מנצ'סטר סיטי 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏8/7/10.

1. cityblues beter dead than red

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/10
  2. ARSI Member

באלוטלי יבוא לדעתי אחרי אדבאיור וטבז. סביר להניח גם שהקוקו הזה יעשה בעיות שוב, אז בכלל הוא ייקבר עמוק בספסל או בבית.

3. cityblues beter dead than red

כמו שזה מסתמן כרגע-באלוטלי סגור אצלנו וסכום ההעברה המשוער הוא 35 מיליון פאונד.
    לא יודע איך לאכול את החלוץ הזה,מצד אחד טיפוס בעייתי עם אגו של בקהאם ושכל של גאזה.
    מצד שני-חלוץ תותח,עתיד מבטיח כולה בן 19.מנצ'יני מכיר אותו ומתעקש להביא אותו-וכנראה שהוא יודע מה הוא עושה.
    העובדה שאף ויסקי גם רוצה אותו הופכת את ההעדפה שלו להגיע אלינו נוצצת יותר (וזאת לפני שיקומו הסופרלטיבים מהצד האפל וינפנפו בכך שהעדיף את הכסף).

4. George Best Member

35 מיליון פאונד על החולה נפש הזה...
    cause city are a massive club!

ולא אלון, ברור שהוא "העדיף" (מי אמר שרצינו אותו?) אותכם בגלל כל סיבה קיימת שהיא לא כסף.
    אחרי הכל, תמיד מלפפונים חמים בקיץ חפצו בכם (מייקל בול, המאן, ואסל), אבל נחמד לדעת שאתה עובד על עצמך.
    לא, בכלל לא הכסף...

נערך לאחרונה ב: ‏20/7/10
  5. THE STRETFORD END Member

ביאליק

בוא נתחיל מזה שפרגוסון רצה את באלוטלי רק על פי מקורות צהובונים ותו לא
    או לפי סוכן/שחקן שכרגיל מנצלים את השם של יונייטד בכדי לעשות רווח גדול יותר.

מעבר לזה,
    מה שקורה בשיטי ב 2 העונות האחרונות זה פשוט גועל נפש אחד גדול,
    אני מבין שיש כסף,אני מבין את הצורך ברכש גדול וזה בסדר לחזק את הקבוצה אבל ההרגשה שלי שעברו שם את גבול הטעם
    הטוב,מילא הרכש הגדול של העונה שעברה אבל הקיץ עוד לא הסתיים וכבר קיבלנו
    200 אלף פאונד בשבוע ליא יא טורה,עכשיו 35 מיליון פאונד על באלוטלי...מטורף לחלוטין,חסר פרופרציה ועם תחושת גועל
    כאחד שמסתכל מהצד ובלי קשר ליריבות ולשנאה.
    מה שלום שחקני האקדמייה?איפה הסיכויים שלהם להכנס בין כל שכירי החרב הללו?
    מה עם קצת לתת לקבוצה מהעונה שעברה לרוץ ביחד עוד קצת,לתת לדבק להתחזק בטבעיות עם הזמן ולא להזריק עוד ועוד רכש?
    בקצב הזה יצטרכו לבנות ספסל נוסף,שיהיה מספיק מקום לכל השחקנים וכמובן לצוות המקצועי שגדל גם הוא.

6. ELIRAN767 Member

פרגסון רצה את באלוטלי,לא רק על צהובונים אלה עם אני לא טועה המנהל הטכני של אינטר אמר שפרגסון ישים מליון יורו מעל כל הצעה של סיטי.

בקשר לבטלוטלי,היו לסיטי בעידן המליונים הרבה עברות וסכומים מופרכים,כמו 19 מליון על סנטה קרוז,שכר מוגזם ליאיא טורה,אבל דבר כזה מופרך עוד לא היה לשלם על שחקן שבקושי שיחק פאקינג [35 מליון פאונד!!!!! זה טרוף,אומנם מדובר בכישרון גדול אבל לסכום אין פורפורציה גם לביזבוזים הקודמים של הסיטי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

7. THE STRETFORD END Member

וואלה,המנהל הטכני של אינטר אמר שפרגוסון ישים מיליון יורו מעל כל הצעה של שיטי...כנראה הוא היה עדיין שתוי מחגיגות הזכייה בליגת האלופות כשאמר זאת.

8. cityblues beter dead than red

כמו זבובים לפחים,כמו צבועים לנבלות.
    לפחות אף אחד לא מטיל ספק ביכולת החיזוי שלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    הלוואי והייתי יכול לעשות מזה כסף.

לגבי הסכום-הוא סכום משוער-אך נראה שהוא יעמוד פלוס מינוס 10% מסכום זה.

אין ספק שהסכום הוא מופרך וגבוה לחלוץ שמגיע עם המון סימני שאלה.
    אני העדפתי את דזקו-אך איני רוצה שחקן שלא מעוניין להגיע אלינו.

9. eastlands Member

איזה שטויות סטרטפורד
    מה בגלל שאנחנו צריכים חלוץ ויש לנו כסף אז זה מגעיל ? מה אולי נשחק ללא חלוץ בגלל שזה גורם לגועל ?
    שיחררנו את גו קאסיידו בנגאני וכנראה את קרוז רוביניו ובלאמי 6 חלוצים !!! אין מקום לקבוצה הכי עשירה בעולם לקנות חלוץ ? אז למי מותר ,לבארצה שפשטה רגל ,לריאל לכם .
    מותר לנו לקנות חלוץ ,(חבל כמובן שלא אנגלי ,אבל די מובן בהתחשב שהסקי הוא החלוץ השני בנבחרת)

נכון אני מתחיל לאבד את הריגוש שהייתי עובר פעם בעת רכישת שחקן ,ונכון שאני די מודאג לגבי מדיניות איבוד הזהות , אבל אני עדיין עם סגל מלא במקומיים ואנגלים , מיכה נשאר וכך גם איירלנד כנראה ובוייטה, מייקל גונסון מתאושש שוני מוכן להילחם ,הארט הוא שוער ל10 שנים , הלואי שיחקק חוק שיחייב אותי לשחק עם לפחות 3 מקומים בהרכב ועד אז אני חייב להיאבק בכל המסגרות על התואר וכן צריך חלוץ בסגל שאין בו אפילו חלוץ אחד מלבד אדביור

10. THE STRETFORD END Member

איסטלנד

35 מיליון פאונד על באלוטלי!!!
    אתה קולט?

200 אלף פאונד משכורת ליא יא טורה!!!
    אתה ישן עם זה טוב בלילה?

זו שיטי שאתה מכיר?

אפשר לעשות רמונט בבית אבל יש גבול לקיטש' שאפשר לשפוך על הקירות

זה קל מאוד להגיד מיכה ואיירלנד וכל השאר,
    ראינו כבר בעונה האחרונה איך המעמד של חלק מהם נפגע קשות

אין לכם אף חלוץ מבטיח ב 19 באקדמייה?

למה לא להשאיר את בלאמי?
    מה שלום טבז?

11. cityblues beter dead than red

דרך אגב-מילנר טרם ירד מסדר היום.
    אני אוהב את העיבוי של שחקנים בריטיים בסגל.
    טיילור,הארט,לסקוט ברידג',אונוהה,ריצארדס,אדם ג'ונסון,מייקל ג'ונסון,בארי,שוני ובלאמי.ויתכן שמילנר יצורף.
    תוסיפו 3 אירים (גיבן,קאנניגהאם ואיירלנד)
    ספק לגבי ההישארות של בלאמי ושוני.
    אך אף אחד לא יכול לטעון שבנינו את הסגל משכירי חרב.

גם אני מהכואבים על כך שהאקדמיה שלנו נמכרת או מושאלת לבסוף לקבוצות אחרות,אך הבעלים רוצה תארים ומהר ויש השלכות לכך-מי שמשלם את המחיר הם הצעירים שגדלים במועדון.

נערך לאחרונה ב: ‏20/7/10
  12. yonmu Member

בהנחה שהדיווח נכון, לדעתי מדובר בהחתמה מצוינת של הסיטי.
    מדובר בהימור, אבל כשמה שאפשר להרוויח זה את אחד השחקנים הכי טובים בעולם (פוטנציאלית) ומהצד השני מה שאפשר להפסיד זה כסף (שלא חסר בסיטי), זה הימור מצוין. באלוטלי, עם יותר רצינות ובגרות, יכול להפוך לכוכב המרכזי של מנצ'סטר סיטי - יותר מטבז, אדבאיור, או סילבה. השחקן הזה באמת חושב שהוא יכול להיות הטוב בעולם ואם הוא יקבל את המושכות לידיים שלו הוא יעשה את זה לדעתי.
    מענין אותי על איזה הרכב מנצ'יני חושב עכשיו - הניחוש שלי אומר סוג של 4-3-3, עם דה יונג, בארי, ויאיא טורה בקישור כשעל שלושת העמדות מקדימה מתמודדים בעיקר אדבאיור, טבז, סילבה ובאלוטלי (אדם ג'ונסון מחליף מצוין, רייט פיליפס לא ברמה הזאת).

13. THE STRETFORD END Member

ביאליק,

למה מה בדיוק לסקוט,ברידג',גארת' בארי,מילנר(אם יצטרף)למשל אם לא שכירי חרב?
    זה שהם בריטים לא הופך אותם לשונים.

בלאמי בדרך החוצה,אני לא רואה מצב שהארט וגיבן נשארים ביחד בקבוצה,
    איירלנד זה היה נראה כבר בעונה האחרונה בדרך החוצה,על ריצארדס יש כל הזמן ליחשושים גם כן,
    גם על אונוהה,
    מייקל גונסון...אתה זוכר איך הוא נראה ועד כמה הפציעה שלו השפיעה עליו נכון?

ככה שקל לזרוק שמות של שחקנים מקומיים אבל הם הופכים להיות מעטים יותר ועם מיעוט דקות משחק.

14. eastlands Member

סטרטפורד- עזוב את המשכורת של יא יא הכל שטויות ,פתאום זה כל כך חשוב , מעניין ששברתם את השוק לקנות ילד מאברטון לא התקוממת כנגד המהלך

לגבי חלוץ מהאקדמיה נו באמת זה הצאנס שלהם של החברה בהתקפה אדביור לבד בינתיים טבס כמלך שערים שמשחק גם מאחור , חלוץ רכש , 6 שהולכים וזה הצאנס של אחד המוכשירים אם יש בכלל בכל אנגליה צעיר אחד מוכשר בהתקפה

סיטי כרגע עם כסף גדול ותמיד יכול היה להיות יותר גרוע אבל בהמון מקרים סיטי החליטה שלא זה לא - דזקו,מילנר כולם מנסים לקבל מאיתנו כפול וסיטי לא אומרת כן לכולם , נהפוך הוא את בואטנג קנינו לפני הטורניר והיום היינו משלמים עליו פי 4 יותר ,לא שילמנו על זלאטן 60 מליון ואנחנו היחידים היום בעולם שבאמת יכולים

למה לא לשמור את בלאמי ? נו באמת גפ למנגר שלכם אתה נותן הוראות ? אתה בכלל יודע מה הסיבה עזיבה אם בכלל , גם אתה נהיית צהובון מהלך

15. ArsenalFan Member

מישהו במנצ'סטר סיטי זוכר שהשנה הסגל מוגבל ל-25 שחקנים, מתוכם כמות מינימלית של 8 שחקני Homegrown, שלכמות הזו ניתן להוסיף אך ורק שחקני בית מתחת לגיל 21? כי זה לא נראה ככה. גם כל בארות הנפט של המזרח התיכון לא הופך את סיטי לקבוצה שתכופף את החוקים לטובתה... אני לא מדבר רק על כך שיש שחקנים שפשוט לא יסכימו להפוך לשאריות בספסל (כמה זמן יסכים שיי גיבן/ג'ו הארט להיות שוער מחליף? אני מעריך שחצי דקה), בקצב הזה לא נראה ש-25 מקומות יספיקו בכלל.
    מכירת החיסול של כמה שחקנים ראויים בהחלט כבר בדרך.

הרמה להנחתה.
    אתה רושם בשיא הרצינות בשורה אחת שמות כמו בארי או לסקוט (הפתעה- גם אנגלים יכולים להיות שכירי חרב) ואח"כ טוען שלא בניתם את הסגל משכירי חרב? באמת? וזה עוד לפני שהתייחסנו למקרים הקלאסיים...