משחקי היום הראשון: שוייץ מפסידה 1-0 לצ'כיה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י תומר22, ‏6/6/08.

1. oFiRzZz Member

אוי, פריי עם קביים . http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

2. Number 8 Member

פריי על קביים. הוא סיים את הטורניר.

3. דנידין Member

ההגנה הצ'כית ראויה לשער יתרון. זה ברור ששוויץ יתקפו במשחק בית, אבל זאת הגדולה של נבחרת גדולה כמו צ'כיה. לא לספוג, לצאת למתפרצת ולכבוש. לא לשכוח שוב, מדובר במשחק חוץ שהמטרה בו היא לא לשלוט במשחק.

עשו את העבודה.

4. oFiRzZz Member

איזו הופעה של צ'ך !!
    מזל ששמתי אותו בפאנטזי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

5. FCB Member

כל מה שיש לי להגיד

כל הכבוד ידידי :aaa021: http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

6. JR-Riquelme Member

שוויץ יכולה להגיד שלום ליורו, כי אם במשחק הזה שהוא היתרון הכי גדול שיש לה, משחק פתיחה, הקהל הכי טעון שיכול להיות, נגד היריבה שלדעתי הכי פחות קשה בבית שלהם הם לא מצליחים לנצח או אפילו לעשות תיקו אז לא מגיע להם לעלות.

בסה"כ צ'כיה עשו את שלהם, נבחרת די מוגבלת בכישרון שיש להם, בלי רוזיצקי ונדבד הם כבר לא הנבחרת המלהיבה שהייתה, אבל נראה שהיא נבחרת עם יותר ניסיון שכבר יודעת איך לדבר במעמדים האלה.

7. T0XiN Member

כל הכבוד לנבחרת צ'כיה!
    הציגה יכולת נהדרת בהגנה עם התקפה לא בשמים.
    האמנם הגיע לשווייץ לקבל פנדל אבל היום הייתי עם צ'כיה.
    מאוד חבל על אלכסנדר ומאוד התרגשתי כשהוא בכה ממש עצוב.

8. samoel Member

עם כל הכבוד לגול של צ'כיה ולהתלהבות של שוויץ. המחצית השניה הייתה נסבלת. אבל המשחק הזה היה משמעמם הצ'כים עם איטיות בלתי נסבלת גנבו גול, ואז על השוויצרים להבקיע, דבר שהיה קשה לראות מתמשש. אמנם, היה ריח של שער של השוויצרים השיא היה בפנדל שנלקח ומיד לאחריו שני המצבים הטובים במשחק(אפילו יותר מהגול שהיה חתיכת פוקס אם אני לא טועה השחקן לא בועט עם כף/גב הרגל, אלא עם הרגל עצמה :S)

בסה"כ. משעמם איזו פתיחה נוראה ליורו(לפחות הטקס היה מרהיב )

את מאנין אני מכיר ברנטה היה חלש ההגנה הצ'כית מוכרת וטובה כמו השוער המצויין שלה. פריי ריגש(חולה על השחקן הזה) והיחידי שהיה פעלתן וקצת הצליח להרשים אותי היה שיונקו, אבל מעבר לפעלתנות שלו והמהירות לא ראיתי משהו ממנו, כנראה בגלל השיטה המשעממת(מוטיב השעמום המשחק הזה) של ברוקנר שסובבת סביב הגבהות לקולר(איפה בארוש!!! למען השם!!)לא ראינו הרבה.

9. Pipe Member

כמו שחשבתי, שער מקרי אחד אכן הכריע את המשחק. לשוויץ הגיע תיקו היום, בעיני הם שיחקו טוב יותר מהצ'כים לאורך המשחק, רצו מאוד, נלחמו, אבל בסופו של דבר המחסור באיכות וברגל מסיימת בנוסף למשחק ההגנה הסולידי של הצ'כים הכריע את המשחק. גם התמיכה מהקהל בלבד פשוט לא הספיקה, גם לא נגד נבחרות בינונית כמו צ'כיה.

אני חושב שהשוויצרים יצטרכו המון מזל בכדי לעלות לרבע הגמר אחרי ההפסד היום.

10. Becks Member

אז כמו במשחק הפתיחה של יורו 2004 - המארחת מפסידה.

סה"כ משחק לא רע.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/6/08
  11. אבו Member

איפה הנבחרת של רוזיצקי ונדבד ואיפה צ'כיה הזאת?
    נבחרת שבנויה סביב ההגנה, האומנם מצויינת, אבל שום יצירתיות, שום משחק התקפי אמיתי- איפה היא ואיפה הנבחרת הגדולה של פעם.

מחצית ראשונה זוועתית, מחצית שנייה כבר הרבה יותר מעניינת עם אקשן, מצבים וגול נהדר- לשוויץ' ופיל לא הגיע להפסיד, חבל.

עוד מעט מתחיל משחק הרבה יותר מעניין, בו גם יהיה כדורגל אמיתי.

12. SkiMan Member

ממש כל הכבוד לברוקנר וצ'כיה על מגננה נהדרת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx . אי אפשר לומר שתוכנית המשחק של צ'כיה לא עבדה, זה בדיוק מה שהיא רצתה שיקרה. צ'כיה עם מערך כל כך הגנתי, אני צפיתי מראש את סגנון המשחק הזה של הצ'כים. פשוט שום שחקן יצירתי בקישור ובהתקפה. התקפה שנבנית על יאן קולר וקולר בלבד ברור שהיא תיראה כך, לא הגיוני שהוא זה שיחזיק את ההתקפה. בקישור שום שחקן יצירתי ושום רצון להציג משחק כדורגל נורמלי.

שוויץ מן הצד השני הציגה כדורגל טוב לפרקים. הפוטנציאל שלה לא בשמיים אבל אני חושב שקון הוציא ממנה מה שאפשר. היה אפשר לראות שהנבחרת מאומנת מאוד עם מספר התקפות של חילופי מסירות ומשחק מהיר. פשוט עצוב לראות את פריי ממרר בבכי, אני חושב שאם השחקן עצמו ממרר בבכי אפשר לומר שהוא סיים את הטורניר. הוא יודע בדיוק כמה חמורה הפציעה שלו. הפציעה הזאת לדעתי גומרת לשווייץ את הטורניר וההפסד משאיר לה סיכוי ממש נמוך לעלות לרבע הגמר.

ועכשיו התירוצים שלי על ההודעה מאתמול: שווייץ היתה טובה יותר, פריי נפצע, היה פנדל ברור. סתם סתם, אבל בכל מקרה אפשר לומר שבמחצית השנייה ראינו כדורגל טוב ושלשווייץ בסך הכל הגיע יותר, חבל שהיא לא השכילה לנצל את המצבים שהיו לה, ובואו נקווה שצ'כיה מודל 2008 הבונקריסטית לא תהיה איתנו הרבה זמן.

נערך לאחרונה ב: ‏8/6/08
  13. Stretford Ender Member

אני לא חושב שלבארוש יש מקום בהרכב על פי מה שהוא הראה בפורטסמות' מאז שהגיע.

סה"כ התאכזבתי ששוויץ הפסידו, את צ'כיה אהבתי בגלל הכדורגל האיכותי שהם הציגו ביורו הקודם, אבל היום לא היה שום זכר לנבחרת הזאת. לא חושב שהם יעברו את רבע הגמר, בכלל לא בטוח שהם יגיעו אליו. הבית הזה יהיה מעניין מאוד. יהיה מאבק רציני על הכרטיסים לרבע. פורטוגל אמנם פייבוריטית אבל עדיין לא סגורה במקום הראשון, ולגבי הכרטיס השני נראה ששוויץ וצ'כיה שוות ביכולתן, ולדעתי טורקיה גם היא לא נופלת מהן. לא הייתי פוסל אף נבחרת בבית הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/6/08
  14. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אגדיל ואומר שלשוייץ הגיע ניצחון, גם תיקו היה מקפח אותם. אפס יוזמה של הצ'כים במשך 90 דקות, כבשו מהמצב היחיד שלהם וגם הוא היה מצב מקרי אחרי ערבוביה של קרן. בכדורגל של ימינו זה מתכון לטורניר מוצלח מבחינת הצ'כים, גנבי משחקים תמיד מגיעים רחוק. השוייצרים ניסו והתאמצו עם הרבה התלהבות אבל בלי הרבה שכל, להכניע את ההגנה הצ'כית האדירה בכדורי גובה זה כמעט בלתי-אפשרי. מתוך כמה עשרות כדורים שהוגבהו לרחבה הצ'כית רק אחד הגיע לראש שוייצרי (במצב המצוין שהיה ליאקין), כל היתר נלקחו ע"י אויפאלושי (ענק!) ורוזנהאל, משחק ללא רבב שלהם. ולא, לא הגיע פנדל נגד אויפאלושי בשני המקרים. הוא איש המשחק מבחינתי.

15. איגור .פ. Member

דיברו הרבה על השופטים,שלא יעשו טעויות,שוויץ קופחה באי קבלת פנדל בנגיעת היד של הצ'כים.השופט הכריע את המשחק.
    אך אני יסייג את זה גם בזה ששוייץ הגיעו להרבה מצבים נייחים במחצית השניה ,אך ההגבהות היו בושה וחרפה.

צ'כיה חוץ השער לא עשו שום דבר מועיל במשחק ,בעיטה אחת שער אחד גועל...

על פריי אין לי מה להוסיף כואב הלב...

לסיכום:אולי לא יסכימו איתו אבל צ'כיה גנבה את הניצחון,לא הגיע לה הניצחון הזה,מקווה שבהמשך הטורניר הם ישחקו קצת יותר טוב.

נקווה לפורטוגל -טורקיה קצת יותר מצבים וקצב.