מרגש עד דמעות או דווקא להפך?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י REAL MADRID, ‏17/8/07.

1. ENGLAND Member

מתי שאני רואה את ה5 דקות האחרונות של הגמר של 99 אני מתרגש ועובר בי צמרמורת.
    ברבע גמר גביע המדינה הפועל רמת גן נגד חיפה השנה התרגשתי על סף דמעות.

ורגע שכמעט בכיתי היה ההפסד של אנגליה לפורטוגל במונדיאל האחרון.

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בכיתי בשיווין של באיירן נגד ריאל מדריד בשמינית גמר ליגת האלופות 2004.

בכיתי עם ההפסד של גרמניה בומנדיאל 2002, יורו 2004 וגם שנה שעברה בחצי הגמר נגד איטליה.

3. Raulito Madridista

הורדתי מהאתר של ריאל מדריד את הדקה האחרונה מהמשחק נגד סראגוסה בחוץ, בגירסת ערוץ הספורט. שראיתי שואן ניסטלרוי משווה ושמעו את יעקובי ברקע צועק משהו על אספניול, לא יכלתי לדבר, הייתי בשוק, שוק חיובי. שראיתי את סיכום הליגה הספרדית, אותו מחזור, ראיתי שוב את ואן ניסטלרוי משווה וכמעט בכיתי.

בכיתי בהפסד של ריאל מדריד למונאקו בגומלין ליגת האלופות, 04\2003. ריאל הוליכה 1-0 משער של ראול ובמשחק הראשון ניצחה רק 4-2 בבית לאחר מיליון החמצות. בדקה האחרונה של אותו משחק, מונאקו כבר הובילה 3-1 ואז ראול החמיץ ממטר והראו תמונה שלו בכל העיתונים כמעט בוכה ומסתכל לריצפה.
    בכיתי בהדחה שלנו מליגת האלופות ב06\2005 על ידי ארסנל, הייתי בדיכאון כמה ימים. הייתי באולפן ליגת האלופות באותו יום שארסנל ניצחה בברנבאו ובכלל, לראול הייתה החמצה משער ריק אחרי הדיפה של להאמן במשחק השני.
    בכיתי שריאל הפסידה 3-0 לברצלונה בברנבאו, במקדש שלנו קיבלנו מהם שלוש חתיכות.
    באותה עונה, 06\2005, גם בכיתי מההשפלה נגד סראגוסה בגביע, 6-1. אגב גם בגומלין בכיתי בגלל שניצחנו 4-0 אבל זה לא הספיק. תוך 10 דקות היה כבר 3-0 והיינו צריכים לנצח 5-0, אך לא הפסקנו להחמיץ.
    גם בכיתי שלואיס פיגו עזב, האליל השני שלי אחרי ראול.

מבחינת הפועל ת"א, הייתי מאוד מאוד מאוד עצבני אחרי ההפסד בטדי בשנה שעברה, חמורים! בית"ר בעשרה שחקנים ואנחנו לא מפסיקים להחמיץ ובתוספת הזמן מפסידים את המשחק. כמעט בכיתי.
    בעונת הירידה בכיתי באותו הפסד להפועל חיפה המסכנה משער של טוטוהאנה לקראת תוספת הזמן.
    בכיתי בהפסד 3-0 לחיפה בבלומפילד ב02\2001. הובלנו עליהם ב2 נקודות והיינו במקום הראשון, חזרנו לליגה לדעתי אחרי משחק בשלבים הגבוהים של אופ"א וקיבלנו בראש במשחק גרוע מאוד שלנו.
    בכיתי בשער העצמי של שמעון גרשון, כאשר גרשון עזב אותנו לבית"ר(התפללתי כל היום שהוא יחליט להישאר).
    בכיתי שראיתי שנגמר עידן שביט בהפועל.

זהו.

4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף פעם לא בכית או התרגשת מרוב שמחה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/8/07
  5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

דור, תהרוג אותי, אבל אני לא מבין איך אחרי ששחקן סחט את הקבוצה שלך והחליט לעבור לקבוצה שנואה במיוחד, אתה יכול להתפלל שהוא יישאר.

6. Bensh Member

אז איך תקרא לדבר הראשון שהוא כתב...?

7. 亚历山大帕托 Member

בוא'נה, יא בכיין! MAN UP!

8. פול סקולס Member

לא בכיתי, אבל רגע מרגש שאני זוכר זה השער של ג'ובאני רוסו מול בית"ר בעונת 99 (1-2 לחיפה)..
    היה 1-1 ומשחק חם לאללה, דקה 90 רוסו מקפיץ מעל קורנפיין לחיבורים מאיזה 30 מטר.. היה גול מדהים..

9. Sir Alex Las' Killa

10. אבוקדו =] Member

לא היה, ולא יהיה משהו דומה לסל ניצחון של עדי פרג על הבאזר נגד עפולה לפני שתי עונות.

11. פול סקולס Member

הלינק שלך הוביל אותי בין היתר למיתות של מארק-ויויאן-פו ומיקלוס פהר.
    מישהו יכול לתת פרטים נוספים על פהר?

פעם ראשונה שראיתי או שמעתי על המוות שלו (http://www.youtube.com/watch?v=X8mzeRVuDBU)

12. Raulito Madridista

איזה קליפ...
    הכי ריגש אותי לראות כמובן את הספרדים עצובים, את חואקין שהחטיא פנדל נגד דרום קוריאה(לא אשכח את רבע הגמר של מונדיאל 2002, בכיתי אחרי שספרד עפו, טוב האמת לא ממש בכיתי אבל ממש הייתי עד סף בכי, היה שופט מכור, קוריאה סתם הגיעו איכשהו לחצי הגמר, גם נגד איטליה השופטים עזרו להם).
    הראו גם את פרננדו היירו בוכה ואת ראול כמעט בוכה אחרי הפנדל הגרוע שלו ביורו 2000 נגד צרפת. גבוה מדיי. פעם ששאלתי מישהו לפני כמה שנים למה ראול לא בועט פנדלים בריאל מדריד, הראו לי את הפנדל הזה.
    כמובן שגם ריגש לראות את רונאלדו בוכה, הברך המרגיזה הזו, ראיתי קליפ עליו והיה מאוד עצוב לראות את הפציעה הזו.
    את הבכי של כריסטיאנו רונאלדו מגמר יורו 2004 אני זוכר, אבל התמונה של אותו טורניר הייתה שאוהד בארסה שם על פיגו צעיף של ברצלונה. פיגו הפסיד בגמר היורו ליוון והוא אמר שהוא כבר הכין נאום לאחר הזכייה, מראש.
    את התמונה של סמי קופור מבאיירן בוכה אני גם זוכר, זה באמת היה שיברון לב לכל הבווארים.
    מישהו יודע למה הראו שם את זיזו בוכה? זה ממונדיאל 98', לא? זה בכי משמחה..

חבר'ה, מישהו יודע איך קוראים לשיר שיש בקליפ? בא לי עליו, לא זוכר את השם...

נערך לאחרונה ב: ‏18/8/07
  13. King Kenny Member

http://www.ynet.co.il/PicServer2/20122005/831355/WCCK145_wa.Xxx

אחת התמונות הכי מרגשות.

14. REAL MADRID Member

מישהו יכול למצוא תמונה של קסיאס בדמעות במשחק האליפות נגד מאיורקה?

15. 亚历山大帕托 Member

^ לא תמונה, אבל הנה סרטון :: http://www.youtube.com/watch?v=_y_rJCmepOI

אני לא יודע אם יש אוהד כדורגל שגמר האלופות של 99 לא מעביר בו צמרמורת. כל פעם שאני רואה את השידור החוזר, זה אותו האפקט.

צעקת ה"שעעעעעעעער!!!" של רמי וויץ :: http://www.geocities.com/liorw13/manu.wav
    (קליק ימני + שמירת יעד בשם)