מקרה קשה של התעללות בחתולים ע"י בני נוער

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י George Best, ‏25/2/06.

1. Barcelona Member

מה הקשר ועידת ואנזה? היא לא זו שהחליטה על כך, היא רק קבעה מה מצבם של היהודים במדינות השונות באירופה, והוסיפה שקצב הריגת היהודים אמור להתבצע באופן מהיר.

2. M_T_A Member

בועידת ואנזה הוחלט על הפיתרון הסופי. המסמך שמפרט על מספר היהודים המדויק בכל מדינה וקובע שצריך להרוג את כולם הוא מהועידה הזאת

3. בית"רי מלידה Member

זה רעיון טוב!

צריך להרוג את כל החארות לפני שהם יצליחו חס וחלילה להרוג לך את הכלב / סבתא או לאנוס את אימך, אותך, או אחותך!

רעיון מבורך!

אני מציע להקים את מחנה הריכוז הזה מתחת לשערים 5 ו 11 בבלומשטיין - ממילא למעלה יש כבר מחראות.

4. NLevi Member

ועידת ואנזה בעצם נתנה חותמת לפיתרון הסופי, שכבר תוכנן הרבה - הרבה זמן לפני כן.

ובית"רי - אתה חושב גם שצריך לשרוף חיים את כל האוהדי בית"ר שמרביצים מכות רצח לאנשים ולא חיות?

5. בית"רי מלידה Member

אוהדי בית"ר מרביצים מכות רצח? למי? תזכיר לי כמה אנשים הגיעו לבית חולים בגלל אוהדי בית"ר?

מי מחץ למצב צמח ילד בן 16? אוהדי בית"ר?

מי ירה רקטת דמוי קאסאם לשער 7? אוהדי בית"ר?

מי זרק 2 מטעני נפץ למגרש באשקלון, בעונת 1997/8 ? אוהדי בית"ר?

מי שמתעלל בבעלי חיים, או בהולכים על 2 הייתי שולח אותו לקיבינימאט!

6. George Best Member

חבר'ה אני מבקש, דברו לעניין ולא על אוהדי בית"ר..

7. Igi Member

ההודעה ההגיונית ביותר שהייתה פה, הידד MTA http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

8. Barcelona Member

טעות נפוצה ביותר. בועידת וואנזה לא הוחלט על הפיתרון הסופי, אלא על זירוז תהליך השמדתם המיידית של היהודים. על התהליך ההשמדה הוחלט כבר לפני.

עריכה ::

לא ראיתי את ההודעה של NLEVI, שעל דבריו אני חזרתי כאן. מתנצל מעומק ליבי.

נערך לאחרונה ב: ‏10/3/06
  9. George Best Member

נו בחייכם, תפתחו דיון על השואה, הדיון הזה מדבר על התעללות בבעלי חיים!!

:aaaprot:

10. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

M_T_A, עזוב את זה שאין לך מושג מה היה בועידת ואנזה (הנושא של הועידה היה תיאום בין הרשויות בנושא הפיתרון הסופי, שהחל הרבה לפני הועידה ולכן לא יכול להיות שבועידה עצמה החליטו על הפיתרון הסופי!), אבל מה הקשר עכשיו מחנות השמדה? אנשים פה מציעים עונש מוות לרוצחי בעלי חיים או לפחות עונש רציני, דרישה לגיטימית לחלוטין ואתה משווה את זה לדרישה לרצח עם בגלל תורת גזע. כל הכבוד, ממש רמה אתה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

11. M_T_A Member

שוב אתה מתחיל עם הקטנוניות שלך, הבן אדם הכי קטנוני בפורום.
    ממש להצדיע לך http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    ותאמין לי אני יודע מה היה בועידת ואנזה, למי יש כוח להיכנס לכל הפרטים הקטנים, אנחנו לא בשיעור היסטוריה פה.
    אם אתה רוצה להיכנס לפרטים הקטנים היטלר כבר הצהיר ב1920 שהוא רוצה לחסל את כל יהודי אירופה והועידה הזאת היתה קצת לפני שהתחיל הרצח ההמוני אז אמרתי שבה הוחלט על זה..
    טוב עכשיו? וזה ממש רציני להגיד שצריך לשפוך לרוצחי בעלי חיים דלק על הגוף ולשרוף אותם חיים נכון? מה לגיטימי בזה?
    עונש חמור באמת מגיע להם אבל אנשים כותבים פה סתם הגזמות...
    ואין פה שום השוואה זה רק ניסיון לבטא את מה שיש לי להגיד על ההגזמות האלה.

אהה וכמובן כל הכבוד לך שביום שישי בלילה אתה מוצא לך זמן להציק לאנשים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏11/3/06
  12. Igi Member

ואתה מוצא ביום שישי "בלילה" זמן להחזיר לו תשובה.. הרבה יותר טוב לא?

איגור, לא יותר טוב מהם.

13. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר אז כבר - מבצע ריינאהרד, יא בורים.

14. Barcelona Member

סליחה, למי הינך קורא בור? באיזו זכות?

עכשיו אני מבין למה המנהלים תמיד משעים אותך. שום כבוד למשתמשים אחרים.

נערך לאחרונה ב: ‏11/3/06
  15. Engel Del Madrid Member

מבצע ריינהארד? מבצע ריינהארד היה שנתנו להם לחפור את הקברים של עצמם, קהילות שלמות הלכו בתואנה שמעבירים אותם למקום אחר עם עבודה כדי לעבור את המלחמה, היו שמים אותם על סף הבורות ויורים בהם, מי שלא מת מהיריה מת מהחנק, מההלם, שכן עוד ועוד גופות נפלו עליך..
    לאחר זה הוחלט שדרך זו של היריות אינה חסכונית מפיק ו"מבזבזת" כדורים חיונים למלחמה, גם ריח הגופות הפריע מאוד לישובים ליד (בגלל זה אחרי זה שאלו אותם, "איך לא ידעתם?"), ולכן עברו למשאיות גז, היו מכניסים עשרות אנשים בתוך משאית ולוקחים אותם ל"סיבוב" במשך 3 שעות ויותר עד שאחרון היהודים מת משאיפת הפחמן הדו/חד חמצני שפלט אגזוז המשאית. גם שיטה זו נשללה כיון שכמו בפעולה הראשונה, ריח הגופות הפריע, החיילים הגרמנים קיבלו טראומות מרוב הגופות הזעקות והדם, ושוב, זה ביזבז משאיות שהיו הכרחיות לגרמנים.
    לאחר כל אלו נמצא גז, ציקלון B, גז זול,קטלני הבא במראה של כדוריות כחולות שכשהן באות במגע עם האויר הם נהיות קטלניות ביותר. את כל הגופות של תאי הגזים היו צריכים לשרוף.. לכן לפני שהיו מכניסים אותם למקלחות היו מגלחים אותם בראשם, למה? כיון שריח השיער השרוף היה מפריע לישובים ליד..
    נלקחו מהם גם שיני זהב, נזמים ועוד דברי ערך..שכנראה היו שווים הרבה יותר מהאדם שענד אותם.

אז מה הקשר למבצע ריינהארד?