מנצ'סטר סיטי 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏8/7/10.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

12 December 2010 - Tevez says he is going to leave Man City
    20 December 2010 - Withdraws transfer request and commits future to club
    16 May 2011 - Says he will only stay at club if solution found to "family issues"
    8 June 2011 - Tevez says he will never return to "small and wet" Manchester
    4 July - Confirms he is going to leave Manchester City

הוא חתם לפני שנה ל5 שנים במנצ'סטר סיטי, ביקש לעזוב כבר בדצמבר מהסיבות שכתבתם.
    למה הוא חתם ל5 שנים ביולי? הוא היה אבא כבר אז.

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/artic...moral-code.html
    טבז המלאך, המשפחה אצלו מעל הכל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

אז מי פה התמים?

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/11
  2. דנידין Member

עשה טעות, יכול להיות שהוא האמין שהוא ימצא פיתרונות. כמו כן הכסף סינוור גם אותו, אין לפסול זאת. הסוכן לחץ, הכל נעשה נכון והבחור חתם. זה לא סוף העולם ומותר להתחרט בחיים, זה לא פשע. אני מאמין למצוקה הנפשית שהתפתחה אצלו, כי אחרת הוא לא היה מוותר על כל כך הרבה כסף והולך.

3. city Member

אני יכול להבין את טבז, ואני לא חושב שהוא "בכיין", "מפונק" ושאר הדברים שנאמרים עליו. באמת יכול להיות שהמצוקה שלו היא אמיתית וכנה. אבל שחקן שמשולמים עליו 40 מיליון יורו ומקבל חוזה של עוד 6 מיליון יורו בעונה (פחות או יותר), מבין ברגע החתימה שהוא מתחייב לתקופה ארוכה (לפחות תקופת החוזה שלו). תנסה לחשוב על זה ככה: אתה עובד במקום עבודה מסוים, ופתאום מקבל הצעה ממקום עבודה מתחרה שמוכן לשלם למקום העבודה שלך סכום עתק ולך משכורת גבוהה כדי שתגיע. ונגיד שאתה לא מסתדר שם. יהיה לך כל כך קל לבקש לעזוב אחרי כל הכסף שהם השקיעו בך, או שתתאמץ כמה שאתה יכול כדי להצליח שם (ולפרוע את ההשקעה העצומה ששמו בך)?

ודבר נוסף שחייבים לזכור בסיפור הזה. שטבז חתם בסיטי, הוא לא בא מאיטליה או ספרד. הוא בא מהיונייטד, מה שאומר שהוא גר בדיוק באותו המקום שנתיים ויותר לפני החתימה. אי אפשר להגיד שהוא לא ידע לאן הוא נכנס.

שלא תבינו לא נכון, אני הראשון שבעד לשחרר אותו, כמו שכבר ציינתי קודם. אבל לא צריך להפוך אותו לקדוש מעונה ותמים שרק רוצה בטובת משפחתו, כי יש פה כמה חלקים בסיפור שמריחים מכפיות טובה וחוסר מקצועיות.

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשמדובר ב"טבס" אני אף פעם לא מתרכז רק בקרלוס טבס. כי טבס זו חבילה שכוללת גם סוכן ערמומי עם הרבה מאוד אינטרסים. אינני יודע כמה מזה הוא השחקן וכמה הסוכן. טבס לא נראה לי בחור חכם במיוחד, מחמש שנים באנגליה אפילו לא יצא שהוא מדבר אנגלית סבירה. זה רק מרחיק אותו מהקבוצות בהן הוא משחק ולידי הסוכן שלו. אז אפשר לומר שטבס כך וטבס כך. אישית, אני חושב שזה רחוק מאוד מלהסתכם בטבס.

5. ELIRAN767 Member

אואו,כולכם נהייתם לי פסיכולוגים,עם הוא רוצה לעזוב וקבוצה מוככנה לשלם את סכום השחרור אז סבבה עם לא שיש ביציע מצידי. בישבילי הוא כבר לא שחקן סיטי,ובטח לא הקפטן שלנו.

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/11
  6. ELIRAN767 Member