מנצ'סטר סיטי 2015/16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏10/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

הוא מגיע לגילאים בהם שחקן חייב לשחק.
    אחת הסיבות לפיגור של אנגלים אחרי ספרדים וגרמנים זה כמות הדקות בקבוצות בוגרים של כשרונות בגילאים 18-21.

Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.
  2. golding מנהלים

אני לא מתכחש לבעיות שיש בפרמייר ליג, במיוחד בקרב קבוצות כמו צ׳לסי וסיטי, אבל זה לא הופך את הבחירה שלו לגרועה לטעמי. אני לא אהיה מופתע אם עוד שנתיים הוא יהיה שחקן סגל לגיטימי שם, לצורך העניין.

3. alexshw Member

בכדורגל הכל יכול להיות אבל אין שחקן במעמדו שהתקדם בסיטי מאז הגעת השייחים.
    לדעתי הוא עושה טעות קשה. זו קפיצה מעל הפופיק.
    לגבי כשרונות שנעלמים בליגות נמוכות אז הם כנראה נשארו רק כשרונות על הנייר ולא פיתחו איכויות עם הזמן כפי שציפו או לא שמרו על כשירות.
    אוסטין בגילו של רוברטס היה שחקן חובב בקבוצת פאב או משהו בסגנון ועכשיו הוא חלוץ לגיטימי בפרמייר ליג.
    מי שטוב באמת לא יעלם.

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי שטוב משחק. הבעיה שאין באמת מספיק כאלה.

5. alexshw Member

זה קשור לא מעט למבנה הליגות. שם קבוצות מילואים משחקות בליגות גברים רגילות(שזה גם 34-38 משחקים). באנגליה הם מבזבזים זמן בליגת ה - U21 האיומה(שזה כולה 22-24 משחקים,בנוסף הם בעיקר משחקים מול בני גילם ולא מול גברים בליגה תחרותית).
    בקיצור יש מגוון סיבות.

החשש שלי שרוברטס בדיוק יהפוך לכוכב ה - U21 ובמצב כזה עדיף כבר להשאר בליגת המשנה ולשחק קבוע.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. golding מנהלים

זאת בעיה רצינית ויש טיעונים לכאן ולשם. לליגות האנגליות הנמוכות יש אחוזי נוכחות/צפייה מרשימים מאוד בכל קנה מידה ואם נתחיל להשתמש בקבוצות מילואים באותן ליגות זה יפגע ביוקרה של הליגה, וישבש את המבנה הכל כך מסורתי ומיוחד הזה.

אין ספק שכרגע זה מציב את הקבוצות האנגליות הבכירות בעמדה נחותה מהמקבילות הספרדיות/גרמניות שלהן, אבל אני לא מאמין שלשנות את כל השיטה זה הפיתרון היחיד. עדיין לא הגענו לשם, בכל אופן.

בהתאחדות האנגלית יושבים דינוזאורים שממשיכים להשתמש באנשים כמו פירס וסאות׳גייט כמאמנים בנבחרות הצעירות. מה גם שלא מטפלים בבעיה האמיתית, שהיא מחסור משווע במאמנים בגילאים הצעירים יותר. זה לא בהכרח יפתור את הבעיה שבמעבר שחקנים מקבוצת המילואים לקבוצה הבוגרת, אבל זה בטוח ישפר את המצב הקיים.

7. oranfu Member

שיתחילו מזה שליגת המילואים תשחק יותר מפעם בחודש. לא צריך קבוצות בת בליגות נמוכות, פשוט שליגת המילואים תהיה מסודרת יותר.

golding אוהב/ת את זה.
  8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי את כל הדיבורים על "תנאים להצלחה" וכו' וכו'. על איזה תנאים בדיוק מדובר? סיטי אפילו לא ייצאה מושאלים מוצלחים (עד כמה שידוע לי), בניגוד לצ'לסי, שלפחות בזה היא יכולה להתפאר. וכמובן שאני לא מדבר על שילובם בהרכב בכלל... לא צריך להזכיר שמות, כולנו מכירים אותם.

אני דווקא מאוד מאוד אופתע אם רוברטס הזה, כשרון גדול ככל שיהיה, יהפוך לשחקן סגל לגיטימי בסיטי.

alexshw אוהב/ת את זה.
  9. alexshw Member

קודם כל בעיית מיעוט משחקים קיימת בגילאי הנוער שזה חמור אף יותר.
    הדבר השני כל גם אם ישחקו כל שבוע בליגת מילואים לדעתי זה עדיין לא יתרום להתפתחות השחקן הצעיר. אני לא רואה איך היא הופכת ליוקרתית ותחרותית, מה גם שאם זה ימשיך להיות U21 אז שוב הם ישחקו נגד בני גילם ולא עשינו בזה כלום.

10. oranfu Member

הבעיה קיימת גם בגילאים נמוכים יותר כמובן.

ברור שזה לא יפתור את הבעיה, אבל קיום ליגה מסודרת של משחקים שבועיים זה צעד ראשון וברור ביותר לקראת פיתרון. בחיי שאני לא מבין למה הקבוצות שם מעבירות שבועות שלמים מבלי לשחק.

11. golding מנהלים

סיטי החתימה את רוברטס, זה רשמי.

12. Roma מנהלים

https://pbs.twimg.com/media/CKQt1fnUcAArxET.Xxx

אני מקווה בשבילו שהכיסאות באיתחאד נוחים.

alexshw אוהב/ת את זה.
  13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל למה על סמך מקרי עבר אנחנו קובעים מקרי עתיד? כן, הסיכויים לא לטובתו, אבל אני באופן אישי וכנראה כמו הרוב כאן לא ראה אותו משחק דקה אחת של משחק. אולי הוא מספיק מוכשר בשביל כל הפחות להוכיח את עצמו במפעלי הגביע? אני לא פוסל לא את זה ולא את זה.

אגב, קחו לדוגמא את דניס סוארז שאני נוטה להניח שהתקדם בסיטי, הגיע לברצלונה ב׳ והעונה הוא צפוי לקבל הזדמנות בקבוצת הבוגרים.

בקיצור, כל מקרה לגופו. אי אפשר לדעת איך קריירה של שחקן צעיר תתגלגל.

14. Civil Anti Madridista

במקרה של הסיטי אין מקום לספקות.

15. alexshw Member

על פי מה אנחנו יכולים לנתח אם לא על פי מקרי עבר.

oranfu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.