקומות 8-10.
    בינתיים אלפי סובלני(הוא השאיר את יוז עוד עונה...) ועובדה שהוא הצהיר שהשנה מקום 6 יהיה טוב ולא משתגע ורוצה כבר אליפות או צ'מפיונס ליג.
    סנטה-קרוז החתמה מצוינת, מתאים בול ל4-5-1 שלנו וכמו שקירק ציין אין הרבה אופציות טובות בהרבה ואף אחד לא ממש רוצה לראות שחקנים מגיעים לכאן ב-80 מיליון פאונד.

11. cityblues beter dead than red

לדלי
    לא אמרתי שסנטה קרוז טןב יותר...
    לקחת את אטו זה לקחת הימור כבד,כבד מאוד.
    הוא יכול לשבוק חיים בקשיחות של הליגה האנגלית בדיוק כפי שעשה רוביניו במחזורים האחרונים בכדי לשמור על רגליו.
    אם זכור לי נכון הוא גם טרם כבש מול קבוצות אנגליות(תקנו אותי אם אני טועה)
    ולכן סנטה קרוז הוא הימור טוב יותר

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארסנל, יונייטד וצ'לסי וכולם במשחקים מכריעים.

13. קינג לדלי Member

תגיד אתה עושה צחוק ? "לא כבש מול אנגליות" זה טיעון ?
    מה עושה לך הפיח בחדרה ?

הבן אדם בנוי טוב ועושה גולים מכלום.
    אתה רואה את סנטה קרוז מסדר לעצמו מצב ? זה שחקן שונה לגמרי.
    לפני שנה שברצלונה רצו לשחרר אותו אני ועופר היינו בהלם.
    בסוף הוא נשאר קרע את הליגה הספרדית וכבש בגמר הצ'מפיונס (מול קבוצה אנגלית אגב...)

14. Dimitar Berbatov Member

סמואל אטו הוא הימור, אבל לדעתי הוא הימור משתלם. לאיזה קבוצה שהוא לא יגיע הקיץ הוא יגיע רעב, רעב להוכיח לגווארדיולה וברצלונה שהם טעו ששיחררו אותו למרות שכבש 30 שערים ולמרות זאת רצו להחליף אותו בזלאטן היותר אולי נוצץ וקלאסי.
    אבל אלה סתם דיבורים באוויר. לא מאמין שאטו יגיע אליכם. יעדיף את המילאנזיות על פני הכסף הגדול

15. cityblues beter dead than red

הפילטרים כבר מזמן לא מתפקדים,מה גם שאני טובל בחוף שצמוד לנחל חדרה שסמוך לטורבינות קירור,אפילו המדוזות לא מתקרבות לשם.אלה יוסתור איזו עיר.

מודה שטעיתי בגדול לגבי המאזן של אטו מול האנגליות,לא ראיתי את הגמר ההוא,אני (ופיטר) חובבי הכדורגל היחידים שויתרו על התענוג המפוקפק של קברניטי ערוץ 5,לשמחת נשותינו.

אטו חלוץ ענק אך עבורנו הוא הימור יקר מאוד.
    תחושה שלי-טבס יוצג ביום שני כשחקן סיטי לאחר שסקאמי ויתר עליו היום.

;