מסכמים עונה- בחירת השחקן המצטיין של העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏30/5/07.

1. Hammer Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

2. תומר22 Member

כל מילה בסלע. החליטו כבר במחזור הראשון, אחרי הצמד של זנדברג מול מכבי, שהוא יהיה שחקן העונה. מה לעשות שמהמחזור השביעי הוא לא כובש...

בואטנג שינה את כל המשחק של היריבות של בית"ר, הוא פשוט שלט לבדו במרכז השדה. אם הוא היה מוותר על השטויות שעלו לו בכרטיסים אדומים אז אני בטוח שהוא היה נבחר פה אחד.

3. Love Is Red Member

אני אומנם לא אוהד מכבי נתניה אבל אני בוחר בעניים עצומות לשחקן העונה את לואיס מרין ואני הסביר גם למה: דבר ראשון הוא ייצב את ההגנה של מכבי נתניה שלפני שנה מבחינה הגנתית לא הייתה משהו בשלון המעטה ודבר שני הוא שחקן כל כך שקט שגם במשחקים שהוא לא היה טוב (בקושי היו כאלו אבל שיהיה) הוא היווה איום תמידי לחולצי ליגת העל והלוואי שבאר שבע תחזור לליגת העל יהיה לה בלם כמותו!!!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/5/07
  4. -=Messi=- Member

אין על בואטנג, אבל באליפות גם לזנדברג יש חלק.
    בואטנג שחקן עם מלא ביטחון, עושה את העבודה שלו ב- 100% יכולת, הוא הזר הטוב ביותר שהגיע לפה...ללא ספק.
    פשוט קיר, אי אפשר לחשוב לעבור אותו והוא יכול לעשות סללום בין 5 שחקנים. הוא צריך לשפר את הבעיטה שלו ממרחק, וזה מה שפוגע בו. חוץ מזה הוא שחקן פשוט מושלם !
    אל תעזוב אותנו דרק !!!!

5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בוחר בקאלה, שוער מצויין שנותן את השקט להגנה שלו והציל את מכבי הרבה פעמים.

6. Gustavo Boccoli Member

הבחירה שלי זה דרק בואטנג. הוא שחקן מעל הליגה, אפשר להתחיל בזה, אבל לדעתי הגדולה שלו היא שהוא יציב מאוד, תמיד פקטור משמעותי והשחקן הכי טוב בבית''ר, מין באנקר כזה. הוא הזר הכי איכותי בליגה, ואני לא מאמין שהוא ישאר פה הרבה זמן.

7. Landon Donovan Member

הבחירה שלי היא טברטקו קאלה. למרות במשחקים הראשונים הוא נראה כמו גרסא קרואטית של שטרואבר (אני זוכר יציאה הזויה שלו עם הרגל לכדור רוחב...), אבל הוא הסיבה המרכזית שיש לנו מקום בגביע אופ"א. אחד הזרים הטובים ביותר שדרכו פה.
    כמו שאמר היהלום הצהוב, גם מארין היה השנה מעולה, והוא נמצא אצלי במקום השני.
    אחריהם יש את זנדברג ובואטנג. אני לא מבין איך אפשר לבחור בהם בתור שחקני השנה - כן, הם היו מצויינים, אבל לאף אחד מהם אין מניות בלעדיות באליפות של בית"ר, שבה משחקים עוד לא מעט שחקנים ברמה גבוהה. בכלל, ברגע ששני שחקנים מאותה קבוצה הם מועמדים בולטים לתואר, אז כבר ברור שזה לא שחקן מרכזי אחד בקבוצה אלא קבוצה שלמה מצויינת.

8. Dimitar Berbatov Member

ההתלבטות שלי היא בין קאלה לבואטנג. קאלה נתן עונה גדולה במכבי. היו משחקים מסוימים שקאלה הביא למכבי נצחונות. הרבה זמן לא ראיתי שוער זר בכזאת רמה גבוהה. פשוט שוער מושלם, אין ספק שהוא הרכש המוצלח ביותר של אלי כהן (ושוב פעם מגיע לאלי כהן שאפו ששוב פעם הוא מביא לארץ זרים ברמה). אבל למרות שקאלה היה ענק העונה אני בוחר בדרק בואטנג. נכון שאני לא ממש אובייקטיבי אבל בואטנג היה ענק העונה. בואטנג לאורך כל העונה היה מצוין ויציב (חוץ מכמה משחקים בסיבוב ה-3, טוב נו גם לו מותר ללתת מספר משחקים חלשים). קשר אחורי מושלם, הורס התקפות וגם לא רע בכלל מבחינה התקפית (4 שערים העונה).
    אמן ואמן שהוא ישאר איתנו עוד כמה שנים טובות למרות שאני לא מאמין שהוא ישאר.

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    כל-כך נכון. אוברייטד גדול. לא מבין איך הוא נבחר לשחקן העונה בכל-כך הרבה כלי תקשורת...

9. ירוק עד המוות Member

אני בוחר בליאור אסולין
    ליאור אסולין הוא אחד החלוצים הכי טובים בליגת העל והוא היה מאוד קרוב לזכות בתואר מלך השערים
    ליאור הוא שחקן שמשקיע הרבה אנרגיות במשחק הוא היה אחד השחקנים הכי יציבים בבני יהודה

10. -=Messi=- Member

איזה מקום סיימו בני יהודה?

גם בחצי השני הוא היה גדול, פשוט אנשים לא שמו לב לעבודה שהוא משקיע. אתה מסתכל על סטטיסטיקות, אבל יש דברים שלא רואים בסטטסטיקה. הוא היחידי בבית"ר (גם ברוכיאן אבל הוא לא משחק) שממש יכול להשאיר אותך ב- אחד על אחד מול השוער לבד, הוא מוסיף המון מחץ להתקפה. אבל על בואטנג אפשר להתערער. כי גם בלעדיו בית"ר ניצחה, 3-0 בחיפה, והיא קבוצה טובה בלעדיו, בטח שלא כמו שהוא משחק.

נערך לאחרונה ב: ‏30/5/07
  11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא משנה באיזה מקום הם סיימו, משנה שהבן אדם השאיר קבוצה לגמרי לבד בליגת העל.
    אם לעומר בוקסנבוים עוד היו שחקנים מצויינים לידו, לליאור אסולין לא היה איתו אף אחד. במו רגליו הוא השאיר את בני יהודה בליגת העל.

נערך לאחרונה ב: ‏30/5/07
  12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

וזה קשור כי..
    בני יהודה כבשה 34 שערים העונה, 13 מהם של אסולין, שללא ספק היה אחד החלוצים הטובים העונה בליגה. בלעדיו מיקומה של בני יהודה היה נמוך הרבה יותר, וזה שהקבוצה סיימה כל כך נמוך ולא ירדה ליגה, זה הרבה בזכותו.

13. שגיא Guest

עם כל הכבוד לאסולין ולבוקסה, שנתנו עונה אישית טובה, בניגוד לקבוצתם, אני חושב שאם נסתכל לאורך כל העונה, אז יש שלושה מתמודדים עיקריים על התואר והם מיכאל זנדברג, דרק בואטנג, וטברטקו קאלה. לי אישית קשה לתת לשוער את התואר, במיוחד אם הוא לא הצליח להביא במו ידיו תואר לקבוצה שלו, ככה שההתלבטות שלי היא בין מיכאל זנדברג לדרק בואטנג. שניהם נתנו עונה מצויינת, זדנברג ביסס את מעמדו כאחד הישראלים הכי טובים שיש לנו בליגה, ודרק בואנטג נכנס כמובן לרשימת הזרים הכי טובים שנחתו פה. קשה לי להכריע בין שניהם, אבל למרות זאת אבחר במיכאל זנדברג, שחקן שאני מאוד מעריך באופן אישי וכמובן שיש לו חלק גדול מאוד באליפות של בית"ר, למרות שלא הייתה משכנעת במיוחד.

14. צהוב בנשמה! Member

אבי נימני, גם בגיל הזה הוא מוכיח שהוא האחד והיחיד.

15. ManUtd Fan Member

הייתה לי התלבטות קשה מאוד בין טברטקו קאלה לבין דרק בואטנג. ללא ספק שניהם אולי הזרים הכי טובים שנחתו כאן. מצד אחד, קאלה נתן עונה מצוינת, אני מאמין שבלעדיו מכבי לא היו מסיימים במקום הזה, היו מאבדים הרבה יותר נקודות (מכאן אפשר להגיד שקאלה הוא שוער שמביא נקודות), בקיצור שוער אדיר. מצד שני, יש את דרק בואטנג, פאקינג שיט, אי אפשר לעבור את החומה הזאת, לא חשוב כמה תנסה, לא חשוב מה תעשה, אתה לא תצליח לעבור אותו. שחקן מדהים, שמר על יציבות לאורך כל העונה (בניגוד למיכאל זנדברג, שלא עשה את זה), בקיצור הזר הכי טוב שנחת בישראל, צריך לעבור דחוף לקבוצות יותר גדולות.