מנצ'סטר סיטי 2016/17 - עידן פפ גווארדיולה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Kompany, ‏2/8/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Kompany Member

קודם כל, באמת שזה לא דיבור באוויר אבל כנראה מעלים את אנג'לינו ומפאו הצעירים לסגל של הקבוצה הבוגרת (שני מגנים ספרדים, האחד ימני והשני שמאלי - כנראה מנסה לפתח את הבלרין החדש), פפ לא מפסיק לחלק להם שבחים.

בקשר למגנים, קולארוב פותח כבר משחק שני כבלם (הזוי!) שכן פפ נורא אוהב טכניקה וביטחון מאחורה אבל זה לא כל כך הולך עם הסרבי והייתי אומר שהניסוי לא כל כך מוצלח. כנראה שקלישי יהיה המגן השמאלי הפותח בכל אופן...
    בצד זבאלטה פשוט איבד את זה לגמרי אחרי הפציעה שלו בשנה שעברה, גם כשמשחק זה פשוט לא זה. כך שניראה ששני הצרפתים יהיו הבחירות הראשונות (או שבכלל ישחק 3-5-2 עם נבאס וסטרלינג באגפים...).

אתמול אחרי ההפסד לארסנל פפ אמר שיש הרבה דברים טובים לקחת מהמשחק, באיזשהו מקום אני מעדיף לא לנצח משחק אחד בידידויות (מה שקרה לנו הקיץ) ולמרות שזה פוגע לשחקנים בביטחון אולי העיקר שזה לא יתפוצץ לנו בפנים בתחילת העונה...
    עוד המצחיק הזה הוסיף שהיום כל הקיצוניים נכנסים פנימה עם הרגל החזקה שלהם והוא לעומת זאת אוהב להיות שונה מסתבר, ולגוון. כמה מזל יש לך נבאס אלוהייםם

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש כבר יורש לבלרין? שמעו, איך שהזמן טס.

Gianzola ו-Kompany אוהבים את זה.
  3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

יצא לי לראות אותו מקרוב בליברטדורס פעמיים אחרי שעידן הקולומביאני הדליק אותי עליו ובפעם הראשונה לא ממש התלהבתי, בפעם השניה כבר היה נראה יותר טוב. וכן ע"פ מה שראיתי לא מדובר בקשר אלא בשחקן התקפה לכל דבר.
    אהבתי שהוא הושאל לליגה הספרדית, ליגה שמתאימה ויכול לרכך עבורו את המעבר לאירופה.

4. yakov_y YNWA

מוזר מאוד מה שקורה כרגע.
    אופ״א פירסמה את הסגלים למשחקי הפלייאוף של ליגת האלופות, סטונס נרשם כמספר 24 ומנגלה לא נרשם יחד עם בוני ונאסרי, תוסיפו את ההצעות של קומאן על וויליאמס והבלם של סנדרלנד וכנראה נקבל רמז מאוד עבה או שיש פה טעות מטורפת ?

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הזוי, השם של סטונס עם המספר 24 מופיע בסגל של סיטי לליגת האלופות באתר של אופא.

הסגלים שרשומים שם אלה הסגלים שהמועדונים עצמם מעבירים. נראה שסיטי השלימה עסקה על סטונס ושכחה להודיע על זה למישהו, עכשיו כשהחתול יצא מהשק אני מניח שהם ישחררו הודעה רשמית היום.

מעניין אם המחיר הוא באמת באזור ה50 מ' המדוברים, אם כן - וואו.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

6. alexshw Member

נערך לאחרונה ב: ‏9/8/16
  7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

47 מליון פאונד? גורם לי להרגיש שיצאנו פרייארים שמכרנו את פוגבה ב׳רק׳ 89 ..

Gianzola ו-yonmu אוהבים את זה.
  8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אברטון האלה חצופים.

Sturridge ו-alexshw אוהבים את זה.
  9. Sturridge Member

יופי סוף סוף תרסיס יפסיק לנסות לדחוף אותו אלינו.

10. k_700 Member

זה היה ברור שהוא פטיש של פפ ורצון שלי שהוא יגיע לצ'לסי.

אז מזל טוב לאוהדי סיטי, גרי קהיל במחיר מבצע.

11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי משלם מחירים כאלה על שחקן לבן??

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nigel de Jong ו-Lazarobbie אוהבים את זה.
  12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

שילמו עליו סכום מפגר לגמרי אחרי העונה שעברה, אבל אני מאמין שהוא יתברר כסיפור הצלחה תחת פפ.

יש פה סגנון דומה למרכז הגנה של פיקה (סטונס) את פויול (אוטאמנדי).

13. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק שברמת הפרסונל, כל אחד מהם נחות מפויול ופיקה בכמה דרגות. אוטאמנדי לא מדגדג את הרמות ההיסטוריות של פויול בשיאו וסטונס (עדיין?) לא קרוב להיות בלם מהשורה הראשונה בעולם כמו פיקה. חוץ מזה, חלק משמעותי מאוד ממשחק ההגנה המוצלח של בארסה בתקופתו היה אבידל, שתיפקד כמעין בלם שלישי ועזר לכסות את החורים שאלבס היה משאיר במתפרצות. מי יכנס לנעליים שלו בסיטי? קולארוב?

לא פחות מעבודת האימון הנהדרת, מה שאיפשר לשיטה של פפ להיראות כל כך חזקה וטובה בברצלונה היה פרסונל מאוד ייחודי. לא כל חוליית קישור תוכל להחזיק 75 אחוזים מהזמן בכדור מול כל יריבה, ולא כל חוליית הגנה תוכל לשחק בקו גבוה בהצלחה כבירה כל כך ולנקות כמעט כל איום שנוצר ממתפרצת. בהתחשב בסגל הנוכחי של הסיטי, אני מאמין שחיקוי של שיטת ברצלונה יהיה כשלון די רציני.

Liverpool-Forever ו-שי אוהבים את זה.
  14. k_700 Member

סטונס לא קרוב ללהיות מהבלמים הטובים בליגה אז להזכיר אותו ליד הטובים בעולם....

אני גם חושב שהמשחק שלו באוויר וברגל הוא אוברייטד אחד גדול(ומשם כל הכאילו השוואות לסגנון של פיקה).
    הוא מפסיד המון כדורים קלים בהגנה באוויר אבל יכול להתאבד בהתקפה באוויר וזה יגרום לאנשים לחשוב שיש שם איזה נוגח בחסד עליון.
    הוא יכול לעצור כדורים יפה עם הרגל אבל פעמיים במשחק הוא נותן את הרישול הקבוע שלו ויכול לשגר מסירה ארוכה אז חושבים שיש פה איזה בלם עם משחק רגל גדול.
    בפועל זה סוג של דוד לואיז בפוטנציה או בגירסה יותר מציאותית- פיל ג'ונס במחיר של 47.5 מיליון פאונד.

15. Scouser Member

מעניין בעיקר לראות את פפ מנסה לשחק את משחק הפוזשן שלו עם קבוצה שלא מכילה את הקישור הטוב בהיסטוריה או קבוצה שמעל לליגה שלה כמו באיירן. אין לו את הקישור הטוב בליגה והקבוצה שלו לא עדיפה בהמון מהאחרות, יהיה לו הרבה יותר קשה הפעם.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

מצב נושא:
הנושא נעול.