מסכמים את יורו 2012

הנושא בפורום 'פורום יורו 2012' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏2/7/12.

1. StevieG Member

1. אנדאה פירלו
    2. ווסלי שניידר
    3. ג'ורדי אלבה
    4. צ'זארה פראנדלי
    5. יוון
    6. איטליה
    7. אנגליה-שוודיה
    8. ספרד-פרטוגל
    9. באלוטלי מבקיע שניים ומדיח את גרמניה
    10. הפנדל של אנדראה ירלו נגד אנגליה
    11. המשפט הכי מטומטם ששמעתם\שקראתם בתקשורת - לא רלוונטי. לא הייתי מחובר לתקשורת.
    12. בופון, גברה סילאסי, אלבה, ראמוס, פפה, ג'רארד, פירלו, אינייסטה, סילבה, רונאלדו, קסאנו. אני מקווה שזה מאוזן.

2. The_Arsenal Member

לי אישית מאוד קשה לראות משחקים שאין לי בהם סנטימנטים ולהינות באותה צורה. אני חייב או קבוצה שאני אוהב, או קבוצה שאני שונא ורוצה שתפסיד כדי להתחבר למשחק לגמרי. בגלל זה למשל משחק הגמר פחות עניין אותי (עם כל הכבוד לשנאה לספרד), ולכן למשל הנבחרת שהכי נהניתי לראות היא מן הסתם אנגליה למרות הכדורגל המחריד.

בכל מקרה, אני אענה על שלוש קטגוריות.
    הרגע העצוב - הדחה נוספת בפנדלים, שברון לב נוסף. לא משנה כמה זה צפוי, זה מרסק אותך כל פעם מחדש.
    הרגע השמח - השער של וולבק. שחרור מטורף של לחץ. ממצב של להיות בטוח שלא עולים, למצב של עלייה כמעט וודאית.
    המשפט האדיוטי - ארבל, עם משהו בסגנון של: "עוד מעט אנחנו נלך לבעיטות הכרעה מהנקודה הלבנה, אלא אם כן האנגלים יגנבו גול ויהרסו את היורו". הייתי בהלם כשהוא אמר את זה.

סיכום קצר נוסף. כמה אנשים במהלך היורו הזה באו אליי ואמרו לי שהנבחרת שאני אוהד היא זבל, היא אפורה, היא משעממת, היא בונקר מסריח ומה לא. והתשובה הקבועה שלי היא - מה אכפת לי?! כשאתה אוהד נבחרת וממוקד במטרה יחידה, לנצח, הדרך ממש לא מעניינת וזה בולט הרבה יותר מאשר בכדורגל מועדונים שם יש הרבה יותר משמעות למגמות ארוכות טווח. ברור מראש שהנבחרת האנגלית מוגבלת במיוחד ולכן הייתי קונה תסריט כמו נגד איטליה בכל משחק נגד נבחרת נורמלית. זה מה שאנחנו שווים, וזה גם מה שאנחנו אוהבים. אני מעדיף כדור ארוך של הארט לקארול מאשר טיקי טאקה ספרדי. אבל אם זה היה כדור ארוך של קסיאס ליורנטה הייתי הראשון שפותח את הפה ואומר שזה מזעזע. כאלה הם החיים של אוהד כדורגל.

תרימו ראש חבר'ה, את המונדיאל אנחנו לוקחים בדוק.
    Come on England!

:aaa12:

3. skyday20 Member

good posting : )
    :aaa12:
    http://www.freezone.photoimpact-international.com/images/smileys/smiley-hatsoff-maggie.Xxx

4. JohnTerry26 Member

1. אינייסטה
    2. ואן פרסי
    3. זה לא ממש תגלית, אבל הומלס הרשים מאוד ונראה כמו "בלם העתיד" של הכדורגל האירופי.
    4. פאולו בנטו
    5. מלבד הגמר ספרד הנבחרת שהכי שיעממה אותי בטורניר. צרפת גם דיכאה אותי אחרי שציפיתי ממנה להרבה.
    6. איטליה
    7. תכלס לא היה משחק באמת גדול בעיניי, הכי נהנתי דוקא מספרד-איטליה בשלב הבתים.
    8. צרפת-ספרד
    9. לא אוהד נבחרת אז לא יצא לי לצאת מגדרי, אבל הפיניש של טורס ומאטה לגמר היה משמח. שמחתי גם בשביל באלוטלי והצמד שלו.
    10. זה הכי שקוף אבל הבאסה על הפרצוף של האיטלקים בסיום הגמר.
    11. אחרי שהטורניר הסתיים אני חייב לומר שלרן בן שמעון אין מושג. זה באמת מדהים לראות שמאמן מוערך בארץ, שהביא קבוצה כמו ק"ש לאליפות, בא לפרשן ונשמע הרבה פעמים כמו אוהד ממוצע, מאוד צר אופקים בדעות שלו, ושמעל הכל מזלזל כמעט בכולם. שלא לדבר על חוסר הידע. סתם משהו שהצחיק אותי: רב"ש השווה את אלו דיארה לווירה- יעקובי מסביר לו שלדיארה אין את היכולת לנהל את המשחק ולתרום להתקפה כמו שעשה ווירה- רב"ש: "הוא צעיר הוא עוד ילמד"... *יעקובי מצחקק בזילזול*
    12. בופון, קונטראו, ראמוס, הומלס, דבושי, דה רוסי, פירלו, פברגאס, אינייסטה, סילבה, באלוטלי.

נערך לאחרונה ב: ‏2/7/12
  5. JohnTerry26 Member

היחיד שעשה משהו בהולנד.

6. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. השחקן המצטיין - כריסטיאנו רונאלדו. את מה שהוא עשה נגד הולנד וצ'כיה לא ראיתי מאינייסטה/פירלו/אחר.
    2. השחקן המאכזב - רובין ואן פרסי. השחקן הכי חשוב שהיה לארסנל העונה שהחזיק אותה על גבו היה צריך לעשות את אותו הדבר עם הולנד והוא נכשל.
    3. תגלית הטורניר - מנדזוקיץ'. בתור אחד שהתעניין מאוד בקרואטיה לפני היורו בקושי הכרתי אותו ולמרות שהבקיע לא מעט במוקדמות, לא ציפיתי ממנו לסיים כאחד ממלכי השערים.
    4. המאמן המצטיין - רוי הודג'סון. אפילו שהמשחק נגד איטליה היה ממש מאכזב מבחינת האנגלים, ההתנהלות שלו בשלב הבתים, במיוחד במשחק נגד שבדיה, הייתה נהדרת ואנגליה צריכה לשמור עליו.
    5. הנבחרת המשעממת - למרות הגמר, ספרד. לראות 200 מסירות בין פיקה לבוסקטס זה משהו שאף פעם לא אהבתי בתור אוהד ריאל.
    6. הנבחרת שהכי נהנת לראות בטורניר - פורטוגל. אף אחד לא נתן לה סיכוי, אבל ביורו הזה היא הוכיחה שהיא ממש לא רונאלדו ועוד עשרה.
    7. המשחק הטוב ביותר - הגמר. ספרד סוף סוף עשתה את מה שרציתי שהיא תעשה כל הטורניר, ואיטליה נלחמה והייתה עיקשת עד הפציעה של מוטה שהותירה אותה חסרת כל סיכוי. למרות התוצאה, אני ממש לא חושב שזה היה חד צדדי.
    8. המשחק המשעמם ביותר - מבין כל המשחקים שראיתי, קרואטיה-ספרד זה ללא ספק המשעמם ביותר. חוץ מהצלה אדירה של קסיאס ומהלך טוב של ססק ואינייסטה, משחק שכולו פיהוק אחד גדול.
    9. הרגע השמח - סאן איקר מרים שוב את גביע אירופה.
    10. הרגע העצוב - ההדחה של פורטוגל בפנדלים (למרות שהייתי בעד ספרד באותו משחק). פשוט לא הגיע להם.
    11. המשפט הכי מטומטם ששמעתם\שקראתם בתקשורת - יורם ארבל מחליט שהתחילה המחצית כי בופון עשה צעד אחד לכיוון האמצע.
    12. ה-11 שלכם: קסיאס, קונטראו, הומלס, פפה, אלבה, פירלו, אינייסטה, מאוטיניו, רונאלדו, זלאטן וססק פברגאס.

בשבילכם אפילו אתן ספסל: בופון, לאם, ראמוס, חדירה, דה רוסי, דזאגוייב ובאלוטלי.

7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטיין - אממ, פירלו?

המאכזב - יש המון, בעיקר מהולנד וצרפת, אבל דווקא נאני היה חלש מאוד.

התגלית - איך אף אחד לא הזכיר את סטריניץ' הקרואטי לעזעזל? אפילו לא ב11(טוב, את האמת כאן זה מובן, יש את אלבה), אבל הוא היה הדבר הכי מרענן ביורו. לאן הוא עובר בקיץ כבר ידוע?

המאמן המצטיין - פאולו בנטו היחיד שראוי להזכיר את השם שלו בהקשר של הטורניר הזה.

המשעממת - שוודיה.

הנבחרת שהכי נהניתי לראות - :aaa15:

המשחק הטוב ביותר - חצי גמר, איטליה-גרמניה.

המשחק המשעמם ביותר - מחזור 3 בשלב הבתים, שוודיה - צרפת. מישהו באמת צפה בזה?

הרגע השמח - הטירוף האיטלקי בהמנון לפני חצי הגמר מול גרמניה.

הרגע העצוב - פירלו דומע.

ה11 שלכם:
    בופון
    אלבה פיקה הומלס בלצארטי
    דה רוסי פירלו מרקיזיו מוטיניו אינייסטה
    רונאלדו

8. ראיין אדלי Member

1. בשבילי בופון. פשוט מלך! ביחד עם פירלו כמובן.
    2. רובין ואן-פרסי, ציפיתי להרבה יותר. החמיץ יותר מדי.
    3. אלבה, האמת שבהתחלה די זילזלתי בו, אבל הוא דאג להשתיק אותי ועל הדרך לעבור לבארסה
    4. פראנדלי, עשה מעל ומעבר
    5. נבחרת ספרד, הצליחו להרדים אותי משחק אחר משחק, למעט הגמר.
    6. פורטוגל, היו יכולים להוציא יותר מול ספרד ואולי אפילו לזכות בטורניר. לא היו רחוקים מזה
    7. אני ממש לא אוביקטיבי, אבל יוון-רוסיה, 90 דקות של סבל מתמשך נגמרו בשמחה אדירה.
    8. פורטוגל-ספרד, 120 דקות שהביאו מעט מאוד אירועים.
    9. קראגוניס הבלתי-נגמר מעלה את יוון ל1:0
    10. לראות את הולנד הולכים לבית מוקדם מהצפוי. ממש רציתי לראות אותם מגיעים לשלבים היותר מתקדמים
    11. השאלה הכי קשה כאן ללא ספק, היו יותר מדי כאלה...

9. חוצפן חיובי Member

1. השחקן המצטיין: קסיאס.

2. השחקן המאכזב: רציתי לראות אם לבאנדובסקי יכול גם להנהיג ולסחוב את הנבחרת שלו ולא רק להיות המוציא לפועל של הקישור המדהים בדורטמונד, ולצערי זה לא קרה.

3. תגלית הטורניר: אני אבחר באלבה, למרות שהוא לא ממש תגלית, אבל הוא היה לדעתי המצטיין אחרי קסיאס ומגיע לו תואר נוסף מעבר למקום בנבחרת הטורניר.

4. המאמן המצטיין: מהנבחרות הגדולות שאותן אני מכיר ויכול לנתח אף מאמן לא הרשים, אז אני אלך על המאמנים שהצליחו להצעיד את הנבחרות שלהם הכי רחוק ביחס לחומר השחקנים ולצורה שבה התפתח הטורניר: פורטוגל, שעברה בית לא קל והיחידה שעמדה כשווה מול ספרד ועפה רק בגלל חוסר מזל, וצ'כיה ויוון שעלו בצורה מפתיעה מאוד אחרי פתיחה נוראית.

5. הנבחרת המשעממת: זה פחות משעממת ויותר מאכזבת, אבל פולין שהייתה צריכה לעשות הרבה יותר, גם מבחינת היכולת וגם מבחינת הישגים. גרמניה הייתה די משעממת ברוב המשחקים יחסית לכשרון שיש שם בסגל.

6. הנבחרת שהכי נהנת לראות בטורניר: אף נבחרת לא הציגה כדורגל מלהיב לאורך כל הטורניר אלא כל פעם קבוצה אחרת הבריקה, אז אני אבחר באנגליה שלמרות המוגבלות הנוראית עמדה יפה ולטעמי לא התבזתה כמו שחזו עבורה וחלק חושבים שהיא אכן עשתה זאת.

7. המשחק הטוב ביותר: ה-3:2 של אנגליה על שבדיה. כמובן לא בגלל הרמה, אבל הוא היה הכי מלהיב והכי דרמטי (למעשה היחיד חוץ מפורטוגל-דנמרק, אם לא מחשיבים פנדלים שהם תמיד דרמה).

8. המשחק המשעמם ביותר: ה-0:0 בין ספרד לפורטוגל (להוציא את הפנדלים כמובן) וה-4:0 של ספרד על אירלנד.

9. הרגע השמח: ת'יאו עולה מהספסל כדי לנצח לאנגליה את המשחק ולהשאיר אותה בחיים.

10. הרגע העצוב: בגלל שמדובר על רגע אז ההדחה הקבועה של אנגליה בפנדלים, אם הייתי צריך לבחור משהו פחות רגעי אז ההופעה המביכה של הולנד.

11. המשפט הכי מטומטם ששמעתם\שקראתם בתקשורת: כל משפט של הסנילי העיוור עם המיקרופון (יכול להיות שהמשפט על פודולסקי הוא המנצח כפי שכתבו פה).

12. ה-11 שלכם: קסיאס, ארבלואה, ראמוס, פיקה, אלבה, בוסקטס, פירלו, אינייסטה, סילבה, גומז, רונאלדו

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הפתעתי את עצמי כאשר הכינסתי את ארבלואה בנבחרת (עשה ביסיקלטה אתמול, אגב), אבל הרוב פה בלי לשים לב מכניסים שני מגינים שמאליים.

11. סדרו קייטע Member

המשפט הכי מטומטם הוא ללא ספק של ארבל במשחק של אנגליה נגד שבדיה: "השבדים מסודרים כמו במסדר, עם שתי רביעיות ושלישיה מקדימה".

נ.ב

סילבה שחקן האליפות? מבין שחקני ההרכב הקבועים, הבן אדם היה השחקן הכי גרוע של ספרד להוציא אולי את ארבלואה.

הסטטיסטיקות שלו נראות טוב (בעיקר בגלל המשחק מול אירלנד), אבל טורניר שבו טורס זוכה בנעל הזהב מלמד אותנו משהו על משמעותה של סטטיסטיקה, בייחוד בטורניר של חמישה משחקים ובטח בנבחרת ספרד הנוכחית.

12. Civil Anti Madridista

1. השחקן המצטיין - אנדרה פירלו
    2. השחקן המאכזב - רובין ואן-פרסי
    3. תגלית הטורניר - ג'ורדי אלבה
    4. המאמן המצטיין - ויסנטה דל-בוסקה
    5. הנבחרת המשעממת - אנגליה
    6. הנבחרת שהכי נהנת לראות בטורניר - גרמניה
    7. המשחק הטוב ביותר - שבדיה אנגליה
    8. המשחק המשעמם ביותר - ספרד קרואטיה
    9. הרגע השמח - ההנפה של קסיאס
    10. הרגע העצוב - הדמעות של פירלו
    11. המשפט הכי מטומטם ששמעתם\שקראתם בתקשורת - רונאלדו שוב מתעסק במסי
    12. הנבחרת המאכזבת: הולנד

13. Don Joan Roman Member

1. השחקן המצטיין - אינייסטה, הכי רציתי בעולם לבחור בפירלו האגדי אבל אינייסטה לקח בסוף את גהביע והיה הכי משפיעה בספרד, שחקן ענק

2. השחקן המאכזב - ואן פרסי, מחלוץ כ"כ איכותי אתה לא מצפה להחמיץ ברשלנות בכל משחק לפחות 2-3 מצבים טובים, אכזבה

3. תגלית הטורניר - אני אישית לא כ"כ הכרתי את דזאגוייב והוא עשה שם שמות ב2 המשחקים הראשונים וגם בשלישי הוא היה טוב, שחקן מעולה

4. המאמן המצטיין - לא חושב שזה דל בוסקה למרות שהוא זכה, פראנדלי היה אם איטליה הייתה מניפה את הגביע ולדעתי מי שהצליח להוציא מהנבחרת שלו הכי הרבה כשיש לה הכי מעט זה רוי הודג'סון, אנגליה לא הבריקה בלשון המעטה אבל הוא עלה ואם לא איטליה הנפלאה יכול להיות שהוא היה ממשיך.

5. הנבחרת המשעממת - ספרד, נגד צרפת זו הפעם היחידה שנרדמתי באמצע משחק של יורו

6. הנבחרת שהכי נהנת לראות בטורניר - איטליה וגרמניה

7. המשחק הטוב ביותר איטליה נגד גרמניה חצי גמר

8. המשחק המשעמם ביותר ספרד נגד צרפת.

9. הרגע השמח - כשאיטלהי עלתה מהבתים אחריי ניצחון 2:0 על אירלנד וניצחון ספרדי, כ"כ ]פחדתי מהדחה מוקדמת שהאושר היה פשוט עילאי כשעלינו

10. הרגע העצוב - הגמר כי לא הגיע לנו להפסיד 4:0, בטח לא אחריי מה שנתנו לאורך כל הטורניר.

11. המשפט הכי מטומטם ששמעתם\שקראתם בתקשורת היו הרבה כאלו, אחד החזקים היה "בונוצ'י המגן השמאלי הטבעי של יובה הופך לבלם פתאום - אני לא מבין את פראנדלי"

12. ה-11 שלכם
    בופון: אלבה, ראמוס, ברצאלי, פריירה: פירלו, אינייסטה, שוונשטייגר, מאוטיניו: רונאלדו וגומז

14. חראראדו יוסרטה Member

1. השחקן המצטיין -קסיאס
    2. השחקן המאכזב - ואן פרסי
    3. תגלית הטורניר-אלבה
    4. המאמן המצטיין - פראנדלי
    5. הנבחרת המשעממת - אנגליה
    6. הנבחרת שהכי נהנת לראות בטורניר- איטליה
    7. המשחק הטוב ביותר איטליה- גרמניה
    8. המשחק המשעמם ביותר, אנגליה- אוקריאנה
    9. הרגע השמח - האנגלים הולכים הבייתה
    11. המשפט הכי מטומטם ששמעתם\שקראתם בתקשורת

12. ה-11 שלכם: קסיאס, קונטראו, פפה, ראמוס, ארבלואה, דה רוסי, פירלו, אינייסטה, סילבה, רונאלדו, באלוטלי

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/12
  15. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

1. השחקן המצטיין - פירלו
    2. השחקן המאכזב - ואן פארסי, פשוט נראה כמו הצל של עצמו. ההבדל בין היכולת בארסנל לנבחרת ענקית ולא הגיונית לשחקן ברמתו.
    3. תגלית הטורניר - מנדזוקיץ' ודזאגוייב. אני באופן אישית לא הכרתי את השניים והם נתנו קמפיין (אישי) טוב מאוד. רק חבל שזה לא הספיק לנבחרות שלהן... (אולי בפעם הבאה שזה יספיק הם יהיו תחת 'השחקן המצטיין'... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx ).
    4. המאמן המצטיין - רציתי לתת לפראנדלי, אבל החילופים השטותיים שלו ועצם העובדה שיש לו חלק לא קטן בהפסד בגמר מנעה ממני לבחור בו. אז, אני חושב שזהו בנטו. עם סגל של רונאלדו, נאני (שהיה חושך) ו2 שחקני הגנה טובים הגיע מרחק יריקה מהגמר (או פנדלים...), תוך כדי שפורטוגל עברה בית לא פשוט ושיחקה כדורגל סביר בהחלט.
    5. הנבחרת המשעממת - היו קמה; בין אם זו ספרד, שלמעט הגמר, שיחקה 'בונקר מודרני' שכלל מסירות מההגנה ל16 של הריבי ובחזרה לקסיאס, בין אם זה צרפת שהיו חלשים להחריד (ובניגוד לציפיות המוקדמות), וכמובן אנגליה, רק שמשום מה יש לאנשים 'חסד' איתם כי הם באו פצועים וכו'...
    6. הנבחרת שהכי נהנת לראות בטורניר - גם פה היו כמה מבחינתי, שהן גרמניה, איטליה (שהפתיעה בקטע הזה האמת..) ופורטוגל.
    7. המשחק הטוב ביותר - היו כמה; ספרד-איטליה משלב הבתים, שוודיה-אנגליה, איטליה-גרמניה, ספרד-איטליה בגמר... (מי היה מאמין שאיטליה תופיע ברוב המקרים...).
    8. המשחק המשעמם ביותר - צרפת אנגליה.. WOW!
    9. הרגע השמח - רגע אחרי שריקת הסיום במשחק של גרמניה-איטליה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx
    10. הרגע העצוב - הדמעות בסיום של פירלו, וכמובן תוצאת הסיום 4-0. צורם מדי וכבד מדי, גם לעומת מה שהלך במשחק. לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם לפחות אחת מ2 המצבים ה100% של די נטאלה בתחילת המחצית השנייה הייתה נכנסת...
    אני רוצה לציין שגם כאב לי הלב על ההולנדים החביבים. לא קל לראות את האורנג'ים עם מלחמות אגו מטופשות ומתבזים ככה. לא פשוט.
    11. המשפט הכי מטומטם ששמעתם\שקראתם בתקשורת - כ"כ הרבה. בין אם זה בונוצ'י מגן שמאלי, בין אם זה שיורם ארבל הגאון ירד למחצית לפניי סופה, בין אם זה שהחליטו שרונאלדו שומר טינה למסי ומתגרה בו, וכל מיני ניתוחים הזויים של מאמנים כושלים בליגה שמשחקים אותה מבינים בכדורגל ורק מוכיחים את ההפך הגמור...
    12. ה-11 שלכם - בופון; אלבה, פפה, ברצאלי, ראמוס; פירלו, אינייסטה, דה רוסי, פברגאס, סילבה; רונאלדו

:aaarse:
    סעמק, מה נגמר היורו מה...