מנצ'סטר סיטי 2015/16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏10/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

מסכים עם הכל למרות שבבאיירן הוא כן הצליח. הוא קידם אותנו מאוד על המגרש ובנה את הדור החדש שממשכיו יהנו ממנו. לקחת את ליגת האלופות זה צירוף של הרבה מקרים, מזל ומה לא. לא הוגן היה לשפוט אותו רק לפי זה, קצת שיטחי אפילו. אם מולר לא היה מחמיץ פנדל אז היינו בגמר מול ריאל ומי יודע מה היה אז. גם השחקנים צריכים לקחת ולסגור סיפור, אי אפשר לעשות הכל מהקווים. הכדורגל היה טוב ומשכנע, פפ את שלו עשה.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  2. Raulito Madridista

נורא קשה לי לכתוב שהוא הצליח בבאיירן, אני יכול להתפשר על כך שהוא לא נכשל. אני לא מזלזל בזכייה באליפות אבל דורטמונד כמה שהייתה קבוצה טובה - היא לא מתמודדת ברמה של יובה למשל וגם לא שוות ערך לתחרות הקשה שיש בספרד. פפ פגע בול עם שחקני הרכש ללא ספק והוא קיבל קבוצה אדירה לידיים ומשאיר קבוצה אדירה למרות שרובן וריברי בסוף הקריירה והם פצועים כל הזמן. ליגת האלופות היא אוסף של הרבה דברים, מסכים, פירטנו את זה לא פעם, ויחד עם זאת אף-אחד לא יערער על כך שבאיירן הייתה אחת מ-3 הטובות בעולם בחמש השנים האחרונות. הוא תמיד הפסיד במשחק הראשון ולא כבש אף שער, ולא מדובר בהדחה אחת אלא שלוש. באיירן לא עמדה איתנה בפני אף אתגר חוץ מהמשחק המעולה נגד יובה. אגב, נגד אתלטיקו הוא סיפסל את מולר ברוב טיפשותו. קצת הרגיש לי אוברחוכם. השחקן האחרון שאני מספסל בבאיירן חוץ מאת נוייר.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  3. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

דווקא מולר מוכיח לאחרונה למה הוא ראוי לסיפסולים, אבל נעזוב את זה, כי זו הייתה החלטה טקטית הגנתית להכניס שחקן הגנה אחד יותר על חשבון של שחקן התקפה כדי להמנע מתבוסה במשחק הראשון ולהשאיר הכל פתוח למשחק השני. כך אכן קרה, במשחק השני גם הגיעו ההזדמנויות והיינו מרחק יריקה אחת של פנדל מלהוציא לפועל את התוכנית, אבל מולר פישל. קשה לשייך את זה לפפ, כמו שאני רואה את זה.

אני מוכן שנתפשר שפפ בטח שלא נכשל בקנדציה אצלנו. מבחינתי הייתה קדנציה ענקית שרק חסר לה אולי קצת מזל בסוף כדי להיות אגדית של ממש.

4. Raulito Madridista

מולר משחק איום ונורא ביורו ואת זה אני אומר בלי קשר לפנדל המביך שלו, אבל אין שום קשר בין מה שקורה ביולי בנבחרת לבין כושרו בבאיירן אז רשם את העונה הפורייה ביותר בקריירה שלו. אני לא תומך בגישה הזו של להוסיף עוד שחקן הגנה כדי 'להימנע מתבוסה', זו באיירן מינכן והסגנון של אתלטיקו מדריד ברור. היא לא תשלוט בכדור או משהו כזה. היה מקום לשחק במערך יצירתי כדי לכבוש שער חוץ שהיה עושה את העבודה. בכל-מקרה מדובר לא רק בנוק-אאוט אחד אלא בשלושה. אולי זו חשיבה יהירה מידי מצידי אבל אם מול ריאל מדריד הוא טעה טקטית ומול ברצלונה זו הייתה נסיגה גדולה בדקות האחרונות+נסיבות מקלות נניח בגלל סגל חסר לחלוטין - מול אתלטיקו מדריד שהיא אנדרדוג בכל-זאת - אין תירוצים.

אין ספק שבאיירן העמידה מספרים נהדרים בליגה הגרמנית ושיחקה כדורגל ענק אם כי קצת היה חסר לי המשחק המהיר והישיר עם היינקס, ואני גם לא מאלה שבטוחים משום מה שהיינקס כן היה משחזר את הטרבל או מביא עוד גביע אירופה. אבל הגבול בין הצלחה לחוסר הצלחה(לא כישלון) בספורט ובחיים בכלל כנראה הוא דק מאוד. אנצ'לוטי היה נכשל אם לא היה זוכה בדסימה..והוא היה מפוטר אני מאמין כבר למחרת.

5. Christian Dailly Member

פפ מתחיל לעבוד.

Uli Hoeness אוהב/ת את זה.
  6. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

איך אני מתגעגע אליו, איזה כיף לסיטי.

7. k_700 Member

איך השם של הסרט הזה? "בדרך אל הסטונס עוצרים אצל יובה?"

לפי סקאיי(עכשיו אני רואה אישור גם אצל די מארציו) סיטי הציעו ליובה 38 מיליון פאונד על בונוצ'י ונדחו כמובן.
    יגמר עם סטונס אחד ביד?

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

פפ מעריץ אותו והגדיר אותו בתור אחד השחקנים האהובים עליו אי-פעם, אבל אין סיכוי לדעתי גם עם הצעה של 80 מיליון. אני חושב שהוא פלוס-מינוס השחקן הכי אנטאצ'בל ביובה. הוא שחקן בעל תכונות היסטוריות ואין שום דרך להחליף דבר כזה.

Gianzola ו-golding אוהבים את זה.
  9. ManUnd Member

מה עם כל משחקי החוץ בליגת האלופות מול הקבוצות הנחותות מבאיירן?
    אם טורס היה מבקיע את השער השני בקלדרון בדקה ה86~ זה היה נגמר כבר אז.אל תשכח שמולר הציל אותה מהדחה בדקה ה90 מול יובה.
    הוא לא נכשל ולא הצליח בבאיירן,הוא עשה את המינימום המצופה ממנו.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

10. golding מנהלים

נכון לעכשיו הוא כנראה הבלם היחיד בעולם שראוי לתואר "וורלד קלאס", וכשזה המצב, לנסות להוציא אותו ממועדון מוצלח ועשיר גם ככה זה בהחלט בלתי אפשרי.

11. Greek Member

זה לא או בונוצ'י או סטונס, יש עוד הרבה בלמים בדרך עד שמגיעים לרמה של סטונס. אפילו בארסה, כנראה עשתה אחלה רכש עם אומטיטי, כשלא באמת היו יותר מדי דיבורים עליו מהרבה קבוצות לפני שסגר עם הקטלונים.

12. k_700 Member

לא הבנת, סטונס חזק על הראדאר שלהם, ברוך שבדרך יש עשרות בלמים עדיפים על סטונס.

כל אחד והפטיש שלו.

13. Mellow29 Kopite

סקיי אומרים שסיטי תעלה את ההצעה ל-43 מ' פאונד (50 מ' יורו) ושגווארדיולה יפגש עם הסוכן של בונוצ'י כדי לנסות לשכנע אותו.

מעניין עד כמה זה יכול להיות רציני. אם הוא היה לגמרי untouchable אני מניח שהתשובה של יובנטוס הייתה כזו שגורמת לסיטי לא לחזור, אבל הם דווקא מכינים הצעה משופרת ולא לגמרי מרימים ידיים.

הם בכלל קושרו לסטונס מאז שגווארדיולה נכנס לתפקיד? אני מרגיש שאתה סתם משתעשע בזה כדי לרדת על היריבה העירונית, תרסיס. נראה לי שזה משהו מימי פלגריני שעכשיו ימחזרו, אני חושב שלגווארדיולה יהיה הרבה יותר קשה לתקוע שחקן אוברהייפד במחיר כזה.

14. k_700 Member

כן הם קושרו אל סטונס לאחרונה. מאמין שהוא סוג של תוכנית גיבוי לבונוצ'י.

15. alexshw Member

גם לפפ היו רכישות גרועות בברצלונה למשל, אפילו הזויות. יובנטוס מועדון שמאז ומתמיד מוכר במחיר הנכון את הכוכבים שלו.
    לא הייתי פוסל לגמרי את המהלך.

מצב נושא:
הנושא נעול.