משחקי היום השני: ציריך עם סנסציה בסן סירו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏30/9/09.

1. Sergio Ramos Member

אנחנו נמצאים במגמה די חדשה שנמשכת כבר כמה מחזורים - 85 דקות של מבטים בלבד על כוכבי-העל בלבן וחמש דקות בלבד של כדורגל. אני מהאוהדים הדי מודאגים שנוטים הליכנס ללחץ, במיוחד שרף הציפיות כ"כ גבוה(מוזר לאמר זאת למרות שהקבוצה שלך מנצחת 3-0, רק ממחיש את רף הציפיות העצום).

אבל זה לא הזמן לעשות סיכומים, אבל אפשר להגיד בפה מלא שריאל מדריד איננה מחוברת. מארסיי הייתה עדיפה במחצית הראשונה, אבל פערי האיכות שמשחקים לטובתנו תקפים גם עליה כפי שהם תקפים לטנריפהה וחרס מהליגה הספרדית, כמות הכישרון יוצאת דופן וכזו שלא הצריכה מאמץ כלל גם היום. הדאגה העיקרית שהמגמה הזאת תצבור תאוצה ותלווה אותנו בדרך קבע ותהווה שיטה לקבוצה;

ריאל מדריד אינה מחוברת כלל והיום זה ניכר באופן רישמי לעיני. אמנם לאס דיארה חסר לנו במרכז השדה, אבל בכל זאת הציפייה מאלונסו לדוגמא היא לדחוף יותר במרכז המגרש והיום לא ראינו את זה. אליו נצרף את קאקא שאכזב אותי בחוסר המוטיבציה שלו ובערך את כל השאר שנהגו באדישות שגרמה לי להתפוצץ. יש בריאל מדריד אוסף של שחקנים מעולים מכל הסוגים אך שיטה וטביעת האצבע של פלגריני - עדיין לא. אפשר להתייחס לזה נקודתית באשר לעמדות והצבות טקטיות למינהם, אבל זאת פחות הבעיה שלי כעת, אלא העובדה שאין "דבק" בין השחקנים, אפס חיבור.

אני מדוע לכך שההודעה שלי חמדנית במידה מסוימת, אבל זאת האמת. אנחנו מושלמים לבינתיים ואני מאוד שמח, אבל אני בטוח שבשלבים היותר מאוחרים של העונה, הן בצ'מפיונס והן בליגה הספרדית, אנחנו עשויים להיתקל בהרבה בעיות אם דברים לא יתחילו להתחבר במספר מובנים.

2. Raulito Madridista

מספר תשע

http://www.realmadrid.co.il/spaw/season0809/marsella1.Xxx

רונאלדו פשוט תותח, וואו, הפריצה שלו בגול השני זה דבר שלא רואים כל יום. הוא עובר שחקנים כמו בפרוו. אני לא אוהב את העובדה שהשחקנים לא מזיעים אף פעם ושמשחקים רוב הזמן בהליכה(יש עוד הרבה בעיות בקבוצה), אבל בינתיים זה מצליח ויש תקווה שבעתיד המשחק הקבוצתי ישתפר וכך גם המשחק יהיה מהיר יותר. יש שחקנים מהירים בהרכב, אבל החיבור עדיין לא משהו. ההתקפה היפה במשחק הייתה בשער השלישי, ואני מצפה מהקבוצה ליותר מהלכים כאלו. בנזמה לאט לאט מוריד חלודה גם הוא ואי-אפשר להתעלם מכך. חבל שראול שוב שיחק מאחור כשנכנס לשחק ושהיגואין לא הצליח להבקיע למרות שהיו לו הזדמנויות לכך. אני מאוד מקווה שרונאלדו יהיה כשיר לפיחואן, משחק העונה עד עכשיו, כי בלעדיו המשימה תיהיה כמעט בלתי-אפשרית. גם החלפתם של קאקא וראמוס(ההרמות עדיין גרועות וזה הזכיר קצת את העונה שעברה) הייתה במקום, פלגריני קיבל החלטות נכונות. עשינו צעד משמעותי היום לעבר המקום הראשון בבית וזה מעודד, ובינתיים גם קצב ההבקעות מטורף.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לכם מה להתרגש מזה שריאל לא מחוברת...הקבוצה הזאת משחקת מה? 7 משחקים רשמיים ביחד? ועוד 5 בהכנה? אל תשכחו שבארדסה עם כל הכבוד לגווארדיולה, רוב השחקנים משחקים ביחד משהו כמו 3-4 שנים והם מאוד מאוד מתואמים...אני מאחל לריאל לשחק כקבוצה 3-4 שנים, אין לי ספק שהיא תהיה קבוצה אימתנית.

4. Igi Member

איזה גולים של טיהינן(מקווה שביטאתי את השם שלו בצורה הגיונית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx ), פאלקאו וקאריק. גם אנלקה עם גול יפה והוא עם 2 שערים מביא לצ'לסי כבר 6 נק 'מ-6 אפשריות.

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן..היו לא מעט גולים יפים היום,למרות שתכלס לא היו הרבה הזדמנויות גדולות והתקצירים היו קצת משעממים.

בקשר לתוצאות של מילאן ואתלטיקו,לא ייאמן..
    אתלטיקו לא בגלל ההפסד אלא בגלל שזה כבר לא מפתיע אף אחד והאמת..את אותו הדבר אפשר להגיד על מילאן,העונה הם פשוט על הפנים.
    יואב,יש שמועות כבר על פיטורין של לאונרדו?

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה שבשביל לחלום על שמינית גמר צריך לנצח בעוד שבועיים בסטמפורד ברידג', כלומר העונה נגמרה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx משחק חלש, משחק גרוע, משחק מבזה....רק שתסתיים העונה וכמה שיותר מהר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

7. cazzo Il Capocuoco

אל תדאגו, גליאני ה$%#^%$%$# עוד יזניח את הקבוצה יותר ויותר, ועל לאונרדו הוא יעשה ניסויים, ככה שהוא השעיר לעזאזל. עד שראש הממשלה הפדופיל של איטליה לא יעשה משהו זה ימשיך ככה גם כמה עונות.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

תוסיף גם שראש הממשלה הוא אוכל נזלת עם קפה לארוחת בוקר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx (מי שראה את הסרטון של אפי טריגר בהתחלה היום חחח)

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב ריאל נראית לא טוב (כמו מתחחילת השנה) ושוב היא מנצחת בגלל התפרקות היריבה ופנדל מתנה מהשופט , ברגע שתוא קבוצה שרק תעניש את ריאל היא לא תחזור מזה , וזה הולך לקרות כבר בסופ"ש הקרוב מול סביליה.

10. riquelme1 Member

אולי תפסיק כבר לנחס?

סביליה היא יריבה ראוייה לריאל, בטח ובטח שרונאלדו כנראה לא כשיר, אבל שוב דבר לא מבטיח ניצחון שלה.

הפנדל של ונלדו היה מוצדק לחלוטין, דיארה נכנס בו חזק מאוד, וגם אם הוא הלך בכדור הוא פגע ברגל של רונלדו, עובדה שוונלדו נפצע והוא בספק לסביליה, זה היה כניסה פראית וחזקה- שווה כרטיס צהוב.

ריאל לא מרשימה, אבל כמות הכשרון שיש לה פשוט מדהים, היא מפרקת קבוצות בלי בעיה, והיום גם את מארסיי, ריאל קבוצה חדשה שנמצאת בבנייה, שהיא תתחבר לה יחדיו, אין קבוצה בעולם(אולי בארסה והאנגליות) שיוכלו להתמודד איתה.

מדובר במפלצץ, לא בקבוצה.

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כניסה פראית או לא , הגיע לכדור קודם ולכן זה לא פנדל . המגע/פציעה של רונאלדו הגיעה בגלל המשך התיקול

12. Mehmet Member

ביירן מינכן לא כובשת משחק שני ברצף. האם משהו פה צריך להתחיל להדאיג? קלוזה לא פוגע, אוליץ' די פלופ בינתיים, גומז.... בינתיים רק שם גדול, ולמזלנו יש לנו את מולר שמושיע אותנו בהתקפה.
    הקישור דווקא עבד היום בסדר גמור לדעתי, עד שרובן נפצע ואוליץ' נכנס במקומו (ולא תרם דבר).
    בקיצור, אני מודאג...

הניצחון של ציריך בסן סירו הוא סנסציה מטורפת. מילאן יכולה עוד לבכות על זה, לנוכח הבית הלא קל בעליל הזה, שסביר להניח שמי שמאבד נקודות מול ציריך ימצא את עצמו מחוץ לשמינית הגמר.

וולפסבורג ומכבי חיפה-חבל, היה יכול להיות נחמד לראות היום שתי הפתעות בירוק. וולפסבורג אף הובילו באולד טראפורד והיו לא רעים. חבל...

ריאל מדריד-מתחילים להזכיר לי את בארסה של שנה שעברה. בליץ של כמה דקות והיריבה גמורה.

אתלטיקו מדריד-המצב על הפרצאווף. חייבים לשנות שם משהו לפני שהעונה הזו תלך לאיבוד, כמו רוב קודמותיה.

13. milanezi22 Member

עלאק סנסציה בסן סירו, מי שעוקב אחרי הנגרים שלובשים את חולצות המועדון בשנים האחרונות יודע שהעונה מילאן לא מסוגלת לנצח אפילו קבוצות תחתית מאיטליה בביתה, אז את מי שזה מפתיע שציריך לקחה את הנקודות, לא מבין ולא יודע באיזה מצב ערימת האשפה הזאת שבנו גליאני וברלוסקוני, נמצאת.
    הפשע הכי גדול זה לזיין תשכל עם הבעיות הכלכיות, ומנגד לשלם לסוסים גמורים 140 מיליון אירו משכורות, כאילו שאנחנו רצים על כל התארים ונמצאים בצמרת האירופית.
    הביאו בנס נקודות ממארסי עם ניצול מצבים טוב של אינזאגי, והרבה מזל בהגנה, אבל הבלוף נחשף כבר אתמול עם היכולת הרגילה שמציגה הקבוצה מתחילת העונה, מול ריאל מדריד אין מה למכור כמובן, ואני אופתע אם לא תהיה תבוסה של מעל 3 שערים גם בבית וגם בחוץ.

לאונרדו גם לא תורם למצב עם ההרכבים ההגנתיים שלו, ללא קשר לזהות היריבה. כאילו האיש רוצה בכוונה לסיים את תפקידו, כי כל מי שראה טיפת כדורגל בחייו יודע שעם פלאמיני ואמברוזיני (או גאטוזו) ביחד בקישור, מילאן תיראה בדיוק כמו שניראת מול בארי,ליבורנו וציריך.
    לפחות הבחור עיקבי

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נכון,אבל אי אפשר להפיל הכל רק על ההנהלה,בכל זאת,קבוצה שמשחקים בא פאטו אינזאגי סיידורף,אמברוסוני,יאנקולובסקי ועוד..אסור לה להיות כזאת גרועה.
    מה שכן מילאן צריכה מהפכה.

15. xavi6 Member

עמי, למה סתם לקשקש? השחקן נגע בכדור לפני שנגע ברונלדו, הוא הרחיק את הכדור ולאחר מכן כתוצאה מהגליץ' פגע ברונלדו. זה לא פנדל, פשוט לא. הקהל והעובדה שזאת ריאל שיחקו תפקיד אצל השופט, אני בספק גדול אם היו מביאים על דבר כזה פנדל לציריך או לסביליה או להמבורג.
    לא היתה סנסציה במשחק מול מילאן. אני מעריץ של אמברוסיני, מעריץ ענק של הבחור, אבל הוא תמיד יהיה מחליף. כששחקן כמוהו, נלחם וסמל ככל שיהיה, משחק בהרכס של מילאן-אי אפשר לצפות להמוך. אין שם שיטה, אין שם הרכב חזק, ומעל הכל-אין לב באמצע. יש את רונלדיניו, אבל כמו שאמרתי אז בשיא של רונלדיניו אני אומר היום-רונלדיניו זה לא קאקא. קאקא הוא הכל, קאקא הוא הלב, הוא יכול לסחוב קבוצה באמת לבד. רונלדיניו? לא. הוא יכל לשחק בצד שמאל ולעשות ניסים ונפלאות, באמצע הוא בחיים לא ידיע לרמתו של קאקא, מקסימום קשר פדלאדות חמוד עם מסירות גאוניות, אבל צריך יותר מזה בשביל לסחוב את מילאן. היה את זה לקאקא, אין את זה לרונלדיניו. חוץ משתי אלה, פירלו רק באיטליה טוב, במילאן הוא איבד את זה. הוא היה צריך לעבור למנצ'סטר, צריך להבין שלפעמים ממצים משהו, והוא נתן שם חתיכת קדנציה. הקישור שלהם פשוט לא יצירתי בגרוש כאשר משחקים שם גאטוסו אמברוסיני ופלאמיני.

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/09