מסיבת סיום שנה-טקסים-הופעות-

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י רמי ב.ט, ‏16/6/07.

1. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

הייתה לפני שנתיים בערך חנות של ריפלי בירושלים בקניון מלחה ומכרו שם ג'ינסים של החברה במחיר
    יחודי של 400 וזאת לא הייתה מכירת חיסול.עכשיו בטוח המחירים עלו.בגרמניה אני קונה ריפלי ב300 שקל
    בערך אך מעדיף דיזל.

2. Zizou10 Member

ברור שבגרמניה יהיה לך יותר זול מהארץ, גם ריפליי מאד קשה למצוא פה.
    אתה זוכר איך קראו לחנות בירושלים? למרות שקשה לי להאמין שהם ימכרו ג'ינסים שלהם ב400 שקל גם היום.

3. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

החנות נסגרה ! קראו לה רייפלי´ס !

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, ללכת עם חולצה מכופתרת - גם אלגנטי וגם לא לצאת עורך דין, ולא חסרות יפות!

ריקי צודקת לחלוטין, אני ביריד המותגים האחרון בגני התערוכה הוצאתי ג'ינס קצר של המעצב מרסל ב-150 שקל ולא מפסיק לקבל עליו מחמאות, אז שמישהו יגיד שמחיר קובע את היופי.

5. tiktin Member

נכנסתי לחנות במילאנו של ריפלי, אמנם שיא העונה אבל המחירים היו בסביבות 110 יורו.

6. Zizou10 Member

באיזה יום היית גיא? הייתי ביום הראשון זה נדמה לי חמישי לא מצאתי כלום אבל למרסל באמת יש דברים יפים, למרות שמהיריד לא התלהבתי כל כך.

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני הייתי ביום הראשון, הסתובבתי שם די הרבה.
    זה נורא יריד המותגים ואני מבין למה הרבה מתייאשים, פרחיאדה, רוב הבגדים על הפרצוף, אבל ברנואר תמיד יש מציאות שם (למרות ששמתי לב שהרבה בגדים שם מוכתמים), צריך קצת תושיה ולחפור בבגדים ומוצאים את הדברים היפים. חובה לבוא עם חבר/ידידה סבלניים.

8. Igi Member

מסכים עם מה שהציעו פה.
    ג'ינס יפה, חולצה מכופתרת יפה, ומתחתה חולצה קצרה לבנה או משהו .. הכי יפה לדעתי.
    אפשר כמובן גם את החולצה המכופתרת לבד.

9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כלומר, לבוא רק עם חולצה מכופתרת? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

מעניין אם אחרי זה המורה לתנ"ך תתגעגע אליך.

10. Zizou10 Member

וואלה דווקא ראיתי אנשים שהכרתי חבל שלא יצא לנו להפגש אבל היו שם מלא אנשים וכן היו מציאות אבל כמו שאמרת צריך סבלנות לנבור בערימות של הבגדים, שתבין באתי עם חבר שהביא 300 שקל מזומן והוספתי לו עוד 200 איך הוא התלהב. ואני יצאתי בלי כלום. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני קניתי את הג'ינס ב-150, עוד שתי מכופתרות מ-JET ב-150 יחד, וחולצת יעני פולו אבל די זרוקה כזאת של רנואר ב-60, לוקח אותה הרבה לים. באתי במטרה לקנות הודות לעבודה החדשה ומצאתי את מטרתי.
    אגב, JET האלה בכלל לא רעים, כמה שבועות אח"כ נסעתי לאבו חסן ביפו ובדרך חזרה היו עודפים של זה ליד עודפים של קסטרו. קניתי גופית-טריקו כזאת ב-30 וג'ינס יפה לאללה ב-150 (שלמרות היופי הוא מאוד, מאוד לא נוח בגלל הבד המחוספס).
    יש לי בעיה עם ג'ינסים ולפעמים אני פשוט סובל מהם בגלל החספוס, יש רק ג'ינס אחד פושט מפוקס שבאמת לא מציק לי, מצד שני הוא לא ממש ג'ינס אם לשפוט ע"פ הבד. פעם אחת קניתי שם את הג'ינס הזה ומכופתרת, שתיהן יפות דווקא, אבל כנראה לא אחזור בקרוב לסמרטוטיאדה הזאת. אני מקווה להחזיק את העבודה עד לחגים ולקבל תלושי קנייה שאיתם אני אקנה את הבגדים לחורף שמי יודע - אולי בכלל לא אעשה בארץ.

12. Igi Member

לך תדע, אני מכיר אנשים שלא אוהבים לבוא עם חולצה מתחת.. אני אישית חושב שזה מוזר בלי חולצה מתחת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

13. Bensh Member

:aaarofl:

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שאמרתי, מעניין אם המורה לתנ"ך תאהב את התוצאה הסופית.

15. Legolas Member

אני חייב לומר שהיה לנו את אחד המסיבות סיום הכיפיות ביותר והמרגשות ואם זאת גם המצחיקה ביותר שראיתי מימי,סאטירות על המורים ועל הרכז שכבה בחיקוים שלהם וכמה שירים וסטיאציות ממצב של כמעט כולנו על הגיוס לצבא והניסניות של האמא והחברה לוותר על הקרבי ולשרת קרוב לבית וכמובן הפרידה מרוב המורים, שבסופו של דבר החלטתי לא לשרוף גשרים ואלא להיפרד יפה גם מהמורה השנואה עליי ביותר(לא יכלתי בלי עקיצה,שאני יותר לא אראה אותה ולשם כך זה הדבר הכי משמח בסיום הלימודים) ומילים מרגשות של המחנכת שלי שלקחה אותי לשיחה פרטית ודבריה ישארו איתי עד סוף ימי.
    אחרי המסיבת סיום שהסתיימה רק ב12 ואחרי שהחזרנו את כל ההורים העייפים הביתה, יצאנו כל השכבה לתל אביב לים לשבת באיזה פאב ופשוט נהנו ונפרדנו כמעט סופית עד הבגרות האחרונה והנשף.היה כיף.