מקרה קשה של התעללות בחתולים ע"י בני נוער

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י George Best, ‏25/2/06.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם כן נכון, חולרות יש בכל מקום...

2. Bensh Member

מילא חיות...
    אלה בסך הכל חתולים... אם בני הנוער האלה לא היו מפוצצים לאותם חתולים את הגולגולות, הם היו נדרסים כמה דקות מאוחר יותר

3. burning soil Member

איכס זה מגעיל,לא מאמין שמישהו באמת עושה דברים כאלה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

4. city Member

החתולים זה לא העניין פה, ממש לא אכפת לי מהחתולים, העניין הוא שבנאדם שיכול לעשות כזה דבר לחתול יעשה את זה גם לבני אדם. זה הדבר העצוב ביותר במקרה הזה.

5. George Best Member

יותר כואב לי שעושים את זה לבעלי חיים.
    בעצם זה לא יותר, כי לא ממש אכפת לי שזה קורה לאנשים.
    לאנשים מגיע למות, לבעלי חיים לא.

6. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם פיטבול מוריד לילדה קטנה את הראש, צריך להרוג אותו ואת הבעלים שלו.

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמת ויציב ג'וני, הרי הבעלים הערסים של כל הכלבים התוקפניים האלה מחנכים אותם לכזו התנהגות. אבל יש לי הרגשה שהגורי חתולים האלה לא הורידו ראשים לאף אחד... איך אפשר בחיי איך אפשר?!

8. M_T_A Member

אהה, אז אם יפתחו מחר לבן אדם גולגולת לא יהיה איכפת לך?

9. George Best Member

יהיה אכפת, אבל זה תלוי בכמה דברים שאין לי כוח לפרט.
    אני רק יגיד שכואב לי הרבה יותר שזה קורה לחיה תמימה שלא עשתה כלום.
    חח שמתם לב שכל האנגלופולים- אני, סטרטפורד, איתי וסרג'יניו מאחלים מוות למתעלל בחיות?
    חחח.

10. Yeste Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

אם ואם ואם... ואם היו באים אלייך ליצנים וחותכים לך את הזיין, היית אומר להם " בחייאת, עזבו אותי, בכול מקרה אני לא מזיין" ? זה עדיין לא משנה את העובדה שזה מעשה מתואב. גועל נפש.

11. Ampelmann Member

בתור מי שעבד עם נוער, ומצא לנכון להתייחס למקרה הזה, אני חייב לציין שתופעות מהסוג הזה נפוצות אצל דתיים וחילונים כאחד. אין מחוסנים מזה, לא חובשי-כיפה, ולא חשופי ראש, לא לבנים ולא שחורים, ישראלים כערבים ואשכנזים כספרדים.
    מצד שני, לאור המציאות של ימינו, והתנאים בהם מחונך הנוער הדתי, ישנם זרמים מסויימים מאוד בתוכו שנחשבים לאלימים וצמאי דם בהרבה מכל סוג אוכלוסיה שיצא לי לעבוד איתה. כמובן כי אלה הם יוצאים מן הכלל שאינם מעידים על הכלל, אמנם גם הם זרם בלתי-מבוטל, חפץ בכאב וצמא לדם.
    לא שלחילוניים יש הרבה במה להתגאות מולם במדינה הזו.

12. THE STRETFORD END Member

M_T_A
    "אהה, אז אם יפתחו מחר לבן אדם גולגולת לא יהיה איכפת לך?"

לבן-אדם יש את היכולת להתגונן,לבעלי חיים ובטח ובטח במקרה הזה חתולים אין.

ועד כמה שזה ישמע קיצוני,יותר כואב לי יותר לראות חתול/כלב מתייסר מכאבים לאחר שנדרס מאשר בן-אדם,הבן-אדם לפחות מבין מה קורה/קרה לו,הוא יכול להגיד מה ואיפה כואב לו בכדי שיתנו לו את הטיפול הנכון בכדי לעזור לו,הסיכוי של בעלי חיים במקרים כאלה הם אפסיים.

מי ששונא בעלי חיים הוא בן אדם רע.

נערך לאחרונה ב: ‏25/2/06
  13. George Best Member

סטרטפורד,

אלא אם כן מגיע בן אדם ששם המשתמש שלו הוא על שם אגדה באולד טראפורד, ומציל 2 חתולים בשני מקרים שונים.
    לפני שנתיים וחצי ראיתי חתולה ליד הבית, עם דלקת קשה בעין.
    החתולה הייתה בערך בת שבועיים, ללא אמא והייתה על סף מוות.
    הייתי בדרך לאימון כדורגל, ישר קראתי לאחותי, לקחנו אותה לוטרינר(רפי קישון, הבן של), טיפל בה.
    היום החתולה בריאה ושלמה, היא בדיוק פה רצה עכשיו ליד המחשב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx .
    המקרה השני היה ביום כיפור לפני 3 שנים אם אני לא טועה, נסעתי עם האופניים 10 דקות מהבית.
    בכביש החוף יש הפרדה בין שני הכיוונים, ויש שם מן צמחייה כזו צרה, הבחנתי בחתולה מסכנה שמיילת, רעבה וחסרת אונים.התחפשתי ללאנס ארמסטרונג, טסתי עם האופניים הביתה, ישר אוכל(לחתולה חח).
    שיצא כיפור, בערך שעהו ומשהו אחרי המקרה, גררתי את אמא שלי למקום, הבאנו מגבת והבאנו אותו מתחת לבית.היום החתולה בבניין שלי, באחת הדירות.

נערך לאחרונה ב: ‏25/2/06
  14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

העניין שבאמת מוציא מהכלים הוא שרוב הכלבים והחתולים בכלל לא מתעניינים בבני האדם האלה. אלה פשוט נבלות סדיסטיות ומעוותות, שעד שהחוק לא יתייחס אליהם בהתאם (ואם לא במובן של מאסר כי זה יוצר מוסר כפול מאוד בעייתי בנושא של אכילת בשר), לדעתי קנסות כבדים למתעללים הם בהחלט אופצייה.
    גם לי כמו סטרטפורד, קשה לראות חיה סובלת. קשה לי להבין מה העניין בזה, הרי במקרה הזה מתעללים ביונק נוסף - איך אפשר להיות אדיש ולהנות ממעשים כאלה?

ולדעתי לפחות - בן אדם שיכול להתעלל בחיה יכול להתעלל באותה מידה בבן אדם אחר, כי זה מראה על אפאטיות לכאב של יצור חי אחר.

ויוני, אני ראיתי כל כך הרבה דוגמאות של מטומטמים שמחפים על האגו הגברי הרעוע שלהם ע"י גידול כלבים שלא מתאימים למטרות שלהם, וצועקים לכלב שלהם "תפוס'תו!" בשביל לעשות רושם. לאנשים כאלה אסור לגדל חיות והם סכנה לציבור. כמו שלא תיתן לבן אדם שאינו מאלף חיות מקצועי לגדל אריה בבית, ככה אסור לתת לו לגדל רוטווילר או בולמסטיף (ולמי שלא הבין, במקרים של תקיפות כאלה האשמה כולה היא בבעלים).

15. cazzo Il Capocuoco

ואני נזכר שבמקומות כמו סין,כלבים הם מעדן.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx