מעקב: תחתית הליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Obafemi, ‏11/3/06.

1. KirkH Member

היה, עכשיו כשדאן חוזר - הוא לוקח את המושכות ומתפקד בתור בעל הבית...

בחצי שעה שהספקתי לראות לפני המשחק שלנו, דאן היה נהדר.

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבדל לא כזה מהותי. לדאן שער ליגה אחד ולפנאנט שניים, כששניים מתוך שלושת שערי הליגה המצטברים שלהם הובקעו ב-0-5 על פורטסמות'. לברמינגהאם יש התקפה אנמית ברמות שקשה לתאר, אני באמת לא זוכר קבוצה שבשלב כזה של העונה הייתה עדיין בתמונת ההישארות עם התקפה כזאת. יש להם כמה שחקנים שעל הנייר יכולים ליצור שער כמו יארוסיק או ג'וליאן גריי, אבל הכדורגל הדי פחדני של ברוס מנטרל אותם.

3. cityblues beter dead than red

המצב נכון להיום

16.פולהאם 30 32 נק'
    17.וו.ברומיץ' 29 27 נק'
    18.בירמינגהאם 28 24 נק'
    19.פורטסמות' 29 21 נק'
    20.סנדרלנד 29 10 נק'

כפי שאמרתי,פולהאם עדיין לא יצאה מכלל סכנה.התבוסה אתמול יכולה לגרום למשבר מורלי בקבוצה.

4. ManUtd Fan Member

לא יודע למה, אבל יש לי תחושת בטן שפומפי לא תרד ליגה, היא בסופו של דבר תינצל. היורדות לטעמי יהיו כמובן סנדרלנד, ברמינגהאם וברומיץ'. אני לא חושב שפומפי תירד ליגה, יש לי תחושת בטן כזו.

5. George Best Member

הנה המצב נכום לעכשיו :

32 39 - 51 16 5 9 30 פולהאם 16.
    27 27 - 45 17 6 7 30 ווסט ברומיץ' 17.

24 23 - 39 16 6 6 28 בירמינגהאם 18.
    24 24 - 51 18 6 6 30 פורטסמות 19

מה אתם אומרים?
    פומפי עם שתי נצחונות רצופים עח סיטי והיום 2-4 ענק באפטון פארק, חוזרת לחיים.
    פולהאם עם חמישה הפסדים רצופים פוגשת מחר את צ'לסי בקרייבן קוטג', הולך להיות כל כך חם בתחתית!

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

פומפי מסרבת לוותר. הארי רדנאפ ממשיך להמר על התקפה ולפגוע בול, הפעם גארי או'ניל סוף סוף מממש את הפוטנציאל הבלתי-מעורער שלו עם צמד לרשתה של פולהאם בדרך לנצחון חוץ ענק לפומפות, 3-1. תוסיפו לזה את ההפסד של ברומיץ' לליברפול ואת התיקו של בירמינגהאם עם צ'לסקי ותקבלו תחתית פתוחה לגמרי. הבלוז במקום הלפני אחרון עם 25 נק', ברומיץ' מעל הקו האדום עם 27 נק' ופומפי מתחתיה רק בשל הפרש שערים נחות, צפויה לנו שוב סיומת מותחת עד לרגע האחרון.

וכפי שהמומנטומים זורמים להם כרגע, פומפי בדרך להישארות על חשבון ברומיץ' המקרטעת. במחזור הבא הבאגיז בדרבי קשה בוילה פארק, בעוד שרדנאפ וחניכיו יארחו את בלקבורן בחוף הדרומי, וילה לבטח לא תוותר ליריבה העירונית על נקודות, ופומפי עם הקהל הביתי המופרע מסוגלת לכל דבר בפראטון.

7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרבה זמן לא התעדכנו פה..

זהו המצב בטבלה ערב המחזור ה-34 בליגה. בירמינגהאם עלתה סוף כל סוף מעל הקו האדום לראשונה מזה הרבה הרבה זמן, ווסט ברומיץ' צנחה לאיזור ממנו חוזרים לצ'מפיונשיפ וכנראה שתצטרך לעבור פוטו פיניש שני ברציפות נגד הירידה ופורטסמות' חוזרת לחיים בגדול עם 11 נק' בחמישה משחקים. כמו כן, אסטון וילה ופולהאם שלא נמצאות בכושר מזהיר מבצבות במרחק ולמרות שסביר להניח שלא יגררו למאבקים נגד הירידה נשלב אותם בכל זאת בתמונה שלא נאכל את הכובעם אחר כך http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

http://img139.imageshack.us/img139/6297/engtablebottom4id.Xxx

זה מה שנותר אם כך לחמישייה הרלוונטית:

http://stadiums.football.co.uk/shared/images/Premiership/Aston%20Villa/Aston-Villa-logo.Xxx אסטון וילה

בירמינגהאם (ב), וויגאן (ח), מנ' סיטי (ב), ליברפול (ח), סנדרלנד (ב).

http://stadiums.football.co.uk/shared/images/Premiership/Fulham%20FC/Fulham-FC-logo.Xxx פולהאם

צ'ארלטון (ב), וויגאן (ב), מנ' סיטי (ח), מידלסברו (ב). (ובנוסף - משחק חוץ מול סדנרלנד שנדחה ותאריכו טרם נקבע)

http://stadiums.football.co.uk/shared/images/Premiership/Birmingham%20City/Birmingham-City-logo.Xxx בירמינגהאם

אסטון וילה (ח), בלקבורן (ב), אברטון (ח), ניוקאסל (ב), בולטון (ח).

http://stadiums.football.co.uk/shared/images/Premiership/Portsmouth%20FC/Portsmouth-logo.Xxx פורטסמות'

מידלסברו (ב), צ'ארלטון (ח), סנדרלנד (ב), וויגאן (ח), ליברפול (ב).

http://stadiums.football.co.uk/shared/images/Premiership/West%20Bromwich%20Albion/West-Bromwich-Albion-logo.Xxx ווסט ברומיץ'

ארסנל (ח), בולטון (ב), ניוקאסל (ח), ווסטהאם (ב), אברטון (ח).

נערך לאחרונה ב: ‏13/4/06
  8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובכל זאת להמר על ירידה של פולהאם או וילה נראה לי קצת לונגשוט...

מהסתכלות על המשחקים שנותרו ל-3 הנאבקות האמיתיות על הישרדות ניתן לראות בבירור כי לווסט ברומיץ' נותרו המשחקים הקשים יותר לפניהם, וזה פלוס היכולת הדלה של הקבוצה הזו כבר זמן רב מוביל אותי למסקנה שירידה היא בלתי-נמנעת עבור הבאגיז.

בירמינגהאם ופומפי ילחמו עד הסוף. גם כאן לדעתי יש לפומפי יתרון קל מבחינת המשחקים שנותרו לה (אפשר לבקש משהו יותר קל מסנדרלנד בבית?), אך העניינים בין השתיים האלה יסגרו רק במחזור האחרון לעניות דעתי.

9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כפי שכבר אמרתי, בעיניי פומפיי פייבוריטית להישאר.
    השילוב של מאמן ענק שכבר עשה הישגים גדולים יותר עם קבוצות צנועות יותר, סגל מצויין ורחב הודות לבזבוז הנרחב של גאידמק ג'וניור בינואר והמשך עונה סביר יחסית, הופכים בעיניי את פומפיי למועמדת ברורה יותר להישאר מאשר ברמינגהאם, קבוצה שבקושי מצליחה לכבוש העונה, וכידוע לכולנו, בתקופות כאלה הדבר הכי חשוב לקבוצת תחתית הוא לכבוש.

10. George Best Member

גם אני מאמין שבסוף העונה יהיו שתי יורדות מהעיר בירמינגהאם, פומפי תישאר כי היא בכושר מצוין והיא מציגה יכולת מצוינת ונותרו לה 3 משחקים בבית ו2 בחוץ.
    וילה ופולהאם ישארו בליגה, אין פה בכלל ספק.פער 7 נקודות הוא עצום, ושתי הקבוצות ישארו עונה נוספת אבל קולמאן ואולירי, אם ישארו בתפקידם, יהיו חייבים לחזק את הקבוצה ובגדול כי הקבוצות שלהן די חלשות.
    וילה בכושר עלוב, פולהאם עדיין ללא ניצחון חוץ בליגה.

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אריאל, 7 נקודות זה לא כזה פער עצום ורצף של הפסדים עדיין מעמיד את פולהאם ווילה בסכנה כלשהי.
    אלא שלשתיהן עוד מחכה משחק מול קבוצה שלחלוטין ויתרה על העונה (בזיון בשם סנדרלנד), מה שאמור לספק להם נקודות בטוחות, והופך את זה פרקטית ל-10 נקודות ב-4 משחקים, וזה הופך את הסיפור שלהן לגמור.
    זה כמובן לא מגמד את הכשלון שלהן, בעיקר של וילה, ואני צופה השחזת סכינים שתיגרר גם לתחילת העונה הבאה הן לקולמן והן לאו'לירי, כנראה המאמן שאני הכי לא סגור על טיבו בפרמיירשיפ.

12. city Member

פורטסמות' תישאר בליגה. שאני מסתכל על המשחקים הבאים שלהם (מידלסברו (ב), צ'ארלטון (ח), סנדרלנד(ב)) אין סיבה שהם לא ישיגו בהם 7 נק', שיקפיצו אותם אולי אפילו מעל וילה ופולהאם.
    לברמינגהאם נשארו משחקים ממש קשים. אני בספק אם הם יצליחו להשיג נקודות מול בלקבורן, בולטון, ניוקאסל או אברטון, ולכן הדרבי מול אסטון וילה הוא המשחק הכי חשוב שלהם העונה. הם צריכים לנצח בו ולנסות להיכנס למומנטום של ניצחונות, ובו בזמן לקוות שפומפי יפשלו במשחקים הנותרים שלהם. אבל הסיכויים לזה נראים לי קלושים.

13. Rudess Member

אני לא רואה תסריט שפולהאם יורדת. לדעתי הפרמיירליג תישאר בעונה הבאה רק עם קבוצה אחת מהעיר בירמינגהאם.

14. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

במידה והפומפות יורדים, יש התעניינות כבר בלואה לואה?

15. city Member

אני מאמין שהוא לא ישאר מובטל. אבל פומפי לא ירדו, וגם לא חסר להם כסף כדי לשמור עליו.