מנצ'סטר סיטי 2009/10 - פותחים את הקיץ בגדול

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏17/6/09.

1. אלי מתחן Member

רוביניו הוא גם לא קשר אז הסיטי תצטרך לשחק עם סנטה קרוז, טבז ואיתו בהתקפה ומאחוריהם בארי, איירלנד וכל השאר.

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בארי קפטן...
    אם דאני השמן באמת עוזב אז זה צעד הכרחי כי ריצ'רדס ואיירלנד צעירים מדי בשביל זה ובארי כבר היה הקפטן של הוילה.

דה-יונג וקומפאני טובים בתפקיד של הקשר הורס ואחד מהם יהיה צריך לפתוח ולא בארי ולא עמייאת, אני לא מבין עדיין איפה אלאנו בכל התמונה.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוביניו משחק כמין קיצוני שמאלי.

4. Cup of Tea Liverpool, UK

מה?! לתת לשחקן בעונתו הראשונה במועדון עם שאיפות לסיום במקום 1-6 את סרט הקפטן זה טירוף. פשוט טירוף.
    אני מבין שבענייני הכספים אתם מתעצבנים (האוהדים) שאומרים שאתם מתנהלים בצורה לא נאותה (כי יש גם את דוגמת ריאל מדריד, עזבו את ההבדלים) או יותר נכון, מגעילה, אבל ככה לזלזל בסרט הקפטן? המנהיג של הקבוצה? לשחקן שרק הגיע כשקיץ אחד לפני הוא רצה לשחק רק בקבוצת צ'מפיונס? לא נראה לי. לא נראה לי בכלל...

5. RealStretford Member

? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx ?

עד אוגוסט כולם בעונה ראשונה, מקסימום שניה!

נערך לאחרונה ב: ‏23/6/09
  6. cityblues beter dead than red

עוד לא חתם וכבר יש לו דרישות: סנטה קלאוס רוצה את איש הפרא

את הדרישה הזאת נשמח למלא לו,גם סרט הקפטן יהיה פנוי אם יבקש-לצערי הסרט הזה הפך למותג זול בשנה האחרונה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

7. ManUtd Fan Member

ואם טבז יגיע, איך בדיוק תשתפו גם אותו, סנטה קרוז, ריי-פיליפס, רוביניו, איירלנד, בארי ודה-יונג? לטעמי דה-יונג הוא באנקר בהרכב שלכם כי לשים את בארי בעמדת הקשר האחורי ההורס זה לא בדיוק מהלך נבון.
    אלא אם אתם משחקים במערך של שלושה בלמים, או אם שחקן כלשהו עוזב (ואם זה יקרה, סביר להניח שזה יהיה רוביניו, כי הוא השחקן היחידי שיש עליו שמועות על עזיבה אפשרית) זה פשוט בלתי אפשרי לשתף בהרכב את כל אלה.
    לגבי בלם, תקנו אותי אם אני טועה, אבל קומפאני הוא כעיקרון בלם לפני קשר אחורי, לכן אני לא אתפלא אם נראה אותו יורד לעמדה הזאת כאשר בארי למעשה יתפוס את העמדה שלו בקישור.
    זה המערך היחידי שעולה לי לראש אם טבז יגיע וסגל השחקנים ישאר כפי שהוא (3-5-2):

- גיבן -
    ריצ'ארדס - קומפאני - זאבלטה -
    - בארי - דה-יונג -
    - רוביניו - איירלנד - פיליפס -
    - טבז - סנטה-קרוז -

ומכיוון שקשה לי להאמין שיוז ישחק במערך שכולל שלושה בלמים, יהיה מעניין לראות כיצד הוא ישחק עם כל השחקנים האלה, כשכולם שווים וצריכים להיות בהרכב (במידה וטבז יגיע ושאר השחקנים ישארו כמובן).
    בכל אופן, אם טבז יגיע, יש לי הרגשה שרוביניו יעזוב.

ברוכיאן:
    אלאנו כבר מזמן לא בתכניות של יוז. לא סתם הוא בקושי ונתן לו קרדיט בעונה שעברה למרות שכשקיבל הוא היה נהדר. לטעמי, הוא בדרך החוצה.

8. Dimitar Berbatov Member

ובכל הסבטוחה הזאת אני משוכנע בדבר אחד: אם טבז מגיע בנוסף לסנטה קרוז, איירלנד יהפוך להיות שחקן ספסל, כמו סטארידג' שלא מקבל יותר מידי דקות משחק.

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמנם סיטי לא תשתתף השנה במפעלים האירופאים אבל עדיין צריך שיהיה סגל מכובד ועדיין אל תורידו את איירלנד לספסל.
    אני מניח שיוז יעדיף את בארי כקשר אחורי הורס וישחק במין 4-4-2 כאשר דה-יונג על הספסל, אבל גם ירידה של איירלנד לספסל אפשרית בהחלט וחבל שכך.

10. cityblues beter dead than red

אין מצב!!!
    איירלנד,כל עוד לא ירד משמעותית מכושרו-אין סיכוי שלא יהיה שחקן הרכב,את מה שהוא מביא למגרש לא יביאו 4 רוביניואים,3אטואים ו2 סנטות קרוזיות.
    איירלנד הוא המנוע של הקבוצה,הוא אחוז תזזית ולמרות שהוא לא הוצב כל העונה האחרונה אפילו פעם אחת בקישור הדפנסיבי-הוא היה המסכל ההתקפות של היריב מס' אחת שלנו.
    מצחיק אותי כל התכנונים שעושים פה בהרכב בנוסח הדיון של החלאות וכל זאת עוד לפני שנחת אלינו טבז וללא השלמת הסגל המחא של הקבוצה.
    חכו לסוף אוגוסט ותתחילו להרכיב פאזלים.
    רק אל תגעו לי באיירלנד.

11. Dimitar Berbatov Member

אני מבין אותך. בתור אוהד שיטי (בעעע, רק המחשבה..) גם אני הייתי רוצה לראות את איירלנד בכל הרכב לא משנה אם מגיע איזה אטו שמקבל משוכרת פי 5 מכל הסגל ביחד או סטאר כמו טבז. אבל, אתה תראה שזה יקרה. המעמד של SWP גבוה יותר, יש לו גם את העבר בקבוצה כמו צ'לסי שבטח עוזר לו, רוביניו כמובן שאין סיכוי שהוא ירד לספסל ואיירלנד יהיה בהרכב. איזה אופציה נשארה לנו? איירלנד 50/50? לא נראה לי.

האמת זה באמת לא לעניין כל התכנוני הרכב האלה. עם כל השגעון שם אי אפשר לדעת מה יקרה, האם רוביניו לא ימצא את עצמו בספרד וטבז יגיע כמחליף או שאלאנו יעזוב. כך שבבית משוגעים הזה כל התכנונים מיותרים

12. eastlands Member

ברבטוב- איזה שטויות איירלנד לספסל ,אתה בטוח .
    טבז בכלל לא אמור להפריע לאיירלנד ,מי שיכול להיות מודאג זה בלאמי ,או כל חלוץ אחר שישאר בסיטי , רוביניו ושוני עלולים במשחקים מסויימים (בעיקר בחוץ ) להיכנס לסבב (באם יהיו כולם כשירים) כולל סנטה קרוז בעצמו שלא גומר עונה עם יותר מ20 משחקים , היחיד כרגע בסיטי שמשחק לפני כולם ,שהוא למעשה כמו קאקא עבור הסיטי זה סטיבי (סופרמן) איירלנד!

ואגב לפי מידע שקיבלתי עכשיו , טבז סגור בסיטי !

13. Clichy COYG

מה הבעיה שאיירלנד יפתח בהרכב יחד עם טבז?
    לדעתי שווה לנסות להציב אותו כקשר 50/50, משהו בסגנון:
    רוביניו-בארי-איירלנד-SWP
    טבז-סנטה קרוז

לפי דעתי זה מערך ששווה מקום בטופ-4(על הנייר כמובן).

14. קינג לדלי Member

גם לדעתי זה יהיה הכיוון של ההרכב אבל הוא יותר מידי התקפי ומלא בסיכונים.
    הרכב כזה יצטרך קשר אחורי ואולי ויתור על שוני לפרקים כמו שעופר כתב.

זה הרכב חזק וטוב ועם הרכש הצפוי של שחקני הגנה זאת תהיה קבוצה של מקומות 4-7 עם אפשרות לגרד את המקום הרביעי.
    אני לא רואה הרבה סיכויים שהם יסיימו ברביעייה עם יוז.

15. בועז Member

הרכב התקפי מדי עבור מאמן שמרן מדי. לא נראה סביר כל כך , אלא אם יוז יעשה שינוי אמיתי בחשיבה שלו, יתחיל לשחק התקפי יותר ופחות מבוקר.