מנצ'סטר סיטי 2016/17 - עידן פפ גווארדיולה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Kompany, ‏2/8/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. KirkH Member

אוקיי, אז למה שחקן דוחה אפשרות לשחק במנצ'סטר סיטי בשביל יותר כסף? (לא הראשון הקיץ אפילו, שלא לדבר על שנים עברו..)

2. Mellow29 Kopite

אני חייב להודות שלא עקבתי בדיוק אחרי הסאגה הספציפית הזו, ואם אתה מתכוון לשנים עברו כדאי שתגיד באיזה שחקן מדובר ונוכל להעריך מה הנסיבות.
    במקרה של לאפורטה? אולי רצון להגיע ישירות לריאל או ברצלונה בשנה הבאה, למשל. אולי הדיווחים על סיכום במחיר היו מוגזמים, וסיטי קבעה רף שמעליו היא לא מוכנה לשלם. אולי כמו שרשמת קודם, גווארדיולה רואה בסטונס ניצוצות שמצדיקים הימור בסדר גודל כזה (בתוספת הפרימיום הרגיל על הדרכון וכו' וכו').

אני לא מצטרף לביקורת על הרכש של גווארדיולה, במיוחד לפני שהשחקנים האלה בעטו בכדור. הוא לא הביא שחקנים רעים, החסרון היחיד זה שהשחקנים שהוא הביא עלולים להיות בוסריים מדי. קשה לשפוט מראש אם זה באמת יתגשם, אבל יש לי הרגשה שהאנשים שמבקרים אותו על כך היו מוצאים גם על מה לבקר אותו אם היה מביא את השחקנים הכי לוהטים בשוק ("שוב הוא עם הסגל הכי טוב בפער...").

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קירק,

הקיץ רק מטרה ״רשמית״ אחת פוספסה בדמות בונוצ׳י שמתברר כטיפוס ששייך לזן נכחד שלא הכול זה כסף מבחינתו.

אתה יותר ממוזמן לתת דוגמאות משנים קודמות. מניח שנפתור כל מקרה לגופו ולא בגלל שזה ״לא מתגלגל מי יודע מה על הלשון.״

יש בזה משהו.

אני חושב שזה אפילו פחות קשור ל״בוסריות״ כמו שאנחנו לא מכירים את השחקנים האלה על בסיס שבועי = ״לא מוכחים״. שחקן בן 20 יכול להיות פי אלף יותר טוב משחקן בן 28 מהרגע הראשון אם הוא מוכשר יותר - ובסופו של דבר בזה זה מתחיל ובזה זה נגמר.

וכמובן שאין לי מושג עד כמה השחקנים שהגיעו טובים - אם בכלל. אני פשוט לא אופתע אם הילדים הללו יביאו אימפקט מיידי.

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/16
  4. KirkH Member

אני מדבר על על הדוגמא של תרסיס (לאפורט)

5. Kompany Member

משהו קצת יותר מעניין, ג'ייסון דנאייר הבלגי בן ה-21 (כן, זה שדי שרף את עצמו ברבע מול ווילס) כנראה יחפש לעצמו קבוצה חדשה, אומנם זה לא היה רשמי ב'סקיי ספורט' כפי שזה היה רשמי למנגאלה, נאסרי ובוני אבל הדיבורים על זה מתחזקים ביממה האחרונה וזה משהו שהוא נורא מאכזב אותי. הראסטהמן הזה אחרי 2 השאלות מוצלחות מאוד בסלטיק ובגלאטסריי בדיוק הטייפ-קאסט של פפ, לא מפחד מהכדור, יודע לצאת איתו קדימה, הקומפאני הבא שלנו, אם הוא יימכר ולא משנה בכמה זה הולך להיות כזה פיספוס... לא מתאים לפפ לפספס.

ויני, אוטמנדי, סטונס ודנאייר - אני מגמרתתת זה כזה מרגש......

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוקיי?

https://m.popkey.co/20138a/47b9D.Xxx

7. Raulito Madridista

אגווארו וטורה, כשהשני הגיע רק כי ראה שחקן מהמחצבה דוחף אותו החוצה וזה מקרה די נדיר - הם בעיקרון שני יוצאי הדופן בקשר לסיטי, מסכים. אבל גם פריס סן-ז'רמן התחילה ממשהו, עם הבאתו של זלאטן למשל ועכשיו המצב הרבה יותר טוב מבחינתה. סיטי יכולה לפתות שחקנים כדי באמצעות שדרוג מעמד - אם ואראן היה מגיע לסיטי הוא היה שחקן הרכב למשל ובריאל מדריד זה לא יקרה כל עוד ראמוס כשיר - הקפטן, הסמל, זה שכובש שערים במאני-טיים ומכסה על משחק הגנה רע לא פעם בשנים האחרונות, ופפה בכלל לטעמי הבלם הטוב באירופה בשנים האחרונות. עכשיו לא רלוונטי לדבר על כך אבל אני לא בטוח שהומלס היה מסרב לסיטי - פשוט באיירן הייתה זריזה יותר. ומה קשור זה שהמחירים בכדורגל שונים מאשר בעבר, אי-אפשר למתוח ביקורת על רכישה שנראית מופרזת כמו זו של סטונס שגם 'בסטנדרטים החדשים' נראית לי קצת מופרכת ויקרה מידי? אף אחד לא סותם את הגולל על סיטי ולא על פפ ויכול להיות שהוא ישביח את סטונס, פשוט ציפיתי לקו רכש קצת שונה ואחר.

- ובלי קשר: סיטי צריכה קצת למכור שחקנים ולפי מה שקראתי ברפרוף - חסוס נאבאס וסמיר נאסרי בדרך החוצה, לא מפתיע.

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוקיי2? מה נסגר.

https://m.popkey.co/20138a/47b9D.Xxx

נ.ב: לא צריך ללכת כ״כ רחוק ״שנים אחורה״ (רוביניו). יש גם את אוטאמנדי שבא על תקן הבלם המצטיין בלה-ליגה רק בקיץ הקודם.

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/16
  9. KirkH Member

עם כל הכבוד לרוביניו ולליצן המצטיין בלה ליגה... ואין.

השאלה היא לא מי מגיע בשביל כסף או דקות. השאלה היא מי לא מוכן לשמוע את ההצעה להגיע לקבוצת צ'מפיונס שגוורדיולה מאמן. אריק ביי היה כזה רק הקיץ (פחות בגלל הקבוצה ויותר בגלל אחד אלוהינו). תרשה לי להניח ש"הרמיזות" של אנשי סיטי לסוכנים של כל שחקן גדול שעבר הקיץ קבוצה הגיעו בול בזמן.

הצד השני של המשוואה שאני מדבר עליה הוא שלגוורדיולה היה פנקס צ'קים פתוח ויכולת להנחית כל שחקן שהחליף הקיץ מדים ואלה השחקנים שהוא בחר. את הומלס ובעיקר פוגבה הוא לא רצה? הוא העדיף את מנגלה בהגנה ואת נאסרי בקישור.

10. k_700 Member

אלקאמר הזאת(מחוץ לאנגליה כמובן) במקרה עשתה חצי גמר אלופות רק בעונה האחרונה ובכל שנה קונה איים באוקייאנוס ליאיא טורה רק כי המתנה הקבועה ב15 למאי בכל שנה לא משביעה את תאבונו.
    כלומר, רוצה לאמר, אתה באמת מאמין ש200 אלף פאונד וצפונה לשבוע(עם עמלה נאה לסוכן שלו) ולאפורט לא היה עושה שמיניות באוויר כדי למצוא את המטוס הראשון שנכנס לשדה תעופה של מנצ'סטר??
    תתן לי להמר שעם כל האהבה שלו לספרד ולבילבאו בפרט אין שום סכום שהבאסקים באמת היו יכולים לתת לו בשכר שהיה מדגדג את הסכומים האלה(שסיטי יודעת לתת לשחקנים שהיא ממש רוצה).

וכן הוא כשרון גדול הרבה יותר מסטונס לדעתי.

בקשר לדנאייר- שנתיים שאני שומע מאוהדי סיטי על דינאייר, דינאייר, דינאייר.
    חוץ מדרכון בלגי אין לו שום דבר שמזכיר את קומאפני.
    נראה חיוור ובינוני בהכל והצטייינות יחסית בסלטיק וטורקיה לא אומרת כלום.
    משחק רגל סביר, לא מהיר במיוחד, לא מתקל חזק, לא מראה איזה אופי נדיר על המגרש שגורם לך להאמין שיכול להתפתח פה איזה בוס לרמות הגבוהות, לא מדהים בגובה ממה שראיתי.
    בינוני, אולי מוייס יאהב.

נערך לאחרונה ב: ‏11/8/16
  11. alexshw Member

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xlp1/v/t1.0-9/13939462_10153660277701610_6625177177639897000_n.Xxx?oh=205ecf021ff71ef6c0cf1e08c655d341&oe=58547582&__gda__=1481511900_849677481087c7620b5f0fe710db400c

Sturridge אוהב/ת את זה.
  12. JohnTerry26 Member

פול ג'ויס מהאקספרס טוען שפפ הולך להרכיב היום את קאבלרו ולסמן להארט את הדרך החוצה. מעוניין בטר שטגן.

רבים ציפו שזה יקרה הקיץ, הארט לא ברמה הזאת וגם לא מספיק טוב במשחק הרגל בשביל פפ (לפי הכתבה), אבל בשלב הזה חשבתי שהוא יישאר איתו.

13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

בסופו של דבר סיטי תנצח את הקבוצות הקטנות גם בלי פפ. הכישרון בחלק ההתקפי שלה מספיק טוב כדי שכל שחקן שם עם פעולה אישית וקצת מזל (עצמי /פנדל), יספיק כדי לנצח קבוצה נחותה. העניין הוא שהשנה מצופה מהמועדון הזה תחת הדרכת פפ גם לנצח קבוצות בשישייה הראשונה, שם תימדד באמת יכולת האימון שלו. מה שראינו שנה שעברה שהקבוצה בקושי הצליחה לעשות (ניצחון אחד אם אני לא טועה ).

פפ מקבל קבוצה שלשם שינוי לא מוכנה וכבר רצה עד הסוף לתואר. אני סקרן לראות עם כל השינויים והאלתורים האלו שהוא עושה באמת ישיגו בסוף את המטרה.

14. alexshw Member

טורה לא נוסע לבוקרשט

15. HEART BREAK KID RED DEVIL

עם או בלי טורה , עם הארט בשער וללא קון אגוארו הם עוברים בקליי קלות.

מצב נושא:
הנושא נעול.