מנצ'סטר סיטי 2015/16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏10/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

מתוך דף הקורבה בפייס - דף הכדורגל האיטלקי. נתון מעניין:
    https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/11698413_589502721189860_2887553039545102306_n.Xxx?oh=45bcc55e93974d7b1afbc33fa36188c9&oe=56264168

yonmu אוהב/ת את זה.
  2. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

סליחה לא הייתי ברור. כמובן שהתכוונתי להגבלות שכאלה מצד אופ''א, דהיינו יגביל את כל אירופה ולא רק את אנגליה. כמובן שמהלך כזה רק על הכדורגל האנגלי יבריח את כל העאלק כוכבים לשאר הליגות הבכירות.

3. Sturridge Member

עם הכסף שיוזרם לקבוצות מהסכמי השידור החדשים החל מעונת 2016/17,
    אתם עוד תתגעגעו ל- 49 מ' פאונד על שחקנים כמו סטרלינג.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם להמשיך את הקו של אלכס, אז סטרלינג גם יקר יותר מה״אינבינסיבלס״ של ארסנל.

שיט.

5. Raulito Madridista

http://srv2.Xxx.co.il/3/55a3a08f76d22.Xxx

זה פשוט בלתי-נתפס. בדיחה
    זינדין זידאן, אלוף העולם ואלוף אירופה עם הטריקולור בשנת 2000, אחד מחמשת השחקנים הטובים ביותר בעולם בוודאות, שרשם עונות גדולות באימפריה כמו יובנטוס.
    לעומת סטרלינג, ילד(חרא) בן 21 שהיה כינור שני או שלישי, בקושי נתן שנה וחצי כמו שצריך.
    ברור שהמחירים בכדורגל עלו אבל מישהו כאן השתגע.

מצטער על השליליות, אבל אני לא מאחל לסטרלינג בהצלחה. אני חושב שהוא אוברייטד מטורף(גם לעובדה שהוא אנגלי יש קשר לדעתי), גם אם ברור שמעתה ואילך הוא ישתף פעולה עם שחקנים טובים יותר ושהוא יכול להשתפר. מצד שני, גם אם הוא לא הכוכב הראשי בסיטי - זה לא מועדון 'מחבק' כמו ליברפול שם 'סלחו' לו על הכל. גם כריסטיאנו רונאלדו ולואיס סוארז, שחקנים גדולים שתרמו הרבה-הרבה-הרבה יותר למועדונים שלהם - רצו לעזוב - והם לא התנהגו כמו ילד חרא, לא עשו שביתה איטלקית, לא עשו מה שבראש שלהם, העריכו את המקום שקידם אותו. ליברפול אולי איבדה עכשיו שוב שחקן מפתח וזה מתסכל אבל אני שמח שהיא עושה קופה יפה בתקווה שהפעם תשתמש בכסף הזה בתבונה.

הרכש הכי טוב של סיטי הקיץ הוא השארתם של קון אגווארו ויא-יא טורה, על כך דיברנו, אבל גם אם סטרלינג יהיה טוב יותר מחסוס נאבאס או נאסרי - זה לא מספיק. הישועה לא תגיע ממנו, סיטי צריכה ריענון רציני לסגל, גם בהגנה ובשאר העמדות. אני מאוד מופתע שפלגריני לא קיבל בעיטה בתחת אחרי הפיאסקו בעונה שעברה של סיטי שהייתה מביכה, ברמת הליגה כמובן. מה היא עשתה לעזאזל מאז שהגיעה לשיוויון נקודות עם צ'לסי לקראת אמצע העונה?

6. Ori8 Member

אני לא מבין מה הטעם להשוות מחירים של היום לאלו של לפני עשור ויותר. זה אומר משהו? זו אינדיקציה? זה לא ברור שעל כל ילד שבקושי נתן גול משלמים היום עשרות מיליונים? מה ההפתעה פה? גם דירה בת"א פעם עלתה 100 אלף דולר והיום עולה 5 מיליון. גם כרטיס לקולנוע וגם ארטיק קרח. עוד שלוש שנים שחקן כמו סטרלינג יעלה 90 מיליון, גם אז ההשוואות יהיו רלוונטיות? זה מיותר. השאלה הגדולה היא האם ינסו לעצור את זה בדרכים כלשהם וחוקים רציניים שיגבילו. תקרות שכר, תקרת סכום העברה, קביעת מחיר של שחקן על ידי קריטריונים מסויימים וכו'. אבל כנראה שלא והמחירים ימשיכו לקפוץ בכל שנה כי יש יותר מדי גורמים עם אינטרסים והכל יותר מדי מושחת בשביל שהגועל הזה ייפסק.

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

זה עוד כלום, דניס לאו עבר ליונייטד תמורת 120 אלף פאונד! סטרלינג עלה פי 400! שערוריה!

אלעד ו-Franco אוהבים את זה.
  8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

דייגו מארדונה לנאפולי ב7 מ' פאונד. סטרלינג לסיטי ב49 מ'. העולם אכן הפך בן רגע למשוגע והזוי.

אלעד, Gianzola ו-Franco אוהבים את זה.
  9. hai60 Member

מצד אחד העליהום מוצדק על המחיר מצד שני איפה כל המתלהמים היו כששילמו על חאמס 80 מיליון
    אפילו על אנדי קארול אני לא חושב שהיה כזה עליהום
    ופה בניגוד לקארול מדובר בשחקן כישרוני שכל העתיד לפניו, נקווה שיתרום הרבה לסיטי ושיתחילו לזוז דברים בעניין הרכש

10. yonmu Member

המחיר הזוי ביחס לשוק שלפני עשור, אבל גם ביחס לשוק הנוכחי זה מחיר מטופש. מצד שני, ריאל היא זאת שהתחילה את הסיפור עם הרכישה של בייל...

בכל אופן, מבחינה מקצועית - סיטי עשתה חצי צעד קדימה, לא הרבה יותר.
    התקפה של סילבה-סטרלינג-אגוארו עדיין חסרת מחץ - סילבה לא שחקן של מספרים, סטרלינג עדיין לא פינישר ואגוארו עדיין נפצע יותר מדי.
    בשביל התקפה רצינית שתחפה על הפערים בשאר אזורי המגרש (מצ'לסי, מיונייטד אם הם יתחברו ואולי אפילו מארסנל) סיטי צריכה להסיט את סילבה לקישור המרכזי (כלומר ההתקפי מבין השלישייה המרכזית) ולהביא שחקן נוסף (גריזמן?) להרכב לשלישייה הקדמית (נאבאס-נאסרי-יובטיץ'\בוני\דזקו הם גיבוי יותר מסביר).
    הבעיה היא שטורה פחות או יותר תופס את משבצת הקשר המרכזי שמצטרף להתקפה, ולכן קשה לחשוב על שחקן שייצור איזון במרכז המגרש כשהשותפים שלו הם טורה וסילבה (פוגבה יכול להיות מעניין אבל התקפי מדי).

אפשרות אחרת היא לנסות לצמצם פערים מצ'לסי בהגנה, אבל גם בשביל זה צריך יותר מרכש אחד.

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מניח שקשר התקפי נוסף יגיע (אולי דה ברויינה שלפחות ממה שהציג בוולפסבורג מאוד מתאים להם לעמדה שתשלים את סילבה וסטרלינג, עם כל הכבוד לנאבאס/נאסרי) והקבוצה תעבור לשחק בקביעות עם אגוארו בחוד, שגם שהוא פצוע, הוא עדיין הטוב בליגה בפער לא קטן.

עדיין הבעיה של הקבוצה הזו היא ללא ספק הגנתית, כי את השערים שלה היא תמצא. אין שום רוע בקבוצה הזו, וגם באליפויות שלה היא לפרקים לא מבוטלים ממש לא הרשימה. בכנות, זו אולי האלופה שהכי פחות הרשימה אותי מבחינת היציבות שלה בשנים האחרונות. מהופעות מבריקות להופעות מביכות, אבל לזכותה ייאמר שהיא כן ידעה לנצל את החולשה של שאר היריבות ולקחת שתי אליפויות.

12. פול סקולס Member

ריאל התחילה את זה עם הקנייה של בייל?
    או אולי עם הקנייה של זידאן?
    או אולי יונייטד עם פרדיננד, או וויין רוני?

קשה מאוד לקבוע מתי המצב בשוק ההעברות התחלף מ"נסבל" ל"טירוף מוחלט, גועל נפש וכו'".

אל תשכחו שכמו שסכומי ההעברה על שחקנים המריאו לשחקים בשנים האחרונות, ובטח שבהשוואה ללפני עשרים או ארבעים שנה,
    כך גם הסכומים שהקבוצות הגדולות מקבלות מחסויות, זכויות שידור וכו'.

ברור שסטרלינג נרכש בפי 500 מסכומים ששולמו בזמנו על מרדונה, פלה או קרויף. לא מבין מה הטעם להתעסק בזה.

אם אגוארו מצליח לשמור על כשירות משביעת רצון (וזה חתיכת סימן שאלה), התקפה של סטרלינג-סילבה-אגוארו זו התקפה מצוינת... המהירות של סטרלינג, החוכמה של סילבה, הקילריות של אגוארו... מה רע?

oranfu ו-אלעד אוהבים את זה.
  13. yonmu Member

פול סקולס - אין לי בעיה עם סכומים גדולים. הרכישות של רונאלדו וקאקה על ידי ריאל, ששברו את השוק לגמרי, היו הגיוניות וחכמות (של קאקה רטרואקטיבית לא, אבל בזמנו כן). הרכישה של בייל הייתה לדעתי פשוט רכישה מטופשת כי הוא פשוט לא ברמה הזאת, כמו גם סטרלינג.

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההשוואה לשחקנים היא מפגרת, אבל שאתה משווה את הרכישה של סטרלינג לאשכרה הרכבים (!) כמו של יובנטוס או של ארסנל דאז (03/04), אתה (שוב) מתחיל להבין את הגודל שאליו הכדורגל הגיע, לפחות באנגליה. הכסף בלתי נגמר ויצא מעבר לכל פרופורציה, בלשון המעטה.

עד שלא יהיו חוקים (תקרות) בנוגע להעברות ושכר אין סיבה שהדברים הללו לא ימשיכו להחריף. עם כל הכבוד לסטרלינג, ואני דווקא מאלה שמעריכים אותו חושבים שמדובר בכישרון גדול לגילו, אין שום סיבה בעולם שהוא ירוויח 200 אלף פאונד לשבוע. מה יהיה החוזה הבא?!

נערך לאחרונה ב: ‏15/7/15
    Die Werkself אוהב/ת את זה.
  15. alexshw Member

ההשוואה לשחקני השדה של יובה זה כמובן הכל רכישות מהשנים האחרונות

מצב נושא:
הנושא נעול.