מצרים אלופה! 4-2 בפנדלים על חוף השנהב!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏10/1/06.

1. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם תסתכל טוב אז כתוב לצד הסגל באדום מודגש - טרם פורסם. ובאחת ההודעות שלי פה כבר אמרתי שהם איחרו את המועד הסופי וצפויים להיענש

אה, והאמת שעכשיו אני רואה שהם פירסמו ואתו היום. אני שם פה לינק ומעביר את זה לסקירה מאוחר יותר:

http://www.mtnfootball.com/live/content.php?Item_ID=1429

נערך לאחרונה ב: ‏11/1/06
  2. Jose Mourinho Member

צודק- טעות שלי

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות שהפעם, בהמשך ישיר לשנים האחרונות, דרום-אפריקה אינה מועמדת, אני הולך איתה עד הסוף.
    בתקווה שלאט לאט הם יבנו משהו טוב לקראת המונדיאל עוד 4 שנים.

פייבוריטיות? קשה לדעת. זה יכול להיות מישהו מהדור ה"ישן", כמו ניגריה, גאנה, מצרים, קמרון... וזה יכול להיות מישהו מהדור החדש יותר כמו טוגו, סנגל, חוף השנהב וכד'.
    פשוט לצפות ולהנות... אם לא מהמתקנים המשובחים, אז לפחות מכדורגל טוב וטכני.

סיקור מעולה דרך אגב, נהנתי לקרוא. תודה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/1/06
  4. thomas_f Member

אני חושב שקמרון או ניגריה אם אלה שיקחו את האליפות.

5. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

תפנית חדה בנוגע למייקל אסיין, הקשר ערך אימון קל עם צ'לסי וכנראה יצטרף אל נבחרת גאנה בכל מקרה.

6. sagiv Member

כל הכבוד על הסיקור.
    אני צופה קבוע באליפויות אפריקה כבר משנות ה-90 המוקדמות, אם כי לא באדיקות כמו מונדיאל או צ'מפיונס. משוחק שם כדורגל אחר. אם נכנסים לראש הנכון זה כדורגל אדיר. תוכלו להשוויץ ש"גיליתם" שחקנים באליפות הזו, כאלו שרק בעוד שנה או שנתיים יעברו למועדונים גדולים. בקיצור חוויה אדירה ומומלצת.

7. burning soil Member

כבוד על הסיקור מיכאל!

נחמד לצפות בטורניר הזה אף על פי שבדרך כלל רמת הכדורגל לא נוסקת יותר מידי.

8. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

ושוב תפנית לגבי אסיין, הוא לא ייסע לאפריקה, סופי.

במשחק ידידות שנערך היום (אצלי עדיין יום שישי להזכירכם), ניצחה תוניסיה את לוב 1-0. מעניין אם החבל שהתהדק לו סביב צווארו של מאמן לוב יעשה את התנועה הסופית, או שבהתאחדות יחליטו לא להסתכן לפני פתיחת הטורניר.

בכל אופן בימים הקרובים יהיו המון משחקי ידידות, אעדכן אם יהיה משהו מעניין.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אפרופו משחק ידידות , נבחרת חוף השנהב ניצחה במשחק ידידות בדובאי את שטוטגארט 1-3 , סיקור מלא למשחק בדיון של שטוטגארט...

10. צהוב עולה--> מכבי נתניה! Member

לי אין פייבוריטית מיוחדת, אך אני מצפה לראות את המפתיעות של המונדיאל מתמודדות מול הנבחרות האפריקניות. בהצלחה לכולם! :aaa025:

נ.ב

אחלה סיכום!!

11. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביום שישי האחרון איימה ההתאחדות האפריקאית על שתי הנבחרות האחרונות שלא פירסמו את הסגל הסופי, גאנה וטוגו, כי הן יעמדו בפני עונש משמעת רציני אם לא יפקידו סגלים מלאים עד יום שישי בחצות.

רק בשבת, טוגו הועילה בטיבה לפרסם את הסגל שלה, עדיין דממה מגאנה, שתי הנבחרות צברו כבר כמעט 10,000 דולר של קנסות כל אחת, וכאמור גם צפויות להתחייב לחתוך שלושה שחקנים מהסגל כחלק מהעונש.

דבר כזה עוד לא קרה בהסטוריית גביעי אפריקה, רק פעם אחת קרה שנבחרת אחת איחרה וזו הייתה דרום אפריקה ב1998 וגם זה בגלל התנהלות ממש חובבנית שם בהתאחדות. מאוד מאוד מוזר הקטע הזה עם גאנה וטוגו..

12. סקאוזר Member

אפשר לשאול למה אסיין לא ישחק באליפות?

13. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

נפצע במשחקה של צ'לסי מול ווסטהאם, אומרים אמנם שהוא חוזר לכושר מהר מהצפוי אבל המאמן החליט לא להסתכן כנראה

14. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת חדשות מהימים האחרונים:

:aa1: אגדת הכדורגל הקמרוני והכובש הותיק בתולדות גביעי העולם רוז'ה מילה, יצא בפומבית להגנתו של המגן השאמלי פייר וומה שנשאר מחוץ לסגל האריות. וומה כזכור החמיץ את הפנדל בדקה ה-90 והשאיר את קמרון מחוץ למונדיאל 2006. "הוא שחקן נהדר שיכל לתרום הרבה לנבחרת. אני מאוד מקווה שההחלטה הזאת לא פוליטית אלא מבוססת על החלטתו המקצועית של המאמן", אמר מילה. מה הסיכויים?

http://www.stateofthegame.co.uk/images/roger-milla.Xxx
    מעניין אם הוא היה מחמיץ. מילה במונדיאל 1990.

:aa1: לאחר שהחזיר את החלוץ הותיק חוסאם חסן לסגל הנבחרת המצרית אחרי יותר שנה של היעדרותו משם. מתחיל מאמן המארחת חסן שאהטה להתחרט על הנסיון הזה להרים את המוראל הקבוצתי. התקשורת ביבשת השחורה מדווחת כי המאמן ביקש בימים האחרונים אישור מיוחד מהתאחדות הכדורגל במצרים להוציא את חסן מהסגל הסופי לתחרות, כנראה בגלל שהסתכסך עם החלוץ על כך שזה אינו מקבל מספיק דקות משחק. חוסאם חסן כזכור מחזיק בשיא עולם בהופעות בינלאומיות (163), אבל אם זה תלוי בשאהטה, השיא הזה לא יגדל בהרבה.

http://news.bbc.co.uk/olmedia/1160000/images/_1160574_hossamhassan300.Xxx
    ההופעה ה-164 כנראה תחכה, חוסאם חסן במדים הלאומיים.

:aa1: אחרי שכמעט ועזב את נבחרת קמרון שלושה ימים לפני תחילת המשחקים. המאמן הפורטוגזי של האריות ארתור ז'ורז'ה כנראה נרגע וימשיך לאייש את התפקיד. ז'ורז'ה שאמנם נכשל להפיל עם הנבחרת למונדיאל טרם הפסיד משחק עם האריות והפיצוץ עם ההתאחדות אירע כאשר לז'ורז'ה פשוט נמאס מהעובדה שהוא לא מקבל משכורת כבר כמעט חצי שנה. כעת אחרי שכבר הודיע כי הוא לא מתכוון לוותר להתאחדות הקמרונית, וצפוי לעלות בקרוב עם חניכיו על הטיסה ממחנה האימונים בתוניסיה לקהיר. פרסומים בקמרון אף מצהירים כי ז'ורז'ה ועוזרו קיבלו את התשלומים במלואו היום בבוקר אך המאמן עצמו מכחיש. "אני לא יודע מה קורה עם הכסף. אבל בכל מקרה אהיה שם בשביל הנבחרת." אמר ז'ורז'ה לכלי התקשורת.

http://www.camfoot.com/IMG/Xxx/artur-yde-0105o.Xxx
    ז'ורז'ה וסגן יו"ר ההתאחדות הקמרונית בימים עם יותר אמונה בין שני הצדדים.

15. eastlands Member

מישהו יודע היכן ניתן לראות את סגלי הקבוצות לאליפות ? , באתר הרשמי של האליפות הם עדיין לא עדכנו (כיאה לאפריקה ) את הסגלים .