מצרים אלופה! 4-2 בפנדלים על חוף השנהב!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏10/1/06.

1. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

חלק גדול אפשר לראות בעמוד הראשון של הדיון הזה. את השאר אני אשתדל למצוא היום ולעלות לשם

2. EL Capitan Member

אני יגיד שוב- אם אתם שואלים אותי, את אטו היה צריך להאשים לא פחות מוומה. במקומו של וומה, הייתי פורש.

3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

להיפך, במקומו של וומה הייתי ממשיך להילחם, פרישה זה הודעה בטעות וויתור. וומה עוד יסתום את הפה לכולם.

4. city Member

אפשר לחשוב מה הוא כבר עשה, בסה"כ החטיא פנדל. נכון שזה היה במשחק מכריע ואולי הכי חשוב של הנבחרת בשנים האחרונות, אבל זה קורה לכל שחקן. זה לא שוומה רצת מישהו או ביצע פשע, בסה"כ בעט לקורה.
    תאמינו לי שאם הוא היה מגיע לנבחרת הוא היה נותן 200 אחוז רק כדי לכפר על הטעות שהוא עשה ולזכות באמון של הקהל מחדש. חבל שהקהל מחרים את וומה בגלל החמצת פנדל, ועוד יותר חבל שראשי ההתאחדות הקמרונית הולכים איתם.

5. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: חלוצה של מארסיי ונבחרת סנגל מאמדו ניאנג צפוי להחמיץ את התחרות בגלל פציעה בירך. ניאנג כנראה קרע שריר באיזור במשחק הידידות של נבחרתו מול הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו. במארסיי מעריכים כי ניאנג ייעדר "מספר שבועות, כנראה חמש", ובסנגל כרגע רק מודיעים שלמרות הפציעה, ניאנג ישהה עם הסגל במצרים, אך לא ברור אם יוכל להשתתף. יש לציין שלסנגל יש מספר חלוצים מצויינים נוספים בדמותם של הנרי קמארה מוויגאן את'לטיק, אל-חאדג'י דיוף מבולטון ודיומאנסי קמארה (שום קשר להנרי) מווסט ברומיץ'.

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fi/20040525/i/1084543355.Xxx
    מאמדו ניאנג - יחמיץ את הטורניר?

:aa1: ניאנג לא היחידי. אמנם הפעם מדובר בפציעה קלה יותר, אך עדיין אחת שעשויה להתברר כמשמעותית עבור חוף השנהב שחלוצה ארונה דינדאן צפוי להחמיץ את המשחק הראשון של הנבחרת מול מרוקו ביום שבת הקרוב. דינאן נפצע במשחק הידידות שערכה נבחרתו מול שטוטגארט באבו-דאבי, השנהבים ניצחו 3-1 אבל כאמור הפסידו כנראה את החלוץ המצויין של לאנס לפחות למשחק אחד.

http://www.egypt2006.com.eg/NR/rdonlyres/A2E000DC-B7D1-43C8-9062-CF053F804B8D/453/aruna_dindane_ivc_wc1.Xxx
    ארונה דינדאן לא ישחק מול מרוקו.

נערך לאחרונה ב: ‏18/1/06
  6. SeRgInHo Member

יהיו שידורים ביורוספורט?

7. cazzo Il Capocuoco

חבל,מצפה בקוצר רוח.

משחק הפתיחה ישודר ב19:00,מצרים מול לוב ביום שישי.גם בערוץ המרוקאי למי שרוצה.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מגעיל מה שעושים לפייר וומה. הבחור עם הביצים שנוא וחברו הפחדן אטו זוכה לשבחים. עד שוומה לא יחזור לנבחרת אני אהיה נגד קאמרון במשחקים שלה.

9. Engel Del Madrid Member

תוספת ענקית לגאנה.
    מיכאל, סיקור מדהים,מפוצץ במידע ותאמין לי שגמעתי כל פרט בשקיקה. למרות שעד עכשיו אני לא מבדיל בין גיניאה לבין גאנה, ולבין קונגו וקונגו (!!??).

לפי דעתי, קמרון גאנה ניגריה סנגל וחוף השנהב הם הפייבוריטיות הברורות לזכות כאן, ואני מאוד מקווה שאחת מהן תיקח, בעיקר גאנה.
    אגב, למי שרוצה לראות את המשחק הראשון :

UEROSPORT :19:00
    מצרים נגד לוב. היום.

10. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שאסיין בסוף לא ייסע אני חושב שעדכנתי את זה איפהשהוא. בגאנה החליטו לא לסכן.

גינאה וגאנה זה פשוט שתי מדינות שונות, שום קשר אחת לשנייה, אני חושב שהן שכנות פחות או יותר אבל בזאת זה מסתיים.

לקונגו שמשתתפת אני קורא בקיצור רפ' קוגו. זה בעצם הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו, או זאיר, או קונגו - בארזאוויל, איך שבא לך למרות שהשמות האלה כבר לא בשימוש. השכנה שלה קונגו, פשוט קונגו. המדינות מופרדות בנהר ה..קונגו. ההבדל? רפ' קונגו הייתה קולוניה בלגית, השנייה צרפתית.

11. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.flags.net/images/smallflags/EGYP0001.Xxx מצרים - לוב http://www.flags.net/images/smallflags/LBYA0001.Xxx

19:00, האיצטדיון הבינלאומי בקהיר.

היכונו היכונו. אליפות אפריקה יוצאת לדרך עם מפגש בין המארחת לשכנה מטריפולי! בלי שום ספק אחד ממשחקי הפתיחה הנוחים שיכלה לבקש מצרים בכל הטורניר נוכח רמת הנבחרות שהצליחו להתברג הפעם ל-16 האחרונות. אבל המצב רוח במחנה המצרי לא מרומם משהו אחרי שהנבחרת ירדה ממשחק הידידות האחרון שלה לחדרי ההלבשה מלווה בשריקות בוז מהקהל הביתי אחרי ההפסד 2-1 לדרום אפריקה. המצרים נמצאים תחת המון לחץ להחזיר את הנבחרת אל השורה הראשונה ביבשת משם היא נעדרת בשנים האחרונות. כמו שאמרנו, לוב היא נבחרת שבהחלט עשויה לספק לה התחלה טובה. הירוקים ניצחו רק פעם אחת ב-11 משחקיהם האחרונים. הניצחון הזה אגב, היה מול ירדן באוקטובר 2004. אכן לוב אמנם עשתה קמפיין יפה במוקדמות אבל סיימה בעיקר בתוצאות תיקו, ובמשחקה מול מצרים בקהיר היא אף קיבלה בראש 4-1 ואיבדה סיכויים להתמודד על המקום במונדיאל. כעת ללוב יש הזדמנות נהדרת לנקום, ואולי למוטט את המצרים כבר במשחק הפתיחה כאשר אין ספק שמרוקו וחוף השנהב יקשו על הפרעונים הרבה יותר.

http://www.freewebs.com/abdoun/Egypt_Mido_Belal_Tarek.Xxx
    האם נראה תמונות כאלה גם היום?

המשחק יועברשידור ישיר ביורוספורט.

נערך לאחרונה ב: ‏20/1/06
  12. city Member

מצרים היא הפייבוריטית הגדולה מן הסתם, אבל הם יגיעו שאננים ואולי יזלזלו, דבר שיתן ללובים הזדמנות לגנוב נצחון. חוץ מזה, הנבחרת המצרית נמצאת בלחץ עצום לעומת הלובים שמגיעים לטורניר בעיקר כדי להנות, גם ככה לא מצפים מהם ליותר מדי.
    ד"א, לא חסר איזה סמל בדגל של לוב?

13. SeRgInHo Member

בכלל לא בטוח שהמצרים ינצחו..עדיין לא למדתם שהכדורגל מלא בהפתעות בעיקר במשחקי הפתיחה?צרפת - סנגל,פורטוגל - יוון...

14. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

לא הדגל שלהם הוא ירוק לחלוטין בלי שום סמל. הרקע הירוק מסמל את "המהפכה הירוקה" של קדעפי שמדגישה את חזרת הלובים לחקלאות ואת הדבקות באיסלאם.

יניב, 10 שניות על דגלים.

15. cazzo Il Capocuoco

דווקא חקלאות?!טוב,שחקן טריפולטאני ששווה לעקוב אחרי הוא ג'האד מונטאסר,קשר צעיר שבקושי שיחק העונה בטרוויזו אבל אני בטוח שיש לו פוטנציאל מהמעט שראיתי.
    http://www.raisport.mondocalcio.rai.it/seriea/risorse_calcio/foto_calciatori/treviso/giocatori/muntasser_jeh.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏20/1/06