מעמדה של ליגת ה-mls

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Ampelmann, ‏11/7/05.

1. Gerrard Member

לא מזמן זה היה שארלוט הורנטס ואז זה התחלק ל2 קבוצות ניו אולינס הורנטס ושארלוט בובקאטס.
    שתי הקבוצות שוות ל....

2. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא התחלק, שארלוט עברה לניו אורלינס, וישר החליטו להקים קבוצה תחלופית שתוך שנתיים או שלוש נכנסה לNBA גם היא

3. StevieG Member

תראו איך זה הולך:
    קראתי בספר אחד שמדבר על השפעות הגלובליזציה על הכדורגל, שבעוד ובאירופהובשאר העולם קוראים לקבוצות מועדונים בארה"ב מעדיפים לקרוא לזה זיכיונות. זה אומר הכל.

4. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

בארה"ב בכל הליגות המקצועניות זה Franchise - סניף. כלומר יש ליגת NBA, וDetroit Pistons זה סניף של הליגה.

אגב, ארה"ב ליגת הNHL חוזרת אחרי שהושג הסכם, השנה הייתה הראשונה בהסטוריה שליגה הושבתה לשנה שלמה בגלל סכסוך בין ארגון השחקנים להנהלת הליגה.

5. RedWhiteArmy Member

ומה פירוש המילה הזאת : זיכיונות אם אפשר לדעת.
    אני פשוט לא אחד שנולד בארץ וזו הפעם הראשונה שאני שומע\רואה את המילה הזאת מאז שאני גר כאן.

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאמריקאים יש בייסבול, פוטבול, הוקי, כדורסל, הם חולים על מירוצי נסקאר ואגרוף. לא חושב שיש להם מקום לצאת מהקיבעון עבור הכדורגל.
    תזכרו דבר מאוד חשוב על כדורגל - הוא פופולרי במיוחד בדרום אמריקה ואירופה כי שם הוא היה הענף הראשון שהיה pure entertainment. לאמריקאים היו עוד הרבה כאלה לפני, וזו הסיבה שכדורגל לעולם לא יתפוס שם.

7. StevieG Member

אובפמי כרגע הסביר מה זה זיכיון. =\
    אני חושב שהם עוד לא התרגלו לזה. זה עוד לא נכנס לתרבותצ שלהם,לצאת לפםארק ולשחק כדורגל.