משחקי היום בליגת העל...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Don p1, ‏15/9/02.

1. Don p1 Member

טוב אני ישמח עם כל אחד יכתוב על משחק שהוא היה בו, וישתף חוויות....

אז אני הייתי היום בקופסא, במשחק של מכבי נתניה - בית"ר ירושלים.
    הסיפור שלי די מסובך, נולדתי וגדלתי בעיר הזאת(נתניה), משנת 94 עד 00 לא הפסדתי אף משחק בית של הקבוצה, כל המשפחה שלי אוהדים שרופים של הקבוצה ובעבר לאבא שלי היה קשר ישיר עם הקבוצה. למרות כל הדברים האלה אני יצאתי אוהד של בית"ר....לך תדעו למה?!

בכל מקרה כבר שעתיים לפני המשחק עם כרטיס ביד חיכיתי רק להיכנס למגרש, התיאבון שהיה לי לראות כדורגל, אחרי כל כך הרבה זמן שהתגעגתי לאהבה הכי גדולה שלי בחיים(בית"ר) שעה שחיכיתי בתור בגלל בדיקות קפדניות, בשער היה עומס ולכמה דקות גם נרמסתי.
    אחרי שסוף כל סוף נכנסתי, צמרמרות אדירה עברה בי, לא בגלל שראיתי את נומה אלא בגלל הקריאת של אוהדי בית"ר:"אהוד כחילה נשמה" למשך משהו כמו רבע שעה זה השיר היחידי שיצא מפני האוהדים, למרות שכחילה לא משחק האוהדים היו מאוד נרגשים לקבל אותו חזרה בקבוצה..

ועכשיו קצת למשחק שהיה היום...בית"ר פתחה טוב ושיחקה מהדקה ה10 כאילו בעלת הבית, בזמן שטלקר ואדרי עושים בעיות להגנת נתניה, קוביקה שקיבל כדור בצד ימין מטלקר התקדם העביר כדור מצויין לביטון שלא התבלבל והחדיר את זה מצויין לשער, מפה עד המחצית כל המשחק היה בשליטת בית"ר אחרי דקותיים נדמה לי קוביקה התחיל לעבור חצי הגנה של נתניה וכנראה שזה לא הספיק לו אז הוא ניסה עוד לבסוף אחרי שהוא עבר את השוער הוא בעט הישר לרגל של אוזן.
    על המחצית השניה אני לא רוצה לדבר יותר מידי, בית"ר קיבלה שער ישר בתחילת המחצית שפשוט קרע אותה, נתניה השתלטה, אבל רבע שעה לסיום אחרי שנכנסו מאיר מליקסון(שחקן מצויין), אלון כהן ומיקי עטייה בית"ר התחילה לתת כדורגל חיובי, כאשר היה לה כמה היזדמנויות לנצח.

התרשמות שלי....בית"ר שיחקה היום טוב ומעודד מבחינתי.
    נקודות אור- ישנן כמה...אחת היא היכולת של אינדיו שהוכיח שכל מה שאמרו עליו נכון, בלם מצויין ושקט שהרגיע את הגנה. השני זה מאיר מליקסון ילד בן 17 שהוא תענוג, עדיין קצת צעיר ועושה טעויות של טירון, אבל עם הזמן הוא יהפוך להיות הלהיט של בית"ר.
    נקודת שיפור- פבלו דל-ריו ציפית להרבה יותר מהקשר, אבל הוא לא שיחק הרבה זמן והוא נכנס לכושר, אז נקווה לשיפור ביכולות שלו.

בסופו של דבר יצאתי מהמגרש בחיוך על השפתיים, וכך אני יכול להגיד על הרבה מאוד אוהדים אחרים שיצאו איתי, כולם דיברו על מליקסון ועל הצעירים שהשתתפו במשחק. האוהדים התגעגו לנשמה ולמלחמה.
    יאללה בית"ר!!!!(אהבתי הראשונה)[/b]

2. hav-laz Member

או אה..
    אוקיי , אני הייתי באיצדטיון סופרלנד ברשל"צ..במשחק רשלצ ב"ש
    כבר שבועיים אני מחכה לשמחק הזה , הייתי מזההה לחוץ.
    וכל הנסיעה , רק מכוניות שיירות אדומות שרק חיזקו את ההרגשה שנעשה את הסיפתח עם ניצחון ענק !
    וגם באיצטדיון , לא התאכזבתי...1800 אדומים , ואולי יותר - קופצים , מועדדים , בלונים , ניירות , תופים !! ממש קרנבל , ושירה ללא הפסקה שסוחפת את כולם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    התוצאה ידועה לכולם , אבל אךךךך ההרגשה של האיצטדיון המלא...(כי כבר הייתי בכל גביע הטוטו ותאמינו לי יש הבדלל) זה הכל !
    אני בטוח שבמשחק הבית הבא נגד מכבי ת"א נמלא את וסרמיל...ואני תמיד אופטימי..
    אז עכשיו יש לי שבוע שלם לפתח רעבבב למשחק.
    כדורגל זה אהבה..

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה איזה קולה חמה הקולה שבראשון לציון,ועוד 8 שקל ?! עוד 2 שקל אני מוסיף לווינר זוכה בכמה מאות שקלים וקונה קולה ליטר וחצי ב8 שקל הזה ועוד קרה !.
    היה אחלה משחק,המון החמצות שלנו,עידוד ענק,שמש חזקה...
    ויאללה שבוע הבא מכבי באים אלינו ואפשר לבקש שירחמו עלינו..

4. Ronaldo Member

הייתי במשחק של הפועל ת"א נגד הפועל פ"ת:
    היה משחק משעמם, משחק פתיחת עונה גרוע לשתי הקבוצות, הפתיחה של הפועל הייתה מצויינת כבר אחרי פחות מדקה 1-0!! טעות של השוער של פ"ת (הוא היה ממש גרוע), עד המחצית כבר היה 3-0 להפועל ת"א (שער מדעים של בלילי ועוד שער נראה לי של טועמה).בהפסקה האוהדים של פ"ת התפרעו והלכו "מכות" עם השוטרים.

המחצית השניה נפתחה בסערה של הפועל פ"ת, בתוך 3 דקות 2 גולים של יוסי רוזן, מאז המשחק נהפך להיות ממש משעמם!!!
    ובסוף המשחק האוהדים של פ"ת שרפו את משרדי המועדון!!

5. חכם חנוכה Member

יאללה, עשית לי חשק לכתוב את הסיפור שלי.. אז זה הולך ככה:::::::

יצאתי מהבית בשעה 15:20 לעבר תחנת המוניות בכרמיאל.
    יצאנו לכיוון חיפה בשעה 15:35 בערך.
    25 שקל עולה מונית מכרמיאל לחיפה... כוס אמק.. אבל לא משנה.

סבבה הגענו לקרית אליעזר בשעה 16:30, מוקדם ממה שציפיתי.
    מחכים ליד השער של 12 איזה שעה ככה.. אחר כך השוטרים מעיפים את כולם אחורה, עצבים איתם..
    נכנסים ליציע, בכל מקום שאני יושב, אומרים שזה תפוס.. פשוט משגע, והמקום במנוי שלי לא טוב ואני לא מוכן לשבת בו...
    אז הקיצר בסוף ישבתי בשורה 24, 4 שורות מעל התופים.
    כבר בדקה 8 בערך הלך לי הגרון.. אבל חפיף, המשכתי לעודד גם כמעט בלי קול...
    בקול של יניב קטן נדלקתי.. נכנסתי לטירוף אדיר..
    טוב אז אחרי זה נכנסו עוד 3 גולים, היה עידוד בסדר בהמשך ו...זהו
    אחר כך חזרתי הבייתה....

6. omer Member

אתה מתלונן על קולה ב-8 שקל????
    אני הייתי באורווה (פ"ת) וקרטון שיש בו מספיק מיץ למקסימום שני שלוקים עולה 10 שקל!!!
    ובגלל האוהדים ההומואים של הפועל ת"א היה אסור לי לקנות קרטיב לימון כי הייתי מקבל מכות!!!
    הם לא אוכלים קרטיב לימון כי הוא צהוב
    אררררררר
    אוהדים מפגרים

7. hav-laz Member

חחח האוהדים של הפועל ת"א נחנחים..
    נכון תמיד יש את זה בלי חולצה הקריח בטלויזיה , בשער 5 שלהם
    נראה כזה רול

במשחק נגדם , כמה אוהדים שלנו הלכו ליציע שלהם ושרו ב"ש ! , פתאום הוא בא אליהם , הם חשבו הוא יתן להם מכות
    פתאום הוא אומר בקול ציף ציף כזה "מה , באתם לעשות לנו דווקא" חחחח והם נשפכו מצחוק

חחחח

8. omer Member

חחחחחחחחחחח
    אין! זה פעם אחרונה שאני יושב ביציע של הפועל!!!
    לא מספיק ה-10 שקל על הקרטון פרימור גם קרטיב לימון אסור לי לאכול???

9. PeTnEt Member

אז ככה:
    אתם בכלל מדברים?? אצלנו עלתה קולה קרה...10 ש"ח..בני זונות אדומים(ת"א...לא ב"ש..)
    היה עידוד ענקקקקקקקקקקקק, היו כמה קטעים של עידוד של כל המגרש! בלומפילד ממש רעד...
    מכבי פ"ת הגיעה עם 50 אוהדים בערך..ועשתה בושות, שני השערים שלה היו טינופת גועל נפש..
    אחד היה ישר אחרי שהכנסנו גול...וכל הקהל השתולל והשחקנים לא היו מאורגנים, הם התחילו מהחצי ישר...יענו, ניצלו את השימחה, וכמו בני זונות תפסו את שטראובר לא מוכן..
    והשער השני היה בגלל השופט הבן זונה הזה ששרק לפנדל! בדקה ה90 סעמקקקקקק...שבעצם לא היה כלום...אבל בסה"כ יצאתי מרוצה...הדלקנו 2 אבוקות...והיו מלא תופים
    מחכים למשחק ביום שני הבא מול ב"ש...אבל הכי הרבה מול חיפה עוד 3 מחזורים..
    ולהתחיל שנה בניצחון 4-2 זה סבבה...
    זהו...

10. יוגב אסולין Guest

מכבי ת"א הפועל ת"א ומכבי חיפה. עשו את העבודה שלהם. חיפה בצורה הכי משכנעת מכבי ת"א גם שיכנעה מאוד עם 10 שחקנים ובלי נימני ונראת טוב מאוד. הפועל ת"א נתנה מחצית אחת טובה מחצית אחת גרועה. סה"כ ניראה שהליגה שלנו מתחלק ל2 חלקים של קבוצות. יש את מי שמתמודדות על אליפות או על תואר ויש את מי שבתחתית.

מה שהייתי רוצה לדבר עליו זה...
    כ"ס היתה גרועה כי היא גרועה או בגלל מכבי חיפה. נכון ש5-0 זה תוצאה ממש גרועה וזאת תבוסה אבל מכבי חיפה באה לליגה יותר מוכנה מכל הקבוצות באה בהתלהבות בגלל יום רביעי. כ"ס לא יכלה לעשות הרבה. הם דווקא ניסו לשחק מסודר ויפה ובגלל זה התפרקו לגמרי.

לכ"ס יש סגל של מרכז טבלה כל קבוצה אחרת היתה מתפרקת ככה אני מאמין

11. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, אני כמובן לא הייתי במשחק של מכבי ת"א אז אני אספר לכם דווקא על המשחק של מכבי חיפה ששודר בטלויזיה. ב18:50 פתחתי טלויזיה וראיתי את המשחק של מכבי חיפה, בערך ב19:00 פתחתי גם את הרדיו לשמוע את המשחק ש מכבי אבל נחתתי על איזה ערוץ של מכבי חיפה והיה כל כך מבדר לשמוע אותם חוזרים על כל מה שאמרו בטלויזיה- ממש כאילו הם משדרים מצפייה בטלויזיה. אח"כ נסענו לאנשהו ועצרנו ליד חנות טלויזיות אז ראיתי את המשחק על 20 טלויזיות והיו שמה עוד כמה אוהדי חיפה ואני אומרת להם יאללה כפ"ס והיה כל כך מבדר.