מסכמים עונה - בחירת מאמן העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏5/6/07.

1. גוב האריות! Member

הבחירה שלי הוא ראובן עטר ,בגלל שהוא עשה את השינוי בנתניה מאז שהוא הגיע לקבוצה היא קיבלה אור חדש של קבוצה והתחילה לשחק טוב בשביל הקהל,
    עטר מאמן גדול ואני חושב שעוד כמה שנים אפילו מגיע לו לאמן את הנבחרת!

2. Igi Member

נכון שיש להם רוב, אבל לא עד כדי כך.
    אני לא רואה אפילו סיבה אחת לא לבחור בראובן ומן הסתם בחרתי בו.. אין לי גם ספק שהוא זה שייבחר.

3. מכבי או מוות!!! Member

כאוהד מכבי ת"א אני חיב להודות שלאלי כהן הייתה עונה מצוינת למרות היכולת הגרועה של הקבוצה הוא סיפק כדורגל אטרקטיבי ממנה.
    אבל אני לא מבין למה יש רק 2 הצבעות ליוסי מזרחי,תביני הבנאדם סיים 10 נק' מעל מקום 2 וכבר מספר מחוזירם לפני העונה חתם על אליפות,הגיע בתחילת-אמצע העונה במקום ארלידס והשיג את מטרתו אליפות,2 הצבעות?! נראה לי מעט מידי.

4. King Kenny Member

אתה בוחר באלי כהן ואז מתלונן למה לא בוחרים ביוסי מזרחי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

5. ירוק עד המוות Member

אני בוחר בפרדי דוד
    כשראובן עטר פוטר ממכבי הרצליה כמעט אף אחד לא האמין שהיא תשרוד בליגה
    אבל פרדי דוד הצליח לעשות את זה וגם הציג תצוגות כדורגל מצוינות עם תוצאות של 5-0 על הכח , 4-0 על מכבי חיפה ו4-1 על הפועל ת"א
    ולא רק זה , פרדי דוד הצליח להביא למכבי הרצליה את התואר הראשון בתולדותיה.

6. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

לדעתי ליוסי מזרחי מקבלים יותר קולות מכל שאר המאמנים שקיבלו יותר, אולי למעט עטר.
    מי שחושב שלקחת עם קבוצה, אפילו שהיא בית"ר ונשפך עליה הכי הרבה כסף, בתחילת העונה לאחר כשלונות עם ארדילס ומשחק מזוויע, לקחת, להעמיד קבוצה על הרגליים ולהחזיר את הצבע של השחקנים ללחיים, זה קל - אז תדעו שלא. יש על מה להעריך אותו בעניין הזה אני חושב.

ראובן עטר ללא ספק מאמן העונה, פשוט מגיע לו.

7. מכבי או מוות!!! Member

בחרתי במזרחי.

8. הרצליה Member

מי הצביע לאלון חזן?
    מה הוא עשה השנה שהוא מועמד בכל מקום אפשרי, בסך הכל אשדוד סיימה במקום ה-7 שזה לא משהו מיוחד מבחינתם לדעתי גם בעונה שעברה הם סיימו במקום הזה.
    וההגעה לחצי הגמר הייתה מלווה בהגרלה די נוחה עם יריבות כמו קריית אתא ונצרת עילית

9. Dimitar Berbatov Member

בחירה קשה מאד. ההתלבטות שלי היא כמובן בין ראובן עטר לאלי כהן. שניהם עשו עונה מדהימה. אלי כהן בנה קבוצה מפורקת וחלשה אחרי שסימה רק המקום ה-6 בעונה הקודמת, מחדש והפך אותה לקבוצה השנייה הטובה בארץ (אם כל הכבוד לנתניה). אלי כהן בנה קבוצה מצוינת. כהן פגע בול בעמדת השוער כשהביא את קאלה במקום שטראובר ועד עכשיו האהודים מברכים אותו על כך. בשאר הזרים מלבד מרטינוביץ' (איליץ', לפניו ראזיץ' ומרדיקוביץ') כהן לא פגע בכלל אבל יאמר לזכותו שהוא העלה שחקנים מוכשרים מאוד מהנוער כמו שירן ייני ואורי שיטרית והפך אותם לשחקני ליגת על לגיטימים וקידם שחקנים כמו יחיאל שכולם כבר שרפו אותו
    אבל עדיין אני בוחר בראובן עטר. לא קל לקחת קבוצה באמצע העונה, שנמצאת בתקופה גרועה, ליתר דיוק מקום 8 ולהביא אותה לכך שהיא משחקת כדורגל נהדר ובסופו של דבר גם נמצאת במקום ה-2 ומביא אותה לבגיע אופ"א כמובן. עטר למען האמת לא עשה הרבה, הוא לא הביא זרים חדשים או כל רכש חדש אחר, אבל עטר העלה לשחקנים את המוטיבציה והחזיר את הקבוצה למעלה.

10. uriazu Member

לדעתי פרדי דויד, לקח קבוצה מאוד חלשה ואפורה שראובן עטר בנה לא טוב להישארות, התחיל לא טוב אבל שיפור אותה במועד ההעברות ומאז הקבוצה פשוט משחקת טוב, אמנם עדיין קבוצת תחתית אבל היא שיחקה את רוב המשחקים מאז שווה לקבוצה שנגדה שיחקה, הישארות מאוד יפה בליגה כוללת תבוסות בדרך.
    הבאת זרים מצוינת, ועונה גדולה של בוקסמבוים.

11. Henry AC Member

אלי כהן ללא ספק

לקח את מכבי אחרי כמה שנים של התרסקות והעלאה אותם למעלה..
    באמת זה מגיע לו..

12. royi_t32 Member

ראובן עטר
    בונה בנתניה אימפריה לשנים באות!

13. איגור .פ. Member

ראובן עטר בגלל שהוא החזיר את נתניה למיקומה הראוי

14. Raulito Madridista

לכל המועמדים כאן יש מקום בצדק.

אני חושב שיוסי מזרחי אולי לא מוערך בגלל הסגל המעולה שהוא קיבל, אפשר לומר בפה מלא שזה לא הצלחה מדהימה להביא את בית"ר למקום ראשון, כמו שזה הצלחה אדירה להביא את מכבי נתניה למקום השני או את מכבי ת"א למקום השלישי. גם פרדי דוד השיג משהו שזכה עם הקבוצה בתואר ראשון בהיסטוריה, בגביע הטוטו, והשאיר אותה בליגה עם הסטייל. הרצליה ניצחה השנה את שלושת הגדולות: בית"ר ירושלים, הפועל ת"א ומכבי חיפה והראתה לפרקים כדורגל איכותי מאוד.

מאמן העונה שלי הוא ראובן עטר. נכון, אלי כהן בנה במכבי קבוצה יציבה מאוד, שילב מספר צעירים כמו אורי שטרית, הביא שוער נהדר ובלם מעולה, מכבי השנה הייתה יציבה וניצחה בדרבי ועשתה רצף נהדר, אבל למכבי היה סגל לא רע בכלל בכל הקשור לקישור. מכבי קיבלה השנה שקט מהתקשורת וזה עזר לה.
    עטר עשה הישג מדהים שהביא את נתניה לסגנות. לא הרבה חשבו שכך ייקרה אחרי שגוטמן התפטר. לקבוצה פתאום היה רצון לשחק, לנצח, נתניה הציגו כדורגל טוב ולמרות ההתקפה הבינונית שלהם הצליחה לנצח מספיק משחקים.

את האמת, אלון חזן לא עושים לאשדוד יותר מדיי. הקבוצה סיימה בדיוק במקום שהיא צריכה ואולי נמוך יותר. ההתקפה הנהדרת שלה קיבלה במה, זה כן, אבל גוסו לדוגמא הוא לא רכש שלו. רק אפשר לציין את המשחק ההתקפי והיפה לעין ואת השילוב של רחמים צ'וקול.

נערך לאחרונה ב: ‏8/6/07
  15. Fabio Quagliarella Member

ראובן עטר, אין עוד מה להגיד.