מצרים אלופה! 4-2 בפנדלים על חוף השנהב!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏10/1/06.

1. Gooner Member

אני לא יודע אם הוא ישחק היום,אבל ארתור בוקה המגן השמאלי של חוף השנהב,הוא בערך קופי של רוברטו קרלוס מבחינת סגנון המשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏21/1/06
  2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחלה שחקן בוקה... ובכלל שכחתי לציין שהחוף מציגה שני תותחנים בהגנה שלה, קולו טורה ועמנואל אבואה, כך שבכלל סיבה למסיבה. שימו עין על הקיצוני השמאלי של אוקזר גנגה אקאלה אם ישותף, גם כן שם ששווה לזכור.

3. Alexander Hleb Member

מי אם לא דרוגבה(בפנדל).
    1-0 לפילים מחוף השנהב על המרוקאים במחצית.

4. cazzo Il Capocuoco

משחק די מבולגן בין שני קבוצות שבהתקפה הם מאוד חזקות,בעצם לקישור אין כמעט משמעות.מתי שמהלכים מכיוון שני הנבחרות מגיעות למרכז המגרש,קצת לחץ מצד היריב,וכבר מאבדים את הכדור,אין ממש שליטה מסוימת של איזשהי נבחרת,ונראה שמתי שתהיה הטעות הרצינית בהגנה יתחילו להכנס השערים.בעיקרון הכל בא מתי שמשהו משחרר כדור לאגף,מרוקו יותר טכנית ומשחקת עם מסירות קצרות,וחוף השנהב מעדיפה לנצל את היתרון של שחקנים פיזים וחזקים באוויר.אצל האיווריאנים זה אמרסה פאה במרכז הקישור,ובצד המגרבי חוסיין חארג'ה {משחק ברומא,איך לא?}.המשחק הזה הוא הכי חשוב,כי בעצם אפשר להחשיב את מצרים שעלתה כבר,אבל מי יודע,בבית המוות הכל יכול לקרות.בקיצור המחצית הראשונה די שווה.במחצית השנייה בגלל הפנדל של דרוגבה {והטעות של רגרגי},מרוקו לוחצת יותר,אבל לא יושבת על השער של טיזי. ועד שלא יגיע השוויון נראה את חוף השנהב במתפרצות בלבד,כל עוד המגרבים תוקפים מהאגפים,קרנות ושאר מצבים נייחים.תיקו תוצאה הוגנת.

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

נסתיים בנצחון לחוף. ואם בכזה משחק חלש שלה חוף השנהב מנצחת את מרוקו, היא באמת אמורה ללכת בטורניר הזה עד הסוף. צמד החלוצים דרוגבה את קאלו, שעליהם נשען כל המשחק ההתקפי של הקבוצה, היו מאוד חלשים ואנמיים, ההגנה (ובעיקר אבואה שלי) היתה רכה מאוד וביצעה הרבה טעויות לא מחויבות המציאות, ובנס המרוקאים לא יצאו מהמשחק עם שויון. אני מקווה שדינדאן יחזור ואז הטריו דרוגבה, דינדאן וקאלו יחזור לעשות שמות בהגנות.

מי שהפתיעו אותי לטובה בחוף היו השוער טיזיה, שהשרה בטחון רב בהגנה עם יציאות טובות לכדורי הגובה, ואחיו של קולו טורה יאיה, שעשה עבודה גדולה במרכז המגרש. הבחור משחק בבוורן ונבחן כבר בהייבורי בעונה שעברה, אך לא הרשים את ונגר ולא הוחתם. אולי עכשיו ארסן ישנה את דעתו, כי טורה ג'וניור נתן הופעה של קשר מרכזי באיכות גבוהה ביותר, תיקל חזק, מסר היטב, ניהל משחק בחוכמה, ולמעשה היה קרן אור כמעט בודדת אצל הפילים. אני ממש אהבתי.

6. El Conejito Member

גם קמרון מוליכה על אנגולה ברגע זה 78) 2-1 מצמד של מלך האריות סמואל אטו, פלאביו האנגולי רק הצליח להשיב.

http://wmh.walla.co.il/archive/98222-5.Xxx
    אטו ינסה להחזיר לקמרון את הכבוד הראוי לה , לאחר הטרגדיה מול מצרים. בנתיים, הוא בדרך הנכונה.

בנוגע לאליפות זו, תמיד הייתה לי חיבה לכדורגל האפריקאי. אין דרך להסביר את זה, אני פשוט נמשך לזה מטבעי.

7. George Best Member

אטו כבש שלושער,פשוט שחקן אדיר..קמרון היא הפייבוריטית שלי לזכייה,הייתי רוצה שיזכו.

8. משוגע בירוק Member

יואו איזה עצבים שנראה את האנגולה האלה במונדיאל במקום האריות מקמרון ואטו המצויין...

9. EL Capitan Member

מי שמתפלא מהרמה כנראה לא ראה ולא מכיר כדורגל אפריקאי- כדורגל שמבוסס על חוזק, אתלטיות ומהירות. רמת הכדורגל אף פעם לא הייתה ולא תהיה ברמה כל כך גבוהה.

חוף השנהב, למרות משחק לא טוב שלה, הראו לי שוב שהם מסוגלים לגרום להדחה מפתיעה של הולנד או ארגנטינה כבר בשלב הבתים. וגם אם לא, הם בטוח יעשו לשניהם הרבה צרות. אמנם המשחק הלא טוב שלה היה היום מול מרוקו, שהיא נבחרת לא רעה בכלל והפיינאלסטית מלפני שנתיים, אבל אני בטוח שנראה ממנה תצוגות הרבה יותר טובות בהמשך האליפות.

קמרון, למרות האכזבה הגדולה עם אי ההעפלה למונדיאל, מראה שהיא עדיין אחת מהנבחרות הטובות ביותר באפריקה (אם לא מהטובה שבהן), עם 3-1 על אנגולה משלושער של אטו. ומעל הכל, המשחק היום הראה שקמרון כנראה רוצה מאד לחפות על אי ההעפלה למונדיאל עם זכייה באליפות אפריקה (שאם קמרון תזכה, זאת תהיה הזכייה השלישית שלה ב4 אליפויות האחרונות).

ובקשר לוומה, לא אמרתי שהוא צריך לפרוש בגלל החטאת הפנדל. אמרתי שבמקומו, אחרי קבלת הפנים החמה שהוא קיבל בקמרון, אני הייתי פורש מהנבחרת.

10. SeRgInHo Member

חבל שנראה נבחרת כמו אנגולה במונדיאל..אולי היא תוסיף מעט צבע אבל יכול לא נראה ממנה בגרוש..

אגב שאלה קצת לא קשורה...למה בסוף אטו לא בעט את הפנדל המדובר?

11. El Conejito Member

לטעמי עד היום אף אחד לא מבין. וומה טוען שאטו אמר לו לבעוט את הפנדל , זאת משום שאטו פחד להחמיץ.
    אבל שוב , הכל ספקולציות.

בנוגע לשלושער של אטו לא צריך להיות מופתעים , הוא לפחות 2 רמות מעל שאר שחקני הטורניר ותהיו בטוחים שהוא ימשיך להרשית ויצעיד לבדו את קמרון לגמר.

נערך לאחרונה ב: ‏21/1/06
  12. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממה שהבנתי אנגולה לא הרשימו, אבל אותי המפתיעה האחרת, טוגו, מרשימה מאוד בינתיים. משחקים פשוט נהדר למרות שכרגע אחרי קצת יותר משעה של משחק הם בפיגור 1-0 מול קונגו. התחלתי לראות מפתיחת המחצית השנייה בערך ואני פשוט נהנה מאוד מהטוגולזים, משחק חכם מאוד, מסירות קצרות, מהירות, רק חבל שההגנה שלהם לא משהו.

ואיך שאני כותב את זה ההגנה שלהם שוב מפשלת ו2-0 לקונגו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

13. cazzo Il Capocuoco

א'טו עם בעיטה חופשית מרהיבה לחיבור הימני,אחר כך מקביל מסירת רוחב מהאוויר ונוגח,מרגלי רודולף דואלה מספורטינג ליז'בואה.במחצית השנייה אחרי כמה מסירות קצרות,הוא מפציץ מצד שמאל לפינה של צד ימין מ20 מטר. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

14. EL Capitan Member

מיכאל, נבחרת שנמצאת בפיגור 2-0 לקונגו החלשה באמת לא שווה הרבה.

והסיבה שאטו לא בעט את הפנדל ברורה. הוא הבועט הקבוע של קמרון, בועט פנדלים מצוין, אבל הוא פשוט גילה רגע של פחדנות. ומשחקן בסדר גודל כזה, שהוא הכוכב הגדול של הנבחרת שלו, כולם היו מצפים שייקח את האחריות ויבעט את הפנדל.

15. SeRgInHo Member

כן,אני חושב שזה דיי ברור עכשיו שהוא התחרפן..אין סיבה אחרת..