מנצ'סטר סיטי 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏8/7/10.

1. Mellow29 Kopite

"I believe if you are a player who thinks only about money you could end up at Man City" - Gaël Clichy in 2009

זמנים משתנים, אה?

2. Strawberry Fields Member

תוקן.

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/11
  3. ELIRAN767 Member

4. Gnus Avenue Member

בכתבה אין שום ציטוט אימות של אחד הצדדים שאכן נאסרי יעבור תמורת הסכום הזה. מה גם שונגר אמר שהוא לא משחרר אותו תמורת פחות מ25 מיליון פאונד. יש לי הרגשה שזה עוד שטות של המייל שנועדה להתסיס את האווירה שגם ככה לא רגועה. לא שיש לי ספק שהוא יעבור בסוף, אבל לא בשביל המחיר הזה, ולדעתי גם עד שהעיסקה עם ברצלונה תתרחש\תתפוצץ.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין סיבה להתפשר בפחות מ50 מ' פאונד רק כי הארגנטיני המפונק החליט שוב להתבכיין.
    גם בעונה האחרונה הוא שיחק כשהוא בדיכאון ורצה ללכת, ונתן יופי של עונה, אז אם אף אחת לא רוצה לשים 50 מ' פאונד, שיישאר.

6. ELIRAN767 Member

אני לא רואה אף מועדון משלם סכום כזה,מה גם שאני כבר חושב שאין מנוס מלשחרר את השחקן נימס לי כבר מהיללות שלו. כל שלושה ימים הוא מתחיל לקטר,יש גבול כמה אפשר ליסבול את זה. רוצה ללכת לך!.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה רוצה ללכת לך, בכמה כסף? למה שסיטי תקבל פחות מכמה ששילמה כדי להביא אותו? אין שום סיבה שהמועדון יתקפל. שיבכה, הוא חתם על חוזה.

8. ELIRAN767 Member

מי אמר שנקבל פחות?. אני רק אומר שבחיים לא נקבל 50 מליון זה היה יותר בכיוון ה35-40.
    בסופו של דבר איפשר לאשיר שחקן שלא רוצה להיות במועדון,יש למועדון מספיק אמצים כדי להביא תחליף ראוי.

9. city Member

עדיף למכור אותו בזול מאשר להמשיך לשלם משכורת מטורפת לשחקן שלא נותן תפוקה. הפסד מסוים במחיר המכירה יכול להתקזז עם המשכורת שנחסוך. מצד שני, למועדון אין בעיות כלכליות (בלשון המעטה), כך שאין סיבה שלא לחכות עד שתגיע ההצעה המתאימה. אני מאמין שימצאו פה את עמק השווה עם אחד המועדונים המתעניינים.

10. Gnus Avenue Member

11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארגנטינאי מפונק, בכיין, "מסכן" בציניות - בני כמה אתם? 12?

כסף זה לא הדבר הכי חשוב בחיים וערימות של מיליונים לא יעזרו לבנאדם ששני הילדים שלו חיים בצד השני של העולם. תגובות ה"אז שיעביר אותם לאנגליה" מביכות ומדגישות עד כמה חלק מהכותבים כאן מנותקים מהעולם האמיתי.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו אחרי שהרמת על כולנו את האף, אני בכל זאת אגיב לך.
    הוא בחר להיות כדורגלן, הוא בחר לחתום חוזה בקורינתיאנס, ווסטהאם, במנצ'סטר יונייטד ובמנצ'סטר סיטי. אם הוא לא מסוגל לעזוב את ארגנטינה, שיישאר בבוקה כל החיים שלו, שלא יחתום להרבה שנים, יאסוף את הכסף ואז יבכה כמה שרע לו.
    הוא בכיין ומפונק, לפני שהוא יגיד שהוא רוצה לחזור לבוקה הוא בטח בונה על עוד איזה מענק חתימה שמן שהוא יקבל מאינטר או מישהי בסגנון, ישחק שם עונה ואז יגיד שהוא הום-סיק.

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

וכשהוא בחר להיות כדורגלן, הוא היה אמור לנחש שיום אחד יהיו לו ילדים ואם ילדיו לא תהיה מוכנה לעבור איתם ספציפית לאנגליה? אתה רק ממשיך להמחיש את הנקודה שניסיתי להעביר. זאת גישה ילדותית ומיתממת שמתעלמת מכך שבחיים הבוגרים יש לרוב התפתחויות אישיות בלתי צפויות שיכולות לשנות כל דעה, רצון או חלום של בנאדם.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

על מה אתה מדבר תגיד לי? מהרגע בו הוא החליט להיות כדורגל ועד היום עברו יומיים?
    לא היו לו ילדים כשהוא חתם במנצ'סטר סיטי לX שנים? הוא לא ידע שיהיו לו ילדים? התמימות היא בצד שלך. שלא יחתום, אף אחד לא מכריח אותו. לא יכול להיות שהוא גם חותם חוזה לטווח ארוך וגם מתבכיין שרע לו וכל פעם הסיבה משתנה, בדצמבר זה היה כי הוא לא מסתדר עם היו"ר, עכשיו זה הילדים. קשקשן, הוא רק רוצה לאסוף עוד מענקי חתימה. אני לא הולך להאמין למה שיוצא מהפה שלו עד שהוא יילך חזרה לארגנטינה ויפסיק לחתום חוזים והבטחות בכל מיני קבוצות באירופה.

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/11
  15. דנידין Member

כל בחור צעיר יודע שהולך להיות אבא ובראש הוא עדיין מאמין שיכבוש את העולם, אבל ברגע שזה באמת קורה ואתה אבא, אז הכל משתנה והכל משנה פרופרציות. לו רק היית אבא, היית מבין שזאת לא התבכיינות. מה שהוא תיכנן כצעיר (על קריירה וכל המשתמע מכך) יכל להשתלב יפה עם נישואין וילדים בתנאי שהכל דופק כמו שעון כמו אצל הרבה שחקנים, אבל ברגע שיש בעיות במשפחה והילדים רחוקים זה יכול הרסני לאנשים מסויימים. נסו באמת להפסיק לחשוב רק כדורגל ולהסתכל אל המעבר.