משחקי המבחן: הפועל פ"ת נשארת בליגה, כפ"ס בלי כלום

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏24/5/11.

1. קטלוני Member

עם כל הכבוד,אם לנצח משחק אחד אתם לא יכולים בשביל לעלות אז כנראה שלא מגיע לכם.

2. הפועל_כפר_סבא Member

נכון, בושה וחרפה שלא הצלחנו לנצח 7 משחקים רצוף.
    ועדיין, הקיזוז הוא בורג משמעותי ביותר באי העלייה.
    אגב, אני מקווה שלא שכחתם כי הכוכב הגדול שלנו נפטר בישורת האחרונה של העונה, אירוע שהשפיע קשות על החוזק המקצועי והמצב המנטלי בקבוצה.

3. צהוב Member

וזאת לדעתי הסיבה העיקרית למה שקרה. בשניה ששמעתי שהוא נפטר ידעתי שזה מאוד יפגע בכם אבל האמנתי שתעלו בכל זאת. מעבר להיבט המנטלי, דופלה היה השחקן שעשה את ההבדל בין כפ"ס לליגה כי בלעדיו החלק הקדמי של כפ"ס לא חזק במיוחד.

נערך לאחרונה ב: ‏26/5/11
  4. The best of The best Member

שורה תחתונה יש אלפי תירוצים, וכולם קבילים, כפ"ס 'נדפקה' בכל מיני צורות, אבל ברגע שקבוצה מגיעה לפלייאוף למרות כל הבעיות והדברים שלא היו מחוייבים מהמציאות, ולמרות הכל לא מנצחת משחק אחד? אז זה אומר דרשני, כל ימי החסד של מהלך העונה נעלמו כלא היו ובצדק, בסהכ נצחון אחד הייתם צריכים.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

5. yedidel Member

בתור אוהד באר שבע אני זוכר כמה המוות של צ'סוואה פגע בקבוצה, וזה עוד היה בתחילת העונה. זה ממש לא "תירוץ" רגיל בשביל הפועל כפר סבא

6. הרצליה Member

צובט בלב לראות את היציע הריק של אוהדי הפועל כפר סבא, רק לפני שבועיים היו שם 3000 איש.

7. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אוי, אוי למה האוהדים של הפועל פתח תקווה היו חייבים להרוס לעצמם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך אמר גילי לנדאו בסוף במשחק? 'בשנה הבאה אצטדיון חדש, חלומות חדשים'. טוב שהפועל פתח תקווה נשארת בליגה. להפועל כפר סבא זה לא מגיע לאחר מה שהלך שם בשבועיים האחרונים.

9. Don Joan Roman Member

יותר נכון לאחר מה שהלך שם מפתיחת משחקי הפליאווף, 3 נקודות זה מה שהם היו צריכים אבל הם בעטו בדלי בפעם השנייה ברציפות, אם אתה מדבר נטו על הנהלות אז לשתיי הקבוצות הללו לא מגיע לעלות.

10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנהלת הפועל פתח תקווה היא בזיון אחד גדול, אבל הפיטורים של יובל נעים שונים לגמרי מהפיטורים של תומר קשטן. יובל נעים פוטר לאחר סכסוך ארוך ומתוקשר (מוצדק לגמרי, אבל לא עקרוני) עם הנהלת הקבוצה. בהפועל כפר סבא התנהגו כמו חובבנים אמיתיים וחשבו שמאמן חדש יפתור להם את כל הבעיות ויצור "זעזוע", כאילו שצמד משחקים שיקבע את גורל הקבוצה בעונה הבאה זה לא מספיק כדי להוציא את האדישות מהשחקנים, באם הייתה כזו.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הפיטורים של קשטן היו מיותרים לגמרי...עד עכשיו אני לא מבין איך בן אדם הגיוני חשב על לפטר מאמן לפני שני המשחקים הכי חשובים של העונה.

12. הפועל_כפר_סבא Member

חברים, אני מאמין שבעונה הבאה נדע להשלים את המשימה בתקווה שהקיזוז הארור יבוטל ושלא ימות לנו שום שחקן יחד עם העמדת קבוצה חזקה יותר.
    אזכור את הימים היפים של העונה החולפת והם היו רבים בהרבה מאלה הקשים (שהגיעו רק בסוף לצערי).
    מחר הגיוס שלי, האהדה לקבוצה בכל מקרה לא תהיה אותו דבר אבל אני מאמין שאמשיך להגיע לרוב המשחקים, שיהיה קיץ נעים לכולם!