מנצ'סטר סיטי 2017/18: גווארדיולה בעונה שנייה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Kompany, ‏19/7/17.

1. סיונרה Member

זה מה שהיה חסר בפרמייר ליג ב-5 השנים האחרונות, קבוצה שתאכיל חצץ את היריבות ותגרום להן סופסוף לעלות רמה כדי לנצח.

סולשאאאר ו-Gianzola אוהבים את זה.
  2. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים. אבל זה חייב להיות פפ? זה חייב לעלות שלוש מאות פאונד?

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. k_700 Member

סטרלינג מצוין השנה.
    זה פשוט תפיסה שאנשים מגיעים איתה למשחקים, שאם הוא פעם, פעמיים לא יעשה את הפעולה הנכונה אז זה אותו סטרלינג הלא חכם.
    בפועל הוא לא פחות טוב מסאלאח למשל (שכבר באתרים מסוימים מקבל השוואות אשכרה לסווארז של ליברפול) גם במספרים וגם בדמיון על המגרש.
    הבן אדם פשוט טורף באיזור הרחבה.
    הוא שני בכמות כיבושים, ביצירת מצבים לשער ברחבה הוא בטוח בטופ 3 אצליהם(וזה כולל פנדלים כמובן).
    הוא נראה הרבה יותר רוצח במעבר שבין חלק שלישי במגרש למצב תכלס ברחבה.
    הבעיטה אף פעם לא תהיה משהו שיהיה בארסנל אצלו אבל כשיש לך כזאת יכולת עם הכדור ובלעדיו וכאלה פרטנרים לידך אז כנראה שזה לא מפריע.

אני מאמין שפפ לא ירוץ לוותר עליו כשאלכסיס יגיע ותהיה שם רוטציה.
    מי שיסריח לא ישחק ומפחיד לחשוב איך זה יראה.

4. Scouser Member

סלאח יותר טוב מסטרלינג ובפער לדעתי. סטרלינג זה שחקן עם מסירה בעייתית וסיומת חלשה לשחקן בלבל הזה. סאנה באגף הנגדי נראה ליגה אחרת לעומתו. כל פעם שאני רואה את סטרלינג ליד סילבה, דה ברוינה ואגוארו אני ישר שם לב לפערי האיכות ביניהם, איך אצל סטרלינג המחשבה יותר איטית וצפויה והפעולות שלו פחות חדות ואיכותיות.
    סלאח עם כל ההחמצות שלו יותר סקורר ממה שסטרלינג אי פעם יהיה. וגם טכנית הוא לפחות טוב כמוהו אם לא יותר. הרבה יותר קל להשיג שערים ובישולים כשאתה חלק מקבוצה מפלצתית שלא מפסיקה להזין אותך בכדורי עומק.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Liverpool-Forever, orelh94 ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  5. סיונרה Member

איך שהוא זה תמיד פפ, זה ייאמר לזכותו.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

לא רואה דמיון בין סטרלינג לסלאח מלבד המהירות.

סלאח עם תנועה אדירה בלי כדור ובעיטה טובה, סטרלינג עם יכולת בעיטה\מסירה עלובה לרוב אבל כמעט ולא מאבד שום כדור בדריבל והוא עושה הרבה דריבלים.

muller אוהב/ת את זה.
  7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעדיף את סלאח ואני אובייקטיבי לחלוטין.
    רכש מעולה שלנו, הוא אנדר רייטד. הוא ייראה כמו דביל עם חלק מההחמצות שלו אבל הוא יגיע בעונה להמון מצבים מעולים כתוצאה מהמהירות והתנועה המעולה שלו והוא גם יכבוש חלק לא קטן מהם. אם היינו מביאים גם בלם ושוער סלאח היה מקבל יותר הכרה כי הקבוצה הייתה מצליחה יותר.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  8. Raulito Madridista

אני חושב שהמצב הוא איפשהו באמצע, יש סטיגמה עליו ויחד עם זאת - סטרלינג שחקן טוב יותר מתקופתו בליברפול וגם עונת הבכורה בסיטי, הוא השתפר במשחק שלו למען האמת בכל האספקטים, ומצד שני נורא קל לשחק היום בסיטי לצד סילבה, דה-ברוינה ואחרים והוא מאוד נהנה מהסיטואציה ושהכל הולך וגם הציפיות ממנו הן עדיין לא ברמה של החברים שלו. אני מפרגן לסיטי והשנה היא ופאריס בהחלט פייבוריטית לזכייה בצ'מפיונס בניגוד לשנים קודמות שזה היה גימיק. אני רק תוהה מה קורה אם מחר היריבה היא באיירן או ברצלונה ואפילו ריאל מדריד שתשתפר. דה-ברוינה וסילבה נעים בלי סוף והם מחלצים כדורים אבל הם לא באמת קשרי 50\50 והמערך הזה נראה לי אובר-התקפי.

9. גלץ Member

ראוליטו, בקשר לליגת האלופות אני חולק עליך.
    סיטי ופריס חובת ההוכחה עדיין עליהן בבמה הגדולה של אירופה

10. Raulito Madridista

כמובן שיש עניין של מומנטום ואפריל-מאי זה לא כמו חודש נובמבר, יגיעו משברים, אבל קשה להתעלם מהנסיקה שלהן. באיירן גם במצב-רוח רע זו קבוצה שקשה לתת לה שלישייה בכזו קלות, פאריס הייתה יכולה לרסק אותה לחתיכות; סיטי של העונה שעברה לא מנצחת בנאפולי ונראה שהעושר ההתקפי שלה בלתי-נגמר. השנה אני אהיה הרבה יותר חרד לקבל אותן בשמינית הגמר למשל. אני רק חושב שפפ כן יהיה חייב לעשות שינוי מסוים לקראת הצ'מפיונס. אולי להכניס את גונדוגאן לכושר משחק, אולי לאלתר עם עוד קשר אחורי. גם בבארסה הגדולה ההיא לא הכל היה טכניקה. היה בוסקטס ענק, היה אבידאל שהוא מגן אבל היה מעין חצי בלם ולסיטי אין שחקן הגנה ברמה הזו, פיקה ופויול היו בשיאם ומשחק לחץ ברמה יוצאת דופן.

סולשאאאר אוהב/ת את זה.
  11. oranfu Member

במה סטרלינג השתפר? זה אותו שחקן שעלה לבוגרים בליברפול.

מי עדיף?כמו שרשמתי, הם שחקנים שונים לחלוטין. סטרלינג, אם כבר, הרבה יותר דומה למאנה בסגנון ואני מניח שאין יותר מדי אנשים (אם בכלל) שיחלקו על כך שמאנה עדיף.
    אבל אני הייתי שמח אם סטרלינג עדיין היה בליברפול. כמו שהוא נשק משמעותי אצל פפ הוא היה נשק משמעותי אצל קלופ.

12. Sturridge Member

עם כל הכבוד, סלאח בסוף נמצא בקבוצה שמתאימה לרמתו. סטרלינג לעומת זאת ודאי צובט את עצמו כל בוקר.

סולשאאאר ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקווה בשבילו שהוא גם לא מחליק כל בוקר.

14. yonmu Member

סטרלינג אמור להיות באנקר בסיטי?
    פפ ניסה את ב.סילבה או חסוס בעמדה שלו, או שהם נעולים לקישור ולחוד (בהתאמה)?

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

• סטרלינג הרוויח את מקומו בזכות כבאנקר בצד ימין (לא סותר את העובדה שהוא אוברייטד ולא באמת מספיק טוב בלונג ראן), כשסאנה משחק משמאל. שניהם מהירים בטירוף עם ובלי הכדור, ולכן הם מוסיפים גיוון חיוני למשחק של סיטי שבנוי על קד״ב וסילבה (קד״ב נוטה לשחק במרכז עם גיחות לצד ימין כמו שחקן אגף נוסף בעוד סילבה נוטה לשחק במרכז-שמאל ולרדת יותר לאחור כ״בוגר אחראי״).

• ברנרדו סילבה במרבית המקרים נוטה לעלות מהספסל לאגף ימין שהוא כל הזמן חותך לאמצע כפליימייקר שלישי. עוד לא ברור מה יהיה האימפקט שלו בהמשך העונה, אם בכלל, אבל זה חתיכת פריביליגיה להחזיק שחקן כל-כך מוכשר על הספסל. חשוב לזכור שגם סאנה - לטעמי הצעיר הכי אנדרייטד כיום באירופה (כן, הוא עד כדי כך טוב) - נכנס לעניינים רק בסיבוב השני של העונה שעברה.

• ישו אף פעם לא משחק בצד ימין. הוא משחק כחלוץ במקום אגוארו או לצידו כשבדר״כ הוא נוטה לבוא מצד שמאל. זו גם הסיבה שלפעמים הוא גם משחק כקיצוני שמאלי לכל דבר (אם אינני טועה, כך הוא שיחק במרבית הזמן גם בליגה הברזילאית).

golding, owen11111 ו-yonmu אוהבים את זה.