מפגש אייסוקר - חנוכה 2011 - דיון תכנון

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏1/12/11.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעיקרון בכל אחד מהתאריכים אני צריך לבקש חופש מהעבודה, אבל אני רואה שה28 הוא התאריך הטוב ביותר מבחינת הרבה דברים, אז גם אני עם ה28/12...

:aaa031:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/12/11
  2. אבו Member

תמסור לו שזה מפגש פורום אייסוקר ולא מפגש לכלוכים על אייסוקר.

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

חבל לשמוע שעוד כואב לו, אך על הדרך גם מחמיא ביותר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

לו הייתי בארץ בכיף הייתי מגיע. יש לא מעט חברים כאן שעדיין לא פגשתי, אבל עוד נגיע לזה.

נערך לאחרונה ב: ‏4/12/11
  4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מגיע נכון, או שזה מיותר לשאול?

כניראה מביא איתי חבר שכתב כאן בעבר ועכשיו בעיקר צופה בפורום.

6. Vanitas Member

מי זה? על מה מדובר? זה מאותו מקרה שהיה באנגלי?

הבנתי שיש אחד פראי, אחד שמן מתוסכל ותרנגול שעדיין לא יודע לכתוב.

7. N-S-N-O Member

הלו הלו חבר'ה, don't shoot the messenger, רק הודעתי שהוא מגיע חחח
    אבו, http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/gives.Xxx באים לשחק כדורגל ולהיפגש עם חברים, זה לא שיש מחנות והחברים באים להרביץ לנו במפגשים שלנו.
    משה, אני כמעט בטוח מגיע, אלא אם כן אני אמות או שאוטובוס יפגע בי... נקווה שלא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/12/11
  8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפעם לא יהיה. קיבלתי כמה וכמה תלונות (בלי לציין שמות) על כך שהמשחק הזה גורם לאנשים להרגיש שהם לא שייכים. והאמת? בתור אחד שתמיד שיחק במשחקים האלה, גם אני עד עכשיו לא מבין למה אנחנו עושים אותו.

ואגב, נא לא להתבלבל - זהו מפגש אייסוקר לכל דבר ועניין. כמובן שהדלת לא תיסגר בפני אריאל כפי שהיא מעולם לא נסגרה כלפי אורחים מבחוץ, אבל בודאות אני לא אאפשר הכפשות כלפי הפורום.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

למען האמת, אני נהנה מהמשחק "על הגביע", שנוצר בעיקר בגלל היריבות בין הספרדים לאנגלים. אבל, אכבד כל החלטה שתתקבל.
    צריך לזכור שאחרי אותו משחק ראשון כל מי שהמתין בחוץ משחק בעוד שאלה ששיחקו יוצאים החוצה. צריך גם לזכור שפעם שעברה בכלל לא חילקנו גביע לקבוצה המנצחת והוא סתם חזר אלי ככה שזה כבר פחות משחק "על הגביע" ויותר משחק בין "הספרדים" ל"אנגלים".
    באופן אישי אני גם חושב שהוא מוסיף פלפל למפגש. קצת יריבות, קצת עקיצות ביני לבין ירדן, בדרך כלל משחק מותח, וכמובן שצריך לזכור שאחרי אותו משחק הקבוצות מתפרקות ואז עושים בחירות בין כולם.
    אני בעד להשאיר את המשחק (בכל זאת, מפגש בלי הבכיינות של ירדן זה לא מפגש), אבל אקבל כל החלטה ששתקבל.

נ.ב
    מספיק לדון על אותו מקרה שהיה ולהרוס את הטופיק שנפתח כאן. במיוחד שזה מגיע מאנשים שלצערי לא ראיתי מעולם מגיעים למפגש.
    מדובר מעל הכל במפגש חברתי, כולם מוזמנים להגיע, כולל כאלה שכבר לא כותבים כאן (אם מישהו מצליח להביא את ארתור למשל זה יהיה נפלא) או רק קוראים כאן הודעות.
    תנו לנו לתכנן מפגש בכיף בלי עקיצות ומריבות, תודה.

10. xavi6 Member

בוא נשפר את זה. למה משחק על הגביע רק בנינו? יש הולנדים, יש איטלקים. בוא נעשה כוחות, אני אתה וצד שלישי, נעשה טורניר על הגביע. ככה זה יהיה בונוס. ככה באמת לא תוכל לתחמן בבחירת שחקנים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

בכל אופן כמו שאמרתי-גם אני נהנה, ומסורת זאת מסורת. אבל מי שנפגע ומרגיש לא שייך, כאילו אנחנו ילדים בגן, אפשר לוותר. no hard feeling...

נערך לאחרונה ב: ‏5/12/11
  11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בעד. אם זה יגרום ליותר אנשים להרגיש חלק מהתחרות "על הגביע" אפשר בהחלט להקים כמה קבוצות (איטלקית? ישראלית?) ואז כולם יקחו חלק במשחקים על הגביע.

http://i35.tinypic.com/szkh9i.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/12/11
  12. פול סקולס Member

(אני לא מגיע, לא לשלוח לי הודעה פרטית...)

לא חושב שזה עניין של "ילדים בגן". הייתי במפגש, בטח לפני שנה או משהו כזה, ונראה לי שגם השתתפתי במשחק על הגביע.

החדשים או אלה שזה מפגש שני-שלישי שלהם באמת מרגישים לא קשורים.
    אני לא זוכר מספיק שמות של כל החבר'ה הוותיקים, אבל זה בערך נראה ככה:

"תביא לי את משה ואבירם, קח את ירדן ואת ההוא עם הכובע והזה שעומד שם... לא לא, אני רוצה את משה ועזרא, קח את מתן, שער 7וזה עם הנעליים..." וכו'. כמה נחמד להיות "זה עם הכובע" http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

כולנו אנשים מבוגרים... אני מניח שהתלונות הגיעו בגלל שאנשים מרגישים אחד מהשניים: או שאין מספיק שחקנים למשחק על הגביע ואז החדשים משתתפים אבל בתור סותמי-חורים, ותמיד יש מישהו (אהמ עזרא) מהקבוצה המפסידה שאח"כ מתלונן על זה ש'שמו אותו עם כל החדשים האלה בלה בלה בלה'. או שיש מספיק מהקבוצות האנגליות והספרדיות שלכם ואז החדשים מקבלים תחושה של "שבו בצד עם סטופר, זה המשחק שלשמו באנו ורק החבר'ה משתתפים בו, תמדדו זמן (תמיד נשחק איזה 7 דקות יותר ונייבש אתכם) ואז תחליפו אותנו".

אם המטרה היא מעל לכל מפגש חברתי, זה לא ממש עונה על הצרכים.

נערך לאחרונה ב: ‏5/12/11
  13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב, אין לי בעיה שיחליטו שאין משחק "על הגביע", כן יש לי מה להגיד בקשר למשחק עצמו.

צריכים שוב לזכור שכל הסיפור זה משחק אחד, שגם הוא מוגבל בזמן. אני באופן אישי לא רואה שום דבר רע במשחק אחד בין האנגלים לספרדים. מדובר במשחק אחד מתוך כל המשחקים שמשוחקים במפגש, ועבורי לפחות, חלק מהקטע זה לשחק עם החברה שכותבים איתי באותו הפורום ואוהדים כמוני קבוצות אנגליות (למעט עזרא שהוא בוגד).
    ברור שבתחילת המפגש יקראו לך לפי הכינוי באינטרנט או יזהו אותך לפי החולצה שאתה לובש, כי לצערי מרבית האנשים לא משתמשים בשמם האמיתי באינטרנט אלא בכינוים ולא פשוט ללמוד בכל מפגש את כל השמות של כל החדשים ולכן מתחילים עם כינוים/פרטי לבוש ורק אז עוברים לשמות.

אני גם לא רואה שום דבר רע בכך שהקבוצות האלה מורכבות בעיקר מותיקים. אותם ותיקים הם אלה שמחזיקים את מפגשי הפורום לאורך השנים, אותם ותיקים הם אלה שמגיעים לכל המפגשים וגורמים לכך שיהיו מספיק אנשים בכל מפגש, אותם ותיקים הם אלה שעוזרים "לחדשים" להתאקלם ולהנות במפגש, אותם ותיקים הם אלה שנותנים פלפל למפגש כאן ובמגרש עם העקיצות השונות. אז באמת שלא יקרה כלום אם אותם ותיקים יבנו קבוצות למשחק אחד שנמשך מקסימום 20 דקות.
    במפגש הראשון שלך אתה שיחקת, אני זוכר שבמפגש הקודם שהיה (שהיה הראשון של יהודה למשל) גם יהודה שיחק, ולכן גם אין איזה שהיא מניעה מחדשים לשחק.

לא חושב שצריך לעשות סיפור ממשחק אחד (בטח כשלאחר מכן כל מי שהיה בחוץ משחק וכל מי שהיה בפנים יוצא). לא חושב שצריך לטעון שהמפגש שהוא 99% חברתי מוכרע בגלל המשחק הזה. אחרי זה אנחנו משחקים ה מ ו ן, יש את השוארמה שלדעתי מבחינה חברתית היא לא פחות חשובה מהכדורגל, ולא הזכרתי את הנסיעות להוד השרון הלוך וחזור שגם אז אנחנו מדברים כל הדרך.

ברגע שיש הרבה אנשים תמיד יהיו אנשים שיהיו בחוץ, כי רק 2 קבוצות יכולות לשחק. אז הבעיה היא שבמשחק הראשון מדובר באנגלים מול הספרדים? אני דווקא חושב שזה חלק מהקסם של המפגש, מהייחודיות של היותנו אוהדים של קבוצות מישראל/איטליה/אנגליה/ספרד/כל מקום אחר ומהאפשרות שהמפגש נותן לנו.
    מבחינתי, אפילו לנסות לארגן עוד קבוצה שתשחק על הגביע (ואפילו שתיים אם יהיו מספיק אנשים) כדי שכולם ישחקו על הגביע וכולם ירגישו שהם חלק ממאבק ספרדי/אנגלי/איטלקי/ישראלי.
    אבל שוב, זאת רק דעתי, בסופו של דבר כל מה שיוחלט מקובל עלי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/12/11
  14. vasisualy Member

אני רק אזכיר לכם שב-27 מתוכנן מחזור ליגה של אמצה שבוע (וגם משחק מרכזי בית''ר-הפועל ב-28).

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה בטוח?