משבר הקורונה: ליגת העל נעצרה עד סוף חודש מרץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏13/3/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

יש נתונים.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

2. Butragueño מנהלים

כחלון ואבי לוזון עם ביטויים של "המשבר הגדול ביותר בכדורגל ישראלי" . אנשים שוכחים שזה לא רק אנחנו פה, וכל העולם נפגע בזה. באיטליה מפסידים לא פחות מאיתנו בפאן הכלכלי.
    לפעמים צריך להתמקד בעיקר ולהשאיר את הבעיות לסוף. קודם לעזור ולקדם את יכולת הבידוד ושמירה על האוכלוסייה. כשנסיים עם המגפה, נדע איך לפתור את שאר הבעיות; בכדורגל, במוסיקה, בתיאטרון וכו'.

ככה אוף-טופיק, מעדיף שיכתירו את מכבי ת"א כבר מחר כאלופת ליגת העל לשנת 2019/2020 עקב ביטול הליגה מאשר שהיא תוכתר מול הפרצוף שלנו בסמי עופר בעוד כמה חודשים.

3. Telkiyski Member

אני יודע שזה הכי מכבי להגיד את זה אבל הקורונה פשוט זיין לחובבי הספורט את החיים (גם מי שלא חלה בקורונה).
    אין משחקים ללכת אליהם, גם מה שיש בלי קהל ועכשיו בכלל אין ספורט.

בלתי נתפס.

EuropeGuy ו-ייא אוהבים את זה.
  4. DRORIKO Member

כמה סמלי שסצנת הסיום של העונה זה ניר קלינגר דופק גליץ׳ על הדשא אחרי גול נגד הפועל חדרה.

Nigel de Jong, oFiRzZz ו-עידן444 אוהבים את זה.
  5. קשר שמאלי Member

אז אין ספורט, אפשר לחשוב. את העונה הזו צריך לבטל ולתת למכבי תל אביב את האליפות. מבחינתי שגם את העונה הבאה יבטלו, זו תהיה אחלה גמילה בשבילי מהכדורזבל הישראלי

עידן444 אוהב/ת את זה.
  6. Raulito Madridista

אכן אבי לוזון המאוס שממשיכים עוד לראיין אותו כאילו הוא מעניין מישהו, כלומר הוא מספק כותרות אבל זה נובע מ-"אני ואני ואני" והרבה טמטום וחוסר ידע. גם אלונה ברקת הפתיעה בבורות שלה, זה לא שאנחנו בתחילת הקורונה, עבר זמן מאז, עזבתי אותך מ"החיים צריכים להמשיך כרגיל" או "הספורט ינצח" בתרגום חופשי. יש כאן עולם שלם שנכנס לסחרור. אגב אני לא רוצה להיכנס לשחקנים לכיס אבל שיירדו מהעץ - מענקים, נקודות, לא יודע מה - אתם מרוויחים הרבה יותר מרוב האנשים במשק, זו מכה עולמית, שלחו אנשים לחל"ת מכל שדה התעופה, אל-על ושלל מקומות עבודה, שלא יהיו חמדנים.

אתם מוזמנים בינתיים לדף הפייסבוק "תגובות אפשריות של אבי נמני" זה די משעשע וגם לפייסבוק הפיקטיבי של הכדורגל שחזר ובגדול:

https://scontent.fsdv1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/89811590_1558102051003861_1433797865955655680_n.Xxx?_nc_cat=104&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=i63xG8SB6FMAX-mH955&_nc_ht=scontent.fsdv1-2.fna&oh=3938c8fa27982e4883bf85932f51c2cc&oe=5E925FBD

אגב אולי פעם אחת ערוץ הגולד יהיה שווה את הכסף? אני יודע שאני עצלן ואידיוט שלא הקלטתי משחקים כשהיה צריך לעשות את זה (כלומר עשיתי את זה באיחור, יש לי הרבה גמרים של צ'מפיונס מוקלטים וגם קצת אסקימו לימון). הם התחילו לחדש קצת בתקצירים של 'קיצור תולדות האלופות', גם זה משהו.

7. סמואל אטו Member

יש לך נתונים על כמה ישראלים כרגע חולים בלי לדעת שהם חולים, ואיך העובדה הזו תשפיע על ישראלים אחרים שידבקו כתוצאה מכך?

8. alexshw Member

גם לך אין אבל אנחנו לא במצב של לסגור את המדינה. כן יש מישהו בראש שזה יעבוד לטובתו האישית.

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

איטליה לפני שלושה שבועות היו באותה כמות חולים כמונו והם גם לא סגרו את המדינה. עבד להם מצוין.

Nigel de Jong אוהב/ת את זה.
  10. alexshw Member

לא. הם לא שמרו על כללי בידוד.
    בארץ כן שומרים וזה טוב אבל מציעים פה לסגור את המדינה ומייצרים פאניקה מכוונת.

11. oFiRzZz Member

לא לכל מקום צריך לדחוף את ביבי.
    יש דברים שיותר גדולים גם ממנו.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Walkon, abcd, Roma ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

משרד הבריאות מעריכים שמאות אנשים נושאים את הנגיף ולא מודעים לזה. מה לדעתך יקרה אם לא יהיה סגר עכשיו? גם אם לא מחר, זה כנראה עניין של שבוע עד שהמציאות לא תשאיר ברירה אלא להיכנס לסגר. אז למה לחכות?

מן הסתם גם עדיף להיות זהירים מאשר לקחת החלטות שעלולות להקריס את מערכת הבריאות. לצעוק "פאניקה" זה הכי מטומטם שיש, בטח בהנחה שאין לך שום הכשרה קשורה.

EuropeGuy, Nigel de Jong ו-עידן444 אוהבים את זה.
  13. סמואל אטו Member

שוב, על סמך מה אתה אומר דברים כאלה?
    אין לאף אחד מושג מה באמת קורה או איך להתנהל. יכול בהחלט להיות שלסגור את המדינה לתקופה מסויימת זה בדיוק מה שצריך כדי לעצור את הנגיף, יכול להיות שגם לא.
    כדורגל צריך להיות בין הדברים האחרונים בסדר העדיפויות של הציבור.

14. alexshw Member

יש ניסיון מסין ודרום קוריאה.
    צעדים שמציעים בממשלה הם לא פרופורציונלים להיקף. שוב בידוד חשודים שיכולים להדבק זה מצוין, הריסת כלכלה לא.

15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

סין התחילה עם סגר של עשרות מיליוני תושבים כבר בינואר, וקוריאה מבצעים פי 50 בדיקות ממה שישראל מבצעת ביום+השתמשו בריגול קיצוני אחרי האזרחים שלהם. כלומר ההשוואה בינה לבין ישראל לא רלוונטית.

אל מול קוריאה יש מדינות כמו סינגפור והונג קונג שבלמו התפשטות באמצעות סגר כללי.

קצת ענווה בנושאים שאתה בבירור לא בקיא בהם לא תזיק. אני גם לא בקיא אבל מקשיב לאנשים שכן, אתה מנגד מסתמך על "ככה נראה לי" ו"יהיה בסדר".

אמיר ע, Walkon, abcd ו-5 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.