משחקי המבחן: הפועל פ"ת נשארת בליגה, כפ"ס בלי כלום

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏24/5/11.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מספיק יש הפועל קטמון, לא צריך עוד אחת. מה יקרה בסוף? כל אוהדים שלא יהיו מרוצה מההנהלה של הקבוצה שלהם, יפתחו קבוצת אוהדים חדשה וינטשו את המועדון שהם גדלו עליו, יזרקו את כל ההיסטוריה לפח. זה מה שאתה רוצה? אני מאוד מקווה שחוץ מירדן ו-crazyblue5, לא גולשים בפורום הזה עוד אוהדי הפועל פ"ת, הם עלולים ליישם את הרעיון שלך.

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

עלולים ליישם. כבר דיברו על זה. אם אני לא טועה האוהדים הקימו קבוצת כדורסל ובדרך להקים קבוצת כדוריד(?) ולכן הרעיון לא כל כך זר להם.

אישית אני מעדיף שזה לא יקרה יש לי סימפטיה ענקית למועדון הזה שנקרא הפועל פתח תקווה לכן מאוד שמחתי שהם גם ככל הנראה ישארו וגם השפילו את עזורי ("מלכתחילה המטרה הייתה העונה הבאה" אז מה לקחת את הקבוצה ל2 המשחקים האלה? ומה אתה מודה בזה בשידור חי בטלוויזיה? מאמן כושר דביל). אני באמת באמת מקווה שהעניינים שם יסתדרו.

בתחילת העונה ציפיתי מהקבוצה הזאת ליותר ושהגיע יובל נעים אמרתי שעכשיו כל החברים שאמרתי להם שהפועל פ"ת יצליחו יאכלו ת'כובע, אבל המועדון הזה הוא הוכחה שכשדברים בחוץ כל כך רעים אז זה חייב להשפיע על השחקנים. מאוד מקווה שיקום בקיץ אדם שיקנה את המעודון משלושת הליצנים, או ממי שבכלל מוגדר כבעלים, באמת שאני לא יודע מי זה אמור להיות.

3. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

קבוצת הכדוריד קמה לפני שנתיים
    ביום ראשון יש לה משחק עלייה לליגה הלאומית בכדוריד ( ליגה שנייה )
    קבוצת הכדורסל קמה בתחילת העונה הנוכחית ועלתה לליגה א'

דני לוי התפטר בבוקר, תומר סיני וגל חצור הודיעו שביום שישי הם עוזבים
    הקבוצה הולכת למפרק.
    כשהמטרה היא להיכנס ביחד עם איש עסקים מכובד לבעלות על הקבוצה 50-50 בליגת העל.

צרפתי היה נפלא היום
    אבל להגיד שכולם אפסים חוץ ממנו זה טמטום
    בהפועל פ"ת יש שחקנים מאוד מוכשרים, את כל התקופה הטובה עם יובל נעים הקבוצה עשתה בלי צרפתי על המגרש.
    רפי דהן שחקן ענק
    סטולר זה ילד בן 22 שיכול להגיע לרמות הכי גבוהות באירופה.
    אג'ידה שוער אדיר, אחד הטובים בארץ.
    זגורי, אקסברד,גורדנה ותורג'מן ילדים מוכשרים ביותר

במשחקים מהסוג הזה הניסיון משחק תפקיד ועובדה שתראה שגם באשקלון וגם היום כל הותיקים היו טובים
    צרפתי לאורך העונה בכל משחק ששיחק יותר הרס מעזר ופתאום הוא נפלא.
    אנטבי היה צריך לפרוש לפני שנה כבר וכל המשחקים שהוא שיחק השנה היה נראה בדיחה ובשני המשחקים האחרונים הוא נהדר
    גל כהן ולוזון מוסיפים שקט לקבוצה

נערך לאחרונה ב: ‏24/5/11
  4. הפועל_כפר_סבא Member

לא רואה את המועדון מתאושש מהמכה הזאת, זו בכייה לדורות!
    לעולם לא אשכח את הסוף הכואב כ"כ של העונה הזאת, לא אשכח את הקיזוז שמחק לנו יותר מחצי הפרש ובמיוחד לא אשכח את אותו רגע בדקה ה-93 בהרצליה כשהתחת של אבי איבגי מנעה מאיתנו את העלייה..
    אני מתגייס בשבוע הבא וקשה לי לראות את עצמי ממשיך לאהוד את הקבוצה באותה אינטיסביות.
    החלום הגדול שלי היה לראות את הפועל כפר סבא עולה השנה וזה נגזל ממני, אני רק מקווה שהמועדון היקר הזה לא יתמוטט בשנים הקרובות כי זה לדאבוני מה שהולך להיות.
    ולמרות הכל, תודה לך הפועל כפר סבא! אשמור אותך בלבי תמיד!

5. Don Joan Roman Member

בפ"ת אני אוהב את אקסברד, רפי דהאן ואלון תורג'מן, אחלה שחקנים ואני מקווה שלפחות רפי דהאן נמצא אצל רוני לוי איפה שהוא בפנקס.

6. xavi6 Member

אני רואה את הקבוצה הזאת מגיל 5. אני יכול לראות מי שחקן ומי לא, והשחקנים שיש לנו עכשיו הם חבורת פדלאות מוגבלים שצריכים לנשק לצרפתי את הרגליים. תחילת עונה הלכתי לדרבי, התביישתי. התביישתי בשחקנים האלה, הבלמים שאעלק מוסיפים שקט, חלוצים שאעלק יכולים להגיע לרמות הגבוהות באירופה (מה?) וקשרים עם תחת בגודל של סיני שעושים לך טובה שהם רצים. ביניהם יש רק שחקן אחד שאשכרה רץ למקום הנכון, שמוסר לשחקן הנכון, שבועט בצורה הנכונה, שמשחק מהלב ויש לו משהו ברגליים. כל השחקנים מוגבלים, כולם, החלוץ שלנו היום יכל לשים 20 גולים, אבל הוא איטי ואין לו מושג איך לעשות תנועה. גיא לוזון יכל לבשל עוד 50, אבל הבחור טיפש ויש לו קבלת החלטות של צפרדע. הצמד שלו הוגש על מגש של כסף, רק תניף את הרגל ילד. רק תניף אותה ולך תחגוג. הבלמים היו בלי עבודה כי צרפתי שיחק בכל הקישור ועשה לכפר סבא את המוות. הם שחקנים בינוניים שבלי צרפתי היו יורדים ליגה היום. ואני עוד לא מדבר על הקבוצה הגרועה של כפר סבא-אבל צרפתי הוא הלב של הקבוצה הזאת.
    הילדים הם ילדים. מעט מהם משחקים, וחבל שכך. כי הם באמת עם משהו ברגליים, אבל הם לא ת'אכלסיים.
    כמו שאמרתי, 21 אפסים וגיא צרפתי אחד. שלא ילך לשום מקום, עדיף שיחזירו את מנור חסן מהפרישה...

נערך לאחרונה ב: ‏25/5/11
  7. הרצליה Member

אין ספק שזו מכה מאוד קשה ומי שהכי מרגיש את זה הם כמובן האוהדים.
    השחקנים? חצי מהם לא יהיה בכפר סבא בעונה הבאה אז מה אכפת להם?

אני הייתי מעיף את כל מי שלקח חלק במשחקים בחודש האחרון מהקבוצה ובונה קבוצה חדשה לגמרי.
    גם במחיר של עונה אחת במרכז הטבלה, אחרי דבר כזה אף אחד מהם לא צריך להמשיך, אף אחד.
    כולל "הקפטן" אלירן סיימון.
    הבעיה? לא יודע כמה גיא עזורי הוא האיש לתפקיד, ראינו איזה אוסף הזוי הוא בנה העונה באשקלון.

הפועל כפר סבא בלאומית בעונה הבאה, אם מישהו היה אומר לי את זה לפני שלושה שבועות הייתי חושב שהוא צוחק.

בקשר אלייך? מתאים שנה ראשונה בצבא אחרי עונה שמוציאה את החשק, אבל בכל זאת אתה תתגעגע מהר מאוד.
    גיוס נעים.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הקשר ללזרוק את כל ההיסטוריה שלה לפח? מכבי יפו זה אותה מכבי יפו שפשוט הוקמה מחדש. אוהדי הפועל ירושלים המטרה שלהם זה בסופו של דבר לקחת את הפועל ירושלים השניה ולאחד עם זו. אז מה אם לדוגמא היא תזכה בגביע זה יהיה גביע הראשון שלה בהיסטוריה? לא יתייחסו לזה כגביע נוסף אחרי האחרון שהם זכו בו לפני איזה 30 שנה.

אין מה לעשות, זה או זה, או שהקבוצה תמות לגמרי, מה עדיף? בעלים שהורגים גופה? או אוהדים שמצילים אותה והופכים אותה למשהו אמיתי? אין פה שאלה של ספק.

קרייזי בלו5:

אז מה אם הוא אמר שהוא מתפטר? כמה פעמים בשנים האחרונות הוא אמר שהוא עוזב? מאיר שמיר גם עזב לפני כמה שנים אבל המשיך לנהל מאחורי הקלעים. עד שאני לא רואה את דני לוי וחבורתו מנותקת לגמרי, אני לא מאמין למילים שלו או של חבורתו...

9. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

לא יודע איך הגעת לזה שהחלוצים יכולים להגיע לרמות הכי גבוהות באירופה.
    אם הם יהיו בהרכב פותח של מכבי חיפה או הפועל ת"א זה יהיה נס.

סטולר יגיע לרמות גבוהות.
    אם צרפתי היה משחק בשנתיים האחרונות כל הזמן כמו אתמול המצב היה הרבה יותר טוב.
    לצערי בשנתיים שהוא אצלנו אפשר לספור על 2 כפות יידים את המשחקים הטובים שלו

10. Igi Member

מאד עצוב בשביל כפ"ס... עוד נפגעת של הקיזוז.

11. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

כן, כי אבי לוזון אשם שהם לא הצליחו לנצח אף משחק בפלייאוף.

12. Igi Member

לפעמים אתה ילד ממש מעיק ומציק.

מי אמר משהו על הפלייאוף בכלל? כפ"ס זו ניראה לי הקבוצה שהכי ניפגעה מהקיזוז בכדורגל הישראלי מאז שהוא קיים וחבל לירות את זה בתור אחד שחווה את השלכותיו על הקבוצה שלי.

13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

יותר נכון, כפר סבא אחת הקבוצות הלוזריות בכדורגל הישראלי. לקיזוז אין שום קשר. היה להם פער מספיק גדול גם אחריו. נפגעת? כן. קיזוז? לא.

נ.ב - גם אני מחבב+ אותך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

14. danielone Member

נכון, כפ"ס לא יכולה להאשים את הפועל רעננה, כי כפר סבא לא הצליחה לנצח אפילו משחק אחד בפלייאוף, ככה שהיא גם לא יכולה להאשים את הקיזוז, פשוט רק את עצמה, היה לה משחק ביתי נגד ראשון הייתה צריכה לנצח ולעלות מול הקהל הביתי, אבל היא הובסה, קפצה לשכנה מרעננה, שידועה בתור מי שאוהבת להרוס, אבל לא הצליחה לנצח אותה,

אני חושב שאחת הטעויות של כפ"ס היה לפטר את דרור קשטן, לא משנה אם הוא מאמן תותח, או מאמן אפס, היא הייתה חייבת לתת לו לאמן את הקבוצה במשחקי המבחן, אני לא חושב שדרור נופל מעזורי, אבל בכל מקרה עד שהוא יכיר את השחקנים, עד שהוא יבחר מערך קבוע, באמת זה היתה טעות!

15. הפועל_כפר_סבא Member

נווה בחיאת, אתה מדבר שטויות.
    הקיזוז הרג אותנו! כשמעלימים לך חצי מההפרש זה טורף את כל הקלפים.
    הטבלה האמיתית מראה על הפרש 7 מרישון וזה אומר הכל אבל כמו שאמרתי, אין טעם להתווכח, האסון קרה וזהו זה!
    אני מקווה שמחר החבר'ה יתנו משחק מכובד ויסיימו עוד עונה טראגית בטעם טוב.