מפגש אייסוקר - חנוכה 2011

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏12/12/11.

1. Ice Cream חסה

אני מציע שכולם ינסו לברר אם הם יכולים להחליף את היום חופש שהם לקחו מרביעי לשלישי ולפי זה להחליט.

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

פששש! ממש מכה למפגש אייסוקר.

שלישי אני אגיע.

3. Tony Adams Member

בררתי. אני לא יכול בשלישי. אני בחופש כבר בראשון באותו שבוע, ושני-שלישי אני חייב להיות בצבא.
    רביעי אני אחתום יום חופש מלא, אז לא אכפת לי באיזו שעה. המשחקים מתחילים ב-7.
    ואני ממש לא חושב שכולם ירוצו לראות אותם.
    משה ועידן שהקבוצות שלהם משחקות ב-7 עוד מילא, אבל בית"ר-הפועל זה ב-20:50. זה שעה שבדר"כ אני כבר בבית אחרי מקלחת.

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה היא שיש כאלה שירצו להיות במשחקים שיתקיימו. יש סיכוי טוב שהחבר'ה שאני בדרך כלל נוסע איתם למשחקים ירצו לנסוע כדי לראות את אצטדיון המושבה החדש.
    משה, אתם מארחים את הפועל עכו באותו יום. אתה לא מתכוון להיות במשחק?

אי אפשר להחליט שלא עושים מפגש ביום שני בשל מחזור בליגה האנגלית ומנגד לקיים את המפגש ביום שיש בו מחזור בליגה הישראלית. אין מנוס מלבחור ביום שלישי. מבחינתי, לא תהיה בעיה להזיז את יום החופש כל זמן שאני אודיע על כך שבוע מראש.
    עזרא, אח יקר, אין שום סיכוי בעולם שהם יתנו לך חופש ביום שלישי?

5. Tony Adams Member

99%שלא.

6. Tony Adams Member

גם משה לא יכול ברביעי.
    אבירם, ההבדל הוא שהמשחקים בליגה האנגלית הם ב-5. בישראלית הם ב-7.

חוץ מזה, פתח תקווה קרוב להוד השרוןץ

נערך לאחרונה ב: ‏16/12/11
  7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, אבל גם ב-19:00 אין לנו סיכוי (במיוחד למשה) להגיע. לא היה מפגש שהגעתי ממנו הבייתה לפני 22:00. לפעמים הגעתי כמעט ב-23:30.

נסה לעשות מאמץ. תן לי את המספר של המפקד שלך אם צריך. אתה חייב להצליח. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

8. Tony Adams Member

אבירם, אתה למושבה יכול להגיע ב-7.
    משה בעצמו אמר שהוא כנראה יכול רק רביעי.

9. Ice Cream חסה

יש פה לא פחות אוהדים של הישראלית מאשר של האנגלית, שנוסעים למשחקים ולא מתכוונים לראות אותם, כך שאני מסכים עם אבירם שאם לא עושים בשני בגלל הליגה האנגלית גם לא הוגן לעשות ברביעי, בגלל הליגה הישראלית.

כן, אפשר לעשות את המפגש מ-9:00 בבוקר ואז אולי הכל יתנהל בלי לחץ ובלי שכל אחד יעזוב מוקדם מהצפוי. אני מציע הצבעה על שלישי או רביעי, בתנאי שאין הבדל בין קול של אבירם/ משה/ עזרא/ מקס ירדן לבין הקול של נכים כמוני.

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק יום חמישי אפשרי מבחינתי... מתגעגע חבר'ה!

11. Number 8 Member

ככל הנראה אם המפגש נשאר ביום רביעי, לא אוכל להגיע. מכבי מארחת את ראשון לציון ב19:00 ואני הולך למשחק, משמע שאצטרך להיות בבית אחרי המפגש כבר ב5, משמע אצטרך לצאת מהוד השרון באיזה 3. לא יודע, כרגע זה נשמע לי יותר מדי סיפור, אני עוד אחשוב על זה ו"אחקור" את כל הדרכים יותר לעומק אבל מן הסתם שיעזור אם המפגש יהיה ביום שלישי או שנערוך את המפגש בבוקר.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני נוסע לוסרמיל למשחק של באר שבע ביום רביעי (המשחק ב19:00). הרכבת שלי יוצאת ב17:00 מעזריאלי, מה שאומר שבסביבות 16:00 אני יוצא מהוד השרון. ככה שגם אני מאלה שנוסעים למשחקים של הישראליות. ואני עדיין מתכוון להגיע למפגש.

אני פשוט לא יכול ביום אחר.
    כבר הודעתי למשרד שאני לוקח את החופש ביום רביעי, וחוץ מהעובדה שעכשיו קשה מאוד לשנות את המועד, אני בכל מקרה אצטרך לקחת את החצי יום חופש ביום רביעי בגלל המשחק של באר שבע.
    הסיכוי שאוכל לקחת שני ימי חופש בזה אחר זה, אחד למפגש ביום שלישי ואחד למשחק של באר שבע ביום רביעי, הוא אפסי.
    לכן מבחינתי לפחות, זה או יום רביעי או לא להגיע למפגש.

כמו שכבר אמרתי, אין לי בעיה להפוך את החצי יום חופש ביום רביעי ליום חופש שלם ושנשחק מוקדם יותר. אבל אם הטורניר ביום שלישי אני לא אוכל לבוא.

אלה שכבר אישרו את בואם והיו הרוב שקבע שהטורניר יערך ביום רביעי, האם יש לכם בעיה מהותית בלהקדים את הטורניר ל11:00 בבוקר?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/12/11
  13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקדמת המפגש היא בהחלט פתרון. אני זורם.

14. Zizou10 Member

למה שלא תעלו סקר? הבעיה היחידה שצריך לענות מי שבאמת מתכוון להגיע ולא כל אחד. בכל מקרה עזרא גם דיבר איתי השבוע, אני אבוא (תלוי ביום כן) גם אם לא לשחק אז ללאפה המסורתית. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי כבר היה סקר ודיון על הנושא (ב"דיון תכנון") והיה רוב מוחלט ליום רביעי. ואם אותו רוב מוכן להקדים את השעה אז אין סיבה שהיום של המפגש ישתנה.

אני אכתוב כאן את מה שאמרתי לאבירם בשיחה איתו לפני זמן קצר, והוא הסכים איתי, אם אני יכול להגיע לבאר שבע עד שעה 19:00, אין שום סיבה שכל אחד אחר לא יגיע לערים כמו פתח תקווה ות"א (שקרובות הרבה יותר להוד השרון) עד 19:00 לא לדבר על להגיע לטדי עד 21:00.

אם נתחיל ב11:00 את המפגש יהיה לנו מספיק שעות של משחק + זמן לאוכל.

כרגע לי, לניר (חבר שלי שפעם כתב כאן והיום בעיקר צופה), אבירם, אריאל ועזרא לא אכפת להקדים את המפגש. לאור התגובות של דור ואביב (שעוד בתחילת הטופיק ביקשו את הקדמת הטורניר) אני מניח שגם להם לא אכפת. זה כבר שבעה אנשים.

נחכה לראות מה ירדן, מקס, טום, דביר, מתן ושאר האנשים שאישרו את יום רביעי יגידו בקשר להקדמת המפגש, לי לפחות נראה שהקדמת שעת המפגש והשארתו ביום רביעי היא פיתרון נכון...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/12/11