מסיבת סיום שנה-טקסים-הופעות-

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י רמי ב.ט, ‏16/6/07.

1. Pirlo59 Member

מסיבת סיום שלנו הייתה מפנקת כ"כ...ת'אמת לא התרגשתי בכלל.
    אחרי המסיבת סיום (אחרי שההורים הלכו) עשינו מסיבה לעצמנו בבצפר, קנינו פוול שתייה חלק השתכרו- רק צחוקים!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/drunk.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx
    אבל....
    מצד שני, היה כ"כ עצוב להרגיש שזה הסוף! אחרי הרבה שנים עם כל החברים, שנה הבאה- כל אחד הולך למקום אחר וצריך להתאמץ בשביל לא לנתק את הקשרים.

2. wolf89 Member

יום חמישי טקס ומסיבת סיום..
    בכל זאת, סופו של עידן. לא משנה מה לובשים פור גאד סייק.

לא לראות יותר את כל האנשים, שאתה לא אוהב וגם חלק שאתה אוהב. זה צביטה קטנה בלב. אבל מי שבאמת חשוב ישאר בחיים שלי ואיך פרדי מרקורי אמר? the show must go on.
    מחליפים אנשים מהבית ספר באנשים מהבסיס הצבאי, חיים מתקדמים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

3. Maor321 Member

בנושא הנשף !

במוצ"ש האחרון היה הנשף שלנו, ואחריו אני מחזק את העמדה שלי עוד ועוד.

כמעט כמעט כל הבנות היו עם שמלות ערב מיוחדות, רוב הבנים עם חליפות או בגדים של "סטייל" נקרא להם..

זה מוסיף כל כך , זה כל כך מיוחד.. זה עושה את זה אשכרה נשף כמו שמתכוונים לזה. ולא משנה אם זה בקליפורניה או בג'נין.

4. Legolas Member

לא יודע מה איתכם אחרי כל הדיבורים פה,כולם אצלנו בנשף שנגמר לפני שעה קלה באו עם בגדים מכובדים והבנות כמובן שבאו עם שמלה אבל אף אחת לא הגזימה ובאה עם שמלה של מעל 600 שקל לפי הדיבורים. היה באמת אחלה נשף שכמובן כמו בכל מקום שיהיה בר חופשי היו כמה שסיימו אותו בשירותים בהקאות ואני שגם הייתי דיי מסטול מת אחרי שהפסקתי לספור מעל הכוס השמינית ניצלתי תשיטה הכי טובה וקפצתי לבריכה עם הבוקסר וכמו מרבית השכבה חוץ מהאלה שמשום מה הביאו בגד ים דבר שבהתחלה היה טמוע בעיני וכמובן הבנות עם החזייה והתחתונים פשוט תאווה לעיינים.
    אבל כמו כל דבר טוב זה נגמר,12 שנות לימוד ואיתם גם פרידה ממרבית השכבה ובאמת זה היה קשה להפרד מכמה וכמה חברים טובים שהכרתי במהלך השנים והסיכוי שאת רובם לא תראה עוד או שאם תראה תיהיה הרגשה שונה מבין לראות אותם בהצצה לבין להיות איתם בהפסקות או במהלך השיעור בכיתה.
    אבל כמו דבר טוב גם הוא צריך להגמר בסופו של דבר.

5. קופירוק Member

אני מאוד לא מסכים איתך בקטע הזה... אני חושב שהשנים יא-יב זה השנים הכי טובות והכי מהנות שיש... אם אתה לא לוקח את הלימודים יותר מדי ברצינות ומבין שגם אם אתה לא לומד כמו חמור את יכול להוציא ציונים ראויים אם תלמד את החומר יומיים שלושה לפני הבגרות, אז זאת תקופה מטורפת...
    תחשוב, בתקופה הזאת יש לך מינימום אחריות, ההורים משלמים על רוב הבגדים, האוכל, הדלק (חשוב ביותר)... יש הרבה דברים שאתה זוכה להם עד גיל 18 שאחרי הצבא כבר לא יהיו...
    כל התקופה הזאת היא פשוט כיף אחד גדול... תקופה שאתה פשוט יכול להחליט יום אחד ברגע שאתה תופס טרמפים לכנרת סתם עם חברים, כל יום הנאה אחרת בלי מחוייבויות על הראש... ארנונה, חשבון טלפון, חשמל, מים, עבודה יומיומית... כלום.

בקשר למסיבת סיום... אני מסכים שהכי כיף זה להראות הכי טוב שאפשר אבלח תכלס העיקר במסיבה זה האנשים, המוזיקה והייגר.