מראדונה נגד כל העולם - ארגנטינה בדרא"פ

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Franco, ‏24/5/10.

1. cazzo Il Capocuoco

אי אפשר לראות את האיכויות של השחקנים כאשר הם לא משחקים בעמדה שלהם: למה אני צריך לראות את מסי באמצע המגרש לוקח כדורים ומתחיל התקפות? למה אני צריך לראות את די מאריה כקשר מרכזי, שגם עושה הגנה? למה יש רק קשר הגנתי בהרכב של ארגנטינה? למה מאראדונה?

2. Maayan#19 Member

כמו שאמרתי מארדונה הוא מאמן גרוע... והוא לא עשה כלום. לא שינה כלום מהמשחק של מקסיקו. הכניס אותו הרכב.

רק חבל לי עם מסי שלא הקביע גול במונדיאל הזה

3. Sergio Ramos Member

היגוואין האו חד משמעית לא רק דוחק כדורים, לא מעט מהשערים שלו הוקבעו במהלכים אישיים נהדרים. אני לא זוכר איזה משחקים בדיוק, אבל היגוואין, בנוסף לרונאלדו, היה אחראי לכך שריאל מדריד נצמדה לברצלונה עד תום העונה והפסידה את האליפות בכבוד מינימלי.
    אפשר לקטרג שההגנות בספרד עלובות ולכן זו "לא חוכמה", אבל אני לא חושב כך לגבי היגוואין, הוא שחקן נפלא וחלוץ עוצמתי עם יכולת פיזית שאמורה לתת את הטון בזירות הגדולות. עד עכשיו זה לא קרה בדיוק, כנראה מסיבות מנטליות. ברור לי שהוא חייב לתת שואו במשחקים גדולים כדי להיחשב גדול באמת, אולם הוא פיקשש בגדול נגד ליון בליגת האלופות בומונדיאל הזה מאידך קשה להאשים אותו במשוה אחרי הכישלון המוחץ.... ניתן להפנות את השאלה גם כלפי מסי... קשה מאוד לבוא לידי ביטוי עם נבחרת חסרת שיטה כמו של מראדונה.

4. Raulito Madridista

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2010/07/03/futbol/mundial_2010/selecciones/alemania/1278172816_0.Xxx

התקשורת הארגנטינאית כל-כך מאוכזבת ממה שקרה כך שאין לה אפילו חשק ללעוג למראדונה. 'Olé', העיתון המרכזי בנבחרת, בחר בכותרת - "יזע ודמעות", ובאתר נכתב - "ארגנטינה שוב נתקלה בגרמניה והודחה כמו לפני ארבע שנים, אך הפעם זה קרה באופן מבזה. גול שטותי של מולר אחרי שתי דקות ואחר-כך לנבחרת לא הייתה תשובה לקלוסה. היינו כל-כך רחוקים מלזכות בגביע". העיתון 'Clarín' כתב כי "ארגטינה נפרדה מהמונדיאל אחרי מכה קשה מאוד. לא מגיע לנבחרת הזאת להגיע לחצי הגמר לראשונה מזה 20 שנה". העיתון 'La Nación' היה נחרץ - "אין גורמים מקלים - גרמניה חבטה בארגנטינה ועשתה על המגרש ככל העולה על רוחה. הסיוט נמשך כבר 20 שנה". בברזיל שמחו לאידה של היריבה המרה. העיתון 'Globoesporte' כתב - "במופע מרהיב, גרמניה השפילה את ארגנטינה העלובה ושלחה אותה לעשות חושבים". העיתון 'O Globo', גם הוא מברזיל, התלוצץ על מראדונה וכתב - "הנבחרת חוזרת הביתה מוקדם וטוב שכך - לא נצטרך לראות את מראדונה רץ עירום על הדשא".

קרלוס טבז ניסה להסביר לאחר המשחק את מה שקרה - "זו אליפות עולם והלחץ גדול, כך שעל כל טעות אתה משלם ועלול ללכת הביתה. הגול הראשון שלהם היה הרסני, כבר בשלב מוקדם של המשחק. הכאב שאנחנו חשים גדול מאוד, אסור להפסיד ככה".

-----------------------------------

אני רוצה לחזור בקצרה על מה שכתבתי בדיון המשחק:
    מראדונה היה שותף לאחד הביזיונות הכי גדולים בהיסטוריה של ארגנטינה. הוא אכל את הדייסה שהוא בישל. ראו כמה הוויתור על זאנטי וקמביאסו הוא שערורייתי. בנוגע למשחק הספציפי - מדוע אגווארו לא נזרק למערכה מוקדם יותר?
    ועכשיו בנוגע לשחקנים - הם עשו שכונה, התעלמו זה מזה וניסו לעבור את כל העולם, כל אחד חשב שהנה הוא מציל את המולדת. אחרי הגול השני הנבחרת פשוט התאבנה, השחקנים לא זזו.

5. פול סקולס Member

כשאני קורא את ההודעה שלי פעם נוספת, באמת לא שמתי מספיק דגש על כך שהשחקנים של ארגנטינה שיחקו במערך מאולתר ומבולגן.

6. LIVERPOOL87 Member

מראדונה נכשל ובגדול, פשוט שערורייה המונדיאל הזה, חבל שלי ולעוד מיליון האוהדים של הקבוצה מגיע לראות דבר כזה.
    לא ייתכן שהוא משאיר את קמביאסו , הקשר האחורי הטוב בעולם בבית.
    אני לא מקבל את התירוץ הזה שהוא לא מסתדר עם שחקנים.
    אם הוא היה כזה בנאדם חרא אני לא מאמין שהוא היה בקבוצה גדולה באירופה כמו אינטר.
    אפשר ליצור כימיה מכל דבר ובשביל זה צריך מאמן.
    אם גוטמן הצליח עם קנדה מראדונה יכול עם כל אחד אחר ואני מכיר את קנדה בגלל זה רשמתי את הדוגמא.
    אם זאת הייתה אנגליה,ברזיל,איטליה,הולנד או כל נבחרת אחרת הייתי אומר מילא.
    אבל בקבוצה עם חלק הגנתי כל כך עלוב קמביאסו היה חייב להיות שם בכל מחיר מצדי שלא ידבר עם אף אחד זה עדיף מכלום.

בנוסף הוא דגל בשיטת, לא מעניין אותי שום דבר חוץ מהחליפה שלו ,הכידרורים שלו במגרש ומסיבות העיתונאים הביזאריות.
    זה לא מאמן.
    היום הוא היה חייב לעלות עם הרכב שונה ממה שהיה עד עכשיו.
    מיליטו היה צריך לשחק חלוץ בודד ומאחוריו מסי.
    על חשבון החלוץ האובד , ורון היה צריך לעלות לצד מסצ'ראנו מקסי ודי מאריה.
    כמובן שעדיף שם את קמביאסו אבל גם ורון היה עושה את העבודה טוב יותר ממה שראינו היום.
    זה פשוט כל כך עצוב, לפני המונדיאל עוד אמרתי יש סיכוי אבל צריך להיות טיפש גדול בשביל לא להבין את הלקחים מהמשחקים המוקדמים שכולם ראו את הליקויים ההגנתיים וזה עוד עם סמואל ...

אני מקווה שיעיפו את הליצן הזה מהנבחרת, יש עוד 4 שנים מונדיאל יחסית ביתי , אסור להיראות ככה שם.
    חבל, זה לדעתי פרט לחוליה ההגנה החלשה דור הזהב.
    אני לא יודע אם מסי יהיה בכושר הזה עוד 4 שנים, אם יהיה לצד מסי כל כך הרבה תותחים בחלק ההתקפי ואם יהיה לנו צמד שחקנים כמו מסצ'ראנו וקמביאסו.

7. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/6/Black354X281/176946.Xxx

מראדונה מגיב:"זה הרגע הקשה בחיי. אני לא בטוח שאני רוצה להמשיך בנבחרת"

אם יש דבר אחד טוב שאני יכול לומר על מראדונה זו התשוקה שלו למשחק וגם הקשר אל השחקנים. לבוא לחבק אותם אחרי משחק נפל שכזה - לא כל מאמן היה דוגל בכך. אבל בכל הקשור להבנה הטקטית - לא הרבה. דייגו מתנהל כאילו הנבחרת זה משחק מנג'ר. המערכים מאוד התקפיים ואין סדר.

לגבי היגואין - זה אולי בלתי-נתפס, אבל זו ההופעה התשיעית שלו בלבד בנבחרת. לשחקנים לוקח יותר זמן לספק את הסחורה. במונדיאל הנוכחי הוא שיחק כחלוץ שפיץ לכל דבר ולכן לא ירד אחורה. במדי ריאל מדריד הוא מציג יכולת נפלאה. הוא לא שחקן ששולט רק ברחבה אלא בונה בעצמו גול ספקטאקולרים - השער האדיר נגד סראגוסה בברנבאו כשהוא הקפיץ מעל הראש של אז'אלה ובעט לחיבור, הגול נגד חטאפה בקולוסיאום, הקפצה מעל ויאדוליד בסיבוב הראשון בברנבאו ועוד. היגואין כן מופיע למשחקים הגדולים במדי ריאל גם אם לפי התדמית שלו השנה זה לא ככה(עיקר האכזבה זה במשחק נגד ליון עם שלוש החמצות גדולות). קשה לשפוט אותו או שחקנים מסויימים בארגנטינה כאשר אין סדר, ארגון ושיטת משחק ברורה. הרבה שחקנים בנבחרת היו אגואיסטים. היגואין הוכיח לא פעם ולא פעמיים בריאל גם בגיל צעיר שהוא בנוי מהחומר הנכון. הגול נגד אספניול ברגע האחרון ב-2007 לא ישכח לעולם, וקבלו עוד קטע - הניצחון הקסום נגד חטאפה מעונת 09\2008 - לינק.

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/10
  8. מראדונה Member

היגוואין שחקן מפגר שמיליטו עדיף עליו בכל יום נתון.
    לא סובל שחקנים שלא יודעים לשחרר כדור.

טוב,השתחררנו מהמונדיאל המעיק הזה.
    בעוד 4 שנים מגיע המונדיאל האמיתי,בבירת הכדורגל האמיתית.

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/10
  9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

למה רק את התמונה של קמביאסו?

הנבחרת של פקרמן.

10. שחקן. Member

מסי הוא אוברייטד. פשוט בלוף. ומראדונה משלם את המחיר בתלות המגוחכת הזו בו.

11. Bujuga Member

מארדונה נכשל בגדול לא רק במונדיאל, אלא מרגע כניסתו לתפקיד. הכל פולטיקה, שחקנים שמזוהים איתו ועם בוקה במקום מקצוענות. מי שהתלהב לרגע מהכדורגל הגרוע שהם הציגו במונדיאל הרי לו מפח נפש.
    כל הנצחונות היו תוך תצוגות כדורגל לא מרשים בעליל, על ניגריה אמרתי מילא אולי יתחברו, נגד דרום קוריאה על אף ה-4-1 אפשר היה לראות את האיטיות, את הכבדות במשחק, את חוסר היצירתיות, נגד יוון זה נגרר נגד בונקר יווני ונגד מכסיקו לולא הגול ששבר אותם באופסייד ברור, לא בטוח שהמשחק היה מתפתח כך.
    מה ורון עושה בנבחרת? איפה קמביאסו שידע לנווט, ורון היה שחקן ענק, אבל היום הוא מאבד כדורים בסדרתיות. אוטמנדי או חונאס, א. חונאס במקור קשר כנף שמאל, איך נבראת המצאה שהוא ישחק בתור מגן ימני מה גם שהוא לא כל כך מהיר בלשון המעטה. ב. גם אוטמנדי לא שחקן מזהיר כל כך. אפשר היה לצרף את אנסלדי ולשחק עם בורדיסו בתור מגן.
    בכל מקרה עכשיו זה הכל בדיעבד, אבל לא היה לי ספק לרגע שזה יתפוצץ מול מכונה משומנת או יריבה ראוייה אחת שתגיע. עם פקרמן ראינו כדורגל עצום! גם נגד גרמניה בבית שלה, זה לא היה רחוק מלסתיים במפח נפש לה, אבל הפעם...זה היה בלוף גדול אם ארגנטינה היתה מנצחת.
    לרענן את השורות תרתי משמע...להעיף את מסצ'ראנו האוברייטד הזה לעזאזל, להעיף את דייגו ולהביא מישהו שיצליח להוציא מקסימום מסגל שחקנים הכי מוכשר שיש, כי גם מי שלא זומן הוא מוכשר בטירוף, זה ההבדל מאנגליה, שלאנגליה אין מבחר כמו שלארגנטינה.
    ואמוס ארחנטינה!

12. xavi6 Member

אתה צודק. פודולסקי וקלוזה שחקנים יותר גדולים ממנו. גם רונלדו בלוף, וגם ווין רוני.

13. Maayan#19 Member

מתייחסת לאמירות של מארדונה פה. מההתחלה התבאסתי שמארדונה מאמן שלהם. הוא גרוע. הוא לא יודע לאמן.
    אני לא מבינה למה הוא הכניס אותו הרכב כמו במקסיקו? למה בכלל הוא שם את מסי באמצע שכולם מביאים לו את הכדורים והוא שם לב שזה לא עובד? אז למה הוא המשיך עם זה... הוא ברובו אשם שמסי יצא ככה גרוע מהמונדיאל.. ולמה הוא הכניס את אגווארו כול כך מאוחר?
    ותיגידו לי מה זה היה החימום הזה של השחקנים אחרי הגול בדקה ה-3. ובסוף לא הכניס הוא דפוק. והוא היחיד שאשם שמה. היו לו שחקנים מעולים והוא לא ניצל את זה.

הוא היה צריך לעודד את הנבחרת שלו אפילו בפיגור של 2-0 או 3-0.. כול כך מגעיל שהוא אומר שהוא יעזוב את הנבחרת כי הוא לא יכול..הבעיה שלו שהוא לא יכול להתמודד עם הפסד.

מסכניםם כולםם כול כך כישרוניים ואף אחד לא ניצל את זה...

14. Maayan#19 Member

ושתקו מסי הוא שחקן אדיר! לא לזלזל

15. פול סקולס Member

א. היה פה רק מישהו אחד שקרא למסי אוברייטד. אני באופן אישי מוצא את זה לא ראוי לתגובה.

ב. נסי להימנע מתגובה כמו האחרונה שלך, שמזכירה טוקבק בוואלה או וואן.

סליחה על ההתנשאות, קחי את זה כביקורת בונה.